Νέα

Μπέτυ Λιοσίων 73Α

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelouros
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 11
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Η αληθεια ειναι οτι η κοπελα μ'αρεσει αλλα 3-4 φορες που την εχω παρει δεν εμεινα ευχαριστημενος απο το service. Σκεφτομαι οτι ισως φταιω και γω που δεν της ζηταω τιποτα αλλα τα περιμενω ολα απο αυτη. Θα ηθελα λοιπον να μου πει καποιος που γνωριζει μεχρι που μπορει να φτασει εστω και με λιγο ζορι η με κατι παραπανω. Βασικα πηγαινω σ'αυτη γιατι με βολευει η ωρα (μετα της 12 το βραδυ). Περιμενω σχολια.
 
OP
OP
T

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Μπα να σου πω εμενα καλα μου φερεται εκτος αν η βραδινη ειναι αλλη. Στο προκειμενο τωρα πρεπει να μου πει καποιος πως να το χειριστω για να εχω ποιο καλη περιποιηση η να μου προτεινει καποιος καποια αλλη με καλο service μεταμεσονυχτιες ωρες στην ιδια περιοχη. Ευχαριστω.
 

Επισκέπτης
trelouro καυλιαρι μου πολι αγενις ι τσατσα τισ μπετισ...τουλαχιστον εγο μακρια απο κει...αλοστε δεν αξιζει απο εμφανισι ι μπετι..αλλα βιτσαια ειναι αυτα!λοιπον ακου τιν καυλα σου καυλιαρι μου!!!εγο θα προτεινα χοματιανου 11 στο ισογειο στιν ευγενεστατι τσατσα(ονομα δε λεο γιοατι τιν ξερο) το πουτανακι κλαουντια!κλασις ανοτερο απο μτετι απο εμφανισι!τορα απο service δεν γνοριζο γιατι δεν τιν εχο παρει!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Ναι δίκιο έχει ο πιτσιλιστής!
 

Επισκέπτης
αχ ρε καυλιαρι skido ποσ με καταλαβενισ !οι καυλες μασ ειναι πλασμενεσ τιν ιδια μερα και τιν ιδια ορα!!!
 

Επισκέπτης
χθες πιγαμε με τον καυλεα skido στο λιοσιον 73α!!ροταει ο skido  τιν τσατσα...πος τιν λενε τι κοπελα???(βεβεα εγο ιξερα ποσ τι λενε απλα θελαμε να επιβεβεοσουμε αν ειναι ι ιδια)
και ι τσατσα απανταει με ενα ειρονικο ιφος αγλαια τιν λενε...τιν κοιταει o μεγιστος χιστισ skido επιμονα...και λεει αυτι ....μπετι τιν λενε!!!χαχαχαχαχα!!!!σκατοτσατσα!!αγενεστατι!
 
OP
OP
T

trelouros

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2006
Μηνύματα
66
Like
2
Πόντοι
0
Ενταξει μωρε εγω δεν πιανω την κουβεντα με τις τσατσες. Τις γειωνω....
 

Επισκέπτης
χεχε!!!καυλιαριιιιι!!!!εισαι ωραιος!τις γραφεις στο εργαλειο σου και πιτσιλας τα πουτανακια τους!!!!χεχε!!!respect!!!
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
147
Κριτικές
20
Like
523
Πόντοι
311
Πρόκειται για Studio η για μπουρδελάκι ?
 

olympusprime

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2019
Μηνύματα
42
Κριτικές
5
Like
50
Πόντοι
0
Πρόκειται για Studio η για μπουρδελάκι ?

Πλάκα έχει που σου απαντώ μετά από 12 ολόκληρα χρόνια !

Λοιπόν,εκείνη την εποχή ήταν μπουρδέλο.Με τα χρόνια αναβαθμίστηκε σε στούντιο και έγινε νόμιμο.Το ίδιο ισχύει και για το Λιοσίων 73β,το πάνω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom