Νέα

Ξένες διάσημες φώτο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 260K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Να βάλουμε και λίγο Charlize Theron ...

dane cook kisses charlize therons ass ....


κατακριτέος ο συνναγωνιστής να πέσει τόσο χαμηλά αλλά η γκόμενα είναι φοβερή:-)
 

Επισκέπτης
CIM,
Ποια ειναι αυτη κατω απο την Μενουνος?
Οσον αφορα την Αννιστον, παλλομαι (παρατηρειστε οτι αποφευγω να πω 'δονουμαι') απο εθνικη υπερηφανεια,
Ζητω η Ελλας, ζητω το εθνος, ζητω ο στρατος (ωχ,αυτο μου ξεφυγε. καρφωθηκα ?)
 

Επισκέπτης
CIM,
στην Αννιστον This object has been blocked. Ti εγινε?
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
CIM,
στην Αννιστον This object has been blocked. Ti εγινε?

? Το λινκ δουλεύει κανονικά σε εμένα ... μήπως μπαίνεις από την δουλειά και έχουν μπλοκάρει το κατέβασμα από το rapidshare?
 

Επισκέπτης
Και μια παρακληση: μην βαζετε τα video σε pay sites οπως πχ. rapidshare (εκτος και αν τα παιρνετε απο εκει)
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Και μια παρακληση: μην βαζετε τα video σε pay sites οπως πχ. rapidshare (εκτος και αν τα παιρνετε απο εκει)

Από το rapidshare μπορείς να κατεβάσεις και χωρίς να πληρώσεις. Επιλέγεις free στο πρώτο παράθυρο. Αν έχεις κατεβάσει κάτι πρόσφατα και σου λέει να περιμένεις π.χ. 30 λεπτά πριν ξαναπροσπαθήσεις, τότε αποσυνδέσου από το ίντερνετ, ξανακάνε log in για να πάρεις διαφορετική IP διεύθυνση και θα σε αφήσει να ξανακατεβάσεις άμεσα.
 

Επισκέπτης
polemistis,
Ωραια ολα αυτα, αλλα το IP μου το δινει ο provider. Για να το αλλαξω πρεπει να κανω reset το adsl modem.
Θελει ενα λεπτο περιπου.
Polemistis, μορεις να μου το στειλεις, διοτι εγω μαλλον εχω μπλεξει με την suite και δεν τα καταφερννω ακομη.
Thanks alot in advance.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
ok ανέβασα το βιντεάκι της άνιστον σε άλλο σέρβερ, λογικά δεν θα έχεις πρόβλημα να το κατεβάσεις από εδώ...

 

Επισκέπτης
Φιλε polemistis ευχαριστω.
Τελικα τα καταφερα και το εκανα download.
Εφταιγα εγω και λιγο διοτι προσφατα εκανα upgrade το Ζονε Αλαρμ στην trial version και το option mobile code control
επρεπε να ειναι οφφ. Δεν εχω ακομη εξοικοιωθει με την σουιτα και την πατησα.
Το μηνυμα που μου εδινε ο firefox με παραπλανησε, (νομισα οτι ηταν απο το rapidshare) και νομισα οτι για καποιο
λογο το βιντεο αποσυρθηκε. Θα επρεπε να προσεχα περισσοτερο, αλλα με την θεα της Jen. θολωσα! (δικαιολογιες...)
Και παλι ευχαριστω πολυ για τον χρονο σου.
T.A., uiop. Thanks mate.
 

Επισκέπτης
Εγώ το μόνο που θα πω είναι ότι συναγωνιστής έχει φιστικώσει τη Sonja όταν ήταν μικρή και άσημη και η πληροφορία είναι guarantee...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom