Νέα

Συμπαίκτης-πλάγιος εξτρέμ αναζητείται για βουδαπέστη!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pitas00
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 25
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Βασικα για το διαστημα απο μεσα Ιουνη ως μεσα Ιουλη θελω να κανω ακραιες πορνοδιακοπες στην Βουδαπεστη και επειδη δεν βρίσκω κανα φιλαράκι με τοσο πολυ ελευθερο χρονο ειπα μηπως βρω κανεναν μαγκα απο εδω..
κυριως οικονομικοι ειναι οι λογοι αλλα οπωσδηποτε χρειαζεται και ενας Wing man για τα καμακια, μονος δεν λεει..απο μια πρωτη ματια στο νετ, ειδα οτι καπου κοντα στο χιλιαρικο παει ο ενας μηνας νοικι για την πειοδο αυτη και μπορω ανετα να δωσω ενα 60% εγω...anyway οποιος ενδιαφερεται pm!!
 

Kman

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2007
Μηνύματα
653
Like
6
Πόντοι
6
Λάθος χρόνος λάθος τόπος.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
35
Πόντοι
366
Βασικα για το διαστημα απο μεσα Ιουνη ως μεσα Ιουλη θελω να κανω ακραιες πορνοδιακοπες στην Βουδαπεστη και επειδη δεν βρίσκω κανα φιλαράκι με τοσο πολυ ελευθερο χρονο ειπα μηπως βρω κανεναν μαγκα απο εδω..
κυριως οικονομικοι ειναι οι λογοι αλλα οπωσδηποτε χρειαζεται και ενας Wing man για τα καμακια, μονος δεν λεει..απο μια πρωτη ματια στο νετ, ειδα οτι καπου κοντα στο χιλιαρικο παει ο ενας μηνας νοικι για την πειοδο αυτη και μπορω ανετα να δωσω ενα 60% εγω...anyway οποιος ενδιαφερεται pm!!
τι μαλακας εισαι και εγω νομιζα πως ελεγες για μπαλα και πηγα να ποσταρω.
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6

προσομοιαζει με τη μπαλιτσα το αθλημα ..θελει να εισαι καλος κυνηγος και αν εχεις και ενα αλανομαγκα να σου  βγαζει ωραιες μπαλιες απο τα πλαγια ακομα καλυτερα τα πραγματα..μαθε μπαλιτσα αγορι μου!!
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
επαναφερω το θεμα!
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
1 pm μονο...μαλλον η κριση εχει επηρεασει!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
μαλλον το μερος τυπε μου :2funny:
[/quoteγιατι το λες αυτο..δεν εχο ξαναπαει βουδαπεστη βεβαια αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα ..οτι δηλαδη οι ουγγαρεζες διψανε για σεξ!
ναι τυπε περιμενουν εμας για να γαμηθουνε εκει :2funny:
ασε που ειναι και σαν βλαχαρες
δεν μου καναν εντυπωση παντως
τις περιμενα πιο καυλες
παντως αν πας δοκιμασε το γκουλας και το κοτοπουλο με παπρικα
εχουν και ωραια γλυκα
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
προφανως ενας μηνας παραμονης στη βουδαπεστη σημαινει πολλα γαμησια και διαφορετικα ουγγρικα κωλαρακια, με ανοιχτες αγκαλες περιμενουν , αρκει να εχεις χρονο , αυτο ειναι το βασικο (και στα αρχιδια μου για το φαγητο, κανα μουνακι παμε να φαμε!)
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
173
Πόντοι
866
προφανως ενας μηνας παραμονης στη βουδαπεστη σημαινει πολλα γαμησια και διαφορετικα ουγγρικα κωλαρακια, με ανοιχτες αγκαλες περιμενουν , αρκει να εχεις χρονο , αυτο ειναι το βασικο (και στα αρχιδια μου για το φαγητο, κανα μουνακι παμε να φαμε!)
πρεπει να τρως και φαι ναχεις δυναμεις ρε τυπε :2funny:
 
OP
OP
P

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
εννοειται..αλλα το κριτηριο για να γαμας καλα δεν ειναι η γευση αλλα το τι τρως..
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
11
Like
431
Πόντοι
291
To θεμα ειναι ΠΟΥ να πας στην Βουδαπεστη ... Εννοω να ξερεις απο πριν καποια "καλα" μερη και υπηρεσιες για να μην εισαι συνεχεια στο ψαξιμο ... ;)

Κι εμενα με ενδιαφερει για μεσα Ιουνη... Ειδικα τωρα που επεσε "φτωχια" κι εκει και ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα... Ισως για 1-2 εβδομαδες  :knockinb:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
234
Κριτικές
11
Like
431
Πόντοι
291
Τελικά η Βουδαπεστη προτεινεται για σεξοτουρισμο αυτη την περιοδο ?
Τι μπορει να κανει κανεις, με τι τιμες, και καποια "βασικα" μερη για να ξεκινησει ???

Ας ενημερωσει το thread καποιος που να ξερει πληροφοριες ...

Ευχαριστώ!  ;)
 

boz

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.112
Like
2
Πόντοι
16
τελικα πηγε κανεις βουδαπεστη?
 

Godharry

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2014
Μηνύματα
1.443
Like
2
Πόντοι
16
βουδαπεστη πηγαινα απο το 1996 μεχρι 2011.το 1996 μπορουσεςνα γαμησης καμια γκομενα.το 2000 γνωρισα κυπριο που σπουδασε και ζει εκει.μου εδωσε την καρτα του και μου ειπε αν γαμισεις παρε με να σου δωσω οτι θελεις χαχαχα.τελικα ειχε δικαιο.μου ελεγαν τοτε η χωρα του πορνο,ηταν τινγα στις πουτανες,απο το 2000 ολα τα καθαρισαν






-
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom