Νέα

Πουτάνες στην παραλιακή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexaris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 21
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexaris

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2009
Μηνύματα
14
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
επειδη καποιοι συναγωνιστες ενδιαφερονται για το τι παιζει εκει οφειλω να σας ενημερωσω οτι,βρηκα τεσσερις κοπελες οι τρεις αρκετα εμφανισιμες στο ρευμα προς αθηνα και περιοχη καλαμακι,ακριβως μετα το φρατζελικο γνωστη μπουζουκλερι,και περιπου 12.30 αμ.σταματησα σε μια απο αυτες και ρωτησα τι κομαλλον στιζει η παρεα.μου απαντησε 70 ευρω εγω και 20 για το ξενοδοχειο,το οποιο ηταν ακριβως 10 μετρα πιο πανω.λεω τι υπηρεσιες περιλαμβανουν αυτα τα 70 ευρω και μου λεει σεξ φυσιολογικο.την ρωταω λοιπον για πληρες σερβις τι παιζει και μου λεει 200 ευρω εγω και 20 το χοτελ  :headbang:την ευχαριστησα και εγω και την εκανα με ελαφρια πηδηματακια.μαλλον εκει δεν εχουν ακουσει τιποτα περι κρισης
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
καθε μέρα εκει ειναι, 2-3 στενα πριν την καλαμακιου
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
οχι, αλβανοφατσες καργα, με κατι καυτα σορτσακια, τσαντουλα παραμασχαλα και ρουχα αλα φλωρινιωτης
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
τι να σας πω ρε μαγκες, γουστα ειναι αυτα, πουτανιαρες, προστυχες κ εκφυλες φαινονται
εγω ουτε καν παντως  :-
 

kostas-jeff

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2010
Μηνύματα
74
Like
0
Πόντοι
0
πουρα επαιζαν πιο πανω κοντα στο imperial παλιοτερα,τωρα ειναι αυτες οι πιπινοφτηνιαρες οι προστυχοφατσες που λεει και ο πιο πανω κατι κωλοπουτανα και εγω που ρωτησα μια τα ιδια μου ειπε σε τιμες...να πανε να γαμηθουν οι βρωμουσες σιγα μην τους δωσουμε 90 ευρω,90 πουτσοσκαμπιλα θελουν
 

anemosxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
επειδη καποιοι συναγωνιστες ενδιαφερονται για το τι παιζει εκει οφειλω να σας ενημερωσω οτι,βρηκα τεσσερις κοπελες οι τρεις αρκετα εμφανισιμες στο ρευμα προς αθηνα και περιοχη καλαμακι,ακριβως μετα το φρατζελικο γνωστη μπουζουκλερι,και περιπου 12.30 αμ.σταματησα σε μια απο αυτες και ρωτησα τι κομαλλον στιζει η παρεα.μου απαντησε 70 ευρω εγω και 20 για το ξενοδοχειο,το οποιο ηταν ακριβως 10 μετρα πιο πανω.λεω τι υπηρεσιες περιλαμβανουν αυτα τα 70 ευρω και μου λεει σεξ φυσιολογικο.την ρωταω λοιπον για πληρες σερβις τι παιζει και μου λεει 200 ευρω εγω και 20 το χοτελ  :headbang:την ευχαριστησα και εγω και την εκανα με ελαφρια πηδηματακια.μαλλον εκει δεν εχουν ακουσει τιποτα περι κρισης

Καλησπέρα ,

Μία ερώτηση . Το μεσημέρι μπορούμε να βρούμε κάποιες απο αυτές που κάνουν πιάτσα το βράδυ εκεί στην παραλιάκή ? Έχω μία κοπέλα στο μυαλό μου που την είχα πάρει . Πως θα την βρω τωρα το μεσημερι ?
 

anemosxxx

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
έχουμε κάποιο τηλεφωνο παιδια ή ξερετε καποιον τροπο να επικοινωνησω με μια απο αυτες ?
 

Επισκέπτης
παίζει να είχαν ποτέ πούτσο & αρχίδια ;;;
 

koumparos

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2008
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Μεσημέρι δεν παίζει τίποτα στην περιοχή εδώ και καιρό. Εκτός αν μιλάς πριν από χρόνια που είχαν σκάσει κάτι τύπισσες για αρπαχτές.

Το βράδυ αφού κλείσουν τα μαγαζιά βγαίνουν τα κορίτσια που περιγράφουν οι συναγωνιστές. Επίσης στο ρεύμα της παραλιακής προς Πειραιά αλλά πιο ψηλά (μετά το αεροδόμιο και πριν το Princess όπως έρχεσαι από Γλυφάδα) έχω πετύχει ξανθή με σιλικονάτες βυζάρες. Σταμάτησα να ρωτήσω τιμή και έφυγα επιτόπου. Τα ποσά που ζητάνε είναι εξωφρενικά. Ώπα, μωρή ντουζιέρα που θα σου δώσω 70 Ευρώ έτσι για πλάκα...
 

thita

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
185
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Παίζει και μεσημερο-απόγευμα φάση, προχθές γύρναγα από γλυφάδα γύρω στις 6.30, είχε στο ρεύμα προς πειραιά, λίγο πριν (νομίζω) το στενάκι του nefeli, 2 κομάτια, ένα καλό και μια ψιλο-θεία.  Γενικά πάντως, εκεί αυτά που ζητάνε σε φράγκα απλά δεν παίζουν για ψώνισμα από δρόμο και για ένα ζαμπόν, έλεος.
 

hitman7771

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.365
Κριτικές
3
Like
95
Πόντοι
16
Μελαχρινό καλό γκομενάκι έκφυλο και ελληνικό στην παραλιακή στο ύψος του Ελληνικού σε ένα παρκάκι που είναι και ο δρόμος που ανεβαίνει για το γκόλφ.
Πρώτη φορά τη βλέπω τη συγκεκριμένη.

Την πέτυχα βράδυ 3:30 ώρα, ήμουν και τύφλα και ζήταγε 50 στο αμάξι ή 100 στο χοτέλ. Έκανα παζάρι για χειρομάλαξη (ήθελα να χύσω ο άνθρωπος) ή και για πίπα μόνο αλλά με κανά 20άρικο τουλάχιστον και ζήταγε 50 ακατέβατα.

Πήρε τα αρχίδια μου και πήγα σπίτι με αρχίδια γεμάτα δυστυχώς !

Η άποψή μου πάντως είναι ότι όταν βλέπετε Ελληνίδες στο πεζοδρόμιο, δε σημαίνει πως βγάινουν κάθε μέρα. Αλλά όταν έρχονται οι δύσκολες μέρες τότε βγαίνουν και γιαυτό δε ρισκάρουν να μπουν στο αμάξι για 20αρικα. Μου είχε τύχει τέτοια περίπτωση πιτσιρικάς. Σε πιάτσα στον άλιμο που τις ήξερα όλες, μια μέρα ξαφνικά βλέπω ένα καινούργιο και ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ! Την πήρα και μου λέει ότι είναι σχεδιάστρια μόδας και λόγω ανάγκης βγαίνει μια στο τόσο. Σε άλλες περιοχές άλλες φορές ή πιο μιλημένα σε ραντεβού. Οπότε καταλαβαίνετε...

 

kon_ntinos

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2009
Μηνύματα
282
Like
255
Πόντοι
21
Θαυμαστές της παραλιακής (όπως πολλοί), κατά τη διάρκεια της ημέρας - μεσημέρι νωρίς - παίζουν από 1-3 διαφορετικές κοριτσάρες στο 2ο στενό μετά το Μικέλ. Είτε όλες μαζί ή όχι. Έχω πάρει 3-4 φορές τη μια απο αυτές που παλιότερα ήταν βραδινές ώρες στο ίδιο πόστο, εν ονόματι Νίλα (ή όπως διάολο γράφεται) κ προσωπική άποψη άξιζε. Επόμενη πληροφορία, κορυφαίο πιπίνι ανακάλυψα (πιθανόν κ άλλοι) το οποίο όταν θα μου περισσεύουν 40€ (με σκουφάκι/50€ χωρίς) θα το γαμάω μέχρι να ξημερώσει.. Βρίσκεται ανάμεσα Κρεολή κ Όασις. Δεν είναι όλα τα βράδια εκτός αν γαμιέται κάποιες φορές που περνάω... Μην τη μπερδέψετε με τη Μαρινάρα που περπατεί ακριβώς απέναντι από το Όασις...
Τιμές ακατέβατες δυστυχώς..

Υ.Γ:  θα πρότεινα στους συναγωνιστές με προφύλαξη πάντα όσο κάβλα κ αν είναι κάποια μωρά γιατί η υγεία είναι σημαντικότερη. Άλλωστε κοπέλα μας δεν είναι κ επίσης για να μπορούμε να συνεχίσουμε να γαμάμε  ;)
 

captain 69

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.046
Like
10.049
Πόντοι
2.256
Υπάρχει σχετικό νήμα στο "Πιάτσες Αθήνα". Μήπως θα πρεπε η σχετική πληροφόρηση να γίνεται εκεί;
 

Baxxter

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2017
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Υπαρχει κατι καινουργιο στην περιοχη γυρω στον Αλιμο κλπ παραλιακη πλεον;
 

xwris taboo

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2013
Μηνύματα
221
Κριτικές
2
Like
148
Πόντοι
1
Συναγωνιστές καλή χρονιά εύχομαι σε όλους
Ανοίγω αυτό το θεματάκι αφού ψάχνωντας δε βρήκα τπτ σχετικό.
Ως γνωστόν  κατά μήκος της παραλιακής από Π. Φάληρο μέχρι και Βούλα σουλατσάρουν διάφορες κορασίδες αναζητώντας πελάτες.
Αφού λοιπόν λόγο εργασίας κινούμαι τις εν λόγο περιοχές και αφού πάλι λόγο εργασίας δεν έχω το χρόνο για τραβήγματα πιο μακρυά θα ήθελα την ενημέρωση σας αν κάποιος έχει κάνει κανά κασκαντεριλίκι.
Για τιμές έχω μάθει οτι κυμαίνονται γύρω στο 60αρι μαζί με το χοτέλι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom