Νέα

Τι παιζει με τα call girls στις αγγελιες του αγγελιοφορου?

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα beliot89
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 38
  • Εμφανίσεις 23K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Ανοιξα τον αγγελιοφορο και διαβασα καποιες αγγελιες του τυπου "25χρονη καλλονη ερχεται στον χωρο σου να σε απογειωσει" ή "30χρονη πληθωρικη γυναικα σε περιμενει στον χωρο της για στιγμες απολαυσης" και εχει κινητα τηλεφωνα. ξερετε τι παιζει ρε παιδια? μην μας πανε και μεσα...
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Ανοιξα τον αγγελιοφορο και διαβασα καποιες αγγελιες του τυπου "25χρονη καλλονη ερχεται στον χωρο σου να σε απογειωσει" ή "30χρονη πληθωρικη γυναικα σε περιμενει στον χωρο της για στιγμες απολαυσης" και εχει κινητα τηλεφωνα. ξερετε τι παιζει ρε παιδια? μην μας πανε και μεσα...


απο παντα που θυμαμαι αγγελιες για cg τετοιο υφος ειχαν!τι παραξενο ειδες?
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
απο παντα που θυμαμαι αγγελιες για cg τετοιο υφος ειχαν!τι παραξενο ειδες?

Δεν είδα κάτι παράξενο, αλλά είναι όντως κορίτσια? μην παω εκεί και με μπαγλαρώσουν τίποτα μπάτσοι... αυτο εννοώ
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Δεν είδα κάτι παράξενο, αλλά είναι όντως κορίτσια? μην παω εκεί και με μπαγλαρώσουν τίποτα μπάτσοι... αυτο εννοώ


δεν ξερω φιλε.ολο και καποιος απο δω θα εχει παρει cg απο κει για να  σου απαντησει...
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
ποιος να σε μπαγλαρωσει ρε φιλε; πολυ αμερικανικες ταινιες εχεις δει με τοπ μοντελς που το παιζουν αντερκοβερ πουτανες για να δεσουν το μαλακα  :2funny: :2funny:
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
ποιος να σε μπαγλαρωσει ρε φιλε; πολυ αμερικανικες ταινιες εχεις δει με τοπ μοντελς που το παιζουν αντερκοβερ πουτανες για να δεσουν το μαλακα  :2funny: :2funny:

δεν ξερω τι φαση παιζει ρε φιλαρακι. γιαυτο ρωταω. btw γαμω τις αμερικανικες ταινιες. ολες για τον πουτσο ειναι.
 

ZIGOLLO

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.121
Like
0
Πόντοι
16
κανενα site με προσφατα ροζ ελληνικα βιντεο απο κινητο γνωριζει κανεις να παρατησω τις ταινιες??
 

Teleftaios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2010
Μηνύματα
425
Κριτικές
16
Like
9
Πόντοι
231
δεν ξερω τι φαση παιζει ρε φιλαρακι. γιαυτο ρωταω. btw γαμω τις αμερικανικες ταινιες. ολες για τον πουτσο ειναι.

ρε και μυστικη επιχειρηση της ΕΛΑΣ να ηταν  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: που αποκλειεται, απλα θα λεγες οτι εγω νομιζα οτι η αγγελια ηταν για μασαζ η οτιδηποτε...

 

Steven_1

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2007
Μηνύματα
2.659
Κριτικές
3
Like
15
Πόντοι
16
απ οτι ξερω συμφωνα με τη νομοθεσια στην Ελλαδα δε δοιωκεται ο πελάτης αλλα μονο η πορνη
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
Ευχαριστω παιδια, με καλυψατε. θα δοκιμασω καμια, θα ψαχτω και λιγο με τα call girls γιατι δν εχω καποιο κονε. και αν (λεω αν) θελει κανεις να μου δωσει καποιο τηλεφωνο γραφειου η κοπελας μεσω pm θα το εκτιμησω. αν οχι, δεν παιζει προβλημα. καλα γαμησια μαγκες.
 

samsung

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.080
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
16
Ανοιξα τον αγγελιοφορο και διαβασα καποιες αγγελιες του τυπου "25χρονη καλλονη ερχεται στον χωρο σου να σε απογειωσει" ή "30χρονη πληθωρικη γυναικα σε περιμενει στον χωρο της για στιγμες απολαυσης" και εχει κινητα τηλεφωνα. ξερετε τι παιζει ρε παιδια? μην μας πανε και μεσα...

Εγώ έχω πάρει απο τη συγκεκριμένη εφημερίδα. πριν καιρό.

Ήμουν για δουλειά στη Θεσ/κη, έμενα σε μεγάλο ξενοδοχείο, κατέβηκα πήρα εφημερίδα, πήρα 4-5 τηλέφωνα, κατέληξα σε ένα (γραφείο προφανώς), ήρθε ένα Βουλγαράκι ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ, ΔΕΝ έγινε πρόβλημα με τη ρεσεψιόν, το κατεπήδηξα, πήρε το χρήμα και έφυγε.

Γιατί να σε πάνε μέσα?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
"30χρονη πληθωρικη γυναικα σε περιμενει στον χωρο της για στιγμες απολαυσης"
εδω κορμαρα σου λεει και ερχεται καρουτα.εδω σε βλεπω
http://[URL unfurl="true"]www.mygtv.net/wp-content/uploads/2009/07/obese.jpg[/img[/URL]]

ΥΓ .εσυ εισαι εκει απο κατω ναι ναι
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
εδω κορμαρα σου λεει και ερχεται καρουτα.εδω σε βλεπω
http://[URL unfurl="true"]www.mygtv.net/wp-content/uploads/2009/07/obese.jpg[/img[/URL]]

ΥΓ .εσυ εισαι εκει απο κατω ναι ναι
[/quote]

χαχαχα! ρε φιλε στο πληθωρικη σκάλωσες εσύ? παραδειγματα εδωσα  ;D
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
χαχαχα! ρε φιλε στο πληθωρικη σκάλωσες εσύ? παραδειγματα εδωσα  :grin:
ε χωρις χιουμορ δε κανεις προκοπη.να σου πω κατι?εχεις ''ψωνισει''ποτε απο αλλη εφημεριδα?αν ναι ποιος ο λογος να εχει κατι διαφορετικο αυτη η εφημεριδα?ολα τα γραφεια εχουν αγγελιες σε οοοοολες τιε αφημεριδες.
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
ε χωρις χιουμορ δε κανεις προκοπη.να σου πω κατι?εχεις ''ψωνισει''ποτε απο αλλη εφημεριδα?αν ναι ποιος ο λογος να εχει κατι διαφορετικο αυτη η εφημεριδα?ολα τα γραφεια εχουν αγγελιες σε οοοοολες τιε αφημεριδες.

δεν εχω ψωνισει ποτε κολ γκερλ. μονο τηλεφωνο εχω παρει και μου ειπε μια οδο. και μονο σε στουντιο εχω παει. αλλα θελω να ψαχτω λιγο και νομιζω σε αυτο το site κατι θα κανω. σωστα?  :huh:
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
δεν εχω ψωνισει ποτε κολ γκερλ. μονο τηλεφωνο εχω παρει και μου ειπε μια οδο. και μονο σε στουντιο εχω παει. αλλα θελω να ψαχτω λιγο και νομιζω σε αυτο το site κατι θα κανω. σωστα?  :huh:
κοιτα το θεμα ειναι ποια ειναι η συχνοτητα που θα ηθελες να δοκιμασεις αυτο το ''σπορ''
δηλαδη αν θες μια φορα το χρονο το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ρωτησεις κανενα του κυκλου σου που ειναι πιο σιγουρακι και να τελειωνεις .αν το γουσταρεις και ''πατωνεις'' τοτε αρχισε τις δοκιμες.χωρις να φας φαβα δε μαθαινεις.και επειδη δε ξεωρω αν εισαι νεος ,αν παρακολουθεις το σαιτ να εισαι σιγουρος οτι ΚΑΝΕΝΑΣ δε θα σου δωσει με μηνυμα ετσι απλωχερα το τηλεφωνο απο μεγαλη ευκαιρια.οποιος καλοθελητης σου στειλει μηνυμα οτι σε φτιαχνει οχι γιαυτον αλλα για τη φουκαριαρα τη μανα του απλα ειναι κραχτης....
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
κοιτα το θεμα ειναι ποια ειναι η συχνοτητα που θα ηθελες να δοκιμασεις αυτο το ''σπορ''
δηλαδη αν θες μια φορα το χρονο το μονο που εχεις να κανεις ειναι να ρωτησεις κανενα του κυκλου σου που ειναι πιο σιγουρακι και να τελειωνεις .αν το γουσταρεις και ''πατωνεις'' τοτε αρχισε τις δοκιμες.χωρις να φας φαβα δε μαθαινεις.και επειδη δε ξεωρω αν εισαι νεος ,αν παρακολουθεις το σαιτ να εισαι σιγουρος οτι ΚΑΝΕΝΑΣ δε θα σου δωσει με μηνυμα ετσι απλωχερα το τηλεφωνο απο μεγαλη ευκαιρια.οποιος καλοθελητης σου στειλει μηνυμα οτι σε φτιαχνει οχι γιαυτον αλλα για τη φουκαριαρα τη μανα του απλα ειναι κραχτης....

δεν εχω καποιον φιλο η γνωστο να μου υποδειξει ενα γραφειο. και δεν θελω να παιρνω τηλεφωνα καθε μερα σε κολ γκερλ.  οσο για του κραχτες που λες, ειχα ενα πμ απο εναν χρηστη ο οποιος μου εδωσε ενα τηλεφωνο. ακομα και κραχτης να ειναι, δεν μπορω να καταλαβω σε τι πειραζει εφοσον μου κανει ενα "κονε". ε?
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ρε φιλαρακι φανταζομαι εισαι μικρος. το κονε οπως λες το χρεισοποιουμε σε καποια γνωριμια που θα κανουμε και θα εχουμε ενα οφελος που δεν θα το ειχαμε χωρις αυτη τη γνωριμια.
κονε ειναι ειναι να σου στειλω ενα μηνυμα και να σου δωσω ενα νουμερο απο ενα γκομενακι που ειναι δυνατο και δε περνει πολλα λεφτα για παραδειγμα η προσφερει καλες υπηρεσιες.
το να ειναι κραχτης και να σου στειλει μηνυμα οτι ειναι το μουνι το τρελο και και και ...
λεγεται απατη και οχι κονε.αν αοιξεις τη χρυση ευκαιρια θα συναντησεις καπου στα 200 κονε.
 
OP
OP
B

beliot89

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιαν 2010
Μηνύματα
89
Κριτικές
4
Like
6
Πόντοι
0
ρε φιλαρακι φανταζομαι εισαι μικρος. το κονε οπως λες το χρεισοποιουμε σε καποια γνωριμια που θα κανουμε και θα εχουμε ενα οφελος που δεν θα το ειχαμε χωρις αυτη τη γνωριμια.
κονε ειναι ειναι να σου στειλω ενα μηνυμα και να σου δωσω ενα νουμερο απο ενα γκομενακι που ειναι δυνατο και δε περνει πολλα λεφτα για παραδειγμα η προσφερει καλες υπηρεσιες.
το να ειναι κραχτης και να σου στειλει μηνυμα οτι ειναι το μουνι το τρελο και και και ...
λεγεται απατη και οχι κονε.αν αοιξεις τη χρυση ευκαιρια θα συναντησεις καπου στα 200 κονε.

ενταξει, ισως η λεξη κονε που χρησιμοποιησα ηταν λαθος, αλλα απο την στιγμη που αυτος ο τυπος μου δινει κατι να ξεκινησω (που στην πραγματικοτητα δεν μου το παρουσιασε σαν την τρελη ευκαιρια) δεν ξερω, για μενα ειναι κατι... εσυ μπορει να θες να βοηθησεις και να με αποτρεψεις απο μια δυσαρεστη περιπτωση, και σε ευχαριστω για αυτο, αλλα μην αποκλειεις και το γεγονος οτι εδω μεσα καποιος θα βρεθει να βοηθησει. τεσπα, τι να πω..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom