Νέα

Χύσιμο με μαλακία στο τέλος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hool
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hool

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
17
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συν-μπουρδελιάρηδες φίλοι μου! Είμαι ένας χρόνιος επισκέπτης των μπουρδέλων και του αγοραίου έρωτα συνολικά!

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τον προβληματισμό μου.Είναι φυσιολογικό που με τις πατομούνες πουτάνες στα μπουρδέλα , που πλακώνονται στις λιπαντικές αλοιφές και έχουν μουνί - κρατήρα , ενώ γαμάω μια χαρά , στο τέλος για να χύσω πρέπει να μου τον παίξει κάνα λεπτό , γιατί μέσα στο μουνί δε καταλαβαίνω και πολλά πράγματα?

:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
Καλησπέρα συν-μπουρδελιάρηδες φίλοι μου! Είμαι ένας χρόνιος επισκέπτης των μπουρδέλων και του αγοραίου έρωτα συνολικά!

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τον προβληματισμό μου.Είναι φυσιολογικό που με τις πατομούνες πουτάνες στα μπουρδέλα , που πλακώνονται στις λιπαντικές αλοιφές και έχουν μουνί - κρατήρα , ενώ γαμάω μια χαρά , στο τέλος για να χύσω πρέπει να μου τον παίξει κάνα λεπτό , γιατί μέσα στο μουνί δε καταλαβαίνω και πολλά πράγματα?

:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Καλησπέρα συν-μπουρδελιάρηδες φίλοι μου! Είμαι ένας χρόνιος επισκέπτης των μπουρδέλων και του αγοραίου έρωτα συνολικά!

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τον προβληματισμό μου.Είναι φυσιολογικό που με τις πατομούνες πουτάνες στα μπουρδέλα , που πλακώνονται στις λιπαντικές αλοιφές και έχουν μουνί - κρατήρα , ενώ γαμάω μια χαρά , στο τέλος για να χύσω πρέπει να μου τον παίξει κάνα λεπτό , γιατί μέσα στο μουνί δε καταλαβαίνω και πολλά πράγματα?

:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Δε νομίζω ότι είναι θέμα μουνί-κρατήρα. Απλά αυτήν την εντύπωση έχουμε αφού βάζουν μισό κιλο λιπαντικό. Πάντως εκτός τούτου είναι και η χρονική πίεση που σε κάνει να μην τελειώνεις όπως επίσης και το αλκοόλ...για κοιταξέ το. ;)
 

ziziaek

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
16
Καλησπέρα συν-μπουρδελιάρηδες φίλοι μου! Είμαι ένας χρόνιος επισκέπτης των μπουρδέλων και του αγοραίου έρωτα συνολικά!

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τον προβληματισμό μου.Είναι φυσιολογικό που με τις πατομούνες πουτάνες στα μπουρδέλα , που πλακώνονται στις λιπαντικές αλοιφές και έχουν μουνί - κρατήρα , ενώ γαμάω μια χαρά , στο τέλος για να χύσω πρέπει να μου τον παίξει κάνα λεπτό , γιατί μέσα στο μουνί δε καταλαβαίνω και πολλά πράγματα?

:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
αμα εχει κανει πολλα ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΗΝΕ ΣΑΝ ΝΑ ΓΑΜΑΣ ΠΗΓΑΔΙ ΜΠΟΡΕΙΣ να γαμησεισ πηγαδι δε μπορεισ..εεεε
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Και εγω αμα δεν μου την πεξει στο τελος δεν τελειων! Πεζει ρολο και η πιεση του χρονου αλλα και το λιπαντικο που βάζουν!
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε έχει τύχει και σε μένα πολλές φορές να τελειώνω με μαλακία. Παίζει σημαντικό ρόλο η συμμετοχή της κοπέλας. Αν είναι χλιαρή θα σου πέσει στο τέλος και θα τραβήξεις μαλακία. Αν είναι από την αρχή δυνατή και τούρμπο η στύση θα διατηρηθεί.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Καλησπέρα συν-μπουρδελιάρηδες φίλοι μου! Είμαι ένας χρόνιος επισκέπτης των μπουρδέλων και του αγοραίου έρωτα συνολικά!

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τον προβληματισμό μου.Είναι φυσιολογικό που με τις πατομούνες πουτάνες στα μπουρδέλα , που πλακώνονται στις λιπαντικές αλοιφές και έχουν μουνί - κρατήρα , ενώ γαμάω μια χαρά , στο τέλος για να χύσω πρέπει να μου τον παίξει κάνα λεπτό , γιατί μέσα στο μουνί δε καταλαβαίνω και πολλά πράγματα?

:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
και που ειναι το κακο τυπε?
με γκομενες εκτος μπουρδελου οταν ειναι να χυσεις δεν χυνεις εξω δηλαδη?
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
Φίλε έχει τύχει και σε μένα πολλές φορές να τελειώνω με μαλακία. Παίζει σημαντικό ρόλο η συμμετοχή της κοπέλας. Αν είναι χλιαρή θα σου πέσει στο τέλος και θα τραβήξεις μαλακία. Αν είναι από την αρχή δυνατή και τούρμπο η στύση θα διατηρηθεί.
Φίλε - αρκετά συνταρακτικό το συμπέρασμα να πούμε. Χλιαρή? :S Τι εννοείς?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
εγω παλι αν παω σε μπουρδελο και τελειωσω με μαλακια το θεωρω  μαλακια.....δεν καθομουν σπιτι μου καλυτερα να το ευχαριστηθω; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ολα μεσαααααα :zfuck:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
εγω παλι αν παω σε μπουρδελο και τελειωσω με μαλακια το θεωρω  μαλακια.....δεν καθομουν σπιτι μου καλυτερα να το ευχαριστηθω; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ολα μεσαααααα :zfuck:
Αμα η αλλη εχει βαλει ενα κιλο κρεμα τη να χυσεις εκει περα  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

pristine

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
6.669
Like
8
Πόντοι
66
και που ειναι το κακο τυπε?
με γκομενες εκτος μπουρδελου οταν ειναι να χυσεις δεν χυνεις εξω δηλαδη?
Εεεεε... νομίζω εννοεί ότι θα ήθελε να την είχε κατάρτι, να τραβιότανε έξω και να της τα 'ριχνε. Αλλά ρε τύπε, να μη βάλουν κι αυτές μισό κιλό κρέμα μέσα να πούμε - για έλα στη θέση τους. :knockinb:

Τι άλλα? θα τους πάρουμε τους γαύρους 3-2 στο μπάσκετ? Πρέπει να διατηρήσουμε την παράδοση, ε? :rockon:
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
Καλησπέρα συν-μπουρδελιάρηδες φίλοι μου! Είμαι ένας χρόνιος επισκέπτης των μπουρδέλων και του αγοραίου έρωτα συνολικά!

Θέλω να μοιραστώ μαζί σας τον προβληματισμό μου.Είναι φυσιολογικό που με τις πατομούνες πουτάνες στα μπουρδέλα , που πλακώνονται στις λιπαντικές αλοιφές και έχουν μουνί - κρατήρα , ενώ γαμάω μια χαρά , στο τέλος για να χύσω πρέπει να μου τον παίξει κάνα λεπτό , γιατί μέσα στο μουνί δε καταλαβαίνω και πολλά πράγματα?

:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
και εγω τα ιδια
 

Επισκέπτης
Να πω και τη δικη μου αποψη... Εγω τολμω να πω οτι στο 99% των περιπτωσεων χυνω μεσα στο μουνι. Πολλες φορες δεν εχω καλη στυση και ομολογω οτι αγχωνομαι αλλα στο τελος - ισως πλεον λογω εμπειριας - παντα κατι γινεται και τελειωνω. Τις ελαχιστες φορες που δεν θα μπορεσω να τελειωσω με την πουτανα, θα παρω και δευτερο γυρο οπου εκει θα χυσω σιγουρα.

Μου εχει τυχει πολυ λιγες φορες να ειναι τοσο ανοιχτη η γκομενα (νομιζω 2 φορες με πουτανα και 1 με οχι πουτανα) που να μη νιωθω την παραμικρη τριβη και τους ζητησα να με τελειωσουν με handjob. Για μενα ομως, το handjob εχει τεραστια διαφορα απο τη μαλακια. Το handjob ειναι σεξ, η μαλακια ειναι... μαλακια!

Αν τελειωσω μονος μου, τοτε δεν θεωρω καν οτι εχω κανει σεξ, με λιγα λογια σιχαινομαι αυτο που κανουν στις τσοντες και γενικα αυτο που κανουν οσοι γαμανε χωρις προφυλακτικο, που τραβιουνται και τελειωνουν μονοι τους. Αν ομως με τελειωσει μια γυναικα με handjob, τοτε θα το θεωρησω κανονικο σεξ, ακομα και αν δεν την εχω γαμησει πριν. Αυτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom