Νέα

Λάρισα - μπουρδέλα/κωλόμπαρα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα con1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

con1

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
ΑΙΣΧΟΣ....................και παλι ΑΙΣΧΟΣ αν ειναι δυνατον στο κεντρο της ελλαδαρας μας να μην υπαρχουν σπιτια με μετρια αν οχι καλα μουνια................. κριμα και δυστηχος δεν βλεπω και καμια προσπαθεια αν καποιος φιλος ξερει καποιο τηλ η οτιδιποτε αλλο ας μου στειλει ενα μνμ.ευχαριστω. 
 

Amale

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2006
Μηνύματα
342
Like
10
Πόντοι
1
  Ρε φίλε έχεις μήπως σκεφτεί το γιατί;Βλέπεις μήπως τους ʼραβες να γκρινίαζουν για τό το αμερικάνικο πετρέλαιο?¨Οχι.Ξέρεις γιατί;Γιατί έχουν πνιγεί στο δικό τους και δεν τους νοιάζει..

  Μερικές πόλεις στην Ελλάδα δεν πρόκειται να φέρουν το τρελό μωρό εκδιδόμενη με τίποτα λόγο της νοοτροπίας των ντόπιων κοριτσίων.Σε μερικές σαν το Ρέθυμνο απλά θα είναι ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ πολλές (70% του γενικού πλυθησμού το χειμώνα) ενώ σε άλλες απλά αρέσκονται στο να μην περιορίζονται σε λιγότερο από 3 κατά μέσο όρο τον χρόνο είναι δεν είναι παντρεμένες(Βλέπε Λάρισσα ,Σέρρες) δημιουργώντας εικονική έλειψη ανδρικού πληθυσμού.

  Για να μην πολυλογώ αν είσαι απλά εκεί για δουλείες κάνε υπομονή λίγες μέρες.Αν είσαι φαντάρος βρες ένα ντόπιο να σου εξηγήσει πως δουλεύει η Μανδιλαρά.Αν είσαι ντόπιος τώρα και γουστάρεις μπουρδελοκαταστασεις καιρός για ταξιδάκια στην Αθήνα μα 2.5 ώρες είσαι.Σκέψου αυτούς στην Ορεστιάδα.....
 
OP
OP
C

con1

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
33
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
0
Σε ευχαριστω ρε για τα καλα σου λογια.Μιας και το εφερε η κουβεντα μηπως μπορεις να μου πεις κανενα καλο σπιτι χωρις να πληρωσω πολλα.Στην Αθηνα..
 

COMMANDER

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
828
Like
24
Πόντοι
6
Στην σημερινη ΕΛΕΥΘΕΡΟΤΥΠΙΑ, υπαρχει αναφορα σε καινουργιο "σπιτι"στο κεντρο της Λαρισας,για το οποιο ενω ο νυν Δημαρχος στην αρχη εδωσε αδεια λειτουργιας, μετα την ανακαλεσε.Φαινεται ομως οτι η ιστορια εχει συνεχεια, γιατι η ιδιοκτητρια υπεβαλλε πληρη φακελλο για κατασκευη τριων "σπιτιων"- μαιζονετες, με σαουνες, μασαζ, κλπ στην περιοχη της Τερψιθεας,της οποιας οι κατοικοι αντιδρουν.
 
Εγγρ.
30 Μαΐ 2006
Μηνύματα
124
Like
165
Πόντοι
1
Παιδιά στην Λάρισα ξέρει κανείς κολόμπαρο που φορτώνεις ή ανεξάρτητη call girl? είναι ένας φίλος σήμερα εκεί και θέλει κάτι καλό
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Λοιπόν ακούστε πληροφορία που έμαθα χτες βράδυ από συνεργάτη στη Λαρισα. Θα επισκεφθώ με ένα κλιμάκιο της εταιρείας μου τη Λάρισα 11 με 14 Νοεμβρίου και είπαμε να κλείσουμε δωμάτια. Επειδή το Imperial δε μας βόλευε σκεφτήκαμε ή το Grand Hotel ή το Divani...Ο γνωστός και συνεργάτης μας εκεί μας είπε ότι στο Grand Hotel δε μας το συνιστά επειδή εκεί παίζει όλο το παιχνίδι η Λάρισα, είναι δίπλα στη γνωστή Μανδηλαρά, και όλες οι παντρεμένες αλλά και τα call girls παίζουν μπάλα για 1-2-3 ώρες εκεί οπότε είναι ξενοδοχείο των ραντεβού και όχι για εταιρείες, αντιπροσώπους, οικογένειες...Φυσικά μας έκλεισε Divani αλλά επειδή Σ/Κ όλο και ελεύθεροι θα είμαστε αν πράγματι έχει άκρες εντός του ξενοδοχείου όπως είπε με τίποτα ανεξάρτητα τοπικά και αξίζει κάτι ελπίζω να έχω τη χαρά να σας ενημερώσω προσεχώς...
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Τα νέα από τη Λάρισα. Καταρχήν ο μέσος όρος των γυναικών που κυκλοφορούν είναι χάλια με συγχωρείτε. Βλαχοφέρνουν σε συμπεριφορά και ντύσιμο-εμφάνιση. Ελάχιστες πανέμορφες είδα. Μερικές όμορφες και όλες οι άλλες για τα μπάζα των χωραφιών.
Πάμε παρακάτω. Όλο τοπαιχνίδι παίζεται στις γύρω καφετέριες από την πλατεία ταχυδρομίου και στην πλατεία Δημαρχείου. Παρεπιπτόντως στην πρώτη μέχρι αργά το απόγευμα γίνονται εντυπωσιακές επιδείξεις σκέιτμποαρντ από νεαρούς!
Στο θέμα μας έχω πληροφορία μόνο (καθώς 2 24ώρα είχα στη διάθεσή μου και όχι ολόκληρα) για ξενοδοχεία. Στο Grand Hotel όλα έχουν σχέση με τα παράνομα ζευγάρια. Τίποτα με CG και αγοραίο βασικά παντρεμένες-οι. Διόνυσος HOTEL παίζει μέσα από το ξενοδοχείο με εργαζόμενους που πρέπει να πλησιάσετε (δε μπορώ να πω περισσότερα, θα καταλάβετε). Τέλος στο Μετροπόλ ήταν όλο το σκηνικό. Από το μεσημέρι παίζουν βύζιτες, εγώ προσωπικά είδα 2 απέξω την ώρα που φτάναμε και κατέβηκαν οι πελάτες και τις πήραν (μια ρουμάνα και μια ρωσίδα). Αργά το απόγευμα περιμένοντας να με πάρει τοπικός αντιπρόσωπος περίμενε μια τύπισσα κοντούλα αλλά όμορφη και πολύ περιποιημένη πέρνωντας τηλέφωνο και σχεδόν φωνάζοντας ότι αν δεν κατέβει αμέσως θα φύγει και θα το πει στο γραφείο...Την πλησίασα αγχωμένος λόγω χρόνου να πάρω πληροφορίες, φοβήθηκε να πάρει και αφού με κοίταξε βιαστικά μου είπε "ρώτα να μάθεις μέσα" και έφυγε προς το κέντρο της πλατείας δεξιά του πεζόδρομου μπροστά από το ξενοδοχείο. Προφανώς θα ξαναήρθε μετά...
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
376
Κριτικές
104
Like
547
Πόντοι
6.280
μιας που θα ειμαι Λαρισα για μια δουλιτσα την Τριτη.. αν υπαρχει κατι πιο ουσιωδες για τρυφερη παρειτσα περιμενω απαντηση η ΠΜ . Διαμονη μαλλον στο Μετροπολ. Φιλε iwcg
θα θεωρουσες καλη ιδεα να μιλησω στα παιδια στη ρεσεψιον? φαινονται υποψιασμενοι παντως.
 

iwcg

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2006
Μηνύματα
635
Like
15
Πόντοι
6
Πιάσε τον αρχιμέτρ που σερβίρει πρωινό...Με το μαλακό και με την υπόσχεση για κανένα φράγκο. Εγώ πάντως είδα ότι έπαιζε παιχνίδι μερα-μεσημέρι παρακαλώ με αναμονή και εκτός πόρτας...Ενδιαφέρον το ασανσέρ που από το γκαράζ σε πάει στον όροφο...(πολύ μπροστά οι λαρισαίοι σε αυτό...)
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
376
Κριτικές
104
Like
547
Πόντοι
6.280
Κατι αλλαζει στη Λαρισα. Οσον αφορα τα μπουρδελα εκανα βολτα και παρατηρησα οτι ολα ειχαν φρεσκαριστει , οχι μονο εξωτερικα , αλλα και τα κοριτσια. Δεν συναντησα τα απιστευτα χαλια που ειχα βρει πιο παλια. Οκ δεν συναντησα και θεες αλλα ουτε και κατι κακομοιρες γιαγιαδες που επαιζαν πιο παλια.Περασα απο Ηφαιστου και μετα στους πεζοδρομους . Σκοραρισα σε ενα με μεγαλη μαυρη πορτα που ανοιγει ομως μονο η δεξια ακρη της οπως την βλεπεις στην οδο Βυρωνος. στα γυρω σπιτια επισης γαμισable κοριτσια. Στο Metropole δεν δοκιμασα να ψαρεψω καταστασεις.
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Σύντροφοι, κάπου είδα ότι ήρθε στην πόλη σας η Αντριάνα. Η μόνη πουτάνα που σχεδόν ερωτεύτηκα. Γερμανίδα Θεά! Ψάξτε βρείτε την και χαρείτε την. Και σας παρακαλώ, ό,τι κι αν μάθετε γι' αυτήν, ενημερώστε με. Σας παρακαλώ!
Μου αρκεί να μάθω πού είναι. Στα Χανιά, δεν μπόρεσα να πάω. Ήθελε αεροπλάνο ή καράβι. Στη Λάρισα θα έρθω!
 

Επισκέπτης
θα ερθω ρε λαρισα και θα την παρω απο εκει !!!
 

GEORGEG

Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
30
Like
4
Πόντοι
0
Κανενα νεο απο Λαρισα για Αντριανα υπαρχει ???
 

Επισκέπτης
αντριανα γυρνα πισω στην αθηνα ,σε μενα!!!!!
 

qook

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2006
Μηνύματα
209
Like
1
Πόντοι
1
καλημέρα στην Λάρισα

εγώ ξέρω μια φορά που ήρθα βρήκα μια στο boyz? μου φαίνεται. βεβαία για να βρω πια γουστάρη της μίλησα όλες, και μου φύγαν αρκετά φράγγα 
 

alagias

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
3
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
μαγκες η ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ βρισκεται στη Βυρωνος και Δημητρας γωνια.Ειναι το μπουρδελο με την κοκκινη πορτα, διπλα απο ενα γωνιακο κωλομπαρο. 30 ευρω και ατελειωτες καυλες στο γαμησι.μονο μη παιξετε πολυ με τα βυζια της.10000 ευρω τα πληρωσε και εκει με ξενερωσε και δεν ξαναπηγα...καταλαβαινετε...
 

Smogi

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2006
Μηνύματα
155
Κριτικές
8
Like
157
Πόντοι
1
μαγκες η ΑΝΤΡΙΑΝΝΑ βρισκεται στη Βυρωνος και Δημητρας γωνια.Ειναι το μπουρδελο με την κοκκινη πορτα, διπλα απο ενα γωνιακο κωλομπαρο. 30 ευρω και ατελειωτες καυλες στο γαμησι.μονο μη παιξετε πολυ με τα βυζια της.10000 ευρω τα πληρωσε και εκει με ξενερωσε και δεν ξαναπηγα...καταλαβαινετε...

Παιδια,η Αντριανα δεν εφυγε για Αθηνα??

Παντοως στα δικα μας...το καινουργιο μαγαζι που ανοιξε στην Τερψιθεα φαινεται να ανεβαζει λιγο την ποιοτητα στην πολη μας..προς το παρον δουλευει το ενα απο τα τρια σπιτια που ειναι μεσα στο οικοπεδο αλλα σε κανα δεκαημερο θα δουλεψουν και τα αλλα...ωρες λειτουργειας 10-24 και σε κανα μηνα θα φερει και κοπελες για διπλες βαρδιες!!

Αυτα προς το παρον..αμα υπαρξει και καταθεση θα ενημερωσω!!
 

asslover

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2005
Μηνύματα
146
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
1
Παίζει τίποτα εκεί, ρε παιδιά;
Θα περάσω αύριο βράδυ
 

mixkon19

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιδια η αντριανα νομιζω εφυγε,δυο φορεσ τη πηρα,θεα αλλα με ξεπεταξε γρηγορα
ξερει κανεισ για κανενα κολομπαρο που να αξιζει
ευχαριστω
 

demis23

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Το καινούριο μαγαζί στην Τερψιθέα που είναι ρε παιδιά? Μπορεί κάποιος να με ενημερώσει? Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom