Νέα

Ladose Helppppp

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sexybay
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 69
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
606
Προσφατα ο γιατρος μου προτεινε ladose για να μετριασω το ανχος μου, θα ηθελα πληροφοριες απο οποιον πιθανα το εχει παρει εστω και με pm ευχαριστω
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
Προσφατα ο γιατρος μου προτεινε ladose για να μετριασω το ανχος μου, θα ηθελα πληροφοριες απο οποιον πιθανα το εχει παρει εστω και με pm ευχαριστω

Τί ειδικότητα είχε ο γιατρός?
Τι σε φοβίζει?
Σε ενημέρωσε γιατί στο δίνει, για την ασθένεια, για τις πιθανές (ελάχιστες) παρενέργειες που μπορεί να έχει?
Γιατί δεν τα συζητάς όλα αυτά με τον ίδιο?
 
OP
OP
S

sexybay

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
711
Κριτικές
10
Like
47
Πόντοι
606
Ta συζητησαμε αλλα θεωρω πως χρειαζομαι και τις γνωμες καποιων που μπορει να το χρησημοποιησαν
 

rigormortis

Ανώτατος
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
19.667
δεν το εχω παρει, απλα ξερω θεωρητικα οτι ολα τα φαρμακα του ΚΝΣ ενδεχεται να επηρρεασουν την libido.
να εχεις επικοινωνια με τον γιατρο σου ,για ολες τις παρενεργειες που πιθανον προκυψουν.
 

yiaramis

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.151
Κριτικές
60
Like
254
Πόντοι
5.525
δεν το εχω παρει, απλα ξερω θεωρητικα οτι ολα τα φαρμακα του ΚΝΣ ενδεχεται να επηρρεασουν την libido.
να εχεις επικοινωνια με τον γιατρο σου ,για ολες τις παρενεργειες που πιθανον προκυψουν.

Δεν επηρεάζει τη στύση το Ladose! Κανένα πρόβλημα.
Γιατρέ μην κάνεις το λάθος των πολλών γιατρών. Μην τα βάζεις όλα τα φάρμακα του ΚΝΣ σαν να είναι ένα.
Στο σεξουαλικό το Ladose σε υψηλές δόσεις προκαλεί καθυστερημένη εκσπερμάτωση (δεν είναι τόσο καλό όσο ακούγεται).
 

milfslover

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.355
Κριτικές
13
Like
38
Πόντοι
2.945
Ta συζητησαμε αλλα θεωρω πως χρειαζομαι και τις γνωμες καποιων που μπορει να το χρησημοποιησαν
φιλε μου το ειχα δουλεωει 4 χρονια και μπορω να σου πω μακρυα
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
υπνους παρε !
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
φαε μαυρη σοκολατα με στερεα κακαο 85% κ πανω και L-tyrosine σε ταμπλετες
 

Επισκέπτης
Προσφατα ο γιατρος μου προτεινε ladose για να μετριασω το ανχος μου, θα ηθελα πληροφοριες απο οποιον πιθανα το εχει παρει εστω και με pm ευχαριστω

το ladose είναι αντικαταθλιπτικό και αντι-ψυχαναγκαστικό φάρμακο δεν είναι αγχολυτικό! :headbang:
 

arhidamos

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2010
Μηνύματα
15
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Προσφατα ο γιατρος μου προτεινε ladose για να μετριασω το ανχος μου, θα ηθελα πληροφοριες απο οποιον πιθανα το εχει παρει εστω και με pm ευχαριστω

¨ολα είναι στο μυαλό σου. Και εγώ είχα πρόβλημα αλλά δεν θέλησα να πάρω φαρμακα.¨ολα είναι στο μυαλό μας
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
Προσφατα ο γιατρος μου προτεινε ladose για να μετριασω το ανχος μου, θα ηθελα πληροφοριες απο οποιον πιθανα το εχει παρει εστω και με pm ευχαριστω

γαματα ειναι κοβουν και την ορεξη!  :rockon:
 

annamaria88

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2010
Μηνύματα
2.400
Like
0
Πόντοι
16
δεν το εχω παρει, απλα ξερω θεωρητικα οτι ολα τα φαρμακα του ΚΝΣ ενδεχεται να επηρρεασουν την libido.
να εχεις επικοινωνια με τον γιατρο σου ,για ολες τις παρενεργειες που πιθανον προκυψουν.

μπα δεν κινδυνευει η λιμπιντος μη σου πω οτι εχεις και περισσοτερες καυλες  :2funny:
 

patir.gomenios

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
767
Like
10
Πόντοι
6
δεν εχεις λαθος, αλλα πρπει να σκεφτεις


Μαρακι ισως να μην κανουμε πλακα εδω,εεε?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom