Νέα

Προσοχή ! ! ! κλέφτρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα nikos2sex
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Μάγκες, εχω αναφέρει παλιότερα το περιστατικό με τη γύφτισσα που και καλα θα πηγαιναμε σπιτι της και πηρε τα λευτα και εξαφανιστηκε....λοιπόν...το σκηνικό επαναλαμβάνεται...

Προχωράω επι της Γιαννιτσών με μέτωπο δυτικά, στο ύψος όπου κάνει πιάτσα η ξανθιά milf στο βυσσινι αυτοκίητο κάνω δεξιά για μοναστηρίου. Ξαφνικά βλέπω να περνάει απο μπροστά μια τύπισσα.τη φωνάζω.έρχεται και μιλάει ελληνικά...ώπα λέω ελληνίδα....και όντως έτσι ηταν...Σοφία...με ψυλο καρέ το μαλλί και ένα κόκκινο μπουφάν...μου λέει 30.πάμε στο μέρος...και αρχίζει την καταπληκτική της :pipa2:  ...μετά απο κάνα δεκάλεπτο λέω άντε να  :fuck2: και λίγο...και αρχίζει ...πως θα το κανουμε εδω και ποως θα βολευτουμε και...καταλήγει....δεν μου έλεγες να πηγαίναμε σπίτι μου....τέσπα μετά απο αρκετη συζητηση λεω...αντε πάμε...κανονικά λέει 50 παίρνω αλλα για σενα λεει μονο 30....και μου λεει θα με πληρωσεις απο τωρα...λεω τι να κανω....της τα δινω....πάμε προς μενεμενη μερια κάπου πίσω απο τη ΓΑΔΘ και μου λεει περιμενε 2 λεπτα να παω να παρω το κλειδι και πριν προλαβω καν να της πω να μου δωσει τα λεφτα μεχρι να γυρισει (γιατι την ψυλιαστηκα οτι κατι τετοιο παιζει) εχει βγει απο το αυτοκινητο εχει κλεισει την πορτα και εχει εξαφανιστεί....
Το σίγουρο είναι οτι θα την πετυχω κάποια στιγμή....δεν μπορεί...θα ξανακατέβει.. θα είναι σαν να εχω προπληρωσει ενα  :fuck2:...

Τσακάλια...ΠΡΟΣΟΧΗ! ! ! !
 

arisk

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
639
Κριτικές
12
Like
93
Πόντοι
1.997
H "γύφτισα" έχει δαγκώσει και μενα κατα το παρελθόν με το πρόσχημα σπιτιού... Χοντρή μαλακία, αλλά είναι προφανές... Εννοείται ότι δεν πρέπει να πας στο χώρο της... Και τυχερός ήσουν που απλά σε δάγκωσε... Φαντάζεσαι να είχε εκεί τίποτα Αλβανούς και εκτός απο τα λεφτά να σε "σούβλιζαν" κιόλας...??  :2funny:

Και εγώ απορώ πως την πάτησα τότε... Καλά να πάθω...  :headbang:
 

Stardust_73

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
618
Like
7
Πόντοι
6
σιγα μην του κλασουν και τα @ρχιδι@ , οι ALBAN
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.084
Κριτικές
10
Like
1.420
Πόντοι
2.357
Τι θελετε και μπλεκετε με τετοιες στα ορθια και ετσι ?


Κυρα μου κανεις ενα επαγγελμα ?

παμε στον χωρο μου
(ο οποιος δεν ειναι αλλος, απο ενα ξενοδοχειο το οποιο γνωριζω)

Τωρα αυτα σε αμαξι και παρκινγκ και ετσι μου φαινονται
πολυ ριψοκινδυνα οχι μονο απο πλευρας χρηματων αλλα και απο πολλες αλλες σκοπιες...

Τεσπα παθημα μαθημα φιλοι και μην το επιχειρησετε ξανα...

Το να την πετυχεις ξανα φιλε αυτην την δαγκωνιαρα
τι θα της κανεις δηλαδη ?
Ισα ισα που μπορει να βρεις και μπελα απο εκει που δεν το περιμενεις....

ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ και κοιτα αλλου....


ΦΙΛΙΚΑ ολα αυτα
 

Επισκέπτης
Τι θελετε και μπλεκετε με τετοιες στα ορθια και ετσι ?


Κυρα μου κανεις ενα επαγγελμα ?

παμε στον χωρο μου
(ο οποιος δεν ειναι αλλος, απο ενα ξενοδοχειο το οποιο γνωριζω)

Τωρα αυτα σε αμαξι και παρκινγκ και ετσι μου φαινονται
πολυ ριψοκινδυνα οχι μονο απο πλευρας χρηματων αλλα και απο πολλες αλλες σκοπιες...

Τεσπα παθημα μαθημα φιλοι και μην το επιχειρησετε ξανα...

Το να την πετυχεις ξανα φιλε αυτην την δαγκωνιαρα
τι θα της κανεις δηλαδη ?
Ισα ισα που μπορει να βρεις και μπελα απο εκει που δεν το περιμενεις....

ΞΕΧΑΣΕ ΤΟ και κοιτα αλλου....


ΦΙΛΙΚΑ ολα αυτα

:thumbsup:
 
OP
OP
N

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
Μικρέ και αθώε Δημητράκη δεν είναι ετσι απλα τα πραγματα. Η πιάτσα εχει γεμίσει σαβούρες και πρεζόνια. στο συγκεκριμένο θέμα πρέπει να γίνει ενα ξεκαθαρισμα.και απο τη στιγμη που ερχονται παιρνουν τα λεφτα μου και μου παιζουν και τετοια πουστια... θα τις ξεσκίσω...με τον τροπο μου.

Ενα θα σου πω και να το θυμασαι , γιατι ανεφερες αλβανους και μπλεξίματα κτλ κτλ, αυτα τα γατακια εκει κατω τα γοραζω και τα πουλαω στο δευτερολεπτο...απλα υτπαρχουν και καποιες στιγμες αδυναμιας....

Αυτη τη φορα εγω την πατησα γιατι 1) είχαμε ξεκινησει ηδη το θεματακι απο το αυτοκινητο και 2) γτ ηταν ελληνιδα.

Τεσπα.

Αυτα για την ωρα.
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
52
Πόντοι
366
Ενα θα σου πω και να το θυμασαι, αυτα τα γατακια εκει κατω τα αγοραζω και τα πουλαω στο δευτερολεπτο...

τσακαλε, μεχρι τωρα εχεις αγορασει 2 φορες αερα. αστο δε τοχεις με τη μπιζνα, ουτε με τα...γατακια.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
τα'θελες και τα παθες. :uglystupid:
 

sotirof

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
10.069
Κριτικές
44
Like
5
Πόντοι
1.396
παιδες αυτα ειναι γνωστα,τοσες κριτικες γραφουμε στο σαιτ επιλεξτε μια καλη λυση και πηγαιντε για αυτο μονο ρδελα και στουντιο.
 
OP
OP
N

nikos2sex

Μέλος
Εγγρ.
13 Αυγ 2007
Μηνύματα
318
Κριτικές
2
Like
10
Πόντοι
1
τσακαλε, μεχρι τωρα εχεις αγορασει 2 φορες αερα. αστο δε τοχεις με τη μπιζνα, ουτε με τα...γατακια.

όπως θα είδες παρακάτω εγραψα οτι υπαρχουν και στιγμες αδυναμιας....

και κάτι άλλο...προσεχετε τι λετε και πως μιλατε εδω μεσα....δεν σας ξερεω αλλα ουτε και με ξερετε γιαυτο θα παρακαλεσω να κρατησουμε ενα επιπεδο...
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
κατι τετοια γινονται συνεχεια στο soho στο λονδινο. . 
θελει προσοχη το ψωνισμα απο το δρομο μαγκες. .  :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom