Νέα

Κωλόμπαρα στην Κεφαλονιά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stevegr(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8
  • Εμφανίσεις 5K
  • Ετικέτες
    κεφαλονιά
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
το συγκεκριμενο νησι το εχω επισκεφτει αρκετες φορες στο παρελθον και αποφασισα να ανοιξω ενα thread για τα κωλομπαρα που υπαρχουν εκει......αυτη την στιγμη στην πρωτευουσα του νησιου,το αργοστολι υπαρχουν 3 κωλομπαρα.......το space girls,ο καντουνης και ενα καινουργιο που ανοιχτηκε πριν ενα χρονο περιπου αλλα δεν θυμαμαι το ονομα του.....
μαγκες αρχιζω τα reviews  :coffee:

ονομα-space girls
περιοχη-αργοστολι κατω απο την κεντρικη πλατεια στο πρωτο στενο
το μαγαζι εχει 5-6 βλαχορουμανες και 2-3 μαυρες και αντε και καμοια ελληνιδα κατα καιρους.....η εμφανιση των κοριτσιων τιποτα το ιδιαιτερο.....ο χωρος καλος καθαρος,μπορεις να κατσεις στο μπαρ ή σε καναπεδες.η μουσικη ειναι καλη,ελληνικη λαικη.το αφεντικο ευγενικο,το ιδιο και οι κοπελες.....το γυναικειο ποτο 15 ευρω και το αντρικο  5 ευρω.εαν η κοπελα σε γουσταρει μπορει να κατσει και μαζι σου 15 λεπτα με 1 ποτο ενω εαν δεν σε γουσταρει σε λιγοτερο απο 5 λεπτα θα εχει πιει το ποτο....η ποιοτητα των ποτων ειναι καλη.για  :knockinb:  πεζει μετα την δουλεια κατοπιν συνενοησης με την κοπελα εφοσον το επιθυμει και αυτη και τα βρειτε με τα λεφτα.

ονομα-καντουνης
περιοχη-αργοστολι κατω απο την κεντρικη πλατεια στο πρωτο στενο
το μαγαζι το εχει ενας χασισακιας ελληνοαμερικανος που εχει φατσα ινδιανου.....
ελληνικη λαικη μουσικη,αρκετα μεγαλος χωρος,καλα ποτα.......ιδιες τιμες με πανω....5-6 βλαχορουμανες και καμοια μαυρη......πεζει και εδω  :knockinb: μετα την δουλεια εαν τα βρειτε με την κοπελα

για το τριτο κωλομπαρω δεν εχω αποψη αφου ανοιχτηκε τον τελευταιο καιρο και δεν το εχω επισκεψτει.....ρωτησα εναν συναγωνιστη που ζει εκει και μου ειπε οτι εχει 2-3 κοπελες σε μια τρυπα μαγαζι ελληνιδες η και καμοια ρουμανα χωρις να λεει τιποτα.....

αυτα συναγωνιστες απο την κεφαλλονια...... :sunglasses:
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.079
Κριτικές
10
Like
1.405
Πόντοι
2.357
ΤΕΛΙΚΑ ΠΑΝΤΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΟΛΟΜΠΑΡΑ !!!!
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.262
Κριτικές
124
Like
6.236
Πόντοι
5.097
Στηβ,εσύ να υποθέσω ότι τίμησες τα μαυράκια :think:.Για φραπέ ή καλαμάκι δεν έπαιζε κάτι εντός των καταστημάτων :idiot:
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Στηβ,εσύ να υποθέσω ότι τίμησες τα μαυράκια :think:.Για φραπέ ή καλαμάκι δεν έπαιζε κάτι εντός των καταστημάτων :idiot:
ναι εγω τα μαυρακια τα τιμησα και με το παραπανω οταν ημουνα εκει  :2on1:
εξαλου στην κεφαλλονια δεν γινεται χωρις GFE....... :kissass:
ποτε δεν ασχοληθηκα με τις βλαχορουμανες γυφτισσες που εχουν εκει ασε που αφτες ειναι αγαμητες δεν τις  :fuck2: κανεις και οι περισσοτερες δεν ασχολουνται με την δουλεια τους,αγγαρεια κανουν και ασχολουνται με το κινητο τους ειτε βγαζοντας φωτογραφιες,ειτε στελνοντας μηνηματα ειτε πεζοντας παιχνιδια στο κινητο τους......
δεν εφερναν καμοια ρωσιδα ή ουκρανεζα ή εστω λετοννη...... :zfuck:
 

mounopor8itis

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2011
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
0
κατι ακουσα οτι παιζει για ληξουρι κοντα στην πυροσβεστικη...  :dancing: Ισχυει??? :think:
 
OP
OP
stevegr(1)

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
λοιπον μαγκες θα σας πω την πιο προσφατη εμπειρια μου σε κωλομπαρο της κεφαλονιας ! φοιτητης στο νησι,ειχα να επισκεφτω κωλομπαρο της κεφαλονιας εδω και 2 χρονια(η αληθεια ειναι δεν συνηθιζω να πηγενω σε τετιου ειδους μαγαζια τα θεωρω χασιμο χρονου και ΧΡΗΜΑΤΟΣ),τελος σπαντων μετα απο παροτριση δυο συναδελφων μου και συσπουδαστων μου επισκεφτηκαμε το κωλομπαρο ''ΚΑΝΤΟΥΝΗΣ''.ειμασταν 3 ατομα.η επισκεψη στο ιδρυμα εγινε της 01:00 το πρωη ξημερωματα τεταρτης !!! δεν ειχε ΚΑΘΟΛΟΥ κοσμο,3 κοπελες ειχε απο ανατολικο μπλοκ !! απο  τα 3 ατομα που ειμασταν,μονο το ενα παλικαρι πηρε κοπελα !!! καθισαμε ομως ολοι μαζι και οι 4 και κουβεντιαζαμε και πιαναμε και οι αλλοι 2 οτι μπορουσαμε ! ρωταει ο φυλος μου την κοπελα ποσα λεφτα θελεις για να παμε μετα την δουλεια να γαμηθουμε??? λεει η κοπελα,κερασε 10 ποτα(!!!!!) και παμε μαζι !!! 10 ποτα επι 15 μας κανουν 150 ευρω!!! ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΣΑΣ ΤΟ ΕΧΩ ΠΕΙ ΑΚΟΜΑ (ΝΑΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ ΑΥΤΑ) η κοπελα εκανε φραπεδια σε εμενα και ο ενας φυλος μου της εγλυφε το μουνι !!! αυτο εγινε ΕΝΤΟΣ του μαγαζιου ΧΩΡΙΣ κανενα επιπλεον εξοδο και οχι σε καμοια γωνια αλλα μπροστα απο το μπαρ !!! γαμηθεικαμε στα γελια και τι δεν καναμε !!!!! φυγαμε απο εκει τις 5 ωρα οταν εκλεινε το μαγαζι και ο φυλος μου που την κερασε τα 10 ποτα,πηγε η κοπελα μαζι του και γαμειθηκανε !!! ΑΙΣΧΗ καναμε εντος του μαγαζιου,ο ενας απο μας ΓΔΥΘΗΚΕ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΜΑΓΑΖΙΟΥ ΚΑΙ ΧΟΡΕΥΕ !!! ΧΑΧΑΧΧΑ ΜΕΓΑΛΗ ΦΑΣΗ ΜΑΓΚΕΣ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΕ ΜΕ ΛΟΓΙΑ!!!
μαζι με τα ποτα της κοπελας αλλα και τα δικα μας ο λογαριασμος πρεπει να εφτασε ΣΥΝΟΛΟ καπου στα 200-250 ευρω !!!
στα +++ του μαγαζιου οτι το αφεντικο μας κερασε και σφηνακια μετα απο αυτο το λογαριασμο και αφου ειμασταν οι μονο πελατες στο μαγαζι !!!!
Υ.Γ μια απο τις κοπελες του μαγαζιου ηταν τελειως  :jerking: καθονταν σε μια σομπιτσα και ζεστανε το κοκαλακι της ! πρεζονι !!
ΑΥΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΦΑΛΟΝΙΑ ελπιζω να εγινα σαφης της καταστασης που επικρατει στο νησι του ιονιου !! :rockon: :rockon:
 

Davatzis_90

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2010
Μηνύματα
123
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Μάγκες τι παίζει με τα κολόμπαρα στο αργοστόλι,γιατι θα παω σε κατι μερες και ειχα ακουσει οτι εκλεισαν,οποιος ξερει τι γινεται να μας πει κανα νεο και τι παιζει στο νησι γενικα............
 

jimadams71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2016
Μηνύματα
126
Κριτικές
18
Like
872
Πόντοι
311
αν γνωρίζει κάποιος ναμας πει αν παιζεικατι κεφαλλονια αυτη τη περιοδο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom