Νέα

Μικροπροβληματάκια σε λογαριασμούς χρηστών

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 112
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
ρε παιδια μια help pls...
ενω εχω ενεργοποιησει τις ειδοποιησεις να μου ερχονται στο mail μου,παρατηρω οτι δεν έρχονται ολες σε τοπικς που ποσταρω...
γιατι αυτο?
τοχει παρατηρησει κανεις αλλος?
στο προφιλ μου κλπ ειναι κλικαρισμενο να έρχονται στο mail οι απαντησεις...
τι λετε να συμβαινει?
 

Επισκέπτης
καμια βοηθεια?κανεις?
επισης παρατηρησα τωρα πως αλλαξα email και το αλλαξα και εδω στο προφιλ μου για να μου ερχονται εκει οι απαντησεις σε θεματα πουχω ποσταρει και παρακολουθω αλλα τπτ!δεν έρχετε τπτ τωρα!!
τι να κανω ρε παιδια?τοχει παρατηρησει και καποιος αλλος?
στις "ρυθμισεις δημοσιευσεων" τα εχω checkαρισμενα ολα τα 3 κουτακια που εχει αλλα τπτ...

επισης τι εννοει κατω κατω :

"Ειδοποιήσεις πινάκων "
  Προς το παρόν δεν λαμβάνετε ειδοποιήσεις από πίνακες συζητήσεων.

Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις από έναν πίνακα συζητήσεων, πατήστε το κουμπί "ειδοποίηση" στη λίστα θεμάτων σε ένα του συγκεκριμένου πίνακα.

μηπως εκει ειναι η βλακεια?

καποιος μοντερειτορ pls...help!


 

leonoro

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
14.483
Like
9
Πόντοι
166
Στείλε pm σε mod ή στον Alexxx
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
59
Πόντοι
66
καμια βοηθεια?κανεις?
επισης παρατηρησα τωρα πως αλλαξα email και το αλλαξα και εδω στο προφιλ μου για να μου ερχονται εκει οι απαντησεις σε θεματα πουχω ποσταρει και παρακολουθω αλλα τπτ!δεν έρχετε τπτ τωρα!!
τι να κανω ρε παιδια?τοχει παρατηρησει και καποιος αλλος?
στις "ρυθμισεις δημοσιευσεων" τα εχω checkαρισμενα ολα τα 3 κουτακια που εχει αλλα τπτ...
επισης τι εννοει κατω κατω :
"Ειδοποιήσεις πινάκων "
  Προς το παρόν δεν λαμβάνετε ειδοποιήσεις από πίνακες συζητήσεων.
Για να λαμβάνετε ειδοποιήσεις από έναν πίνακα συζητήσεων, πατήστε το κουμπί "ειδοποίηση" στη λίστα θεμάτων σε ένα του συγκεκριμένου πίνακα.
μηπως εκει ειναι η βλακεια?
καποιος μοντερειτορ pls...help!

Χμμμ! Τώρα σε είδα, μάλλον θα τό χεις λύσει!
Πάντως για να "γραφτείς" να παίρνεις ειδοποίηση, πήγαινε πάνω στο thread, βρες τη σειρά "Απάντηση|Ειδοποίηση|Ως αναγνωσμένο|Αποστολή|Εκτύπωση", πάτα το "Ειδοποίηση" και μετά σε πάει μόνο του.


 

DIMIMO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!! Προς τους moderators. Είμαι το μέλος DIMO. Χθες αποσυνδέθηκα και με "τρόμο" ανακάλυψα ότι έχω ξεχάσει τον κωδικό. Ζήτησα νέο, αλλά επειδή το mail μου έχει κατάληξη in.gr , δεν μπόρεσα να πάρω. Ετσι αναγκάστηκα να ανοίξω νέο κωδικό, αλλά στον παλιό, έχω μηνύματα κλπ που μου είναι χρήσιμα (+ τα 142 post που έκανα). Τι μπορεί να γίνει με την περίπτωσή μου; Υπάρχει περίπτωση να συγχωνευθούν οι δύο κωδικοί που έχω σε έναν νέο ή μπορεί κάποιος να μου στείλει στο νεο mail που έδωσα έναν κωδικό για να αποκτήσω πάλι πρόσβαση; Αναμένω με αγωνία.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
16
Πόντοι
66
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!! Προς τους moderators. Είμαι το μέλος DIMO. Χθες αποσυνδέθηκα και με "τρόμο" ανακάλυψα ότι έχω ξεχάσει τον κωδικό. Ζήτησα νέο, αλλά επειδή το mail μου έχει κατάληξη in.gr , δεν μπόρεσα να πάρω. Ετσι αναγκάστηκα να ανοίξω νέο κωδικό, αλλά στον παλιό, έχω μηνύματα κλπ που μου είναι χρήσιμα (+ τα 142 post που έκανα). Τι μπορεί να γίνει με την περίπτωσή μου; Υπάρχει περίπτωση να συγχωνευθούν οι δύο κωδικοί που έχω σε έναν νέο ή μπορεί κάποιος να μου στείλει στο νεο mail που έδωσα έναν κωδικό για να αποκτήσω πάλι πρόσβαση; Αναμένω με αγωνία.
στειλε κανα μηνηματακι πμ σε κανα μοντ η στον αντιμιν..!!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!! Προς τους moderators. Είμαι το μέλος DIMO. Χθες αποσυνδέθηκα και με "τρόμο" ανακάλυψα ότι έχω ξεχάσει τον κωδικό. Ζήτησα νέο, αλλά επειδή το mail μου έχει κατάληξη in.gr , δεν μπόρεσα να πάρω. Ετσι αναγκάστηκα να ανοίξω νέο κωδικό, αλλά στον παλιό, έχω μηνύματα κλπ που μου είναι χρήσιμα (+ τα 142 post που έκανα). Τι μπορεί να γίνει με την περίπτωσή μου; Υπάρχει περίπτωση να συγχωνευθούν οι δύο κωδικοί που έχω σε έναν νέο ή μπορεί κάποιος να μου στείλει στο νεο mail που έδωσα έναν κωδικό για να αποκτήσω πάλι πρόσβαση; Αναμένω με αγωνία.
Έλα ρε...καλό είναι και το DIMIMO....φέρνει λίγο από...Διδύμου!!!!
 

DIMIMO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Έλα ρε...καλό είναι και το DIMIMO....φέρνει λίγο από...Διδύμου!!!!
Εχω εγώ τον καημό μου, έχω και εσένα να μου κάνεις πλάκα. Καλά ρε podolagnos δεν θα σου τύχει καμιά αναποδιά; Να δεις γέλιο που θα κάνω.
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
29
Πόντοι
16
ΒΟΗΘΕΙΑ!!!! Προς τους moderators. Είμαι το μέλος DIMO. Χθες αποσυνδέθηκα και με "τρόμο" ανακάλυψα ότι έχω ξεχάσει τον κωδικό. Ζήτησα νέο, αλλά επειδή το mail μου έχει κατάληξη in.gr , δεν μπόρεσα να πάρω. Ετσι αναγκάστηκα να ανοίξω νέο κωδικό, αλλά στον παλιό, έχω μηνύματα κλπ που μου είναι χρήσιμα (+ τα 142 post που έκανα). Τι μπορεί να γίνει με την περίπτωσή μου; Υπάρχει περίπτωση να συγχωνευθούν οι δύο κωδικοί που έχω σε έναν νέο ή μπορεί κάποιος να μου στείλει στο νεο mail που έδωσα έναν κωδικό για να αποκτήσω πάλι πρόσβαση; Αναμένω με αγωνία.

Στείλε μου με pm τον νέο κωδικό που θέλεις να έχει ο χρήστης DIMO, όπως και το παρόν email του και ένα διαφορετικό email που να μην είναι στο in.gr
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Εχω εγώ τον καημό μου, έχω και εσένα να μου κάνεις πλάκα. Καλά ρε podolagnos δεν θα σου τύχει καμιά αναποδιά; Να δεις γέλιο που θα κάνω.
Ας μου κάθονται τέτοιου είδους αναποδιές ΜΟΝΟ και θα είμαι ευτυχισμένος....έλα ρε...βάλε λίγο  :2funny: :2funny: :2funny: στην ζωή σου.... :dancing: :dancing: :dancing:
 

DIMIMO

Νέο Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2007
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ας μου κάθονται τέτοιου είδους αναποδιές ΜΟΝΟ και θα είμαι ευτυχισμένος....έλα ρε...βάλε λίγο  :2funny: :2funny: :2funny: στην ζωή σου.... :dancing: :dancing: :dancing:
Φυσικά έκανα πλάκα. Είμαι γενικά αισιόδοξο άτομο στη ζωή μου και πιστεύω σε αυτό που έλεγαν οι κινέζοι (σόφος λαός) "Αν κάτι πάει στραβά μην στεναχωριέσαι. Αν διορθώνεται κάνε ότι χρειάζεται για να διορθωθεί. Αν πάλι δεν διορθώνεται και να στεναχωρεθείς δεν αλλάζεις τίποτα, οπότε πάλι μην στεναχωριέσαι" ή κάπως έτσι. Έτσι αντιμετωπίζω ότι μου πάει στραβά. Τώρα είμαι στην πρώτη περίπτωση. Ήδη υπάρχει βοήθεια από admin και πιστεύω ότι σύντομα θα λυθεί το πρόβλημά μου. Καλό βράδυ.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φυσικά έκανα πλάκα. Είμαι γενικά αισιόδοξο άτομο στη ζωή μου και πιστεύω σε αυτό που έλεγαν οι κινέζοι (σόφος λαός) "Αν κάτι πάει στραβά μην στεναχωριέσαι. Αν διορθώνεται κάνε ότι χρειάζεται για να διορθωθεί. Αν πάλι δεν διορθώνεται και να στεναχωρεθείς δεν αλλάζεις τίποτα, οπότε πάλι μην στεναχωριέσαι" ή κάπως έτσι. Έτσι αντιμετωπίζω ότι μου πάει στραβά. Τώρα είμαι στην πρώτη περίπτωση. Ήδη υπάρχει βοήθεια από admin και πιστεύω ότι σύντομα θα λυθεί το πρόβλημά μου. Καλό βράδυ.
Επισης φίλε μου...good luck....
 

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.493
Like
26
Πόντοι
66
Απο χθες το βραδυ το avatar δεν εμφανιζεται,χωρις να εχω αλλαξει κατι εγω.τι να φταιει? >:(
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
φιλε CIM, αλλαξα τον τιτλο του θρεντ, καθως ενα τετοιο θρεντ το χρειαζομασταν και το εκανα αμεσως μονιμο, ωστε να βγαινει στις πρωτες επιλογες.

στο ερωτημα σου τωρα. καθαρισε cookies και cache, αφου πριν κανεις log-out.

γραψε εδω αν ολα οκ για να τα βλεπουν κι αλλα μελη με πιθανο ιδιο προβλημα.



ευλογησον..
 

solitonios

Τιμημένος
Εγγρ.
4 Οκτ 2005
Μηνύματα
2.011
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Δοκίμασες να το κάνεις upload σε κάποιο host πχ. και να αντιγράψεις το link στο ρυθμίσεις προφίλ
"Έχω δική μου φωτογραφία:
Δηλώστε τη διεύθυνση της δικής σας φωτογραφίας με διεύθυνση URL. (π.χ.: )"   ?
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
χαιρετε.
σήμερα καθώς κοίταζα το site , χωρίς να είμαι συνδεδεμένος και ενώ έκανα μερικά refresh στην αρχική σελίδα, νομίζω ότι προέκυψε ένα μικρό πρόβλημα.

συνδέθηκε με λογαριασμό άλλου χρήστη χωρίς να εισάγω ούτε όνομα ούτε κωδικό.
ιδού και τα διεπειστευτήρια
691a8de6f7dda17f9954f9baw9.jpg
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Εδω και καμποσες μερες δε μπορω να διαβασω τα αθλητικα θρεντ,τα βγαζει μεχρι τη μεση,τα μισα ποστ δηλαδη.
Τι συμβαινει γαμω την πουτανιτσα μου;
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Παρομοίως

Τι συμβαίνει ρε παιδιά?

Γιατί μου στερείτε τη χαρά να διαβάσω mouninja?
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
Εδω και καμποσες μερες δε μπορω να διαβασω τα αθλητικα θρεντ,τα βγαζει μεχρι τη μεση,τα μισα ποστ δηλαδη.
Τι συμβαινει γαμω την πουτανιτσα μου;
και σε μενα
αλλα δεν τα εμφανιζει καθολου
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.237
Πόντοι
7.045
Πολλοι μαζευτηκαμε,λεω να ξεκινησουμε κινημα! :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom