Νέα

Παρτούζα σε fuckhotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα dimitris_ola
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 86
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια πηγαμε να γαμησουμε μια ξεκολιαρα με ενα φιλο σε ενα ξενοδοχειο καθετο στην αχαρνων και μας ζητησε νταμπλντοτ ο μουνις.ενω μπηκα και μου ειπε 20 γιουρια και τον πληρωσα του λεω ερχεται και ενας φιλος μαζι μου λεει 40 μεγαλε.εννοειτε πως εφυγα.πειτε αν ξερετε ρε μαγκες για παρτουζα ειναι επι 2 η ζημια?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ρε παιδια πηγαμε να γαμησουμε μια ξεκολιαρα με ενα φιλο σε ενα ξενοδοχειο καθετο στην αχαρνων και μας ζητησε νταμπλντοτ ο μουνις.ενω μπηκα και μου ειπε 20 γιουρια και τον πληρωσα του λεω ερχεται και ενας φιλος μαζι μου λεει 40 μεγαλε.εννοειτε πως εφυγα.πειτε αν ξερετε ρε μαγκες για παρτουζα ειναι επι 2 η ζημια?
προφανως ρε ανθρωπε....αμα ηταν ετσι θα πηγαιναμε σαν τους χιωτες στα πορδελα που λεει και ο γιασου....
 

Επισκέπτης
ρε παιδια πηγαμε να γαμησουμε μια ξεκολιαρα με ενα φιλο σε ενα ξενοδοχειο καθετο στην αχαρνων και μας ζητησε νταμπλντοτ ο μουνις.ενω μπηκα και μου ειπε 20 γιουρια και τον πληρωσα του λεω ερχεται και ενας φιλος μαζι μου λεει 40 μεγαλε.εννοειτε πως εφυγα.πειτε αν ξερετε ρε μαγκες για παρτουζα ειναι επι 2 η ζημια?
να πας στα x-dream hotels

ειναι +6 ευρω νομιζω το καθε επιπλεον ατομο

αν και μαλλον πουστρακος εισαι και θες να πας με το γαμια σου οποτε θα πληρωσετε κανονικα τιμη δωματιου
 
OP
OP
dimitris_ola

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
προφανως ρε ανθρωπε....αμα ηταν ετσι θα πηγαιναμε σαν τους χιωτες στα πορδελα που λεει και ο γιασου....
τα μπουρδελα εχουν μεσα μια γυναικα που πληρωνεται για να γαμιεται.αν την γαμησουν 2 ειναι λογικο να παρει 20χ2=40.στο δωματιο μπορεις να μου πεις τι αλλαζει?δεν ειπα να μπουμε 6-7 ατομα να κοιμηθουμε.1 ωρα θα γαμαγαμε και θα φευγαμε.το νερο μας χρεωνει που θα πληθουμε?
 

agiana

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2008
Μηνύματα
13.700
Κριτικές
5
Like
46
Πόντοι
166
πειτε αν ξερετε ρε μαγκες για παρτουζα ειναι επι 2 η ζημια?

Σίγουρα δεν είναι Χ2 η τιμή. Την τελευταία φορά, σε ξενοδοχείο της αλυσίδας X-Dream, μας είχαν χρεώσει 10 ευρώ ο κάθε συμμετέχων. Είναι όμως αρκετοί μήνες, και η χρέωση μπορεί να έχει αλλάξει επί το ακριβότερο.
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
τελικα την γαμησατε?που και με ποσο?αυτα μας ενδιαφέρουν  :grin:
 
OP
OP
dimitris_ola

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
να πας στα x-dream hotels

ειναι +6 ευρω νομιζω το καθε επιπλεον ατομο

αν και μαλλον πουστρακος εισαι και θες να πας με το γαμια σου οποτε θα πληρωσετε κανονικα τιμη δωματιου
απο που το καταλαβες αυτο ρε τσακαλε?επειδη εχω λιγα ποστ?πιστευεις πως θα ελεγες το ιδιο αν βρισκομασταν καπου κατα τυχη?λιγο προσοχη στο τι λεμε νομιζω πως δε βλαπτει
 

Επισκέπτης
[glow=red,2,300]απο που το καταλαβες αυτο ρε τσακαλε?[/glow]επειδη εχω λιγα ποστ?πιστευεις πως θα ελεγες το ιδιο αν βρισκομασταν καπου κατα τυχη?λιγο προσοχη στο τι λεμε νομιζω πως δε βλαπτει
επειδη φυγατε!αμα σας ειχε κατσει παρτουζα θα τα χατε σκασει τα ευρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
dimitris_ola

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τελικα την γαμησατε?που και με ποσο?αυτα μας ενδιαφέρουν  :grin:
την  :fuck1: ο αλλος μεσα στο αμαξι εκει που ειχαμε παρκαρει για να παμε στη χοτελα.εγω ξενερωσα.με 20 γιουρια.σκουρα προς το μαυρο το θυληκο :2funny:
 

tal2

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2008
Μηνύματα
131
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
σε οποιο hotel κ αν πας σιγουρα δε θα ειναι ιδια η χρεωση...εγω οταν πηγα με δυο  :tits2:, απο 24 εδωσα 36 για δυο ωρες...
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
απο που το καταλαβες αυτο ρε τσακαλε?επειδη εχω λιγα ποστ?πιστευεις πως θα ελεγες το ιδιο αν βρισκομασταν καπου κατα τυχη?λιγο προσοχη στο τι λεμε νομιζω πως δε βλαπτει
μην δινεις σημασια στον νωντα...ειναι μια κρυφολουγκρα αυτος.....σε ορεγεται μαλλον...... :sunglasses: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
dimitris_ola

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
επειδη φυγατε!αμα σας ειχε κατσει παρτουζα θα τα χατε σκασει τα ευρα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
η παρτουζα ξαναερχεται οποτε γουσταρουμε την κοροιδια δε την τρωμε με την καμια ομως.εσυ δωσε και 140 αμα στα ζητησει ο ρεμπελος στη ρεσεψιον
 
OP
OP
dimitris_ola

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
σε οποιο hotel κ αν πας σιγουρα δε θα ειναι ιδια η χρεωση...εγω οταν πηγα με δυο  :tits2:, απο 24 εδωσα 36 για δυο ωρες...
αυτο οκ!!λογικο μου φαινεται.για πειτε και κανα καλο χοτελακι στο κεντρο τωρα για να παμε διαβασμενοι
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
την  :fuck1: ο αλλος μεσα στο αμαξι εκει που ειχαμε παρκαρει για να παμε στη χοτελα.εγω ξενερωσα.με 20 γιουρια.σκουρα προς το μαυρο το θυληκο :2funny:

μαλιστα.μαλακας ο χοτελας.επι 2 δεν νομιζω να ειναι,μαλακιες σου ειπε!πιτσιρικας εισαι?γιατι αν σε ειδε μικρο και καβλωμενο
θα πηγε να στην κανει τη πουστια...λολ.
 
OP
OP
dimitris_ola

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
μαλιστα.μαλακας ο χοτελας.επι 2 δεν νομιζω να ειναι,μαλακιες σου ειπε!πιτσιρικας εισαι?γιατι αν σε ειδε μικρο και καβλωμενο
θα πηγε να στην κανει τη πουστια...λολ.
33 χρ μαντραχαλος ειμαι και ο αλλος 25αρης.απλα η αληθεια ειναι οτι μπαινοντας μεσα στο χοτελ την ειχαμε σχεδον ξεβρακωσει.εξω τις στριγκιες και παει λεγοντας
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
33 χρ μαντραχαλος ειμαι και ο αλλος 25αρης.απλα η αληθεια ειναι οτι μπαινοντας μεσα στο χοτελ την ειχαμε σχεδον ξεβρακωσει.εξω τις στριγκιες και παει λεγοντας

ε τοτε απλα μαλακας ειναι .μαυρο και μην ξαναπερασεις ουτε απ εξω!
 
OP
OP
dimitris_ola

dimitris_ola

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2009
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom