Νέα

Ιαπωνία: όποιος πάει γαμάει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lampis12
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 255
  • Εμφανίσεις 73K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
Διαβάζω και ξαναδιαβάζω ότι οι γιαπωνεζούλες γουστάρουν τόσο πολύ τους ευρω-πέους που ακόμα και ο τελευταίος αγάμητος δεν υπάρχει περίπτωση να μην πηδήξει αν ταξιδέψει εκεί. Τελικά κάνουν τέτοια θραύση οι gaigin στα ιαπωνικά πιπίνια?

Εξιστόρηση αμερικάνου που αρνήθηκε όργιο με τρεις 17χρονες γιαπωνέζες:
 

ANDREAS69

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2006
Μηνύματα
59
Like
0
Πόντοι
0
Να κάνω μια αφελή ερώτηση; Αν οι Γιαπωνεζουλες είναι τοσο τρελαμενες για ευρω-πεη γιατι δεν εχουν βγαλει ονομα στην Ελλάδα και στις άλλες χώρες της Ευρώπης που επισκέπτονται σαν τις Σουηδές τις Αγγλίδες κτλ? Μόνο τους εισαγομενους στη χωρα τους γουσταρουν?
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
χαχαχαχα....γιατι η ελλαδιτσα πεφτει λιγο μακρια..!!!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Όπου ακούς πολλά καλάθια... ;)
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
Όχι ακριβώς.Οι γιαπωνέζες καταρχάς δεν έρχονται στην ελλάδα σε αριθμούς.Είναι πιο στενά με τα αμερικάνικα παραθεριστικά θέρετρα.

ΑΛΛΑ στην χώρα τους το σεξ από πολιτισμικής και ηθικής πλευράς είναι πολυ αποθεωμένο.Αποτέλεσμα είναι να μην ντρέπονται να το ζητάνε και όταν το κάνουν να πεθαίνεις....Δεν έχω την τύχη να πετύχω τουρίστριες αλλά είχε γίνει ένα πρόγραμμα ανταλαγής στα φοιτητικά μου χρόνια και όσοι έλληνες μπλέξαν με Ιαπωνέζες τα είδαν όλα.Θυμάμαι μια συγκεκριμένη φάση που του κλείδωσε την πόρτα στο σπίτι του και τον έιχε ΌΛΗ μέρα στο κρεβάτι...Δεν περπατούσε μετά για 2 μέρες...

  Ας μην γενικεύουμε αλλά κάτι πρέπει να παίζει εκεί..¨Αντε τώρα να βρεις τα χρήματα να κάνεις διακοπές όμως μια και το Tokyo πονάει...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
το τοκυο ειναι το ακριβοτερο μερος στο κοσμο
το 1980 μια γκεισα μου στοιχισε 300 δολλαρια αυστραλιας για 3 ωρες βεβαια ηταν εμπειρια ζωης γιατι ημουνα φοιτητης τοτε  λολ
εχω μεινει ενα μηνα οσακα φιλοξενουμενος και επαθα πλακα
αλλα ομως κρατανε τα προσχηματα στο τοπο τους μολις πανε παρα εξω χαμος.ειναι οι καλυτεροι πελατες ολων των πουτανων στο κοσμο
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
εχω ακουσει και διαβασει και εγω τρελλα πραγματα για τις γιαπωνεζες, οποιος γνωριζει περισοτερα ,θερμη παρακληση να τα αναφερει, ακομα και οι τσοντες τους εχουν κατι το γνησιο, νομιζεις οτι δεν προσποιουνται οταν γαμιουνται, βγαζουν κατι αναστεναγμους και κραυγουλες που μονο ψευτικες δεν ειναι, ισως να ειναι αληθινες ομως, ακομα και στις τσοντες ισως την "βρισκουν". εγω παντως πηρα δυο dvd με τσοντες ιαπωνεζικες απο ταυλανδη επειδη εδω δεν εβρισκα.
επειδη το εψαξα λιγο, ενα 10ημερο ταξιδακι εκει θα κοστισει απο 4 εως 5000 ευρο, για πουτανες βεβαια δε γινεται λογος τουλαχιστον στο τοκυο, εχουν 450 ευρο η ωρα,  η γκεισα 500 την ωρα.  πανακριβα, αρα μονο καμακι, και ασ ελπισουμε οτι γουσταρουν τους ευρωπαιους...    παιζει και το αλλο, πας με thai airways αλλαζεις πτηση αφου μεινεις καποιες ωρες στην μπανγκοκ να γαμησεις ανελεητα, και μετα συνεχιζεις χορτατος για japan, και οτι κατσει. στην επιστροφη κανεις το ιδιο..  στην πατταγια εντοπιζα ευκολα τις γιαπωνεζουλες απο το πορσελανινο δερμα και τα στραβα ποδαρακια,ειχαν μαζι τους και ιαπωνες , ειχαν κατι αθωα ματακια, μου θυμιζαν bukkake, σε ενα κλαμπ πετυχαμε δυο αλλα ηταν ψηλες και μεγαλουτσικες. η ιαπωνια ειναι παντα στο μυαλο μου, εχουν εθιμα οι ανθρωποι ( bukkake ) οχι παπαριες.  εμας ο θεος μα τιμωρησε, μας πεταξε αναμεσα σε ελληνιδες.
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.593
Κριτικές
1
Like
104
Πόντοι
16
Ιαπωνια ειναι ζορικα τα πραγματα μονο οσον αφορα τις τιμες.Τουλαχιστον οταν ειχα παει πριν 4 χρονια.Κανουν ομως τα παντα και ακομα περισσοτερα απο οσα ζητησεις και η προστυχια τους δεν εχει οριο.Πειθεσαι δε απολυτα οτι το απολαμβανουν γιατι μαλλον ετσι ειναι.Δεν λεω πολλα γιατι μπορει και να μην γινω πιστευτος αλλα τα ειδα ολα σε 10 μερες που καθησα εκει.Δεν κολλανε πουθενα και σε τιποτα.
 

flyeron

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Σεπ 2005
Μηνύματα
606
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Ξεχάστε το, έχω πάει δύο φορές και πήρα το κλίμα. Μπορείτε να βρείτε χώρους τύπου μπουρδέλου που θα σας πασάρουν ρωσίδες ή τέλος πάντων κάπου από εκεί, με τρελές οικονομικές απαιτήσεις. Το μόνο καλό είναι ότι θα γελάσετε. Παίζουν και καταστάσεις γκέισας, αλλά μιλάμε για 2.000 τη μέρα.
Τώρα όσον αφορά τις γιαπωνέζες, είναι συνεσταλμένες και σίγουρα αποκλείεται να σας την πέσουν. Αν είναι να τραβηχτείτε μέχρι εκεί, δοκιμάστε καλύτερα στην Κορέα.
 

killthemobil

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Η απλά βρίσκουμε σε ποιο νησί έρχονται γιαπωνεζάκια το καλοκαίρι και ορμάμε....
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Πιστεύω ότι οι ασιάτισες είναι ιδανικές γυναίκες για σχέση.
 

megasakis

Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2007
Μηνύματα
211
Κριτικές
4
Like
112
Πόντοι
1
ιδανική γυναίκα για σχεση δεν υπάρχει
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
6
Φίλος που έχει μετακομίσει το μοναδικό πρόβλημα που αντιμετωπίζει είναι ότι δε βρίσκει μεγάλα προφυλακτικά και τα παραγγέλνει από US μέσω Inet
 

iaswnas

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
180
Like
0
Πόντοι
1
Πολυ σωστος και η απαντηση ειναι ΙΟΣ.Πολλες και τρυφερες!!!

Αίσχοοοος, Δράαααμα. Πήγα και ειχε στα 100 ατομα που εβλεπες 80 Ιταλούς 9άντρες) 10 Ιταλίδες και 10 Αγγλίδες. Νομιζα οτι ημουνα στη Ρώμή. Παει η ΙΟΣ η παλιά.....
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.267
Κριτικές
1
Like
683
Πόντοι
96
Φίλος που έχει μετακομίσει το μοναδικό πρόβλημα που αντιμετωπίζει είναι ότι δε βρίσκει μεγάλα προφυλακτικά και τα παραγγέλνει από US μέσω Inet

  Να παει να ραψει ενα "κουστουμακι για τον κύριο", που έλεγε παλια το ανεκδοτο!!!
 

nikoscbr

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
νομιζω οτι ο φιλος τα παραλεει..Απ'οτι ξερω ΔΕΝ εχουν τετοια φημη οι γιαπωνεζες,αλλα ακομα κι ετσι να ειναι-που δεν ειναι- το Τοκιο ειναι η ακριβοτερη πολη στον κοσμο πρεπει να'χεις ΠΟΛΛΑ φραγκα για να μεινεις εκει,χωρια που πρεπει και να ξερεις και γιαπωνεζικα.Μην τα παραλεμε λοιπον. :sunglasses:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom