Νέα

Ελλαδα έχεις ταλέντο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stam_90
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Μιας και ασχολούμαι με μουσικη γενικα αυτα τα ριαλιτι δεν μαρεσουν είναι για το πουτσο γενικα!! Αλλα υπάρχουν και αστειες στιγμες αλλα και ατομα που αξηζουν και δεν μπορούν να προοθηθούν διοτη δεν είναι ευκολο στο ελλαδισταν και πάνε σε αυτα τα ριαλιτη της πλακας!! Προτεινω να ποσταρετε γνωμες και αστεία βιντεο εδο πέρα απο την εκπομπη!!
 

mounopanas

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2009
Μηνύματα
707
Like
0
Πόντοι
6
θα παω την αλλη παρασκευη και εγω θα διαγωνιστω στο γαμιση θα πηδαω 3 γκομενες μαζι

μεσα σε 3 λεπτα λετε να μην κερδισω? :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
OP
OP
stam_90

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Χωρεουν και οι μπαζολες οι ελεινιδες στην αρχη του βιντεο  :2funny: :2funny: :2funny:
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
τα υστερα του κοσμου
μολις βγηκε ενας πουστης πιτσιρικας ντυμενος ντιβα υπερπαραγωγη και εκανε ντραγκ σοου
καπακι ανεβηκαν στη σκηνη οι φιλοι του με ξανθιες περουκες και η μανα του με ροζ περουκα
και η κσπουτζιδω απο κατω να αποθεωνει τον προοδευτισμο και τη μοντερνια στο πουστριλικι
Εμετικοι ομοφυλοφιλοι ολοι  :vomit:
 

urban

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2017
Μηνύματα
354
Like
6
Πόντοι
1
τα υστερα του κοσμου
μολις βγηκε ενας πουστης πιτσιρικας ντυμενος ντιβα υπερπαραγωγη και εκανε ντραγκ σοου
καπακι ανεβηκαν στη σκηνη οι φιλοι του με ξανθιες περουκες και η μανα του με ροζ περουκα
και η κσπουτζιδω απο κατω να αποθεωνει τον προοδευτισμο και τη μοντερνια στο πουστριλικι
Εμετικοι ομοφυλοφιλοι ολοι  :vomit:

Αφού αυτους θέλει να βλέπει ο κοσμος
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
594
Πόντοι
246
η καπουτζιδω εχει εξωκοιλει με τον πουστη ντραγκ σοου
βρηκε ο γυφτος τη γενια του...
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.938
Πόντοι
2.356
τα υστερα του κοσμου
μολις βγηκε ενας πουστης πιτσιρικας ντυμενος ντιβα υπερπαραγωγη και εκανε ντραγκ σοου
καπακι ανεβηκαν στη σκηνη οι φιλοι του με ξανθιες περουκες και η μανα του με ροζ περουκα
και η κσπουτζιδω απο κατω να αποθεωνει τον προοδευτισμο και τη μοντερνια στο πουστριλικι
Εμετικοι ομοφυλοφιλοι ολοι  :vomit:

Tύπε πουλί,ελληνικά κανάλια δεν πιανω..
Αλλά εχω γνωστό που δουλευει καμερα,μεταξύ άλλων και στο "Γερμανία εχεις ταλέντο" και μου ελεγε διαστημικα σκηνικά πισω από τις κάμερες.
Ανηλικοι υποψηφιοι με παρενδυσία,τιγκα πουστάρες παντού..

Επίσης θυμάμαι ότι μου ειχε πει οτι του πήρε ενα χρονο να εκφέρει αποψη σε ενα συνεργάτη του,τελειως ήπια, σε φαση:"Tι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά;" γιατί φοβόταν για τη δουλειά του.

Στη Γερμανια έτσι και υπονοησεις τιποτα για την λεγομενη lgbt κοινότητα,παίζει να χάσεις δουλεια μέχρι να φας καταγγελία και να απολογείσαι σε δικαστηριο.


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom