Νέα

Μασατζίδικα Θεσσαλονίκη - Κριτικές και ενημέρωση ΜΟΝΟ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα House of Fun
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 115
  • Εμφανίσεις 30K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Ας αρχίσουμε από δω λοιπόν να γράφουμε για πραγματικές επισκέψεις στα ιδρύματα της μυοχαλάρωσης.
Θα παρακαλούσα τους παίχτες να αποφεύγουν τις ιδιαίτερα γλαφυρές περιγραφές και να σεβαστούν την ιδιωτικότητα εργαζομένων και πελατών.
Αν θέλετε γράψτε στο περίπου το πότε πήγατε και όχι ακριβή μέρα και ώρα.Προσπαθείστε να είστε όσο πιο αντικειμενικοί μπορείτε.
Όλοι έχουμε τις αδυναμίες-συμπάθειές μας.Μη προμοτάρετε,μην κράζετε χωρίς λόγο.Ευγενικά,διακριτικά,όμορφα και αληθινά προπάντων σχόλια για να βοηθηθούν όλοι.Με τις υγείες σας παίχτες.
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Κεντρα Μυοχαλαρωσης Θεσσαλονικης

1. Resort: Βασ. Όλγας 44 (ακα Καλλιδοπούλου)

2. Antistress Center: Παντελή Χόρν, απέναντι από Eurobank (ακα Βούλγαρη)

3. Angel Spa: Σμύρνης 56-58, απέναντι από εκκλησία Αγ. Παρασκευής, Κρήνη, Καλαμαριά

4. Τσιμισκή 36 (Πρώην Βασ. Γεωργίου ακα Ford)

5. Βασ. Όλγας 69 (ακα Seven)

6. Body Relax: Εγνατίας 136

7. Golden Spa:Βασ. Όλγας 126

8. Ί. Δραγούμη 42

9. Εscape, Καλαβρύτων 28 (Ανδριανουπόλεως) Εβίτα πρώην στην Καλιδοπούλου
   
10. Smile, Κ. Καραμανλη, (Βασίλης)

11. Έυοσμος (Δήμητρα)

12. Καμάρα (Μάγκυ)

13. Avis, Βας. Όλγας 147

14. Αμπελόκηποι

15. Μοναστηρίου ( Βασιλης )

16. Edelweiss Βασ. Ολγας

17. Nασια ( Παπαφη )


credit to LaBill and "The Nature Boy" Ric Flair WOOOOOO !!!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
οποιος γνωριζει ακριβεις διευθυνσεις ας μιλησει ... τωρα !!!
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
thanks ρε παλλικαρια αυτο ειναι!!!!  μια λιστα με τα μαγαζια ειναι παρα πολυ καλη αρχη.Δεν ξερω αν ειχε ανεβει στο παρελθον και δεν πιστευω οτι μια λιστα πριν ενα χρονο θα βοηθουσε.Παντως αυτο ειναι μια χρησιμη ενημερωση για μας τους ασχετους.
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
ειχε ανεβει , αλλα που να ψαχνεις τωρα ...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
16. Edelweiss Βασ. Ολγας

Βασ. Όλγας 52.

Επίσης μήπως να λέγαμε ποια είναι πριβέ; Θα βοηθούσε να μην τρώγανε πετσέτα και απογοήτευση... αν και νομίζω όλα πλέον πριβέ είναι!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Επίσης μήπως να λέγαμε ποια είναι πριβέ; Θα βοηθούσε να μην τρώγανε πετσέτα και απογοήτευση... αν και νομίζω όλα πλέον πριβέ είναι!

νομιζω οτι ολα οσα αναφερονται στην λιστα εχουν βαλει καποια στιγμη αγγελια ή εχουν αγγελια σε εφημεριδες ...

τα πραγματικα πριβε - αυτα που δεν ειχαν/εχουν/θα εχουν αγγελια - φυσικα δεν τα παρεθεσα και θεωρω οτι δεν χρειαζεται να τα πολυναφερουμε , επειδη εχουν επιλεξει να δουλευουν με αυτο τον τροπο .

αλλα αν καποιο μαγαζι εχει βαλει αγγελια χωραει στην λιστα . οποιος εχει κατι να προσθεσει μπορει να το κανει ...
 

takxaros

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
66
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
σιγουρα υπαρχουν καποια που τρως με την πρωτη και καποια που πρεπει να περασεις πολλες φορες. ειχα παει περυσι σε ενα μαλλον μοναστιριου (δεν ειμαι σιγουρο και δεν ξερω αν υπαρχει ακομα) και ο τυπος εκανε τον κινεζο. ουτε της κοπελες δεν εβγαλε. ελεγε οτι αυτα δεν γινοντε εκει και κατι τετοια .πιστευω οτι αυτο ηταν πριβε οσες φορες και να πηγαινα το ιδιο θα γινοτανε. μονο συστημενος η γνωστος περνας
 

chrismore

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2009
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
16
Πόντοι
1
Ωραία η λίστα....  διευθύνσεις όμως?????
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
σιγουρα υπαρχουν καποια που τρως με την πρωτη και καποια που πρεπει να περασεις πολλες φορες. ειχα παει περυσι σε ενα μαλλον μοναστιριου (δεν ειμαι σιγουρο και δεν ξερω αν υπαρχει ακομα) και ο τυπος εκανε τον κινεζο. ουτε της κοπελες δεν εβγαλε. ελεγε οτι αυτα δεν γινοντε εκει και κατι τετοια .πιστευω οτι αυτο ηταν πριβε οσες φορες και να πηγαινα το ιδιο θα γινοτανε. μονο συστημενος η γνωστος περνας
ΕΙΠΑΜΕ ΜΟΝΟ ΚΡΙΤΙΚΕΣ ΕΔΩ,συνεχίζετε πάλι τις ίδιες βλακείες?
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Βασ. Όλγας 52.

Επίσης μήπως να λέγαμε ποια είναι πριβέ; Θα βοηθούσε να μην τρώγανε πετσέτα και απογοήτευση... αν και νομίζω όλα πλέον πριβέ είναι!
όσα βάζουν αγγελία θα αναφέρονται κι εδώ,όσα δε βάζουν προφανώς ΔΕΝ επιθυμούν δημοσιότητα
 

babatsikos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
νομιζω οτι θα ηταν περισσοτερο λειτουργικο να γινονται στο παρον θεμα τα σχολια και η ενημερωση στο παλιο....
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
421
Πόντοι
3.595
ο φίλος που μαζί με 2-3 άλλους ξεφτύλισαν το άλλο θρεντ γεμίζοντάς το αμέτρητες "καλημέρες" και "γεια σας",άνοιξε καινούριο θέμα μόνο για ενημερώσεις....
 

giannispk

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2010
Μηνύματα
61
Like
10
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.
εχω μια ενημερωση απο εντελβαις.πηγε ο κολλητος μου που ειναι και συναδερφος και τραβιομαστε μαζι στα αλλα 2 της ολγας(τα
εχω αναφερει στο παρελθον).πηγε για πρωτη φορα(η αυτος θα πηγαινε η εγω).εγω σας ειπα δεν μπορω αυτες τις μερες.
τεσπα,σαν πρωτη φορα(δεν λεω ακριβως μερα,αλλα παρα πολυ προσφατα),οσο και να το προσπαθησε διακριτικα,ουτε πετσετα δεν βγηκε.αλλα απο οτι καταλαβαμε μαλλον με τον καιρο θα παιξουν και τα αλλα.
παντως του αρεσε ο χωρος και τα κοριτσια.οποτε υπομονη.τουλαχιστον εγινε η αρχη.
μαλλον θα παει και δευτερη φορα αυτος για να κανει το κονε.
αυτα.κι ευχαριστω οσους βοηθησαν.
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
ο φίλος που μαζί με 2-3 άλλους ξεφτύλισαν το άλλο θρεντ γεμίζοντάς το αμέτρητες "καλημέρες" και "γεια σας",άνοιξε καινούριο θέμα μόνο για ενημερώσεις....

+10000
 
OP
OP
House of Fun

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
39
Πόντοι
366
Σπαμάραμε το παλιό χαλιόσασταν,κάναμε νέο για ενημέρωση και μόνο,χαλιέστε πάλι.Αποφασίστε τι θέλετε τελικά μάγκες
 

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.329
Κριτικές
6
Like
1.062
Πόντοι
376
Να μην σπαμάρετε το ορίτζιναλ...
 

dimitris1972

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2010
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανείς αν είναι κανένα από αυτά τα μαγαζιά ανοιχτά Κυριακή απόγευμα?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.874
Κριτικές
30
Like
651
Πόντοι
4.475
Καλησπέρα κυρίες και κύριοι... αφού δεν θέλετε να σπαμάρουμε το γνήσιο, σπαμάρουμε εδώ...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom