Νέα

Κωλόμπαρο στην Κέρκυρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα liontarakiii
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 55
  • Εμφανίσεις 25K
  • Ετικέτες
    κέρκυρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες...αντε να μιλησουμε και λιγο για κερκυρα γιατι ολο οι αθηναιοι γαμανε τα καλυτερα μουνακια...εχουμε απο κολομπαρα αρκετα εδω...για πειτε τι ξερετε να βρουμε κανενα φως.οτιδηποτε εννοω δεν ειναι αναγκη μονο για κολομπαρο...κερκυρα εννοειτε.περιμενω φιλοι σιναγωνιστες.....
 

barozo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2008
Μηνύματα
401
Κριτικές
32
Like
0
Πόντοι
601
αντι να πεις εσυ τι παιζει εκει θες να σου πουμε εμεις?
ξερα man παρε κανα ψαροκαικο και πεταξου απεντι μεχρι αλβανια να χτυπησεις κανα πουτανι
ετσι κιαλλιως και εμεις εδω αλβανεζες γαμαμε μη κοιτας που τις βαφτιζουμε ισπανιδες γαλλιδες ιταλιδες τσεχες αιγυπτιες κυπριες και οτι αλλο γουσταρεις :2funny:
 
OP
OP
L

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
apo poy eisai esi?peite eseis kai tha po kai ego...........
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
καλημερα συναγωνιστες...αντε να μιλησουμε και λιγο για κερκυρα γιατι ολο οι αθηναιοι γαμανε τα καλυτερα μουνακια...εχουμε απο κολομπαρα αρκετα εδω...για πειτε τι ξερετε να βρουμε κανενα φως.οτιδηποτε εννοω δεν ειναι αναγκη μονο για κολομπαρο...κερκυρα εννοειτε.περιμενω φιλοι σιναγωνιστες.....
Φιλε σου ειχα στειλει και πμ πριν απο καιρο. Οταν ειμουνα πιτσιρικας και ειχα πρωτοερθει στην Κερκυρα(πριν απο καμια 30αρια -40αρια χρονια την εψαχνα και εγω τοτε για κανενα μπουρδελακι(τοτε υπηρχε μονο μια γρια πουτανα κατω στο λιμανι η Λουτσιντα,) ειχα ρωτησει τοτε και καποιος μεγαλυτερος μου ειχε πει.Ξερεις γιατι δεν υπαρχουν μπουρδελα στην Κερκυρα? Γιατι ολες γαμιουνται τζαμπα. :2funny: :2funny:Τελος παντων απο οτι μου εχουν πει εκει οι ντοπιοι δεν υπαρχουν πολλα πραγματα εκει γιατι αντιδρα ο Μητροπολιτης και η αστυνομια δεν δινει αδειες. Εγω σου ειχα πει για κανα δυο κωλομπαρα εκει που μπορει να γινεται παιχνιδι , το Ζοντιακ και το Ματζικ(?) κατω στο εμπορικο. Στο Αυγο ειχα παει πριν απο 3 χρονια και το μονο που επαιζε ηταν μπαλαμουτι. Το ιδιο και στην Κολαση. Ενα Τροπικανα κανα δυο φορες που πηγα περσυ ειχε μονο 2 πατσουρες. Ελπιζω αν ξερει κανεις τιποτα για καμμια κοπελα εστω και εκτος τετοιων χωρων αν θελει ας το μοιραστει εδω μαζι μας η με πμ.
 
OP
OP
L

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
nai to pira to p.m. den ematha kati giayto den esteila...giayto anoiksa kai ayto to post....matzik ti paizei?den moy eipes?ante re paidia simmetexete kai eseis ligo mipos kai broyme kana fos........
 
Εγγρ.
17 Αυγ 2009
Μηνύματα
406
Like
0
Πόντοι
1
nai to pira to p.m. den ematha kati giayto den esteila...giayto anoiksa kai ayto to post....matzik ti paizei?den moy eipes?ante re paidia simmetexete kai eseis ligo mipos kai broyme kana fos........
Ματζικ μου ειχανε πει οτι μπορει να γινει κατασταση, ειχα παει μια φορα περσυ αλλα μου την ειχε πεσει μια μαυρη ολο υποσχεσεις αλλα ηθελε πρωτα να μου φαει καποια λεφτα σε κερασματα ξενερωσα και εφυγα. Τι διαολο ομως δεν υπαρχουν αλλοι συναγωνιστες απο Κερκυρα να δωσουν μια πληροφορηση????
 

spidersagit

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2008
Μηνύματα
7
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
καλημερα συναγωνιστες...αντε να μιλησουμε και λιγο για κερκυρα γιατι ολο οι αθηναιοι γαμανε τα καλυτερα μουνακια...εχουμε απο κολομπαρα αρκετα εδω...για πειτε τι ξερετε να βρουμε κανενα φως.οτιδηποτε εννοω δεν ειναι αναγκη μονο για κολομπαρο...κερκυρα εννοειτε.περιμενω φιλοι σιναγωνιστες.....
εχω κανενα 2μηνο που ειμαι στην κερκυρα και αν και δεν εχω γυρισει και πολυ δεν ειδα κατι να παιζει εδω....υπαρχει κανεισ μεσα στα πραγματα να βοηθησει την κατασταση?κανα μαγαζι,σπιτι,ανεξαρτητη...ευχαριστω προκαταβολικα
 

stakar

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφοι, σε κπολομπαρο χτες φορτοσα πιπινι απο βουλγαρια με 120 ευρο για μια ωρα, καθαρο και ομορφο
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.827
Κριτικές
6
Like
91
Πόντοι
16
την καλημέρα μου επίσης και χρόνια πολλά , την προηγούμενη εβδομάδα που είμουν κέρκυρα χάζεψα απο το μουνί που κυκλοφορεί. όντως έχει πολύ πράμα , οι κερκυραίες είναι πολύ ξέκωλα αλλά και πολύ ψωροπερήφανες.  :s&m_2:
εαν μυρίσουν όμως πρασινάδα ... ότι το φυσάς όλα μια χαρά οι κουφάλες...  :uglystupid:
Από κωλόμπαρα αυτό που ειναι στάνταρτ είναι το zodiac όπου μετά απο μικρη κατανάλωση μπορεις να παρεις οποιο μωρο γουστάρεις. Ξεχωρισα εκει την μαυρουλα  :uglystupid: τελειο σοκολατι κωλί ...  :kissass:
 

hliopouleiro

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Υπάρχει το αυγό το οποίο βρίσκετε στη διασταυρωση της δασιάς. 6 το ποτο σου 12 της γκομενας το απλό. Εχει μια δυο 40+ σταθερες αξίες και απο κει και πέρα ανανεώνονται. Έχω δει και αρκετες μαυρες. Εχει καλο χώρο για πριβε. Υπάρχει το μάτζικ στο εμπορικό κέντρο το οποίο έχει αρκετες μαυρες. Υπάρχει το άσυλο στο εμπορικό αλλά δεν λέει και πολλά.
 

conan207

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
85
Κριτικές
7
Like
3
Πόντοι
0
LOIPON FILOI MOU STO AYGO IPARXI I SILVIA ...STAFERI AXIA POU OK DEN EINE KANA TRELO MOUNI ...35+ ALLA AN TA STOUXI LIGO....PARAPANO .KANI PAPADES XORIS ANASTOLES(TO MEGALITERO KARAPOUTANIDIOO POU EXO GNORISI)TIN EXOUME PARTOUZOSI 4-3 FORES ME TON KOLITO MOU KAI TO KALITERO GOUSTARI TRELA TIS PROALES KANONISE NA ERTHI MIA KOLITI TIS MAZI OPOU PAROLIGO NA SIKOTHOUN TA KOKKALA TOUA AG-SPYRIDONA APO TIS FONES TOUS ARE SILVIA ....!!!!
 

hotboy

Μέλος
Εγγρ.
16 Απρ 2011
Μηνύματα
97
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα συναγωνιστεσ κανα κολομπαρο παιζει στην κερκυρα γιατι απο οτι εχω ακουσει η κερκυρα εει ελλειψηεσ απο κολομπαρα και μπουρδελα
 

nioioni

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
106
Like
24
Πόντοι
1
Καλησπέρα παιδιά μπορεί κάποιος να ενημέρωση τη παίζει κέρκυρα;θα ανέβω σε λίγο καιρο..ήξερα παλιά για αυγό κ άσυλο..υπάρχουν ακόμα;έχω ακούσει για ένα στα γουβια..ξέρει κανείς, τιμές αν αξίζουν για γαμησι;;
 

stakar

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
44
Like
0
Πόντοι
0
συναδελφοι γαμικουλες, σε κολομπαρα που πηγα πρσφατα, τσιμπησα τηλεφωνακια, αλλα ζητανε 100 ευρω για συνευρεση. πολλα δεν ειναι?
εχει καπιος να προτεινει κατι αλλο η μονο μαλακια?

  :jerking:
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
για δωστε ρε παιδια τα φωτα σας
θα μεινω μεχρι τελη οκτωβρη εδω και το μονο που εχει εδω ειναι πιρφορο-club  :jerking:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.376
Κριτικές
36
Like
34.229
Πόντοι
18.565
Τελικα στη Κερκυρα τα κλεισανε ολα ρε παιδια; Ξερει κανεις τι γινεται;
 

rigormortis

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
23 Απρ 2008
Μηνύματα
10.645
Κριτικές
429
Like
5.088
Πόντοι
20.605
Τελικα στη Κερκυρα τα κλεισανε ολα ρε παιδια; Ξερει κανεις τι γινεται;

έλα μωρέ με το πιρφορονήσι , θυμάμαι μαζεύονταν όλοι οι μαλάκες σε ένα κωλομάγαζο και κέρναγαν ποτά
ένα βρωμόμουνο που έκανε την ντι τζέι για να τους ρίξει ένα χαμόγελο και να τους πεί μια καυλάντα...

πάρε το αεροπλάνο και έλα αθήνα η κέρκυρα είναι μόνο για πιρφόρους
 

corfiatis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Τελικα στη Κερκυρα τα κλεισανε ολα ρε παιδια; Ξερει κανεις τι γινεται;

Εκτος απο το Στεφης Σοου, νομιζω ναι. Τουλαχιστον μεχρι το καλοκαίρι...
Και να θες να κερασεις  :boobies: 20 ευρω το ποτο δε μπορεις  :2funny:
 

corfiatis13

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2013
Μηνύματα
26
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
Ρε παιδια ξερει κανεις που έιναι το Ασυλο? Μου είπε ένα "κοριτσακι"  :kissass: οτι δούλευε εκει και εφυγε, αλλα δε μπορούσε να μου εξιγήσει που είναι.
 
OP
OP
L

liontarakiii

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2009
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
το ασυλο ειναι φιλε το μοναδικο αν δεν μου εχει ξεφυγει καποιο που δεν εκλεισε τελικα.αν γνωριζεις απο κερκυρα ειναι πριν τη στροφη για εμπορικο.στο αριστερο σου χερι.εχει διπλα ενα μπαρ που το λενε μπαρακι...αν δεν ξερεις και ντρεπεσαι να ρωτησεις πες που ειναι το μπαρακι πριν το εμπορικο και ειναι διπλα στα 20 μετρα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom