Νέα

Μεταξουργείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.574
Πόντοι
4.765
χτες περασα κατα τις 2 το βραδυ απο τη περιοχη και υστερα απο πολλη ψαξιμο κατεληξα σε ενα γυφτακι στο τελευταιο της κολωνου το οποιο ειχε ωραιο σωματακι μεν αλλα ηταν και τελειως μαστουρωμενο. Αnyway στη φαση που ημουν δε με απασχολουσε ιδιαιτερα,το κουφο ηταν οτι γαμουσα με υποκρουση αλβανους που πλακωνοντουσαν απο κατω με ξυλα,σπαγαν τζαμια και κλωτσαγαν αυτοκινητα.Οι αλλοι που περιμεναν στο σαλονι να τελειωσω φευγαν τρεχοντας για να μη μπλεξουν.Γαμω τα ντεκορ σου λεω.Συμπερασμα:Εκτος απο ασχημες πουτανες η περιοχη μπορει να γινει και πολλη επικυνδυνη.Αναγκαστικη λυση μονο λογω ωραριου.

Υ.Γ. Αυτο το νεοελληνικο εθιμο με τα πουσταρελια διπλα ακριβως απο τα μπουρδελα των γυναικων δε το εχω συναντησει πουθενα.Τι περιμενουν,να απελπιστει κανεις απο τα μπαζα της περιοχης και να ριξει κανα πουτσο και σε αυτους.Ελεος...
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Στο 27 (αριστερά επάνω), έχει την Νατάσα, μία μελαχροινή Ρώσα που βγαίνει με ένα τούλι γύρω απο την μέση σαν μίνι παρεό. Αυτή είναι καλή.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
............παιδες να σας πω την αληθεια εγω την αποφευγω την περιοχη...πηγαινω μονο και μονο  για να πηδηξω την ειρηνη,συνηθως απογευμα και την κανω....ασε καλυτερα....μην γινει κανενας τσαμπουκας......
 

perpos

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Η Ελλη που δουλευε επί της Κολωνου ξερει κανεις που μετακόμισε?Ηταν τα πρωινα εκει αλλα που και που τον ετρωγε και στην διδύμων
 

JohnKal

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2005
Μηνύματα
259
Like
20
Πόντοι
1
το κουφο ηταν οτι γαμουσα με υποκρουση αλβανους που πλακωνοντουσαν απο κατω με ξυλα,σπαγαν τζαμια και κλωτσαγαν αυτοκινητα.Οι αλλοι που περιμεναν στο σαλονι να τελειωσω φευγαν τρεχοντας για να μη μπλεξουν.Γαμω τα ντεκορ σου λεω.Συμπερασμα:Εκτος απο ασχημες πουτανες η περιοχη μπορει να γινει και πολλη επικυνδυνη

Μην ξαναπάς για το καλό σου.
Είναι άκρως επικίνδυνες με την μεγαλύτερη εγκληματικότητα οι περιοχές Μεταξουργείο και Κολονός.
Άν ξαναπάς πήγαινε με μετρό ή λεωφορείο τουλάχιστον και μην παρκάρεις έστω και με αλάρμ γιατί είναι 50-50 να το γλιτόσεις το αυτοκίνητο ή το μηχανάκι και δεν κάνω καθόλου πλάκα. ΜΑΚΡΥΑ
Άκουμε τι σου λέω γιατί θα κλαίς πικρώς .. το ίδιο και οι υπόλοιποι .. θα πάτε για γαμήσι και θα φύγεται γαμημένοι καμια μέρα.
 

Επισκέπτης
Μην ξαναπάς για το καλό σου.
Είναι άκρως επικίνδυνες με την μεγαλύτερη εγκληματικότητα οι περιοχές Μεταξουργείο και Κολονός.
Άν ξαναπάς πήγαινε με μετρό ή λεωφορείο τουλάχιστον και μην παρκάρεις έστω και με αλάρμ γιατί είναι 50-50 να το γλιτόσεις το αυτοκίνητο ή το μηχανάκι και δεν κάνω καθόλου πλάκα. ΜΑΚΡΥΑ
Άκουμε τι σου λέω γιατί θα κλαίς πικρώς .. το ίδιο και οι υπόλοιποι .. θα πάτε για γαμήσι και θα φύγεται γαμημένοι καμια μέρα.

Εντάξει ρε παιδιά, μην είμαστε και υπερβολικοί. Το κάνεις να ακούγεται λες και μιλάμε για το Μπρονξ ή το Χάρλεμ!!! Τόσες φορές έχω πάει και δεν έχει γίνει κάτι. Ούτε σε μένα, ούτε στο αμάξι, ούτε στην μηχανή (οπότε τουλάχιστον το 50-50 το έχω ξεπεράσει!).

Είναι "περίεργη" περιοχή, δεν λέω... αλλά δεν είναι κι έτσι. Σε 10-20 χρόνια ναι.... πιθανώς να έχει γίνει Χάρλεμ εκεί πέρα!
 

Επισκέπτης
απλα καλο ειναι να προσεχουμε που παρκαρουμε καθως επισης καλο θα ηταν να πηεγαινουμε και με κανα φιλο...
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
6
Like
2.633
Πόντοι
456
Βασικο....δεν παρκαρουμε ποτε εξω απο το μπουρδελο,ισως καποιος να περιμενει αυτο ακριβως για να μας ξαλαφρωσει απο το οχημα μας.
Καλυτερα λιγο περπατημα παραπανω και σε δρομο που δεν υπαρχει κανενα μπουρδελο.
Με φιλο δε λεει παντα.....ισως εχουμε τις μοναξιες μας και γουσταρουμε σολο-μπουρδελοτσαρκα. Αλλα οποιος παει σε αυτες τις περιοχες ας εχει και τιποτα μαζι του.....μη φοβαστε σωματικο ελεγχο,αν περασει αστυνομια υα ψαξουν τους αλλοδαπους (αρκει αν μην εχετε οψη Αλβανου λη ειστε και ο ιδιος Αλβανος.......σορρυ αν θιγω καποιον αλλα η αληθεια ειναι αυτη δυστυχως).
Και αν καταλαβετε οτι καποιος σας ακολουθει......απλα μπειτε στο πρωτο κωλομπουρδελο που θα βρειτε!!!
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
8
Πόντοι
1
Και μην πίνεται τσιγάρα μέσα στο αμάξι εκεί γύρω απο τα μπουρδέλα, όσα μπατσικά περνάνε μόλις δουνε αμάξι πάνε απο πίσω του το σταμάτανε και ψάχνουν με τις ώρες  :P
 

wolf(1)

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
5
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κολωνου 30Α. Παρασκευή βράδυ πέτυχα την Βαλεντίνα. Δουλεύει βραδινή βάρδια. Πολύ όμορφο ξανθό γκομενάκι, αδύνατο, γυμνασμένο, με σχετικά μικρό βυζάκι, και σκουλαρίκι στον αφαλό. Γενικά από εμφάνιση θα την χαρακτήριζες αταίριαστη στην μεταξουργείο area. Η τσάτσα επίσης δήλωσε ότι δεν παίρνει ξένους. Στο ψητό λοιπόν. Ευγενέστατη η κοπελίτσα, στα όρια του σπαστικού, τίποτα ιδιαίτερο στο σεξακι αλλά γενικά αδιάφορη εμπειρία εξαιρούμενου το γεγονότος ότι πηδάς μια πολύ όμορφη γυναίκα. Να σημειώσω επίσης ότι δείχνει ιδιαίτερα μικρή και ότι στην ερώτηση «από πού είσαι κουκλάρα» η απάντηση ήταν «Από εδώ».
 

Ropaloforos

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2005
Μηνύματα
885
Like
9
Πόντοι
6
Να δοκιμάσετε και την Κλαούντια με τα μαύρα μαλλιά βράδυ, στο 32 (αυτό με τις καρδιές στα κουρτινάκια στην αναμονή). Η Βαλεντίνα είναι κάπως πιο ωραία αλλά τα δωμάτια χάλια και αυτή απλά ευγενική. Ενώ η Κλαούντια είναι στο πιο καθαρό σπίτι και λέει και αυτή απο εμφάνιση, και τον παίρνει πολύ καλύτερα.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Στο σπιτι της Ιασωνος 36 με την  αυλη δουλευει ακομα η Ντεπυ  η ξανθια με τις κοτσιδες .Αυτη που δουλευε καποτε στη Φυλης 65 με τα σκαλια. Στο παλιο φορουμ ειχε σχολιαστει εντονα το οτι ειχε παχυνει και ειχε γινει τριπλη σε παχος. Απλως περασα πριν 3 μερες και εχει αδυνατισει . Απο τριπλη εγινε διπλη :grin: :grin: :grin: :grin:
 

greek31

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια αν δεν εχετε περάσει απο Μεγ. Αλεξανδρου 17 με τα 12 ευρω δεν εχετε δει τιποτα. Πέρασα τις προάλλες και η κοπέλλα (?) που δουλευε έπρεπε να ήταν ή μουγκη ή καθυστερημενη. Φυσικά και δεν μπηκά. Όπου και να πατε μετά θα σας φανει τέλειο.
 

Επισκέπτης
που να μπει κάποιος εκεί είναι η απόλυτη παρακμή. Εκεί μόνο κάτι σκουπίδια Ασιάτες και Αφρικάνοι πάνε να ξεκαυλώσουν τι μιζέρια τους.

Mην είσαι τόσο απόλυτος... κάποιοι από εμάς (κι εγώ προσωπικά) έχουμε πετύχει "διαμάντια" (ΜΟΥΝΕΣ) στον "βούρκο" (ΜΕΤΑΞΟΥΡΓΕΙΟ). Βέβαια αυτά δεν τυχαίνουν κάθε μέρα. Αλλά κάποιες φορές πετυχαίνεις κάτι μουνάκια που τα γαμάς με 15 ευρουλάκια! Και δεν έχουν και πολλά να ζηλέψουν από αυτές στα στούντιο του 50άρικου... trust me ;) Ωστόσο ο χώρος στα περισσότερα μπουρδέλα εκεί είναι απαράδεκτος.

 

grouvalos

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Πηγα σε ενα δεν θυμαμαι δυστυχως το νουμερο...ανεβηκα 800 σκαλια..Ηταν μια μαλλον ρωσσιδα,Στελλα καπως ετσι.Σχετικα καλη με 15Ε...Παιδια την πάτησα.Μπήκε στο δωματιο πριν καν προλαβω να βγαλω τη μπκλουζα μου.Μου βαλε την καποτα ενω δεν μου χε σηκωθει.Δεν μ αφηνε να πιασω καθολου και πουθενα ...ξενερωσα τη ζωη μου.Τσιμπουκι γυρω στα 20 δευτερολεπτα και μετα στηθηκε.Ξενερωσα τελειως.Μετα απο 1 λεπτο γυρισε και μου ΄λεει θα σε τελειωσω με το χερι..νταξει λεω.Δεν τελειωνα εγω και πηγε να φυγει..εδειχνε εκνευρισμενη και μου λεει παιξτον μονος.Δεν καταλαβες της λεω και την κραταγα να μου τον παιξει.στο τελος πρπει να με εβρισε στην γλωσσα της και μου Ειπε "Τελει 15 ευρω σιγκα σιγκα..ντε γκινεται"Ξερει κανεις ποιο ειναι αυτο το ρδελο?Εφυγα με τοσα νευρα που δεν κρατησα οδο και αριθμο.Μου την εδωσε πολυ ασχημα...
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
φιλαρακο αστα μου χει τυχει και μενα μερικες φορες. Ορισμενες ειναι λες και γαμας σακι!!! μεγαλο ξενερωμα .  και οχι τοσο για τα 15ε που πετας αλλα για τη διαθεση που σου γαμαει...την επομενη φορα δες διευθυνση και αριθμο και στη σεντρα :thefinge:
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.213
Κριτικές
254
Like
10.716
Πόντοι
19.505
Λοιπόν, γωνία Κολωνού και Αχιλλέως άνοιξε καινούργιο στουντιάκι. Πήγα προχθές πρωί, η πρωινή κοπέλα ήταν μέτρια, θα πάω να δω τη βραδινή. Τιμές, οι γνωστές 50, 60, 70 κλπ. Προσοχή απέναντι πόρτα είναι γραφεία του ΚΚΕ, μη σας πλάκώσουν οι οικοδόμοι.
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Γνωριζει κανεις αν εξακολουθει να δουλευει στην Ιασωνος η γνωστη Ντεπυ (πρωην Φυλης 65) ? Πριν καμποσο καιρο την ειχα πετυχει( εχω γραψει και σχετικο post) αλλα απο τοτε δεν την ξαναειδα... Όποιος ξερει ας ενημερωσει... Επισης στις υπηρεσιες της ειναι καλη? Στη Φυλης μου αρεσε
 

Επισκέπτης
ξερει κανεις αν η Ντεπυ ειναι ακομα στην Ιασωνος?
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Ναι για αυτην την Ντεπυ ρωτησα και εγω κανα 2 post πριν. 10 χρονια? Αφου δεν ειναι πανω απο 25(η ιδια μου λεει, αλλα για τοσο φαινεται...)
Δουλευε τωρα στο Ιασωνος 36.Νομιζω ειναι πρεζου(τωρα πώς τη γλυτωνει στους ελεγχους...)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom