Νέα

Τρίο Με Τρανς!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Barone
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Νομίζω οτι αφού εχω δοκιμάσει όλους τους συνδυασμους σε μια παρτούζα, καταλήγω στο συμπέρασμα οτι ο καλυτερος συνδυασμός ειναι αντρας+γυναίκα+τρανς. Πάρα πολύ δύσκολο όμως να επιτευχθεί, γιατί θα πρέπει η τρανς να καυλωσει πραγματικά και με την γυναίκα, και να μην λειτουργήσει επαγγελματικά και μόνο, θα πρέπει η κοπέλλα να είναι πολύ εμφανίσιμη για να ερεθεστεί η τρανς μαζί της (απεχθάνονται τις χοντρες και ασχημες), η γυναίκα θα πρέπει να μην έχει ταμπού και να έχει ήδη δοκιμάσει πράγματα.
Πάντως πάρα πολλές γυναίεκς με τις οποίες έχω συζητήσει (και είναι λίγο πιο απελευθερωμένες) έχουν μια τέτοια φαντασίωση να βρεθούν με τρανσέξουαλ.
Απο την άλλη όλες οι τρανς  θέτουν απαραιτητη προυποθεση την εμφανιση της κοπέλας για να μπορουν να συμμετέχουν και αυτες.
Στη δική μου περίπτωση, έτυχε μόνο μια φορα να είναι ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ και κάποιες άλλες προσπάθειες ήταν αποτυχημένες........
Τονίζω και πάλι ότι είναι ο πλέον δύσκολος συνδυασμός για να είναι απόλυτα επιτυχημένος. Απαιτεί πολλές προσπάθειες και τα κατάλληλα άτομα μέχρι το αποτέλεσμα να είναι το απαιτούμενο.
Όσοι δεν έχουν πρόβλημα να βρεθούν με τρανς, πιστεύω οτι αν είναι τυχεροί και το δοκιμάσουν θα γευτούν την ΑΠΟΛΥΤΗ ΗΔΟΝΗ!!!!
Περιμένω απόψεις από φίλους!!!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
18
Πόντοι
6
εγω σιχαινομαι τις τρανς και μονο που τις βλεπω!θα γουσταρα να πηγαινα με 4-5 γυναικες μαζι αλλα δεν το βλεπω να γινεται ποτε!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
παιδιά να οργανωθούμε,να έχει και λίγο φως το δωμάτιο, μην βρεθούμε ξαφνικά με κανένα ριπαπά στον λοκό και τρέχουμε..... :grin:
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
παιδιά να οργανωθούμε,να έχει και λίγο φως το δωμάτιο, μην βρεθούμε ξαφνικά με κανένα ριπαπά στον λοκό και τρέχουμε..... :grin:

χα χα  ..φανταζεσαι να 'επιτροπιαση' το τραβελι,
και να μη ξερεις απο που να φυγεις?
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
και να μην έχεις βάλει και λιπαντικό.....ωχ..ωχ..ωχ... ;)
 

george1979

Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2007
Μηνύματα
135
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
φιλαρακι Βarone.αυτο που γουσταρεισ να κανεισ εινε παρα πολυ δυσκολο και η γκομενα που θα το κανει πρεπει να εινε παρα πολυ απελευθερομενη..μου εχει κατσει γκομενα που να γουσταρει να κανουμε τριο με αλλη γκομενα μαζι-η να γουσταρει τριο με 2 αντρεσ και μονη τησ..αλλα αυτο που λεσ ποτε σε καμια...βεβαια δεν το ειχα συζητησει καν αλλα και παλλη περπει να το ψαξεισ πολυ το ολλο θεμα........
 
OP
OP
B

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
φιλαρακι Βarone.αυτο που γουσταρεισ να κανεισ εινε παρα πολυ δυσκολο και η γκομενα που θα το κανει πρεπει να εινε παρα πολυ απελευθερομενη..μου εχει κατσει γκομενα που να γουσταρει να κανουμε τριο με αλλη γκομενα μαζι-η να γουσταρει τριο με 2 αντρεσ και μονη τησ..αλλα αυτο που λεσ ποτε σε καμια...βεβαια δεν το ειχα συζητησει καν αλλα και παλλη περπει να το ψαξεισ πολυ το ολλο θεμα........
Ειναι πραγματι δύσκολο και γιαυτο το θεωρω και ιδανικο!!!! και αισθανομαι τυχερος που εστω για μια φορα μου βγηκε σουπερ.
Παντως αν το συζητησεις με κοπελα θα δεις οτι μεγαλο ποσοστο το εχει σαν φαντασιωση.
Τωρα για τα φιλαρακια που σχολιαζουν αρνητικά, περι ορεξεως...
Αν δεν τους αρεσει ας το αφησουν ασχολιαστο, οπως και εμενα δεν μου αρεσει να τους κριτικαρω.
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
6
Πόντοι
66
φιλαράκι μιλάω μόνο για εμένα,οι άλλοι θα απαντήσουν πιστεύω μόνοι τους...δεν σε κριτικάρω απλώς λίγη πλάκα κάνω να ξεφεύγουμε και λίγο....μας χρειάζεται το γέλιο στην ζωή,μην το παίρνεις προσωπικά,το ίδιο κάνουν και οι άλλοι όταν ανοίγω εγώ ένα thread,...εξάλλου όπως έχω γράψει πολλές φορές,όλες οι απόψεις σεβαστές.....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Δύσκολα σχήματα αυτά, Βαρώνε...πάρα πολύ δύσκολα  :boobies:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
Το καλυτερο τριο...εγω,η φεραρα  και η πατριωτισσα η καλογερα
 

lordjim

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
1.660
Like
64
Πόντοι
16
Αλλα Βαρωνε δεν μας διευκρινισες τον ρολο του αντρα σε αυτη τη περιπτωση, γιατι ξερω αρκετα ζευγαρια, μερικα επωνυμα που το εκαναν τακτικα αλλα μερικες φορες τον "αρπαζε" και ο αντρας.
Αρα εδω κολλαει λιγο το πραγμα, μαλλον και οχι στη γυναικα.
Δηλ, γουσταρεις να το παιρνεις, καλως, αλλα μπροστα στη γυναικα/γκομενα σου;
Και αν στη φαση που εχει χοντρυνει το παιχνιδι ξεκινησει η γυναικα με λιγο δαχτυλακι σε σενα και μετα ξεφυγει;
Δεν ξερω κομματι δυσκολο εαν δεν εχεις κατασταλαξει σεξουαλικα. :crazy:
 
OP
OP
B

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Δεν παρεξηγιεμαι Talos43 δεν τρεχει τιποτα.
lordjim οπως του βγαινει του καθενος, άμα ο αλλος γουσταρει να τον παρει ας τον παρει. Οταν καταληγεις να κανεις τετοιο τριο τα ταμπου περισευουν. Το ζητημα ειναι οτι με τετοιο τριο, γινονται ολοι οι συνδυασμοι και οπως του βγαινει του καθενος. Οποιος θελει τον τρωει, δεν ειναι εκει το θεμα!!!! Για να το κανεις ομως σιγουρα θα πρεπει να γουσταρεις τις τρανς αλλιως αστο να παει!!!!!!!
 
OP
OP
B

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Η ναντια τι εγινε βρε παιδια????
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
χαθηκε...ετσι απλα...σαν το φως που χανεται στην ακρη του τουνελ,
καθως απομακρινεται το σουρουπο.......
μπουχαχαχαχαχααχαχχ
 

nandia4u

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2007
Μηνύματα
242
Like
12
Πόντοι
1
Η ναντια τι εγινε βρε παιδια????

εδω ειμαι τζτζκο μου...απλως εχω μπλεξει με την ετοιμασια ενος καινουργιου site και ενος ευρωπαικου τουρ τελος του μηνος και δεν εχω χρονο για γραψιμο...
xxx
n
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
εδω ειμαι τζτζκο μου...απλως εχω μπλεξει με την ετοιμασια ενος καινουργιου site και ενος ευρωπαικου τουρ τελος του μηνος και δεν εχω χρονο για γραψιμο...
xxx
n
Μπράβο Νάντια...και ευρωπαϊκή καριέρα......
 
OP
OP
B

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
ελα βρε κουκλα και ανησυχησαμε!!!!!!!!! ναντια να σε ρωτησω κατι????? γιατι οι ελληνίδες τρανς δεν φτιαχνεται ενα σαιτ που να ειστε ολες εκει με φωτος και rates οπως στην ευρωπη???? θα ηταν πιο ευκολο και για να βρισκατε ισως περισσοτερη πελατεια. γιατι δεν γινεται αυτο?????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom