Νέα

Monrovia,Liberia

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevegr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 27
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
τον περασμενο ιουλιου βρεθηκα για πρωτη φορα στην μαυρη ηπειρο και συγκεκριμενα στην μονροβια,την πρωτευουσα της λιβεριας.......εixα την χαρα να κατσω εκει 8 ημερες και περασα τελεια...... :2on1: καταρχην σε οποιον αρεσουν οι μαυρες ΑΞΥΖΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ!!!! :kissass:
βγενοντας το βραδυ στην πολη,μπορεις να ''ψωνισεις'' ωραια μουνια σε πολυ μικρη τιμη.....
ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΣ ΕΣΥ ΣΕ ΑΥΤΕΣ,ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΣΕ ΕΣΕΝΑ αφου μολις σε δουν οτι εισαι ξενος θα ερθουν να σου μηλησουν αμεσως.......ειναι πολυ ευγενικες μαζι σου,μηλουν καλα αγγλικα(ειναι επισημη γλωσσα του κρατους,εχουν βεβαια και δικους τους διαλεκτους)και μπορεις να περασεις πολυ καλα μαζι τους..........γενικα οι ανθρωποι ειναι καλοι και δεν ειχα κανενα ρατσιστικο σχολιο απο κανεναν ντοπιο........πηγενοντας σε αυτην χωρα επαθα πλακα απο την κουλτουρα των ανθρωπων.......ολοι ευγενικοι μαζι σου,ανθρωποι ζεστοι να σου ανοιχτουν να πουμε την μαλακια μας να γελασουμε.......εκανα φυλους.....
τα φαγητα τους ηταν καλα αλλα αρκετα καφτερα οπως ειναι αλλοστε ολλα τα αφρικανικα φαγητα...κεντρα διασκεδασης εχουν λιγα μπαρ και ντισκος....ολα ειναι πολυ φτηνα και οι γυναικες το ιδιο.......εχει αρκετα ωραια μουνια και μπορεις να βρεις και ευκολα GFE  :cool2:
ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΣΥΝΑΘΛΗΤΗ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΚΑΙ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΦΡΙΚΑΝΙΚΗ ΚΟΥΛΤΟΥΡΑ ΑΞΥΖΕΙ ΝΑ ΠΑΕΙ.......ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΙΩΣΕΙ!!!! :thumbsup:
 

ASPIRE(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
646
Κριτικές
15
Like
4
Πόντοι
2.935
δηλαδη απο τιμες για να εχουμε και μετρο συγκρισης με την ελλαδα τι παιζει σε θεμα φαγητου και γυναικων? :think: :think:
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
δηλαδη απο τιμες για να εχουμε και μετρο συγκρισης με την ελλαδα τι παιζει σε θεμα φαγητου και γυναικων? :think: :think:
μπορεις να βρεις μουναρα να  :fuck2: ολο το βραδυ με 10 ευρω.......
και τα φαγητα και ποτα ειναι πολυ φτηνα..........
με 5 ευρω μπορεις να πινεις ολο το βραδυ εσυ και το GFE σου
και με αλλα 5 ευρω να φατε μια χαρα........
ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΜΕΡΟΣ ΓΙΑ ΦΤΗΝΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΕΑΝ ΣΟΥΝ ΑΡΕΣΟΥΝ ΟΙ ΜΑΥΡΕΣ...... :thumbsup:
εχει μουνια για πολλα  :2on1:
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
πηγες και σε αλλα μερη εκτοσ την πρωτευουσα?υπαρχει εγκληματικοτητα?ψαχνω για να παμε με εναν φιλο μου διακοπες,οχι να  :fuck1: απλα να δουμε την χωρα
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
20
Like
1.728
Πόντοι
5.015
...και με το AIDS που θερίζει στην μαύρη Ηπειρο τι κάνεις? Εγώ δεν θα το διακινδύνευα με τίποτα...
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
πηγες και σε αλλα μερη εκτοσ την πρωτευουσα?υπαρχει εγκληματικοτητα?ψαχνω για να παμε με εναν φιλο μου διακοπες,οχι να  :fuck1: απλα να δουμε την χωρα
μονο στην πρωτευουσα πηγα εγω......οσο για την εγληματικοτητα εγω δεν συναντησα τιποτα...καλο ειναι παντα να βγενεις με παρεα εξω ετσι ωστε να εισαι συγουρος.... :cool2:
εγω τις πρωτες μου ημερες εκανα φυλους καποιους ντοπιους που με ξεναγησαν στην πολη.....ΕΑΝ ΣΕ ΔΟΥΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΑΥΡΟ ΝΤΟΠΙΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ...εγω τις 3-4 ημερες εβγενα μαζι με 2 μαυρους ντοπιους για για να με καθοδηγουν στην πολη και φυσικα για προστασια :thumbsup:.......υστερα εβγενα μονος μου και δεν με ενοχλησε κανενας........κανενας δεν προσπαθησε να με ληστεψει.....μαλιστα ενα βραδυ σε ενα μπαρ μου ειχε πεσει το πορτοφολι και δεν το ειχα δει ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ 100 ΕΥΡΩ!!!!!! :o
εγω επεσα σε καλους ανθρωπους βεβαια θα υπαρχει και εκει εγληματικοτητα οπως σε ολη την αφρικη........ειδικα στους τουριστες.......για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο να βγενεις εξω με παρεα,ή με κανεναν ντοπιο ή με το GFE σου και δεν προκεται να σε πειραξει κανενας.... :rockon:

 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
...και με το AIDS που θερίζει στην μαύρη Ηπειρο τι κάνεις? Εγώ δεν θα το διακινδύνευα με τίποτα...
οτι κανεις στην ελλαδα,κανεις και εκει......φορας καποτα και εισαι ασφαλης..... :thumbsup:
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
726
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
μονο στην πρωτευουσα πηγα εγω......οσο για την εγληματικοτητα εγω δεν συναντησα τιποτα...καλο ειναι παντα να βγενεις με παρεα εξω ετσι ωστε να εισαι συγουρος.... :cool2:
εγω τις πρωτες μου ημερες εκανα φυλους καποιους ντοπιους που με ξεναγησαν στην πολη.....ΕΑΝ ΣΕ ΔΟΥΝ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΜΕ ΕΝΑΝ ΜΑΥΡΟ ΝΤΟΠΙΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΣΕ ΠΕΙΡΑΞΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ...εγω τις 3-4 ημερες εβγενα μαζι με 2 μαυρους ντοπιους για για να με καθοδηγουν στην πολη και φυσικα για προστασια :thumbsup:.......υστερα εβγενα μονος μου και δεν με ενοχλησε κανενας........κανενας δεν προσπαθησε να με ληστεψει.....μαλιστα ενα βραδυ σε ενα μπαρ μου ειχε πεσει το πορτοφολι και δεν το ειχα δει ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΑΝ ΠΙΣΩ ΚΑΙ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ 100 ΕΥΡΩ!!!!!! :o
εγω επεσα σε καλους ανθρωπους βεβαια θα υπαρχει και εκει εγληματικοτητα οπως σε ολη την αφρικη........ειδικα στους τουριστες.......για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο να βγενεις εξω με παρεα,ή με κανεναν ντοπιο ή με το GFE σου και δεν προκεται να σε πειραξει κανενας.... :rockon:

επειδη ξερω απο αφρικη ειναι οι ντοπιοι λιγο ενοχλητικη,ερχονται πανω σου να σε πουλησουν κατι και δεν σε αφηνουν στην ησυχια.παντος ευχαριστο για την απαντηση σου
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Φίλε πολύ ενδιαφέρον το πορνοσαφάρι σου στη Λιβερία :sunglasses: :grin:.Ήθελα να σε ρωτήσω αν πήγες οργανωμένα (δηλαδή με κάποιο γκρουπ) ή από μόνος σου και πως το αποφάσισες (δηλαδή τι σε παρακίνησε :think:).Και αν θυμάσαι πόσο σου κόστισαν τα μεταφορικά,γιατί απ'ότι έχω ακούσει μόνο αυτά κοστίζουν πολύ για να πας σε μια τέτοια χώρα :tickedoff: :idiot:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
τι εκανες 2 χρονια εκει????? :uglystupid:
νιγηρια πηγες εσυ???νηγιριανες εχουμε και εδω στην ελλαδα,οι μισες εδω εχουν ερθει.... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

mercenary  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για δουλειά ρε σύ... να σου πω δεν έχεις άδικο.. αν τους γνωρίσεις δεν είναι κακοί άνθρωποι.. δυστυχώς όμως κουβαλάνε πολλά ακόμη μέσα τους από την εποχή της αποικιοκρατιας (είναι δύσκολο ακόμη να το ξεπεράσουνε) και οι νιγηριανοί είναι και λίγο μικροαπατεώνες...

στο Λάγος τις  πουτανίτσες τις λέγαμε mosquitoes (κουνούπια) γατί κολλούσανε επάνω σου.. θυμάμαι ένα κλαμπάκι (της κακιάς ωρας) το Ynot.. τι γέλιο ρίχναμε.. πάντως αυτό με την ολόσωμη καπότα έχει βάση....
 

SalonicaM

Ανώτερος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
20
Like
1.728
Πόντοι
5.015
τι γέλιο ρίχναμε.. πάντως αυτό με την ολόσωμη καπότα έχει βάση....

ολόσωμη και διπλή! όταν ξέρεις οτι το ποσοστό του πληθυσμού που έχει aids είναι τεράστιο π.χ. στην Λιβερία είναι 5-7% και φαντάζομαι ανάμεσα στις πόρνες το ποσοστό αυτό θα είναι διψήφιο...οχι με καπότα ούτε με στολή αστροναύτη δεν τον βάζω...

 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Φίλε πολύ ενδιαφέρον το πορνοσαφάρι σου στη Λιβερία :sunglasses: :grin:.Ήθελα να σε ρωτήσω αν πήγες οργανωμένα (δηλαδή με κάποιο γκρουπ) ή από μόνος σου και πως το αποφάσισες (δηλαδή τι σε παρακίνησε :think:).Και αν θυμάσαι πόσο σου κόστισαν τα μεταφορικά,γιατί απ'ότι έχω ακούσει μόνο αυτά κοστίζουν πολύ για να πας σε μια τέτοια χώρα :tickedoff: :idiot:
δουλευα σε ποντοπορο φορτηγο πλοιο......πηρα τσιμεντο απο την τουρκια και το πηγα λιβερια :coffee: και κατσαμε εκει 8 ημερες......ετσι βρεθηκα εκει  :rockon:
την επομενη φορα που ξαναπαω εκει θα σας εχω πορνορεπορταζ απο την μπουρδελιαρα μας μονροβια........ :cool2:
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
mercenary  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

για δουλειά ρε σύ... να σου πω δεν έχεις άδικο.. αν τους γνωρίσεις δεν είναι κακοί άνθρωποι.. δυστυχώς όμως κουβαλάνε πολλά ακόμη μέσα τους από την εποχή της αποικιοκρατιας (είναι δύσκολο ακόμη να το ξεπεράσουνε) και οι νιγηριανοί είναι και λίγο μικροαπατεώνες...

στο Λάγος τις  πουτανίτσες τις λέγαμε mosquitoes (κουνούπια) γατί κολλούσανε επάνω σου.. θυμάμαι ένα κλαμπάκι (της κακιάς ωρας) το Ynot.. τι γέλιο ρίχναμε.. πάντως αυτό με την ολόσωμη καπότα έχει βάση....
εγω εχω ακουσει οτι οι νιγηριανοι δεν ειναι απλα μικροαπατεωνες αλλα ΚΑΝΟΝΙΚΟΙ ΜΑΦΙΟΖΟΙ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΜΥΡΙΣΤΟΥΝ ΞΕΝΟ........ :crazy:
εαν κανεις πολλα  :argue: ή κανεις τον  :blahblah1: σε φαγαν......σε σφαζουν κανονικα μου εχουν πει.....μακρια καλητερα απο εκει.......
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.755
Κριτικές
2
Like
2.712
Πόντοι
1.306
εγω εχω ακουσει οτι οι νιγηριανοι δεν ειναι απλα μικροαπατεωνες αλλα ΚΑΝΟΝΙΚΟΙ ΜΑΦΙΟΖΟΙ ΣΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΟΥΣ ΟΤΑΝ ΜΥΡΙΣΤΟΥΝ ΞΕΝΟ........ :crazy:
εαν κανεις πολλα  :argue: ή κανεις τον  :blahblah1: σε φαγαν......σε σφαζουν κανονικα μου εχουν πει.....μακρια καλητερα απο εκει.......

μπα δεν είναι έτσι όπως τα λένε.. φυσικά και εκεί υπάρχουν περιοχές όπου λευκού πόδι δεν πατάει.. αλλά τα παραλένε.. εγώ κυκλοφορούσα μόνος μου εξω και δεν αντιμετώπιζα ποτέ πρόβλημα.. βέβαια ακολούθησα πάντα μια συμβουλή.. ποτέ λεφτά σε ζητιάνο... γιατί αν δώσεις σε έναν θα πέσουν επάνω σου σαν τις μυγες στο σκατό..
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
ολόσωμη και διπλή! όταν ξέρεις οτι το ποσοστό του πληθυσμού που έχει aids είναι τεράστιο π.χ. στην Λιβερία είναι 5-7% και φαντάζομαι ανάμεσα στις πόρνες το ποσοστό αυτό θα είναι διψήφιο...οχι με καπότα ούτε με στολή αστροναύτη δεν τον βάζω...
ε τοτε εσυ κατσε εδω στην ελλαδα αφου φοβασαι μην κολλησεις AIDS...... :2funny: :2funny: :2funny:
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.795
Like
4.538
Πόντοι
606
Kαλά είστε σοβαροί που θα πάω στου διαόλου τη μάνα για να γαμήσω μαύρη (πες πως γουστάρω!).
Στην Αθηνάς, πίσω από τη Βαρβάκειο και σε όλη τη γύρω περιοχή ένα σωρό (βρωμιάρες) μαύρες ψωνίζονται, είναι ανάγκη να πάω στη χώρα τους; :think: :think:
Η εκεί είναι καλλίτερες από τις εδώ. Μιλάμε για Αφρικάνες μαύρες με ΤΕΡΑΣΤΙΟ ποσοστό AIDS, όχι για Αμερικάνες (σαν τη Ριάνα) ή Αγγλίδες, Γαλλίδες κλπ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom