Νέα

Οι καλύτερες στο αυταρχικό πρόγραμμα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alex498
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Ετικέτες
    αυταρχικό
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Γεια σε όλους,θελω να γραψεται από δικές σας εμπειρίες στο αυταρχικό τις καλύτερες κοπέλες στο αυταρχικό προγραμμα των στούντιο και τι κανεται πχ ποδολαγνεια,strapon κ.α,βεβαια αυτό είναι και για αυτούς που δεν κολανε γιατί οι περισσότεροι ντρέπονται.ευχαριστω
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Από δικές μου εμπειρίες πάντως,απαιχτες είναι Ανζελα και Σουζανα από φυλής 104,με στραπον παιχνίδι ταπείνωση εξευτελισμό και ότι περιλαμβάνει ένα αυταρχικό προγραμμα,αψογες.
 

Επισκέπτης
Δεν εχω δοκιμασει αυταρχικο παρα μονο ποδολατρεια σε 2-3 στουντιο.

Και εμενα με ενδιαφερει παντως να δω γνωμες καποιων που δοκιμασαν...
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Και εμεινες ικανοποιημένος;γιατι αυτό είναι το θέμα,γραψε και αν ήταν μαπα για να μην την πατήσουν και άλλοι.
 

Επισκέπτης
Μαπα δεν ηταν αλλα δεν τρελαθηκα κιολας.

Πιο πολυ αγγαρεια, παρα οτι το κανανε με κεφι ή να τους βγαινει απο μεσα τους.

Αλλα μαλον πολλα ζηταω/-με
 

pdorison

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.326
Like
0
Πόντοι
16
καμια που να σε βαζει κατω και να σου αλλαζει τα φωτα χωρις να κανεις τιποτα νυμφομανης υπαρχει? οχι να σε γαμαει στρειτ πραγματα
 

bou_asd

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Απρ 2006
Μηνύματα
290
Κριτικές
11
Like
49
Πόντοι
1.992
Αλίνα, Φυλής 104.
Πολύ καλή σε ποδολατρεία, γλύψιμο φουλ, φρεσκοξυρισμένα πόδια (έτυχε), έμπειρη ποδομαλακία (όχι τελείωμα) μαζί με facesitting. Βάλτη για μπάνιο για να φύγει το λιπαντικό ή πήγαινε πρώτος.
Αυταρχικό με strap-on, σταυρούς, μαστίγια και πολύ δάγκωμα βυζιών. Άριστα έπαιρνε το 69 με γλύψιμο στις πατούσες, μπούτια, μουνί και κώλο.

Όμοιες εμπειρίες με ct (δεν έχει νόημα ποιες, γιατί αλλάζουν) και φυσικά την Εβίτα.

Πέτυχα και μια Νάντια, που έκανε αυτά που έπρεπε αλλά δε μου κάθισε η όλη φάση και δε θα ξαναπήγαινα.

Άλλη φάση εντελώς η Εύα με την Λόλα, που τις πρόλαβα ντουέτο. Η μία ασχολείται με σένα και σε βασανίζει κι εσύ ασχολείσαι με την άλλη που την ευχαριστιέσαι. Κοινώς η μια σε καίει κι η άλλη σε αλί αλείφει λάδι.
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Προτιμώ τις αυθεντίες και αυθετικές και όχι τίς δήθεν και τα δήθεν.

:dancing:
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Πολύ καλή στην ποδολαγνεία και για όποιν γουστάρει μια soft αφέντρα είναι και η Αφροδίτη.... Για περισσότερες λεπτομέρειες στείλτε μου PM.
 

jim1212

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2005
Μηνύματα
596
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
6
Πολύ καλή στην ποδολαγνεία και για όποιν γουστάρει μια soft αφέντρα είναι και η Αφροδίτη.... Για περισσότερες λεπτομέρειες στείλτε μου PM.

πες μου λιγα για την αφροδιτη φιλαρακο!!καλη? που τη βρισκουμε?
 

atractive_man

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
157
Like
4
Πόντοι
1
Πολύ καλή στην ποδολαγνεία και για όποιν γουστάρει μια soft αφέντρα είναι και η Αφροδίτη.... Για περισσότερες λεπτομέρειες στείλτε μου PM.

E, ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΦΕΝΤΡΑ το Αφροδιτάκι! :tits:
Εδώ είναι να τρελαθούμε από τα γέλια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η Αφροδίτη είναι ένα νόστιμο μικροκαμωμένο και συμπαθέστατο κοριτσάκι που στο παρελθόν και για χρόνια ήταν σκλαβίτσα. Όταν διάβασα στο greekfoot ότι ξαφνικά της ήρθε να το παίξει και αφέντρα, ρίξαμε τα γέλια της αρκούδας με τους  φίλους μου αφού την ξέρουμε και προσωπικά από τα παλιά. Αποφάσισα από περίεργα και την συνάντησα στο σπίτι της. Το κακόμοιρο πάνω στο σέσσιον έτρεμε ολόκληρο από συγκίνηση ή από κόμπλεξ και έχανε τα λόγια της. Φυσικά σε καμία περίπτωση δεν με έπεισε για το Αφεντριλίκι της αν και το κοριτσάκι κάνει μεγάλη προσπάθεια. Δεν το έχει ομως από φυσικού της αν και το μάθημα της το λέει παπαγαλία.

Για να πω και του στραβού το δίκιο αν δεν υπάρχουν και άλλου είδους "απαιτήσεις" για ένα γλείψιμο στα μικρά της ποδαράκια είναι μια χαρά. Αλλά πέρα από αυτό το απόλυτο τίποτε.
 

Frendy

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2008
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
6
Πόντοι
0
Φίλε atractive_man δεν μίλησα για Αφέντρα αλλά για πιο soft καταστάσεις...... Πάντως από ότι διάβασα την επισκέφτηκες και λες ότι έκανε φιλότιμες προσπάθειες.......
Πάντως για ποδολαγνεία η κοπέλα είναι πολύ καλή. Τώρα για τα κομπλεξ που λες και όλα τα σχετικά όσες φορές έχω πάει μαζί της δεν μου έχει δώσει τέτοια εικόνα.
Πάντα φιλικά....
 

Επισκέπτης
Σε μπουρδελο ή στουντιο υπαρχει καμια κοπελα που να εχει πραγματικα κυριαρχικη διαθεση και να γουσταρει να της γλειφουν τα ποδια?

Οχι Domines, Τραβεστι, strap-on και τετοια! Απλα, εμφανισιμες κοπελες με ομορφα και περιποιημενα ακρα!

Οποιος μου αναφερει μια, κερδιζει χρυσουν ωρολογιο...
 

nimertis

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2009
Μηνύματα
2.049
Κριτικές
1
Like
51
Πόντοι
16
E, ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΦΕΝΤΡΑ το Αφροδιτάκι! :tits:
Εδώ είναι να τρελαθούμε από τα γέλια.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Η Αφροδίτη είναι ένα νόστιμο μικροκαμωμένο και συμπαθέστατο κοριτσάκι που στο παρελθόν και για χρόνια ήταν σκλαβίτσα. Όταν διάβασα στο greekfoot ότι ξαφνικά της ήρθε να το παίξει και αφέντρα, ρίξαμε τα γέλια της αρκούδας με τους  φίλους μου αφού την ξέρουμε και προσωπικά από τα παλιά. Αποφάσισα από περίεργα και την συνάντησα στο σπίτι της. Το κακόμοιρο πάνω στο σέσσιον έτρεμε ολόκληρο από συγκίνηση ή από κόμπλεξ και έχανε τα λόγια της. Φυσικά σε καμία περίπτωση δεν με έπεισε για το Αφεντριλίκι της αν και το κοριτσάκι κάνει μεγάλη προσπάθεια. Δεν το έχει ομως από φυσικού της αν και το μάθημα της το λέει παπαγαλία.

Για να πω και του στραβού το δίκιο αν δεν υπάρχουν και άλλου είδους "απαιτήσεις" για ένα γλείψιμο στα μικρά της ποδαράκια είναι μια χαρά. Αλλά πέρα από αυτό το απόλυτο τίποτε.

εχει προβλημα υγειας και τρεμει λογω επεμβασης
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
Ανζελα φυλής 104 for ever
 
OP
OP
A

alex498

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2008
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
103
Πόντοι
1
τιποτα καινουργιο?
 

ntyrse

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
81
Like
2
Πόντοι
0
ρε παιδια ξερετε να παιζει καμμια σκλαβα? να δεχετε δηλαδη αυταρχικο
 

heya

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
86
Κριτικές
17
Like
0
Πόντοι
10
σκλάβες στο σκλαβοπάζαρο  :tickedoff:
 

Gaijin

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2011
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπέρα και από μένα συναγωνιστές. Εγώ δοκίμασα πριν λίγες μέρες Κέλυ από Φ104 και μπορώ να πω ότι έμεινα πολύ ευχαριστημένος.Έχετε να μου προτείνετε κάποια άλλη? Δεν θέλω wannabe αφέντρες.Από τέτοιες έχει βρωμίσει ο τόπος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom