Νέα

Πάμε για παρτούζα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas27
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
ποιος θελει να κανυμε παρτουζα με μια ποθτανα?
 

mounistis

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
hi. den eimai loukia pos sou hrthe ayto? mboris na to zbisis? nai tha thela n a kanw,apla ntrepome na to pw se kapoio filo mou
ακου να δεις την παρτουζα θα την χαρεις και θα την θυμασαι αν εισαι με φιλο κολλητο
δεν κανεις παρτουζα αν εισαι νορμαλ με καποιον ασχετο με τον κολλητο σου την επομενη μερα
θα γινει και αναλυση της ολης φασης καταλαβες?
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.079
Κριτικές
10
Like
1.405
Πόντοι
2.357
εγω παντως παρτουζα εχω κανει ....

αλλα μονο με δυο γυναικες !!!!!!

δεν ανεχομαι αλλον ανδρα στο κρεββατι μου ......
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
εγω παντως παρτουζα εχω κανει ....

αλλα μονο με δυο γυναικες !!!!!!

δεν ανεχομαι αλλον ανδρα στο κρεββατι μου ......
ασε που ειναι και βαρυτεροι οι ανδρες και πρεπει να αντεχει και το κρεβατι..... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
Ειμαι σοβαρο ατομο,δεν ειναι του στιλ μου ο χαβαλες,το αναφερω αυτο για καποια ατομα που ουτε καν με ξερουν και βγαζουν αυθαιρετα συμπερασματα για το ατομο μου. Ελπιζω να μην σας κουρασα
 

dimitrisniva

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2009
Μηνύματα
1.750
Like
3
Πόντοι
16
Ειμαι σοβαρο ατομο,δεν ειναι του στιλ μου ο χαβαλες,το αναφερω αυτο για καποια ατομα που ουτε καν με ξερουν και βγαζουν αυθαιρετα συμπερασματα για το ατομο μου. Ελπιζω να μην σας κουρασα
Ελα τωρα που θυχτηκες.. εισαι τοσο σοβαρος και ροτας για παρτουζες με αγνωστους..
Ξεκολα ο χαβαλες γινεται καλοπροερετα
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Ειμαι σοβαρο ατομο,δεν ειναι του στιλ μου ο χαβαλες,το αναφερω αυτο για καποια ατομα που ουτε καν με ξερουν και βγαζουν αυθαιρετα συμπερασματα για το ατομο μου. Ελπιζω να μην σας κουρασα


παμε παλι.φιλο κολλητο εχεις?
 

mounistis

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Ειμαι σοβαρο ατομο,δεν ειναι του στιλ μου ο χαβαλες,το αναφερω αυτο για καποια ατομα που ουτε καν με ξερουν και βγαζουν αυθαιρετα συμπερασματα για το ατομο μου. Ελπιζω να μην σας κουρασα
για μενα εισαι σοβαρο ατομο αλλα γιατι θες να κανεις παρτουζα με αντρα μηπως και

γινει κανενα μπερδεμα και τον φας και εσυ?δεν ειναι κακο να εισαι αδελφουλα απλα βγες και πες

θελω γαμιστη να με ξεκολιασει δεν ειναι κακο

           φιλικα!!!
 
OP
OP
K

kostas27

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
342
Like
1
Πόντοι
1
ειν;ι σοβαρη ερωτιση αυτη που κανεις? αν ημουν αδελφουλα οπος λες δεν θα εμπαινα εδω μεσα,τελευτεα φορα που απανταω σε κακετρεχι σχολια. ΕΛΕΟΣ ΤΕΛΟΣ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom