Νέα

Sex στην Αγγλία (Σκωτία, Ουαλία)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 43K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Σύντροφοι και συναγωνιστές,

ίσως θα έχει πέσει στην αντίληψη σας ότι μικρή εώς ελάχιστη αναφορά υπάρχει στο φόρουμ σχετικά με το τι επικρατεί στις χώρες του Ηνωμένου Βασιλείου σχετικά με το σεξ, επί πληρωμή ή όχι.

Για μας που έχουμε φάει τα νιάτα μας στο νησί ξέρουμε καλά ότι τα πράματα δεν είναι τόσο ρόδινα όσο φανταζόμασταν όταν ήμασταν στην Ελλάδα. Οι αγγλίδες δεν μας κάθονται που τον κόλο μας να βαράμε κάτω και όσοι λένε το αντίθετο είναι απλά παραμυθάδες, και αν βρεθεί κανένα μεθυσμένο μπάζο δεν πηδιέται ούτε με σακούλα στο κεφάλι. Κάτι ψιλογίνεται με τις ασσιάτισες αλλά αυτές είναι πολύ του προλόγου. Σε ελληνίδες και κύπριες να μην αναφερθώ, αυτές για να τους τον ακουμπήσεις θέλουν πρώτα να τις τάξεις γάμο, και λόγω του ότι λίγο πολύ σε μια πόλη γνωρίζονται όλοι μεταξύ τους δεν πηδιούντε για να μην τις πουν πουτάνες.

Για να μην τα πολυλογώ η κατάσταση είναι δύσκολη, γι αυτό πρέπει όλοι οι διαμένοντες στο U.K να παραθέσουμε εδώ μέσα τις εμπειρίες και τις γνώσεις μας.

Αγωνιστικοί χαιρετισμοί σε όλους τους μπουρδελιάρηδες
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
Σύντροφοι και συναγωνιστές,

ίσως θα έχει πέσει στην αντίληψη σας ότι μικρή εώς ελάχιστη αναφορά υπάρχει στο φόρουμ σχετικά με το τι επικρατεί στις χώρες του Ηνωμένου Βασιλείου σχετικά με το σεξ, επί πληρωμή ή όχι.

Για μας που έχουμε φάει τα νιάτα μας στο νησί ξέρουμε καλά ότι τα πράματα δεν είναι τόσο ρόδινα όσο φανταζόμασταν όταν ήμασταν στην Ελλάδα. Οι αγγλίδες δεν μας κάθονται που τον κόλο μας να βαράμε κάτω και όσοι λένε το αντίθετο είναι απλά παραμυθάδες, και αν βρεθεί κανένα μεθυσμένο μπάζο δεν πηδιέται ούτε με σακούλα στο κεφάλι. Κάτι ψιλογίνεται με τις ασσιάτισες αλλά αυτές είναι πολύ του προλόγου. Σε ελληνίδες και κύπριες να μην αναφερθώ, αυτές για να τους τον ακουμπήσεις θέλουν πρώτα να τις τάξεις γάμο, και λόγω του ότι λίγο πολύ σε μια πόλη γνωρίζονται όλοι μεταξύ τους δεν πηδιούντε για να μην τις πουν πουτάνες.

Για να μην τα πολυλογώ η κατάσταση είναι δύσκολη, γι αυτό πρέπει όλοι οι διαμένοντες στο U.K να παραθέσουμε εδώ μέσα τις εμπειρίες και τις γνώσεις μας.

Αγωνιστικοί χαιρετισμοί σε όλους τους μπουρδελιάρηδες
κλασικη η περιπτωση με τις ελληνιδες στο εξωτερικο...!!οι περισοτερες ειναι αστα να παν..!!
πραγματικα επειδη ειμαι και γω εξωτερικο εχω παρατηρησει οτι λιγες ελληνιδες ομορφες εχουνε περασει και ακομα πιο λιγες αυτες που κανανε εκτροπα..!!
 

Επισκέπτης
Ξεκινάω με την παράθεση πληροφοριών, αναφέροντας το παρακάτω στριπτιτζάδικο στην πόλη του Sheffield.
Ονομασία: Spearmint Rhino
Κοντά στον σταθμό των τραίνων, για τους φοιτητές έχει δωρεάν είσοδο κάθε Τρίτη.
Τα γκομενάκια που έχει παίδες είναι βγαλμένα από Χολιγουντιανό πορνό, δεν παίζοντε, απίστευτα. Ο χορός πάει 10 λιρίτσες τα βγάζει όλα και τρίβεται πάνω σου αλλά εσύ πρέπει να κάνεις τον μαλάκα διότι δεν ακουμπάς, αλλά αξίζει. Επίσης ο χώρος είναι γαμάτος, σαν κλαμπάκι. Συνιστάται ανεπιφύλακτα.
 

loulis7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Όπως τα λέει ο φίλος hondakias είναι τα πράγματα! Εγώ θα τα χαρακτήριζα τραγικά!Είμαι από το Σεπτέμβρη Αγγλία και δεν κουνίεται φύλλο!Ακόμα και κάτι μπάζα την έχουν δει θεές!
Όσο για τις Αγγλίδες δεν κάθονται με τίποτα! Και είναι πολύ μουνάρες ρε γαμώτο!
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Όπως τα λέει ο φίλος hondakias είναι τα πράγματα! Εγώ θα τα χαρακτήριζα τραγικά!Είμαι από το Σεπτέμβρη Αγγλία και δεν κουνίεται φύλλο!Ακόμα και κάτι μπάζα την έχουν δει θεές!
Όσο για τις Αγγλίδες δεν κάθονται με τίποτα! Και είναι πολύ μουνάρες ρε γαμώτο!

Δεν ξέρω για γκόμενες αγγλίδες αλλά από πουτάνες η Αγγλία είναι για μένα το Νο 1 παγκοσμίως,ξανθιές μουνάρες πορνοστάρ μεγάλες τα πάντα...δες λίγο ή ...απίθανα μουνιά και μείς τους κοροιδεύουμε τους Αγγλους για πούστηδες
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Όσο για τις Αγγλίδες δεν κάθονται με τίποτα! Και είναι πολύ μουνάρες ρε γαμώτο!
Είναι αλήθεια ότι στην Αγγλία οι περισσότερες (και περισσότεροι) είναι λίγο βρωμιάρες?Έχω ακούσει διάφορες 'συνήθειες' των άγγλων γι'αυτό...
 

Επισκέπτης
Δεν ξέρω για γκόμενες αγγλίδες αλλά από πουτάνες η Αγγλία είναι για μένα το Νο 1 παγκοσμίως,ξανθιές μουνάρες πορνοστάρ μεγάλες τα πάντα...δες λίγο ή ...απίθανα μουνιά και μείς τους κοροιδεύουμε τους Αγγλους για πούστηδες

wobasor άμα έχεις να πληρώσεις 250 και 300 λίρες είσαι άρχοντας, πηδάς τα ποιό απίστευτα μωρά, αλλά 250 λίρες που θα τις βρούμε;
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
και καλο νιμου και και φτηνα δεν γινεται..!!εδω στη ρουμανια που δεν συγκρινεται με αγγλια οι ανθρωποι ειναι ακομη πολυ πισω και ομως για να γαμησεις μια σαν πορνοσταρ θελεις γυρω στα 200-300 ευρωπουλα..φτηνα φτηνα..!!βρισκεις και με 50 ευρω αλλα τι πηδας.!!
 

loulis7

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Φίλε gangstaXZ η αλήθεια είναι κάπου στη μέση! Παντού υπάρχουν βρωμιάρηδες! :)
 

Επισκέπτης
συμφωνώ ρε Θάνοςς, τα μεταζωτά βρακιά θέλουν και επιδέξειους κώλους. Έμεις όμως δεν μιλάμε για πορνοστάρ, μιλάμε για τίποτα μέτρια γκομενάκια για τα χοντράδια που είναι δύσκολο να βρείς
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
wobasor άμα έχεις να πληρώσεις 250 και 300 λίρες είσαι άρχοντας, πηδάς τα ποιό απίστευτα μωρά, αλλά 250 λίρες που θα τις βρούμε;

έχει και τα μασαζ που παίζουν φοβερά μουνιά με 40-50 λίρες
 

bombast

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
214
Like
0
Πόντοι
1
Για μας που έχουμε φάει τα νιάτα μας στο νησί ξέρουμε καλά ότι τα πράματα δεν είναι τόσο ρόδινα όσο φανταζόμασταν όταν ήμασταν στην Ελλάδα. Οι αγγλίδες δεν μας κάθονται που τον κόλο μας να βαράμε κάτω και όσοι λένε το αντίθετο είναι απλά παραμυθάδες.

Διαφωνώ καθετα  hondakia. Εγώ παπατζής δεν είμαι και για τις Αγγλιδες έχω την άποψη ότι είναι πολύ ευκολες. Μου έχει τύχει μέχρι και να τραβηξω μια (πολυ μουνι) κατα τις 3 τα ξημερωματα και καλα για να δει τι συλλογη με τα κομιξ. Αντε να το πεις αυτό με Ελληνίδα. Και πολλές άλλες περιπτώσεις σε πάρτυ.

Αρκει να μην είσαι και συ εντελώς Ελληνάρας, γιατί αυτό πιάνει μόνο στα νησιά το καλοκαίρι. Στην Αγγλια έχουμε διεθνή ανταγωνισμό Γάλλων, Ισπανών και χάνουμε λιγάκι στην βιτρινα.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Εχω ζήσει Σκοτία (Εδιμβούργο για την ακρίβεια) 3,5 μήνες και πάω τακτικά Λονδίνο είτε για δουλειά είτε για ψώνια με τη δικιά μου. Στις περιπτώσεις που ήμουν μόνος και στη μεγάλη διαμονή που είχα Σκοτία έχω σχηματίσει γνώμη άριστη για το τι και πως είναι το θέμα εκεί. Οι Αγγλίδες, Σκοτσέζες και Ουαλές (ΟΧΙ Ιρλανδές...είναι άλλο ευαγγέλιο, κοντά στη μεσογειακή νοοτροπία με οικογένεια, κτλ) είναι αρκετά ελευθερες και χαλαρές ΑΛΛΑ όπως όλες οι κοπέλες ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΙΔΑ τους είναι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΣΦΙΓΜΕΝΕΣ (δεν εννοώ στον κώλ...) και πιο καχύποπτες. Πολύ εύκολα γίνεται παιχνίδι με κολλεγιοκόριτσα και μόνο αρκεί να υπάρχει κονέ και ΑΚΡΙΒΩΣ όπως στην Ελλάδα λίγο χρήμα και πρεστίζ να τις κυκλοφορήσεις. Δεύτερος όρος είναι να μη φαίνεσαι ότι είσαι ξένος στη συζήτηση όπερ σημαίνει να μη σε κόβει η παρέα της ότι τα έχει φτιάξει με αλλοδαπό: ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ αυτό. Εξαιρούνται μιγάδες τύπου Αγγλοινδές που για μένα είναι ΤΟΡ αλλά το μυαλό τους πάει σε αποκατάσταση. Πάμε στο ελληνικό στοιχείο εκεί στο Λόντον (βασικά). Παιδιά οι τύπισσες που πάνε εκεί (Ελληνίδες) είναι κατά βάση μπάζα λόγω του ότι μιλάμε για μικρό κομμάτι σχετικά πλούσιο που πάει για σπουδές. Κορίτσια οικογενειών ευκατάστατων κατ΄λα βάση είναι λογικό το τουπέ ακόμα και μπάζο να είναι. Φυσικά υπάρχουν και εξαιρέσεις (όμορφες) αλλά το τουπέ παραμένει. Οι Κύπριες στην Αγγλία είναι πολύ πιο ΔΥΣΓΑΜΗΤΕΣ από τις Κύπριες στην Ελλάδα και αυτό γιατί το λόμπυ τους εκεί είναι μια σφιχτή κοινωνία και το 80% σχεδόν έχει οικογένειες εκεί ή μέλη οικογενειών οπότε φοβούνται την κριτική. Δεσμό φυσικά ναι μπορεί να κάνει σοβαρό καθεμιά.
Στο θέμα της βρωμιάς αν και ποτε ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΠΟΛΥΤΟΣ απλά ακολουθούν τις Γαλλίδες. Εντύπωση μου έχει κάνει η φιλοξενία των Σκοτσέζων, αυτά περί φιλαργυρίας κτλ είναι μαλακίες ανεκδότων και μάλιστα αν σε γνωρίσει στην οικεγένεια της μια Σκοτσέζα έχεις το ελεύθερο να πηδάς, χωρίς να την πληγώσεις (!) ψυχικά. Εκείνο που πρέπει να προσέξετε είναι το ψυχικό ταπεραμέντο των Βρετανίδων εν γένει. Κατά βάση ψυχρές που θέλουν να τα κάνουν όλα αλλά στο μυαλό τους είναι υπεροπτικές και αντικουλτουριάρισες που σημαίνει ΟΧΙ παραδοσιακός τρόπος φλέρτ. Σε πάρτυ, παμπ, κολέγια και εκδρομές γίνεται παιχνίδι αλλά μιλάμε για μακρόσυρτες ιστορίες (όχι One night stand).
ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΟΡΑΙΟ έρωτα τώρα: τα πράγματα είναι απλά τέλεια από την άποψη ότι υπάρχει πληθώρα γραφείων με πολλές ανατολικές και ασιάτισες (για τους λάτρεις). Λεφτά να έχεις να χαλάς. Σε γενικές γραμμές για κάποιους που φωνάζουν η ώρα (ή και 2, 3ώρα) είναι πιο ακριβά (ως λίρα) από την Ελλάδα. Είναι πιο καλά κομμάτια σίγουρα. Κάνουν σε μεγαλύτερο ποσοστό πιο ολοκληρωμένα προγράμματα, είναι πιο καθαρές (εμφανισιακά, ντύσιμο, κτλ). Στα 24ώρα και άνω συμφέρουν αλλά πάλι σε φτάνουν τιμές πχ Πράγας ή Βουκουρεστίου.
Τέλος ΜΗ ΣΥΓΚΡΙΝΕΤΕ τις Αγγλίδες όταν έρχονται διακοπές στην Ελλάδα πχ...είναι όπως οι Σκανδιναβές, αλλάζουν στυλ και σκεπτικό καθώς είναι φορτωμένες από μαθήματα, δουλειά κτλ όλο το χρόνο και βλέπουν τις διακοπές ως το θεματικό όριο του χαρακτήρα τους και είναι (τουλάχιστον) έτοιμες για πολλά που στη χώρα τους ΔΕΝ ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ή ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΑ...
Αυτά ελπίζω να σας βοήθησα...
 

Επισκέπτης
η τοποθέτηση του συναγωνιστή iwcg λέει τα πράγματα όπως είναι
 

Επισκέπτης
Συναγωνιστές, ο φίλος και συναγωνιστής σας χοντάκιας από χθές το βράδυ ζεί συγκλονιστηκές στιγμές.
Χθες βρέθηκα στο Manchester για να συναντήσω έναν φίλο και εκπλήρωσα μια υπόσχεση που είχα δώσει στον εαυτό μου όταν πρωτοείχα ανοίξει αυτό το θρέντ πριν αρκετούς μήνες και ο σύντροφος wobasor είχε στείλει ένα λινκ για ένα στούντιο στο Manchester. Πήγα χθές και ήταν σαν να πήγα στον παράδεισο και να γύρισα...
Χθές το απόγευμα που πήγα ήταν free μια καινούρια κοπελίτσα ονόματι lacey.....τι να λέμε παιδιά ξανθός άγγελος τέλειο σώμα, τέλειο πρόσωπο, ποδάρες, βυζάρες τα πάντα.
αλλά με αυτο που έπαθα πλακα ήταν η φιλικότητα, σαν να πήγαινεις με την γκόμενα σου, και ο χώρος απίστευτος. Δυστηχώς αυτά στην ελλάδα δεν παίζουν.Το δωράκι της ήταν 50 λίρες για μισή ώρα, πίπα με σκουφάκι απίστευτη, και σεξ σε διάφορες στάσεις,και αρκετό παιχνίδι στην αρχή για να με φτιάξει.

έχω πάθει πλάκα απο χθές δεν μπορώ να συνέλθω.....όποιος μένει μαντσεστερ πρέπει να πάει με χίλια.το σάιτ του στούντιο είναι γραμμένο σε προηγούμενο μύνημα του συναγωνιστή wobasor, sandysuperstar κάπως έτσι.

hondakias + lacey = L.F.E   :rockon: :rockon: :rockon:
 

geremy

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
985
Like
1
Πόντοι
6
εγω θα ειμαι αντιθετος με την αρχικη υποθεση.

εζησα 5 χρονια αγγλια (λονδινο) και ειμουν τακτικος σε ολα τα μεγαλα και μικρα goth/punk/fetish clubs/events οπως το torture garden, perversion, slimelight, electric ballroom, purple turtle, antiworld κτλ.

το θεμα με ολα αυτα ειναι οτι τα ατομα που συχναζουν εκει πανε με την προδιαθεση για sex (οχι αναγκαστικα την πραξη ομως) και ειναι ολοι τους open σε ολα.

αρκει να πω οτι γυρισα σπιτι ακομα και με κοπελα που ειχα γνωριστει 10 λεπτα πριν το closing time του club.

στα towny clubs οπως τα λεγαμε και ειναι τα mainstream/trendy που λεμε εδω ειναι εντελως διαφορετικα. εκει η φαση ειναι το κερασμα και μια ανταλαγη τηλ. και μετα απο αυριο εχει ο θεος.

γενικα αυτο που θελω να πω ειναι οτι ειναι διαφορετικες εντελως σαν mentality οι διαφορες subcultures.

απο ελληνιδες, οι μονες εμπειριες που ειχα ηταν 4 κοπελες σto uni που δεν πλησιαζαν (λογω subculture που ειπα πιο πανω ;) ) και μια ελληνιδα εν ονοματι χριστινα, που ειχα γνωρισει στο perversion. απο κορυδαλο, student, εκανε strip show για το event και ελεγε σε γονεις και φιλους οτι δουλευε σε καφετερια.

αυτα και απο τις δικες μου εμπειριες, ετσι για μια διαφορετικη οπτικη γωνια.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
Συναγωνιστές, ο φίλος και συναγωνιστής σας χοντάκιας από χθές το βράδυ ζεί συγκλονιστηκές στιγμές.
Χθες βρέθηκα στο Manchester για να συναντήσω έναν φίλο και εκπλήρωσα μια υπόσχεση που είχα δώσει στον εαυτό μου όταν πρωτοείχα ανοίξει αυτό το θρέντ πριν αρκετούς μήνες και ο σύντροφος wobasor είχε στείλει ένα λινκ για ένα στούντιο στο Manchester. Πήγα χθές και ήταν σαν να πήγα στον παράδεισο και να γύρισα...
Χθές το απόγευμα που πήγα ήταν free μια καινούρια κοπελίτσα ονόματι lacey.....τι να λέμε παιδιά ξανθός άγγελος τέλειο σώμα, τέλειο πρόσωπο, ποδάρες, βυζάρες τα πάντα.
αλλά με αυτο που έπαθα πλακα ήταν η φιλικότητα, σαν να πήγαινεις με την γκόμενα σου, και ο χώρος απίστευτος. Δυστηχώς αυτά στην ελλάδα δεν παίζουν.Το δωράκι της ήταν 50 λίρες για μισή ώρα, πίπα με σκουφάκι απίστευτη, και σεξ σε διάφορες στάσεις,και αρκετό παιχνίδι στην αρχή για να με φτιάξει.

έχω πάθει πλάκα απο χθές δεν μπορώ να συνέλθω.....όποιος μένει μαντσεστερ πρέπει να πάει με χίλια.το σάιτ του στούντιο είναι γραμμένο σε προηγούμενο μύνημα του συναγωνιστή wobasor, sandysuperstar κάπως έτσι.

hondakias + lacey = L.F.E   :rockon: :rockon: :rockon:

φίλε χαίρομαι που γούσταρες....φοβερά μουνιά όχι μόνο εκεί αλλά και σε άλλα μαγαζιά στο μάνστεστερ που θεωρείται πρωτεύουσα σε τέτοια θέματα....και σε όλη την αγγλία φυσικά υπάρχουν τρομερά μωρά και μαγαζιά και κυρίως βλέπεις από πριν τι παίρνεις....σκέψου 50 λίρες δηλ 80 ευρώ για τέτοια μουνιά απίστευτο.....αν κάνεις σύγκριση με εδώ,σε πιάνουν τα κλάματα....κατά τα άλλα, οπως είχα ξαναγράψει,οι άγγλοι είναι πούστηδες και αδερφές και εμείς οι γαμιάδες.....

ΥΓ Αν ασχολείσαι τακτικά με πουτάνες και μένεις μόνιμα στην Αγγλία δεν θα σου μείνει ούτε ένα Ευρώ,πρέπει να έχεις χοντρό πακέτο....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom