Νέα

Παραλιακή.......14.15 - 15.00

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα BAZELINOS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 795K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

BAZELINOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Δεν γραφω συχνα,γραφω μονο οταν εχω κατι νεο να πω η να βοηθησω.
Λοιπον εδω και 2 μηνες περιπου στην παραλιακη μετα τα φαναρια της Αλιμου(ρευμα προς Αθηνα)εχει μια σταση λεωφορειου και ακριβως μετα μια πινακιδα μεγαλη που γραφει ΑΒΑΞ, εκει  ακριβως της καθημερινες και ωρα 14.15 -  15.00 που περνω εγω απο εκει καθετε μια αλβανιδα με κοντη φουστιτσα και περιμενει πελατες.
Την τιμη την εξακριβωσα εχτες 70 για μουνι και 90 για κωλο ( μαζι με hotel),15 λεπτα ανωτερη ωρα μου ειπε.
Δεν καθησα γιατι νομιζω ειναι κοροιδια για 15 λεπτα 70 ευρω.
Ειναι ομορφη κοπελα ξανθια με γαλανα ματια και ωραιο στηθος (χαλαρα 3ρακι).
Ειναι σιγουρα αλβανιδα και τους παιρνει σε παρακειμενω hotel.
Οταν της ειπα για καλυτερη τιμη η παραπανω ωρα μου λεει νευριασμενη "εγω δεν παω για κατω απο 50 ευρω για ολοκληρο τεταρτο" και την εστειλα στο διαολο.
ΑΑΑ ξεχασα μου ειπε οτι δεν επιτρεπει πολα αγγιγματα και μονο μερικα φιλια στο στηθος.Εννοειτε ουτε γλυψιμο.......
Αυτα απο εμενα...ελπιζω να βοηθησα και εγω τους συναγωνιστες.....
 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Φίλε μου καλημέρα.Μήπως σου είπε όνομα?Και μήπως παρατήρησες αν έχει αυτοκίνητο?Μήπως ένα γαλάζιο PEUGEOT 206 κάμπριο.....?
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
"εγω δεν παω για κατω απο 50 ευρω για ολοκληρο τεταρτο"
Δικιο εχει η κοπελα ρε φιλε,ολοκληρη παραλιακη εχει για πιατσα,επιτρεπεται να πινεις τον καφε 5 ευρω στην οστρια,να εχεις τα καλοκαιρινα κλαμπακια,τις υπερχλιδατες παραλιες,τα πορσικα το βραδυ και να μη θελει High class αμοιβη?
Αν δεν εχει ψηλη ταριφα η αλβανιδα στη σταση ποια θα εχει?
Την αλλη φορα περνα με το μηχανακι και σκας της και ενα γιαουρτι στη μαπα περνωντας!
 

Επισκέπτης
Είναι σχετικά κοντά στην δουλειά μου, οπότε ίσως περάσω μια από αυτές τις μέρες να την τσεκάρω. 90 ευρώ πάντως για ένα τέταρτο δεν δίνω... εκτός αν πρόκειται περί Αντζελίνας Τζολί!
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
μετα παραπονιουνται και μας λενε ρατσιστες..
ουτε οι ελληνιδες δεν ειναι τοσο της αρπαχτης..!!!!  :grin: :grin:
 
OP
OP
B

BAZELINOS

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2006
Μηνύματα
11
Like
8
Πόντοι
0
Συμφωνω με τα προλαλισαντες με 90 μου κανουν μασαζ και μαμαω κιολας για 50'.
Ονομα δεν μου ειπε παντως (δεν ρωτησα) και αμαξι δεν ξερω αν εχει παντωσ μπηκε στο δικο μου.
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Τα βράδια κατα της 10.00-12.00 έχει πολλές αλλά μούφες
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
δεν το παμε το θεμα στις ''πουτανοπιατσες'' που εχει ξανα-αναφερθει να ειναι και ευκολα αναζητησιμο ??
 

thomas38

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2007
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
υπαρχουν τιποτα κοπελες στην παραλιακη τωρα τελευταια και που περιπου? δεν εχει τυχει να δω οταν περναω.
 

aral

Νέο Μέλος
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
δειτε την φωτο και πειτε μου αν μιλαμε για την ιδια κοπελα
μου ειπε οτι την λενε μαρια ολα αυτα τον μαρτιο του 2007
θυμαμαι οτι ητανε ακριβη μαζι με το ξενοδοχειο πηγε καπου
90 γιουρια και μου εκανε την δυσκολη την προωταρα και δεν
με αφηνε να την πολυπιανω και πρεπει να ητανε και αλβανιδα
δεν δυσκολευτηκε να μου δωσει το κινιτο της αλλα καποια
στιγμη το εσβησα κατα λαθος αλλα μαλλον καλυτερα θα μου
πειτε αφου δεν ητανε και καμια φοβερη περιπτωση οταν ομως
ερθει η αναγκη τοτε τα λεμε.
 

Συνημμένα

  • Pic(395).JPG
    Pic(395).JPG
    89,5 KB · Εμφανίσεις: 318

niceman

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
422
Κριτικές
2
Like
72
Πόντοι
1
γεια
καμια πιατσα προσ πειραια?
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ξανανοιγω το θεμα γιατι καθε μεσημερι που περναω απο παραλιακη κατι περιεργα βλεπω..καποιες αρκετα καλοντυμενες λιγο πιο κατω απο καλαμακιου προς ποσειδων χοτελ...το θεμα ειναι οτι εκει δεν σταματας ουτε με αλαρμ..και ενδεχομενως να κανω και λαθος...ξερει κανεις τιποτα?
 

SAKIS019

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους τους φίλους του forum. Είμαι καινούργιος και γράφω για πρώτη φορά και αν κάτι δεν κάνω καλά οκ δείξτε λίγο ανοχή. Είδα το θέμα με την < ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ> πουτάνες και συμπτωματικά είμαι κάτοικος τις περιοχής σας λέω ότι όντως είναι αλβανίδες  όχι 1 αλλά 2 είναι που κάνουν πιάτσα και το πρωί αλλά και το μεσημέρι. Επίσης αν στρίψετε στα έπιπλα ΑΒΑΧ δεξιά θα συναντήσετε υποχρεωτικά την οδό ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ η οποία έχει αρκετές γυναίκες 4-5 minimum.Υπάρχουν 2 φοιτήτριες που τύφλα να έχουν τα city tours.Δεν θα τις βρείτε κάθε μέρα διότι όταν ξεμένουν από χρήματα βγαίνουν για δουλεία. Επίσης  η κάθετη δρόμοι ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ- ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ και ΤΣΟΧΑ έχουν αλλά Β διαλογής. Γενικά η περιοχή έχει αλλά αν πέσετε στις φοιτήτριες θα πάθετε ΣΟΚ. Ξέρω την περιοχή πολύ καλά διότι όπως σας προανέφερα είμαι κάτοικος και μένω στο τρίγωνο αυτό. Ελπίζω να βοήθησα τους ενδιαφερόμενους και πραγματικά θα χαρώ να μάθω ότι κάποιος από εσάς πέτυχε τις φοιτήτριες . Κάτι τελευταίο μόνο καθημερινές ΟΧΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ  για τις φοιτήτριες
 

ta

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
761
Κριτικές
9
Like
21
Πόντοι
6
Καλημέρα φίλε και καλώς ήρθες!Οι φοιτήτριες που λές τι τιμή παίζουν και που γίνεται η πράξη?αυτοκίνητο ή ξενοδοχείο??
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
0
Πόντοι
16
Δεν γραφω συχνα,γραφω μονο οταν εχω κατι νεο να πω η να βοηθησω.
Την τιμη την εξακριβωσα εχτες 70 για μουνι και 90 για κωλο ( μαζι με hotel),15 λεπτα ανωτερη ωρα μου ειπε.
Δεν καθησα γιατι νομιζω ειναι κοροιδια για 15 λεπτα 70 ευρω.
Ειναι σιγουρα αλβανιδα και τους παιρνει σε παρακειμενω hotel.
Οταν της ειπα για καλυτερη τιμη η παραπανω ωρα μου λεει νευριασμενη "εγω δεν παω για κατω απο 50 ευρω για ολοκληρο τεταρτο" και την εστειλα στο διαολο.
ΑΑΑ ξεχασα μου ειπε οτι δεν επιτρεπει πολα αγγιγματα και μονο μερικα φιλια στο στηθος.Εννοειτε ουτε γλυψιμο.
Τι άλλο θα ακούσουμε Θεέ μου;
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
και τι ωρες μιλαμε?εχεις παρει καμμια?τιμες και υπηρεσιες?
 

beavis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
Καλημέρα σε όλους τους φίλους του forum. Είμαι καινούργιος και γράφω για πρώτη φορά και αν κάτι δεν κάνω καλά οκ δείξτε λίγο ανοχή. Είδα το θέμα με την < ΠΑΡΑΛΙΑΚΗ> πουτάνες και συμπτωματικά είμαι κάτοικος τις περιοχής σας λέω ότι όντως είναι αλβανίδες  όχι 1 αλλά 2 είναι που κάνουν πιάτσα και το πρωί αλλά και το μεσημέρι. Επίσης αν στρίψετε στα έπιπλα ΑΒΑΧ δεξιά θα συναντήσετε υποχρεωτικά την οδό ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ η οποία έχει αρκετές γυναίκες 4-5 minimum.Υπάρχουν 2 φοιτήτριες που τύφλα να έχουν τα city tours.Δεν θα τις βρείτε κάθε μέρα διότι όταν ξεμένουν από χρήματα βγαίνουν για δουλεία. Επίσης  η κάθετη δρόμοι ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ- ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ και ΤΣΟΧΑ έχουν αλλά Β διαλογής. Γενικά η περιοχή έχει αλλά αν πέσετε στις φοιτήτριες θα πάθετε ΣΟΚ. Ξέρω την περιοχή πολύ καλά διότι όπως σας προανέφερα είμαι κάτοικος και μένω στο τρίγωνο αυτό. Ελπίζω να βοήθησα τους ενδιαφερόμενους και πραγματικά θα χαρώ να μάθω ότι κάποιος από εσάς πέτυχε τις φοιτήτριες . Κάτι τελευταίο μόνο καθημερινές ΟΧΙ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΑ   για τις φοιτήτριες
φιλαρακο την εκαψες την περιοχη σου θα γινει συνωστισμος   :knockinb: 
 

mathima solfez

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
580
Like
34
Πόντοι
6
Χτες πηγαινοντας για δουλεια λιγο μετα τις 2 το απογευμα επεσημανα και εγω ενα πολυ ωραιο κομματι διπλα σε σταση λεωφορειου, το οποιο θα μπορουσε να ειναι και η κοπελλα της φωτο που ποσταρε συναγωνιστης, μονο που τα μαλλια της ηταν κομμμενα και οχι μακρια. Και ενω την εβλεπα και σκεφτομουν τα δικα μου (κουκλαρα μου, μουναρα μου, να σε εβαζα απο κατω να σου δειξω ποσο παει το καλαμποκι και τα συνηθισμενα) βλεπω οτι ανταποκρινεται στο κοζαρισμα μου, και πριν προλαβω να κανω κατι τι, επρεπε κιολας να ξεκινησω. Ξερετε τι γινεται εκεινες τις ωρες απο κυκλοφορια στην παραλιακη. Και πανω δηλαδη που σκεφτομουν ρε ατιμε σολφεζ η μπογια σου περναει ακομη, διαβαζω σημερα ακριβως αυτο το ποστ για να μα προσγειωσει στην πραγματικοτητα. Αν την ξανασυναντησω, μαλλον θα παρω να δοκιμασω, γιατι η κοπελλα που ειδα ηταν κυριολεκτια το φαι μου.
 

SAKIS019

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2008
Μηνύματα
34
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
0
Η ώρες που έρχονται αυτή την περίοδο είναι μεταξύ 8 με 9 το αργότερο. Δυστυχώς δεν έχω πάρει καμία  από τις φοιτήτριες διότι εδώ και 3 χρόνια συζώ συνεπώς είναι κάπως δύσκολο για εμένα. Τις φοιτήτριες της ξέρω λέμε ένα <γεια> δηλαδή διότι σας επαναλαμβάνω είναι έξω από το σπίτι μου. Πολλές φορές συναντιόμαστε εδώ δίπλα σε ένα  ψιλικατζίδικο που υπάρχει και καθόμαστε να ρίξουμε καμία ματιά στις εφημερίδες και έρχονται και ζητάνε προφυλακτικά και μιλάμε για άσχετα θέματα.  Μόνο ξενοδοχείο και είναι επί τις ΘΟΥΚΙΔΙΔΟΥ. Φίλος μου την πήρε για 3 ώρες σπίτι του είναι απίθανη μου είπε και  είναι από την Δράμα. Τις έδωσε 250 ευρώ. 
 

ari1973

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.879
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
16
ξενοδοχειο το μπλου σι η το ιμπεριαλ?τα ξερω τα μερη...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom