Νέα

copenhagen

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ntafy79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ntafy79

Νέο Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
ρε σύντροφοι καμια πληροφόρηση για copenhagen από κάποιον δεν υπάρχει?θα είμαι υπόχρεος.πάω για 4 μέρες και δεν ξέρω tpt τι παίζει.μου είπαν μονο για κάτι μπουρδέλα στο nyhavn.
 

Wonderful

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2010
Μηνύματα
5.761
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
66
ρε σύντροφοι καμια πληροφόρηση για copenhagen από κάποιον δεν υπάρχει?θα είμαι υπόχρεος.πάω για 4 μέρες και δεν ξέρω tpt τι παίζει.μου είπαν μονο για κάτι μπουρδέλα στο nyhavn.
στη κοπενχάγη είναι εντελώς άλλη η νοοτροπία
καλύτερα κάνε καμάκι
μπουρδέλα δεν βρήκα σε σοβαρή περιοχή
 

shamans9

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
558
Like
3
Πόντοι
6
Πραγματι    στην  Κοπεγχαγη    εχουν  άλλη  νοοτροπια    και  αξιζει    περισσοτερο  το  καμακι .
Παντως    εδώ  εχει  μια  λιστα  με  όλα    τα  μπουρδελα  από  ένα    συναγωνιστη .
Πιο    κατω  στην  σελιδα  αυτή ,  εχω  κατεβασει  μερικα    σεντονια .
Παρε    ιδεες  και  φτιαξε  την  δικια  σου  ιστορια . 

 

xxxnikos69

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2009
Μηνύματα
211
Like
30
Πόντοι
1
Συναγωνιστές, τι ξέρουμε για Κοπεγχάγη; Ψάχνω για κάτι πέρα από τα συνηθισμένα - γκλόρυχολ, swingers clubs κλπ
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
COPENHAGEN
Adresse: Solitudevej 2
2200 Norrebro, Kobenhavn

1643171_large.jpg


1643174_large.jpg


15min 500 kr
30 min 700 kr
45min /1000kr
1H/1300kr

 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
PUSSY GALORES
Lyngbyvej 231A
2900 Hellerup (Kobenhavn)

Telefon 070210026
Handy 026825262


Δανεζα Sif, 22 eton
1.64m, 57kg
Natural Tits

Δανεζα Laerke, 30 eton
1.65m, 53kg
Natural Tits

Δανεζα Sigga, 21 eton
1.68m, 54kg
Natural Tits



 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.534
Like
2.814
Πόντοι
506
SEDUCTION GIRLS
Rodovrevej 281
2610 Rodovre (Kobenhavn)


Δανεζα Nirvana, 21 eton
1.80m, 70kg
Natural Tits

Ουγγαρεζα Naia, 24 eton
1.65m, 55kg
Natural Tits

Δανεζα Freya, 28 eton
1.66m, 58kg
Natural Tits

Δανεζα Milf Carolina, 34 eton
1.72m, 68kg
Big Natural Hangers DD

www.seductiongirls.dk/pigerne/freya/
 

yamahab

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2022
Μηνύματα
53
Κριτικές
7
Like
241
Πόντοι
280
Τι κακό αυτό να μην έχουν και μετάφραση αγγλικά
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
310
Πόντοι
21
Καλημερα στην Παρεα και σε οποιον διαβαζει ....
Ενα εχω να πω ... Η ΓΗ της ΑΠΑΓΓΕΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ .... Μπορει να ειναι ακριβα αλλα ειναι ολα οσα θελεις να εχεις , αν εχεις μια καλη δουλεια .... Ειμαι εδω και 2 μηνες εδω, γυρναω σε ολη την Δανια που απο την κοπενχαγη εως το αλμποργκ ειναι 5.5 ωρες με το αμαξι και παντου εχει τα παντα ΑΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!! Απο τα καλυτερα ξενοδοχεια της πρωτευουσας εως την πιο απομακρυσμενη φαρμα της βορειας δανιας ( συνηθως private room )
Μπηκα να διαβασω σημερα τι εχει στην ελλαδα απο τουρ και απο εσκορτ πραγματικα απογοητευτηκα οσο απο τις υπηρεσιες και τιμη οσο και απο την εξωτερικη ομορφια ....
Δανια 1500 ΚR 1 Hour συνηθως αλλα βλεπεις και περνεις αυτο που βλεπουμε εμεις μονο στην τηλεοραση ....
Ολες οι ΤΟΠ ΤΟΠ Ρουμανες Βουλγαρες Ρωσσιδες Ουκρανες Πωλωνες Κοριτσια της Ουγγαριας της Αγγλιας της Γερμανιας που ειναι πραγματικα ΤΟΥΦΕΚΙΑ ειναι εδω ... Εδω παιζεις CL και στην ελλαδα παιζεις με 3 κατηγορια ....
Στην ΔΑΝΙΑ ειναι ολα ακριβα απο ενα Μπουκαλακι νερο 3 με 4 ευρω . απο ενα ψωμι απο 4 εως 7 ευρω απο μουνια απο 160 ευρω την ωρα εως 300 ευρω .... Πραμγατικα οι τιμες που αναφερω παρα πανω ειναι για να γαμησεις πχ σε εξωτερικη εμφανιση αντζελινα τζολι ...
Εχει 4 site που πραγματικα το Fake το ακυρωνει ... αν δεν βαλουν φωτο τους live η αν δεν εχουν το τηλ το σωστο ... ΦΟΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΣ εδω .. Ουτε να πας με κοπελα και να κοιταει πως να σου φαει το 10 λεπτο με ΠΑΡΛΑ .. Εδω πας εχεις συμφωνησει και κανεις οτι συμφωνεις .... γιατι ξερουν οτι και οι Δανοι εχουν φορουμ που ριχνουν ΜΑΥΡΟ ..
ΑΝ θελετε πληροφοριες στειλτε ....
 

gpt

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Καλημερα στην Παρεα και σε οποιον διαβαζει ....
Ενα εχω να πω ... Η ΓΗ της ΑΠΑΓΓΕΛΙΑΣ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ .... Μπορει να ειναι ακριβα αλλα ειναι ολα οσα θελεις να εχεις , αν εχεις μια καλη δουλεια .... Ειμαι εδω και 2 μηνες εδω, γυρναω σε ολη την Δανια που απο την κοπενχαγη εως το αλμποργκ ειναι 5.5 ωρες με το αμαξι και παντου εχει τα παντα ΑΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ !!!! Απο τα καλυτερα ξενοδοχεια της πρωτευουσας εως την πιο απομακρυσμενη φαρμα της βορειας δανιας ( συνηθως private room )
Μπηκα να διαβασω σημερα τι εχει στην ελλαδα απο τουρ και απο εσκορτ πραγματικα απογοητευτηκα οσο απο τις υπηρεσιες και τιμη οσο και απο την εξωτερικη ομορφια ....
Δανια 1500 ΚR 1 Hour συνηθως αλλα βλεπεις και περνεις αυτο που βλεπουμε εμεις μονο στην τηλεοραση ....
Ολες οι ΤΟΠ ΤΟΠ Ρουμανες Βουλγαρες Ρωσσιδες Ουκρανες Πωλωνες Κοριτσια της Ουγγαριας της Αγγλιας της Γερμανιας που ειναι πραγματικα ΤΟΥΦΕΚΙΑ ειναι εδω ... Εδω παιζεις CL και στην ελλαδα παιζεις με 3 κατηγορια ....
Στην ΔΑΝΙΑ ειναι ολα ακριβα απο ενα Μπουκαλακι νερο 3 με 4 ευρω . απο ενα ψωμι απο 4 εως 7 ευρω απο μουνια απο 160 ευρω την ωρα εως 300 ευρω .... Πραμγατικα οι τιμες που αναφερω παρα πανω ειναι για να γαμησεις πχ σε εξωτερικη εμφανιση αντζελινα τζολι ...
Εχει 4 site που πραγματικα το Fake το ακυρωνει ... αν δεν βαλουν φωτο τους live η αν δεν εχουν το τηλ το σωστο ... ΦΟΛΑ ΔΕΝ ΤΡΩΣ εδω .. Ουτε να πας με κοπελα και να κοιταει πως να σου φαει το 10 λεπτο με ΠΑΡΛΑ .. Εδω πας εχεις συμφωνησει και κανεις οτι συμφωνεις .... γιατι ξερουν οτι και οι Δανοι εχουν φορουμ που ριχνουν ΜΑΥΡΟ ..
ΑΝ θελετε πληροφοριες στειλτε ...

Συναγωνιστή καλησπέρα,
μπορεί να προκύψει ταξίδι για δουλειά στην Κοπενχάγη τον επόμενο μήνα.
Μπορείς να δώσεις περισσότερες πληροφορίες ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom