Νέα

Σαντορίνη, παίζει τίποτε?!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα kostas34
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 4K
  • Ετικέτες
    σαντορίνη
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς φίλος τι γίνεται τους μοναχικούς μήνες στην Σαντορίνη?
οκ, το καλοκαίρι έχει τουρίστριες αλλά τους άλλους μήνες τι κάνουν τα εργαζόμενα νιάτα?

Οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη, καθώς σκέφτομαι να κατέβω για δουλειά όλη την σεζόν αλλά όχι και να πατρευτώ με το ζόρι!
 

Επισκέπτης
Ξέρει κανείς φίλος τι γίνεται τους μοναχικούς μήνες στην Σαντορίνη?
οκ, το καλοκαίρι έχει τουρίστριες αλλά τους άλλους μήνες τι κάνουν τα εργαζόμενα νιάτα?

Οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη, καθώς σκέφτομαι να κατέβω για δουλειά όλη την σεζόν αλλά όχι και να πατρευτώ με το ζόρι!
Moναστήρια τύπε,μοναστήρια!!! :priest:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Ξέρει κανείς φίλος τι γίνεται τους μοναχικούς μήνες στην Σαντορίνη?
οκ, το καλοκαίρι έχει τουρίστριες αλλά τους άλλους μήνες τι κάνουν τα εργαζόμενα νιάτα?

Οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη, καθώς σκέφτομαι να κατέβω για δουλειά όλη την σεζόν αλλά όχι και να πατρευτώ με το ζόρι!
Βαλε αγγελια ,και φιλοξενησε μια ξενη το διαστημα που θα εισαι σαντορινη .
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Ξέρει κανείς φίλος τι γίνεται τους μοναχικούς μήνες στην Σαντορίνη?
οκ, το καλοκαίρι έχει τουρίστριες αλλά τους άλλους μήνες τι κάνουν τα εργαζόμενα νιάτα?

Οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη, καθώς σκέφτομαι να κατέβω για δουλειά όλη την σεζόν αλλά όχι και να πατρευτώ με το ζόρι!

άνοιξε στις 15/2 σπά στη θηρασία πολύ κυριλέ αλλά είναι λίγο ακριβό.Έχει γύρω στα 4,5 πολωνικά μουνιά θάνατο!πήγα χθές express από αθήνα και έπαθα μουνόπλακα.Η συγκεκριμένη τσατσά(αρισταρχίνα το όνομα της από πρώην θρασυβούλου 58 άγιοι καματεροί)συνεργάζεται μόνο με πολωνές από πόζναν,γκντάνσκ και χορζόφ επειδή από εκεί ψωνίζει σε καλύτερες τιμές αμνοερίφια.Λοιπόν για να μήν πολυλογούμε το μαγαζί είναι πάνω στο γκρεμό με θέα το ηφαίστειο και την οία,έχει υδροπισίνα για τζακούζι με τις ταναπούδες και προσφέρει σάουνα,δωρεάν απολέπιση από τρίχες,δέρμα,σπλάχνα σε τιμές που "σκοτώνουν"
Κλειστό λογω καθολικού πάσχα την άλλη βδομάδα(πολωνέζες γαρ γαρ).Τιμές που κυμαίνονται από 19 βαθμούς ώς 31 στην Αθήν...ώψ!!!!! :rolleyes:...λοιπόν κυμαίνονται από 120 ευρώ μέχρι και 500.Το μαγαζί λέγεται FKK-THIRASIA!


















μετά όμως άκουσα μιά φωνή....."πάθε?ξύπνα πρέπει να πάς για δουλ......."
 

Jacobs

Μέλος
Εγγρ.
15 Νοε 2009
Μηνύματα
91
Like
0
Πόντοι
0
Kαι τελικά τι έγινε ρε μεγάλε?
















Πήγες δουλειά? :s&m_1:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
5
Πόντοι
1.396
ναι με το ταχυπλοω.
 

talibanezos

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2010
Μηνύματα
92
Κριτικές
8
Like
60
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς φίλος τι γίνεται τους μοναχικούς μήνες στην Σαντορίνη?
οκ, το καλοκαίρι έχει τουρίστριες αλλά τους άλλους μήνες τι κάνουν τα εργαζόμενα νιάτα?

Οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη, καθώς σκέφτομαι να κατέβω για δουλειά όλη την σεζόν αλλά όχι και να πατρευτώ με το ζόρι!

Φίλε έπαιζε πέρυσι το Πάσχα, κωλόμπαρο με την επωνυμία Golden Girls στο Μονόλιθο αν δεν κανω λάθος... Λίγα μουνιά και ψιλομπάζα... Κάτι χοντρές μαύρες και τέτοια. Το καλύτερο μουνί ήταν η barwoman (milf ρωσσίδα μάλλον) αλλά δεν ξέρω αν γαμιότανε... Φίλος μου φόρτωσε πάντως νεαρά μαυρούλα που γάμησε στο ξενοδοχείο μας και η οποία είχε αδιάφορη απόδοση απ'ότι μου είπε. Ο manager ισχυριζόταν ότι θα έφερνε πολλά τεμάχια το καλοκαίρι που μας πέρασε αλλά δεν ξαναπήγα από τότε. Ευκαιρία να τσεκάρεις εσύ και να μας ενημερώσεις γιατί θα κατέβω κι εγώ σύντομα για δουλειά. Και αν υπάρχει και οποιαδήποτε άλλη πληροφορία ευπρόσδεκτη.
 
OP
OP
K

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
Ευχαριστώ φίλε talibanezos (και τους υπόλοιπους μόνο για τις λοιπές "σοβαρές" απαντήσεις!).
Οτι μάθω κάτω, θα ενημερώσω από Μάιο...
 
OP
OP
K

kostas34

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2005
Μηνύματα
55
Κριτικές
3
Like
17
Πόντοι
0
(ενημερωτικό)

εδώ και κάναν μήνα έχει ανοίξει strip club/live show stον δρόμο για το Καμάρι με όνομα La Luna.
αν υπάρχει ενδιαφέρον, θα ενημερώσω για τα σχετικά.
Και αν τυχόν είναι εδώ κάνας συναγωνιστής, ας μου στείλει pm/τηλ και κανονίζουμε και μαζί.
 

Spaced30

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Επειδη απο φθινοπωρο μαλλον θα ειμαι στο νησι, παιζουν πλεον τιποτε απο τα παραπανω ? ή τιποτε αλλο ?
 

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Επαναφέρω το θέμα.  Ξέρει κανείς αν υπάρχει κάτι στη Σαντορίνη στυλ κολομπαρο? Η κάποιο μαγαζί να ψήσουμε καμία απελπισμένη. Κάνα καλό στέκι ενδεχομένως.  Ας δώσει κάποιος γνώστης κάποιο στίγμα.  Θα είμαι όλη τη σεζόν και ειμαι στο ψάξιμο. Ειμαι 40χρ. Με νορμάλ εμφάνιση .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom