Νέα

Σαντος - Βραζιλια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevegr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 13
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
γεια σε ολους τους μπουρδελιαρηδες και χυστες συναγωνιστες!
το τελευταιο καλοκαιρι,μεσα αυγουστου βρεθηκα στην χωρα της σαμπας,της μπαλας,του καφε και πολλων αλλων(και φυσικα και των γυναικων)
εκατσα 6 ημερες στο σαντος,μια ακρως μπουρδελιαρα πολη :cool2:
ωραια πολη,οι ανθρωποι καλοι και ευγενικοι και φυσικα πολλες ωραιες βραζιλιανες γκομενες!!! :kissass:
πηγενοντας καποιος βραζιλια θα θελει να μηνει εκει για παντα,δεν θα θελει να φυγει,ειναι σουπερ χωρα απο ολλες τις αποψεις!εγω ημουνα τυχερος που καταφερα να παω εκει σε ηλικια λιγους μηνες πριν γινω 19! :zfuck:
οι παραλιες τους ειναι τελειες και ΠΑΡΑ πολυ μεγαλες!!!!!
πρεπει να δοκιμασετε βραζιλιανο  :coffee: και την δικια τους κουζινα!
ας αναφερθω ομως στο θεμα που ειναι ο αγοραιος ερωτας...........στο σαντος το μεγαλητερο νυχτερινο μαγαζι που αξιζει να παει κανεις ειναι το ABC House!!!!ειναι νυχτερινο club οπως τα ξερουμε και εδω στην ελλαδα αλλα με μια μεγαλη διαφορα.ειναι τινγκα στα μουνια.ΜΟΥΝΙΑ με ολη την σημασια της λεξεως που εδω στην ελλαδα δεν τα συναντουμε.....
στο δρομο οπου βρισκεται το ABC House ειναι φουλ σε ωραιες πουτανιτσες που κανουν πιατσα.......πολλες κανουν πιατσα εξω απο τα νυχτερινα κεντρα ενω αλλες ''ψωνιζουν'' πελατες αφου πηγενουν μεσα στα κλαμπ.......μπορεις ευκολα να βρεις GFE μεσα στα νυχτερινα κλαμπ.......
επισης υπαρχουν και δυο μαγαζια τα οποια οι ιδιοκτητες ειναι ελληνες!!!!
και τα δυο μαγαζια βρισκονται στον ιδιο δρομο που βρισκεται το ABC House...
το ενα λεγεται Ζορμπας και ειναι μπαρ και ενα αλλο μαγαζι το οποιο ειναι παντωπολειο!εχει τα παντα μεσα.ρουχα,παπουτσια,γιαλια,τσαντες,ποτα,φαγητα και εχει και υπολογιστες για ιντερνετ και τηλεφωνικους θαλαμους για να παρεις τηλ και ειναι πολυ χαμηλες οι χρεωσεις στο εξωτερικο!!!!σχεδον τσαμπα!!!
γενικα οι τιμες σε ολα τα αγαθα ειναι πολυ φτηνα...........
μπορεις να πετυχεις και μουνι και εαν εισαι και λιγο  :cool2: να περασεις ολη την βραδια μαζι του με πολυ λιγα λεφτα σε σχεση με εδω στην ελλαδα...........
οι τιμες κυμαινονται........για μια φορα μπορεις να βρεις με 20,30 Η και 50 αμερικ δολαρια εαν σε πιασουν μαλακα(ενας φυλος μου την πατησε) και μπορεις να βρεις και μουναρα να γαμας με 50 αμερ δολλαρια για 3 ωρες η για ολο το βραδυ εαν σε κανει και αυτη κεφι.....εγω γαμαγα μια μουναρα που με εκανε κεφι ολο το βραδυ με 100 Rais(δηλ 38 ευρω).....ηπιαμε,φαγαμε μαζι......
οι γυναικες εκει δεν πηδιουνται μονο για τα λεφτα αλλα και επειδη το γουσταρουν και το βλεπεις.......κανουν ακαποτα και δινουν και κωλο........γενικα πανω στο κρεβατι κανουν τα παντα οταν γαμιουνται.......
για εμενα ηταν παραδεισος και γουσταρω να ξαναβρεθω εκει...... :smitten: :smitten: :smitten:


 

tasosedess

Μέλος
Εγγρ.
17 Νοε 2007
Μηνύματα
1.295
Like
4
Πόντοι
16
σωστοοοοοος
πως βρεθηκες εκει??
 

Gambino

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2007
Μηνύματα
304
Like
304
Πόντοι
21
Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες-τιμες για αεροπορικα,διαμονη,φαγητο-ποτα.
Μας εβαλες φωτιες πανω που ηταν σιγουρο οτι φετος θα παμε Ασια... :think:


 

lakisscorpio

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.048
Κριτικές
14
Like
633
Πόντοι
3.025
για λεγε,παληκαρι μου.......μη μας κρατας σε αγωνια!!!!!
 

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Πουσαι ρε steve..!  αμολας τη μπομπα και φευγεις..?  :grin: για λεγε παρακατω.. λινκς κλπ.. !! 
 

rebetis

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.172
Κριτικές
46
Like
261
Πόντοι
3.287
....εγω ημουνα τυχερος που καταφερα να παω εκει σε ηλικια λιγους μηνες πριν γινω 19! :zfuck:

Ωραιος και ταξιδεμενος ο μαγκας, μορτη μου αμα απο τα 19 σου εχεις τετοιες εμπειριες σκεψου στα 40 σου τι θα κανεις !!!!!
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Για δωσε περισσοτερες πληροφοριες-τιμες για αεροπορικα,διαμονη,φαγητο-ποτα.
Μας εβαλες φωτιες πανω που ηταν σιγουρο οτι φετος θα παμε Ασια... :think:

ποια ασια ρε φυλε???????βραζιλια χωρις δευτερη σκεψη......... :2on1:
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
για λεγε,παληκαρι μου.......μη μας κρατας σε αγωνια!!!!!
τι να πω???? :huh:
ολοι πιστευουν οτι ο παραδεισος του σεξ ειναι στην ταηλανδη αλλα κανουν λαθος...........
ο παραδεισος του φτηνου σεξ ειναι στην ταηλανδη.......
ο παραδεισος του ΣΕΞ ειναι στην βραζιλια............
δεν μπορεις να συγκρινεις αυτες τις δυο χωρες στο θεμα σεξ.....
οι βραζιλιανες βαζουν τα γυαλια σε ολες.......... :pipa1:
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
43
Like
26
Πόντοι
0
Το παιδί είναι μπαρκαρούτσος εξού και το ψευδώνυμο μου.Έτσι όπως τα λέει είναι αλλά το Santos είναι και λιγάκι παρακμή. Είναι λιμάνι και δεν είναι μέρος τώρα για να πας διακοπές. O Zoρμπάς που λέει είναι του Πατσά ενός Έλληνα ο οποίος έχει κάνονικό μπουζουκάδικο ή είχε μπουζούκια πριν από 15 χρόνια που είχα πάει εγώ. Έτσι όπως τα λέει είναι ακριβώς. Στη Βραζιλία μπορείς να γαμήσεις και τζάμπα αρκεί όμως να φέρεσαι σαν Κύριος στη γυναίκα που έχεις δίπλα σου και όχι να της φέρεσαι λες και είναι πουτάνα. Να τη βγάζεις βόλτα, να τη πηγαίνεις για καφέ, για φάγητό, να της πάρεις κανά δωράκι και τέτοια. Μπορείς να της τα κάνεις αυτά; Αν της τα κάνεις αυτά μπορείς να τη γαμάς όσο θες ακόμα και Ελλάδα μπορείς να τη φέρεις που λέει ο λόγος. Αν της φέρεσαι καλά και σε γουστάρει έκανες τη τύχη σου και δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις τέτοια Ελληνίδα, θα της ρίχνει στα αυτιά της Ελληνίδας και σε σώμα και σε χαρακτήρα.
 
Εγγρ.
1 Νοε 2014
Μηνύματα
119
Like
0
Πόντοι
1
Το παιδί είναι μπαρκαρούτσος εξού και το ψευδώνυμο μου.Έτσι όπως τα λέει είναι αλλά το Santos είναι και λιγάκι παρακμή. Είναι λιμάνι και δεν είναι μέρος τώρα για να πας διακοπές. O Zoρμπάς που λέει είναι του Πατσά ενός Έλληνα ο οποίος έχει κάνονικό μπουζουκάδικο ή είχε μπουζούκια πριν από 15 χρόνια που είχα πάει εγώ. Έτσι όπως τα λέει είναι ακριβώς. Στη Βραζιλία μπορείς να γαμήσεις και τζάμπα αρκεί όμως να φέρεσαι σαν Κύριος στη γυναίκα που έχεις δίπλα σου και όχι να της φέρεσαι λες και είναι πουτάνα. Να τη βγάζεις βόλτα, να τη πηγαίνεις για καφέ, για φάγητό, να της πάρεις κανά δωράκι και τέτοια. Μπορείς να της τα κάνεις αυτά; Αν της τα κάνεις αυτά μπορείς να τη γαμάς όσο θες ακόμα και Ελλάδα μπορείς να τη φέρεις που λέει ο λόγος. Αν της φέρεσαι καλά και σε γουστάρει έκανες τη τύχη σου και δεν υπάρχει περίπτωση να βρεις τέτοια Ελληνίδα, θα της ρίχνει στα αυτιά της Ελληνίδας και σε σώμα και σε χαρακτήρα.

ετσι ακριβως,
μαλλιασε η γλωσσα μου να το λεω
 

soukeras1

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2012
Μηνύματα
3.926
Like
22
Πόντοι
16
τι να πω???? :huh:
ολοι πιστευουν οτι ο παραδεισος του σεξ ειναι στην ταηλανδη αλλα κανουν λαθος...........
ο παραδεισος του φτηνου σεξ ειναι στην ταηλανδη.......
ο παραδεισος του ΣΕΞ ειναι στην βραζιλια............
δεν μπορεις να συγκρινεις αυτες τις δυο χωρες στο θεμα σεξ.....
οι βραζιλιανες βαζουν τα γυαλια σε ολες.......... :pipa1:
αχχχχ μακαρι να μας αξιωσει ο θεος να επισκεφθω αυτα τα μερη :( :smitten:
 

θάνατος

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2009
Μηνύματα
609
Like
5
Πόντοι
6
χρόνια στα καράβια εμείς οι ναυτικοί, όλοι περάσαμε στις μικρές μας ηλικίες από αυτά τα λιμάνια και από αυτές τις ωραίες αναμνήσεις και φυσικά τις ακολασίες!


Ναυτικός ο θεματοθέτης, δόκιμος πλοίαρχος ή μηχανικός πιθανόν, καλά ταξίδια παλίκαρε και να προσέχεις στα πέλαγα
 

barkaroutsos

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2015
Μηνύματα
43
Like
26
Πόντοι
0
Θανατος το florida στο Ρίο υπάρχει ακόμα; Ξέρεις έχεις ακούσει τίποτα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom