Νέα

strip club milano

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Max Cady
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Ψαχνοντας διαφορους οδηγους ανακαλυψα τα παρακατω:
1) striptease
2) la tour
3) foca loca club
4)la gare club
5) il teatrino.

Ξερει κανενας συναγωνιστης ποια ειναι τα καλυτερα???
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Εγώ  πήγαινα  στο striptease ( αχανές  αλλά  ΒΑΒΥ ΓΚΟΛΝΤ )  και  το foca  loca , πιο παλιά  που  ταξίδευα.
Παλιά  είχε  κανα  αγχωμένο  φραπέ  στα  110  γιούρια 60  το πριβέ  για  25-30 λεπτά  στο κατάστημα  και 50  στην  κοπέλα , τώρα  έμαθα  ότι  το  ρίξανε  στα  35 . Κρίση ?
Πάρε  γκόμενα  από  αυτές  που λένε  πορνοστάρ  στο  μαγαζί
Το  la  tour  και το tetrino  είναι  πιο δεύτερα ( Κούκλες - Λίντο ) , και  χωρίς ... κουρτίνα  .

Γενικά  μην  περιμένεις  γούστα  επιπεδου  Λίντο , Κούκλες , Ανατολή .Στην καλύερη  περίπτωση  επικρατεί ΡΙΤΟΡΝΙΣΜΟΣ .
Το foca  loca έχει πολύ  ωραίο χώρο prive , τι παίζει , πλέον ,  περαιτέρω  δεν ξέρω  έχω  3 χρόνια  να  πάω .

Αυτό  που  θα  σου  κάνει  εντύπωση  είναι  οι  μακρόστενες  πίστες , με  διπλό στύλο  στο κέντρο  του  μαγαζιού .

Καλό  ήταν  το ΗERMES  που το  έκλεισε η  Καραμπινιερία  λόγω ...  κουρτίνας !
Γενικά  πήγαινε  αργούτσικα , μετά  τις 2.00 ( Για Μιλάνο  ειναι  πολύ  αργά , τα  πιο πολλά  4-5  κλείνουνε ), και  κάνε  το ντηλάκι σου . 

Υ.Γ. Πρόσεχε  διότι και  οι Ιταλοί είναι  εξ ίσου  λαμόγια  με  εμάς . Μπορεί  να  σε  γδάρουν  και  να  μην πάρεις  ούτε  μεζεδάκι.

Το gare είναι  σουίνγκερ  κλαμπ. Πάντως  στη  ντίσκο  από  κάτω  ψαρεύουν πελάτες  πολλές  εκδιδόμενες  διαφόρων  εθνικοτήτων. Και μετά  σε  ανεβάζουν  στο κλαμπα  για  τα  παιρεταίρω .
 
OP
OP
Max Cady

Max Cady

Σεβαστός
Εγγρ.
16 Απρ 2007
Μηνύματα
1.052
Κριτικές
17
Like
11
Πόντοι
2.178
Εγώ  πήγαινα  στο striptease ( αχανές  αλλά  ΒΑΒΥ ΓΚΟΛΝΤ )  και  το foca  loca , πιο παλιά  που  ταξίδευα.
Παλιά  είχε  κανα  αγχωμένο  φραπέ  στα  110  γιούρια 60  το πριβέ  για  25-30 λεπτά  στο κατάστημα  και 50  στην  κοπέλα , τώρα  έμαθα  ότι  το  ρίξανε  στα  35 . Κρίση ?
Πάρε  γκόμενα  από  αυτές  που λένε  πορνοστάρ  στο  μαγαζί
Το  la  tour  και το tetrino  είναι  πιο δεύτερα ( Κούκλες - Λίντο ) , και  χωρίς ... κουρτίνα  .

Γενικά  μην  περιμένεις  γούστα  επιπεδου  Λίντο , Κούκλες , Ανατολή .Στην καλύερη  περίπτωση  επικρατεί ΡΙΤΟΡΝΙΣΜΟΣ .
Το foca  loca έχει πολύ  ωραίο χώρο prive , τι παίζει , πλέον ,  περαιτέρω  δεν ξέρω  έχω  3 χρόνια  να  πάω .

Αυτό  που  θα  σου  κάνει  εντύπωση  είναι  οι  μακρόστενες  πίστες , με  διπλό στύλο  στο κέντρο  του  μαγαζιού .

Καλό  ήταν  το ΗERMES  που το  έκλεισε η  Καραμπινιερία  λόγω ...  κουρτίνας !
Γενικά  πήγαινε  αργούτσικα , μετά  τις 2.00 ( Για Μιλάνο  ειναι  πολύ  αργά , τα  πιο πολλά  4-5  κλείνουνε ), και  κάνε  το ντηλάκι σου . 

Υ.Γ. Πρόσεχε  διότι και  οι Ιταλοί είναι  εξ ίσου  λαμόγια  με  εμάς . Μπορεί  να  σε  γδάρουν  και  να  μην πάρεις  ούτε  μεζεδάκι.

Το gare είναι  σουίνγκερ  κλαμπ. Πάντως  στη  ντίσκο  από  κάτω  ψαρεύουν πελάτες  πολλές  εκδιδόμενες  διαφόρων  εθνικοτήτων. Και μετά  σε  ανεβάζουν  στο κλαμπα  για  τα  παιρεταίρω .
ευχαριστω πολυ. Επειδη δεν μπορω να τα γυρισω ολα, αν ειχα να παω σε ενα με κριτηριο το επιπεδο των κοριτσιων(ομορφια, σερβις-δεν περιμενω να μαμησω βεβαια) ποιο θα προτεινες?
το striptease?
και κατι τελευταιο: απο εθνικοτητες τι παιζει???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom