Νέα

Ελληνίδες Πουτάνες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 73
  • Εμφανίσεις 31K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Ανοιγω αυτο το θεμα αποκλειστικα για εμας τους πατριωτες εθνικιστες μπουρδελιαριδες που θελουν να κανουν sex μονο και μονο αποκλειστικα μονο με ελληνιδες ιεροδουλες σε μπουρδελο και σε studio και να ακουμπανε αποκλειστικα τα χρηματα τους μονο στις ελληνιδες ιεροδουλες και οχι στις αλλοδαπες. Γνωριζει κανενας που θα βρουμε μονο ελληνιδες ιεροδουλες.
 

magiaros

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2009
Μηνύματα
145
Κριτικές
18
Like
11
Πόντοι
11
Αδελφε καλημερα. Η Μελινα απο Κασσανδρας 6 μου εχει δηλωσει ελληνιδα.Επισεις η Μαρια η Ψυλη απο Πειραιως 193.Αυτες μονο ξερω
 

DIONDION

Νέο Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2010
Μηνύματα
2
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
στο  αχαρνων 104 ειναι η βιβιαν μικρη και νεα στον οικο και φυσικα η προεδρος.πολυ καλο θεμα ανοιξατε γιατι οι αλλοδαπες που μαζευουν ολο το χρημα ειναι γνωστο ποσο μεγαλο κακο κανουν.
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
η Κωσταντινα στο Πειραιως δεν ειναι ελληνιδα ?
 

greenside

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
319
Κριτικές
73
Like
34
Πόντοι
1.295
ναι ε? πως ειχα την εντυπωση οτι ηταν ελληνιδα!
μηπως υπαρχει και αλλη κωσταντινα η οποια να ειναι ελληνιδα ?
(ειναι η κωσταντινα που ηταν παλαιωτερα στη βριλλισου και στη φρατζη ?)
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
κωνσταντινα το απολυτο θηλυκο ναι παιδεσ ειναι ρουμανα αλλα εχει 19 χρονια στο ελλαδισταν η απολυτη αμαρτια ρε μαγκεσ τη θηλυκο ειναι αυτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

Επισκέπτης
κωνσταντινα το απολυτο θηλυκο ναι παιδεσ ειναι ρουμανα αλλα εχει 19 χρονια στο ελλαδισταν η απολυτη αμαρτια ρε μαγκεσ τη θηλυκο ειναι αυτο !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
[move]:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:[/move]
URL]]
 

dragon32

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2010
Μηνύματα
580
Like
0
Πόντοι
6
[move]:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:[/move]
http://[URL unfurl="true"]www.peiraios193.com/images/pictures/konstantina/05.jpg[/img[/URL]]
[/quote]μπραβο φιλε pleasuregiver να σαι καλα ......αχ αυτη η κωνσταντινα τη μωρο ειναι αυτο θεε τη κανεισ οταν εχεισ κεφια!!!!!!!!!!!!!!!!που θα βρουμε φωτο αλλεσ τησ θεασ εκτοσ απο αυτεσ στα σαιτ των στουντιο???????????????
 

devilgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2005
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
To Αριστοτέλους 6 έφερνε Ελληνίδες (είχε μια Πειραιώτισσα πριν κάνα 6μηνο, υπερμέτρια γκόμενα), αλλά τώρα τελευταία ξαναεισάγει από το εξωτερικό. Και πέφτει και σε ποιοτητα    :S
 

Επισκέπτης
Απο Ελληνιδες μονο την Ευα ξερω στο studio Φυλης 104 . Μονο αυτη εχω δοκιμασει.
 

fffanatic

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
4.130
Like
10
Πόντοι
16
Πλακα μας κανετε πρωι πρωι με τις Ελληνιδες...........

χαχαααααχααχχα
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
Δαφνη...........Κων/λεως 80 και Χαλκιδικης 83!!!!Βερα Ελληνιδα με κορμαρα και πολυ καλες υπηρεσιες μπορω να πω μιας και την εχω δοκιμασει!!!(πρωην Τζινα απο Καλυμνου)
 

Pistolero_fidias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Απλά μάγκες επειδή θέλω να σφίξω καμια Ελληνίδα πουτάνα θέλω να ακούσω προτάσεις για αυτές που ξέρετε και για το πού δουλεύουν... Ευχαριστώ...
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Απλά μάγκες επειδή θέλω να σφίξω καμια Ελληνίδα πουτάνα θέλω να ακούσω προτάσεις για αυτές που ξέρετε και για το πού δουλεύουν... Ευχαριστώ...

Τι θέλεις να τις σφίξεις, το χέρι  :grin:; Εγώ πάντως σε λίγες που είχα πέσει στο παρελθόν οι εμπειρίες ήταν από μέτριες έως άσχημες, και κάπου αποφάσισα να μην ρισκάρω άλλο καθώς καλή Ελληνίδα πουτάνα μου φάνηκε να είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας. Ίσως καμία που κάνει ακριβές βίζιτες να είναι καλή, αλλά και αυτές ζητούν τρελά λεφτά σε σχέση με το τι άλλο κυκλοφορεί.
 

Pistolero_fidias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2012
Μηνύματα
4
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τι θέλεις να τις σφίξεις, το χέρι  :grin:; Εγώ πάντως σε λίγες που είχα πέσει στο παρελθόν οι εμπειρίες ήταν από μέτριες έως άσχημες, και κάπου αποφάσισα να μην ρισκάρω άλλο καθώς καλή Ελληνίδα πουτάνα μου φάνηκε να είναι η εξαίρεση και όχι ο κανόνας. Ίσως καμία που κάνει ακριβές βίζιτες να είναι καλή, αλλά και αυτές ζητούν τρελά λεφτά σε σχέση με το τι άλλο κυκλοφορεί.


Ρε τα πάντα θα τις τα σφίξω... καμία που να δουλεύει σε μπουρδέλο ξέρουμε? Μου είχε πεί ένας φίλος για μία μιλφάρα μαρίνα στο μετάξι...
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.996
Κριτικές
10
Like
90
Πόντοι
376
οι πιο πολλες αυτοαποκαλουνται αλλα δεν ειναι!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Δεν υπάρχουν πλέον ελληνίδες τάνες σε ντελα.

Οι περισσότερες εργάζονται πλέον στο δημόσιο και σε ΔΕΚΟ.

Κοίτα στο ΙΚΑ Καλλιθέας, τρις-τεσσερης (φανερα γιατι κρυφα θα ήταν και άλλες) μας  :knockinb:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Δεν υπάρχουν πλέον ελληνίδες τάνες σε ντελα.

Οι περισσότερες εργάζονται πλέον στο δημόσιο και σε ΔΕΚΟ.

Κοίτα στο ΙΚΑ Καλλιθέας, τρις-τεσσερης (φανερα γιατι κρυφα θα ήταν και άλλες) μας  :knockinb:
Ειπες πολυ μεγαλη αληθεια τωρα, αν και γενικευμενη και δεν αφορα μονο γυναικες αλλα και ανδρες.

Δυστυχως το αντιληφθηκα εστω και αργα .....
Αλιμονο σε οσους πανε με τον σταυρο στο χερι ......
Καμμενοι και χαμενοι απο χερι ειναι σε αυτο τον κοσμο  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom