Νέα

Μίνα Ιορδανίδου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Panic2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 599
  • Εμφανίσεις 109K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Panic2

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
45
Like
0
Πόντοι
0
Μίνα Ιορδανίδου: "Δεν έχω όρια στο σεξ"
www.ipanicmag.com/2010/04/blog-post_26.html]http://www.ipanicmag.com/2010/04/blog-post_26.html[/url]




Μίνας ιορδανίδου... συνέχεια! Βρήκαμε την φωτογράφιση και την συνέντευξη που είχε κάνει για το περιοδικό Out Of Limits και σας το παρουσιάζουμε χωρίς περικοπές...


Η Μίνα Ιορδανίδου γδύνεται γιατί γουστάρει το κορμί της και αισθάνεται υπέροχα όταν διεγείρει τα ανδρικά ένστικτα με τις καυτές της αναλογίες. Μας εύχεται τα καλύτερα για την καινούργια χρονιά και μας κάνει δώρο το ασυγκράτητο πάθος της για το σεξ. Η κρίση, όπως λέει, δεν πρέπει να μας επηρεάσει, γιατί η ζωή κρύβει χαρές που δεν πρέπει να χάνουμε. Εμείς συμφωνούμε και πέφτουμε με τα μούτρα για να τις απολαύσουμε μαζί της.

-Πες μας δυο λόγια για τη ζωή σου και την πορεία σου μέχρι σήμερα.

Γεννήθηκα στην Αμερική και μεγάλωσα στην Ελλάδα. Στα 16 μου δέχθηκα πρόταση από το πρακτορείο Elite Model Look, ενώ βρισκόμουν στο Μόναχο για διακοπές, και κάπως έτσι ξεκίνησε η σταδιοδρομία μου στο χώρο της μόδας. Τα πράγματα ήταν δύσκολα στην αρχή αλλά με επιμονή κατάφερα να καταξιωθώ. Με αυτό ασχολούμαι μέχρι σήμερα, ενώ έχω σπουδάσει και Αγγλική Φιλολογία.

-Σε ποιον διάσημο θα ήθελες να κάνεις ιδιαίτερα μαθήματα με κατάληξη ένα ή περισσότερα βράδια στο κρεβάτι του; Ξέρεις, η φαντασίωση με μια σέξι δασκάλα είναι απωθημένο όλων των ανδρών.

Αν ο Brad Pitt δεν ήξερε αγγλικά και μιλούσε κινέζικα, τότε θα του έκανα μάθημα ευχαρίστως. Είναι ,όπως καταλαβαίνεις, και δική μου φαντασίωση και πρέπει να σου πω ότι την έχω πραγματοποιήσει με έναν άνδρα της showbiz, αλλά δεν θα σου πω το όνομά του για ευνόητους λόγους.

-Μάλιστα… Και πώς ήταν;

Φανταστικά. Τον είχα γνωρίσει σε ένα πάρτι κοινού μας φίλου και μου ζήτησε να τον βοηθήσω με την προφορά των αγγλικών για ένα ρόλο. Oops, μόλις αποκάλυψα ότι ήταν ηθοποιός! Anyways… Μου άρεσε πολύ σαν άνδρας και πραγματικά ήθελα πάρα πολύ να γίνει κάτι μεταξύ μας.

-Πώς τελικά έγινε; Αποκάλυψέ τα όλα!

www.ipanic.gr]http://www.ipanic.gr[/url]
 

Συνημμένα

  • mina iodranidou 5.jpg
    mina iodranidou 5.jpg
    132,5 KB · Εμφανίσεις: 356

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.241
Κριτικές
31
Like
11.982
Πόντοι
5.097

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
261
Πόντοι
3.287
Πιστευαν οτι θα γινει ντορος και θα περασει το ΔΝΤ σε 2η μοιρα.  ;) ;)

Οπως παντα  :jerking: :jerking: :jerking:
 

Interceptor

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.868
Κριτικές
5
Like
4
Πόντοι
16
Φανταστικά. Τον είχα γνωρίσει σε ένα πάρτι κοινού μας φίλου και μου ζήτησε να τον βοηθήσω με την προφορά των αγγλικών για ένα ρόλο. Oops, μόλις αποκάλυψα ότι ήταν ηθοποιός! Anyways… Μου άρεσε πολύ σαν άνδρας και πραγματικά ήθελα πάρα πολύ να γίνει κάτι μεταξύ μας.

-Πώς τελικά έγινε; Αποκάλυψέ τα όλα!

www.ipanic.gr]http://www.ipanic.gr[/url]

Όποιος είναι ηθοποιός σημαίνει πως την έχει και τεράστια? :think: Εμείς φταίμε που ασχολούμαστε με την κάθε πικραμένη. Τέλος :grin:
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
Η αθώα Μίνα παρτενέρ στο ροζ DVD της Ντούβλη

[«Καθόμαστε στον καναπέ και μου μιλάει. Μου εξομολογείται τους κρυφούς της πόθους» δηλώνει η Μίνα Ιορδανίδου για το «σενάριο» της ταινίας με πρωταγωνίστρια τη Μαριάννα Ντούβλη.] Μετά από συνεντεύξεις, «διαψεύσεις» και «καταγγελίες», τώρα η Μίνα Ιορδανίδου, το... αθώο μοντέλο που έπεσε θύμα «εκβιασμού» από την «Εspresso» συμπρωταγωνιστεί στο πλάι της Μαριάννας Ντούβλη, στη νέα αισθησιακή ταινία του Δημήτρη Σειρηνάκη!

Η ξανθιά καλλονή, η οποία πριν από περίπου μία εβδομάδα δήλωνε πως ουδέποτε έχει περάσει την πόρτα της Ευελπίδων και πως δεν έχει καμία σχέση με το κύκλωμα πορνείας στο οποίο, σύμφωνα με το διαβιβαστικό της αστυνομίας, φαίνεται πως (τουλάχιστον το όνομά της) έχει εμπλακεί, σε λίγες μέρες θα κάνει το ντεμπούτο της στη βιομηχανία των ταινιών sex.
Στη συνέντευξη που είχε δώσει στην εφημερίδα μας σχετικά με την υπόθεση πορνείας και την εμπλοκή του ονόματός της, μεταξύ άλλων, είχε αναφέρει πως ο Ελληνας παραγωγός αισθησιακών ταινιών Δημήτρης Σειρηνάκης της είχε προτείνει να πρωταγωνιστήσει σε ροζ DVD, αλλά ακόμη ήταν υπό σκέψη. «Μετά την Τζούλια έγινε και σε μένα πρόταση, αλλά δεν ξέρω ακόμη τι πρέπει να κάνω. Το σκέφτομαι...» είχε δηλώσει.
Φαίνεται όμως πως η σέξι ξανθιά με το πλούσιο στήθος και τα σαρκώδη χείλη αποφάσισε τελικά να κάνει ένα βήμα παραπάνω στην... καριέρα της. Στη ροζ ταινία όπου θα πρωταγωνιστεί η Μαριάννα Ντούβλη με πλατινέ κόμη, η Μίνα Ιορδανίδου θα υποδύεται τη μία από τις φίλες της πλούσιας κυρίας-πρωταγωνίστριας που φορά μόνο ακριβά ρούχα και κοσμήματα, αλλά αναζητεί έντονες ερωτικές εμπειρίες.
«Πρόκειται για υπερπαραγωγή. Εχουν επενδυθεί πολλά χρήματα. Η Μαριάννα είναι πολύ συνεργάσιμη και καλή επαγγελματίας» τονίζει ενθουσιασμένη η Μίνα και περιγράφει: «Εγώ εμφανίζομαι στην αρχή της ταινίας. Παριστάνω τη φίλη της Μαριάννας. Καθόμαστε στον καναπέ και μου μιλάει. Μου εξομολογείται τους κρυφούς της πόθους» δηλώνει γελώντας πονηρά η νεαρή σεξοβόμβα.
Τα γυρίσματα της ταινίας έγιναν σε μια πολυτελή βίλα στα Μέγαρα και στο καστ των ηθοποιών, εκτός από τη Μαριάννα και τη Μίνα, συμμετέχουν ακόμη μία γυναίκα και πέντε άνδρες. Η νέα ταινία, σύμφωνα με το μοντέλο, βασίζεται στο σενάριο της γνωστής τηλεοπτικής σειράς «Sex and the city» (!!!), με κάποιες πιο hard core... παραλλαγές, φυσικά.
«Δεν μπορώ να πω πολλά. Εχω δεσμευτεί στον κ. Σειρηνάκη να μη μιλήσω» δηλώνει η Μίνα Ιορδανίδου, αλλά δεν αποκλείει στο άμεσο μέλλον να τη δούμε σε πρωταγωνιστικό ρόλο σε δική της ταινία. «Είμαστε σε συζητήσεις. Δεν μπορώ να πω τίποτε ακόμη».
 

kauliaris31

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2010
Μηνύματα
47
Like
0
Πόντοι
0
αφου δεν εχει ορια να βγει στην βιζιτα  το τριμουνο
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
%CE%9C%CE%AF%CE%BD%CE%B1+%CE%99%CE%BF%CF%81%CE%B4%CE%B1%CE%BD%CE%AF%CE%B4%CE%BF%CF%85+...+%CE%A3%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%AC%CE%BD%CE%B9%CE%B1+!.jpg

το ασχημόμπαζο... :uglystupid:

και μην μου πείτε για σώμα γιαί είδα ένα μουνί 19 ετών τώρα το πρωί στο λεωφορείο 1000 φορές καλύτερη από αυτήν.
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Πάρτην, να κλαις τα λεφτά σου... :grin: :grin: :grin:

Δεν εννοώ για συνεύρεση, αλλά για την μελλοντική τέρψη των οφθαλμών μέσω της προβολής του νέου κινηματογραφικού πονήματος της εν λόγω κορασίδος..... :tits2:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.534
Πόντοι
606
Δεν εννοώ για συνεύρεση, αλλά για την μελλοντική τέρψη των οφθαλμών μέσω της προβολής του νέου κινηματογραφικού πονήματος της εν λόγω κορασίδος..... :tits2:

Άμα δεν έχει μάθει να γαμιέται μετά από 8 χρόνια στη βίζιτα θα την μάθει ο Σειρινάκης σε 2-3 ώρες;
Να περιμένουμε να δούμε τέλος πάντων...

Α! Τα περί Ελληνοαμερικανίδας με σπουδές στην Αγγλική φιλολογία και τους ουρανοξύστες στη Ν.Υόρκη μας διασκέδασαν όντως!
Τη βδομάδα πριν την τσιμπήσουν είχε τρία διαφορετικά προφίλ βίζιτας σε διάφορα σάιτς, μπας και μπερδέψει κανέναν, διότι τα κορόιδα είχαν τελειώσει προφανώς. Τώρα ξέχασε το Λακόμπα, θυμηθηκε τους Ουρανοξύστες και βγαίνει με θρασύτητα και κομπάζει. Τελικά σ' αυτή τη δουλειά μάλλον χάρη και τζάμπα διαφήμιση σου κάνουν αν σε πιάνουν...
 

coral

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
609
Like
4
Πόντοι
6
Εμπρος στο δρ.ομο που χαραξε η Τζούλια ή Επιτέλους ακολουθούν την κλίση τους. (μοντελινγκ, τραγούδι και τα ρέστα είναι απλώς η πρόφαση και η μέθοδος να ανεβαίνει το κασέ)
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
Άμα δεν έχει μάθει να γαμιέται μετά από 8 χρόνια στη βίζιτα θα την μάθει ο Σειρινάκης σε 2-3 ώρες;

Ισως έχει καλύτερες επιδόσεις μπροστά στο φακό....... :grin: :grin: :grin:
Μπορεί να αφήνει τον εαυτό της ελεύθερο, χωρίς αναστολές......
 

msiffredi

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2009
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Την είδα στο Σρόιτερ, στον ΑΛΦΑ, που παρίστανε τη "μωρά παρθένα", ότι δεν ήταν αυτή αλλά κάποια άλλη που χρησιμοποιούσε το όνομά της. Η σιλικόνη την έχει χαλάσει πολύ, σαν μεγαλοκοπέλλα.Πάντως, απ' ότι φαίνεται η σύλληψη "μούφα" πρέπει να ήταν, για διαφημιστικούς λόγους,να τη μάθουν και να προμοταριστεί η νέα ταινία. Τι σκέφτεται ο άνθρωπος για τον "επιούσιον";
 

big_lebowski

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
240
Like
0
Πόντοι
1
τι βιτσιο και αυτο παντως ε? ολες οι πουτανες θελουν να το παιζουν αγιες!!!

βγες μαναρι μου και πες "γουσταρω να γαμιεμαι σαν σκυλα και να τα κονομαω...μου αρεσουν τα πουρα με φλεβες"!!
 

NITRO

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.935
Κριτικές
161
Like
5.814
Πόντοι
37.127
νομίζω πως η σελίδα της έλειπε για να συμπληρωθεί η εγχώρεια αγορά


bou.com ,από εδώ που ξεκινάνε όλα και εδώ καταλήγουν
 

Constan

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2009
Μηνύματα
907
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
6
για καμιά βίζιτα θα έχει πάει η νικόλ, sorry η μίνα

βρε βρε το μινάκι μεγαλεία :kissass:
 

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom