Νέα

Κανα σοβαρό στριπτητζάδικο στην Πάτρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ilias84
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 17
  • Εμφανίσεις 12K
  • Ετικέτες
    πάτρα
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ilias84

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
39
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
10
Παιδια παιζει τιποτα απο στριπτιζαδικα στην Πατρα?, εστω κανα Αιγιο-ναυπακτο η καπου κοντα? (Εστω και κανα κολομπαρο αλλα με χορο κτλ οχι να την κερασω ποτο για να καθετε διπλα και να μιλαει)
 

gianlouka

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2010
Μηνύματα
26
Like
2
Πόντοι
0
καλησπερα καυλεουρες!
καλως σας βρηκα...

ειμαι φοιτητης στην πατρα...αρκετο καιρο :dancing:
λοιπον για στριπτιτζαδικα  εχει το patra palace στη γουναρη χαμηλα εκει που ειναι το κασπερ διπλα...χαμηλη ποιοτητα :sunglasses:

εχω παει και στο luna πριν 3 χρονια ηταν σε ενα στενο προς το βεσο μαρε...ακομη  χειριτερα απο ποιοτητα.. :s&m_3:

πριν 3 βδομαδες πηγα και στο καφε-μπαρ must...ειναι διπλα απο το patra-palace...20 μετρα πιο μεσα...κλασικο κολομπαρο με πουρακια αλλα και κατι40χρονα δυνατα...
εκει εριξα το παραμυθι για μετα(σπιτι) και μονο μια ψηνοτανε εν ονοματι Νατασα (4 στα 10)...αλλα μολις της ειπα οτι ειμαι φοιτητης μου λεει αστο δεν θελω να στα παρω χωρις λογο...120 ζηταγε για σπιτι...πολλα!


Και μια αλλη εμπειρια...πριν 4 χρονια στο μπαρ Αλασκα...κορινθου και ιεροθεου...μπηκαμε με ενα φιλαρακι ειπιαμε 2-3 ποτα και κερασαμε...και ψωνισαμε μια 45αρα...50 εκαστος μας ειπε για παρτουζα...

ηρθε οταν τελειωσε σπιτι πληρωσαμε και το ταξι...
Κωνσταντινα την ελεγαν ειχε και μια ουλη ειχε κανει σκωλικοειδειτη...
ο ενας τσιμπουκι ο αλλος μουνι και εναλλαξ...πολυ βρωμικο στομα...αν και υπο κανονικες συνθηκες δεν την γαμαγαμε ,λιγο το ποτο λιγο η καυλα ...ξεσπασαμε... :2on1: :2on1: :2on1:

καμια ωριτσα κρατησε το σκηνικο...μας ειπε οτι μας εκανε καλη τιμη και οτι δεν πηγε με κατι ναυτικους που τις εδιναν παραπανω επειδη ειμασταν φοιτητες και ηθελε να πιαστε με φοιτητακια για πελατια...

εχω παει και βιβλο...κλασικο κολομπαρο...ειναι αγ.νικολαου ψιλα δεξια...δεν θυμαμαι ονομα στενου...ξυλινη πορτα...
εγλυφα βυζι στη γκαρσονα μεσα στο μαγαζι...χωρις να κερσω ποτο...ηρθε ο ιδιοκτητης και την πηρε και την εστειλε σπιτι γιατι ηταν τυφλα...μου ελεγε να κερασω μια αλλη σαυρα...και να κανω οτι θελω...αλλα ειπαμε φοιτητες ειμαστε εχουμε και αλλες δουλειες...

καλως σας βρηκα και παλι...
τους χαιρετισμους μου σε apolyto_arseniko...πιτσιλιστη και νωντα...αποτελουν προτυπο για μενα...
οτι θελετε για πατρα...εδω ειμαστε!

 
OP
OP
I

ilias84

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2009
Μηνύματα
39
Κριτικές
11
Like
46
Πόντοι
10
Ωραιος :)
H αληθεια ειναι οτι εχει πεσει παρα πολυ η Πατρα , θυμαμαι πριν κανα 5ρι χρονια το παλιο Patra pallace που ηταν γαματα, οταν μεταφερθηκε στην γουναρη την πρωτη φορα που πηγα ηταν σχετικα καλα, την δευτερη τιποτα, κερναγες ποτε και καθοταν διπλα και σε κοιταζε

Τωρα τι παιζει εκει? εχει κανα ''χορο'' τουλαχιστον με το ποτο ή μονο για φορτωμα ειναι?

Το Ζαμπια στο Ριο ειναι ακομα ανοιχτο?
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
καλησπερα καυλεουρες!
καλως σας βρηκα...



πριν 3 βδομαδες πηγα και στο καφε-μπαρ must...ειναι διπλα απο το patra-palace...20 μετρα πιο μεσα...κλασικο κολομπαρο με πουρακια αλλα και κατι40χρονα δυνατα...
εκει εριξα το παραμυθι για μετα(σπιτι) και μονο μια ψηνοτανε εν ονοματι Νατασα (4 στα 10)...αλλα μολις της ειπα οτι ειμαι φοιτητης μου λεει αστο δεν θελω να στα παρω χωρις λογο...120 ζηταγε για σπιτι...πολλα!


Και μια αλλη εμπειρια...πριν 4 χρονια στο μπαρ Αλασκα...κορινθου και ιεροθεου...μπηκαμε με ενα φιλαρακι ειπιαμε 2-3 ποτα και κερασαμε...και ψωνισαμε μια 45αρα...50 εκαστος μας ειπε για παρτουζα...

ηρθε οταν τελειωσε σπιτι πληρωσαμε και το ταξι...
Κωνσταντινα την ελεγαν ειχε και μια ουλη ειχε κανει σκωλικοειδειτη...
ο ενας τσιμπουκι ο αλλος μουνι και εναλλαξ...πολυ βρωμικο στομα...αν και υπο κανονικες συνθηκες δεν την γαμαγαμε ,λιγο το ποτο λιγο η καυλα ...ξεσπασαμε... :2on1: :2on1: :2on1:

καμια ωριτσα κρατησε το σκηνικο...μας ειπε οτι μας εκανε καλη τιμη και οτι δεν πηγε με κατι ναυτικους που τις εδιναν παραπανω επειδη ειμασταν φοιτητες και ηθελε να πιαστε με φοιτητακια για πελατια...
πω ρε φυλε να σε καλα τι μου θημησες!!!ξερω και τις δυο κοπελες που ανεφερες......ειναι φυλες μου τις ξερω πολυ καλα......τις ειδα πριν 2 μηνες που ημουν πατρα.......τι μου θημησες να σε καλα......... :thumbsup:
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Ωραιος :)
H αληθεια ειναι οτι εχει πεσει παρα πολυ η Πατρα , θυμαμαι πριν κανα 5ρι χρονια το παλιο Patra pallace που ηταν γαματα, οταν μεταφερθηκε στην γουναρη την πρωτη φορα που πηγα ηταν σχετικα καλα, την δευτερη τιποτα, κερναγες ποτε και καθοταν διπλα και σε κοιταζε

Τωρα τι παιζει εκει? εχει κανα ''χορο'' τουλαχιστον με το ποτο ή μονο για φορτωμα ειναι?
ειχα επισκεφτει το patra palace τα χριστουγεννα και δεν πεζει και τιποτα το σπουδαιο......οπως τα ξερεις.......ειναι φουλ στις ρουμανες και επεζε και μια μαυρη απο γκανα.......ολες ηταν προθυμες να σου δωσουν το τηλ τους για  :knockinb: επι πληρωμης μετα την δουλεια........οσο για τον χωρο τα ιδια............ γενικα δεν λεει και πολλα...
 

stevegr(1)

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2009
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
5
Like
6
Πόντοι
16
Παιδια παιζει τιποτα απο στριπτιζαδικα στην Πατρα?, εστω κανα Αιγιο-ναυπακτο η καπου κοντα? (Εστω και κανα κολομπαρο αλλα με χορο κτλ οχι να την κερασω ποτο για να καθετε διπλα και να μιλαει)
στο λουνα πεζουν αρκετες ρουμανες και μια λεττονη........γενικα τα ιδια........
 

alex23patra

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
37
Like
0
Πόντοι
0
μόλις πέρασα από τις κλασικες κωλομπαροπεριοχές/πουτανοπεριοχές. είδα ότι ανοίγει καινούργιο στριπτιτζάδικο μάγκες!  Γούναρη κ Αγ Ανδρέου, ακριβώς απέναντι από τα "μπαρ-καφέ" που λέγονται "Δεσμός" και "Water Moon". Η ταμπέλα έγραφε Moolin Rouge Strip Club. Είναι ακόμα υπό κατασκευή και λοιπές προετοιμασίες μάλλον μιας και είδα ότι η είσοδος δεν ήταν ανοιχτή και υπήρχαν παραπεταμένα χαρτόνια και μαδέρια αλλά απ'ό,τι φαίνεται είναι όλα έτοιμα για να ανοίξει πολύ σύντομα. Ας ευχηθούμε καλή αρχή και ας ελπίσουμε επιτέλους θα έρθει κάτι καλό στην Πάτρα που έχει πέσει τόσο τα τελευταία χρόνια. Θα το ποστάρω και σε άλλη ενότητα για να το δει περισσότερος κόσμος.
 

dimos axithis

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2007
Μηνύματα
37
Κριτικές
9
Like
3
Πόντοι
0
Λειτουργεί το moulin rouge ???
Έχει παει κανεις ;;;;
 

SIFISP2

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2008
Μηνύματα
55
Like
2
Πόντοι
0
ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΤΟ MULEN ROOZ................H AΠΟΛΥΤΗ ΞΕΠΕΤΑ......
ΛΙΓΕΣ ΣΕΒΟΝΤΑΙ ΤΑ 15ΕΥΡΑ.........ΘΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΛΙ ΚΑΝΑ ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΕ ΔΟΥΝ
 

Johnny be good

Νέο Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2013
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Πάτρα τέλος εδώ και χρόνια μιας και τα στρίπ έγιναν κρεοπωλεία (όχι "κρεοπωλεία" - Ο Πατρινοί ξέρουν)... Βάλε βενζίνη... Ανέβα Αθήνα... Στις 8 στο κρεβατάκι σου!
 
Εγγρ.
11 Οκτ 2007
Μηνύματα
1.472
Κριτικές
20
Like
2.585
Πόντοι
3.665
Έίναι και το Femme Fatale στην Ρ.Φερραίου και Σαχτούρη 15.Νέο μαγαζί αν και δεν έχουν γράψει πολλές κριτικές εδώ για να έχουμε άποψη.Έχει και group στο FB...Δεν έχω πάει βέβαια και μετά τα χθεσινά ίσως μείνει κλειστό για λίγες μέρες
Βλέπετε,έγινε μακελειό με σφαίρες κτλ...Ξεκαθάρισμα λογαριασμών λογικά....30 κάλυκες από Scorpion ή Uzi....χθες βράδυ...Ήμουν εκεί στην γειτονιά,σε ένα φιλαράκι συμφοιτητή για μπυρίτσα με κάτι κοπέλες και ξενύχτι και 3:20 έγινε ο χαμός 2-3 στενά πιο πέρα....
 

dimline

Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
643
Κριτικές
4
Like
4
Πόντοι
6
Πέρασα & εγώ απο Μoulin Rouge 2 φορές τελευταία μια και δεν είχε τύχει να το επισκεφτώ το χειμώνα.. Συμπαθητικά θα έλεγα ...καλές οι κοπέλες αλλά ψιλοακριβά για την εποχή που βιώνουμε!

Είδα 2-3 αστέρια που αξίζουν έστω ένα κέρασμα... ;)
 

Galb

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.898
Κριτικές
8
Like
30
Πόντοι
16
τρελέ μου έχεις βελτιωθεί πολύ ! γύρω στο τρίτο με τέταρτο ποστ σου ( από τα 167 ) που δν κάνεις copy paste τη φράση  " Που παίζει ακάποτο , όχι για μένα , για έναν φίλο ρωτάω "  :) :headbang2:
 

coolthan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2014
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Θα κάνω μια αναφορά  στο Moulin Rouge η οποία βασίζεται σε αρκετές πρόσφατες επισκέψεις
Σαν χώρος δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλος, το μπαρ είναι αριστερά με το που μπαίνεις, στο κέντρο η σωλήνα, και γύρω γύρω καναπέδες. Χώρος για prive χορό δεν υπάρχει, αυτός γίνεται σε έναν από τους ελεύθερους καναπέδες.
Μουσική παίζει κυρίως ξένα στην απόλυτα σωστή ένταση, ο φωτισμός διακριτικός οι δύο σερβιτόροι αρκετά ευγενικοί.
Για το ποτά του δεν έχω άποψη μιας και πίνω μπύρα για κάθε ενδεχόμενο.
Το αντρικό ποτό κοστίζει 5Ε  το γυναικείο 12 και ο χορός 15. Στα συν  του μαγαζιού είναι ότι
όσες φορές έχω πάει ποτέ δεν έχει γίνει λάθος στο λογαριασμό.
Οι χοροί στο σωλήνα είναι κάτω του μετρίου με συχνότητα ένας ανά μισάωρο, με τις περισσότερες κοπέλες να βαριούνται και να μην χορεύουν ολόκληρο το τραγούδι.
Οι κοπέλες τώρα
Ντιάνα  Ρουμάνα με πολύ μικρό βυζί αλλά ωραίο πεταχτό κώλο. Τίποτα το ιδιαίτερο στο χορό. Χαμηλό VFM παρ ότι την προτιμούν  πολλοί.
Στέλλα Ρουμάνα. Ωραία παρουσία αλλά μου το ξέκοψε  αμέσως ότι δεν κάνει χορό. Πολύ καλά Ελληνικά πρόσχαρη και ενδιαφέρουσα στη συζήτηση.  
Κατερίνα Ρουμάνα. Πολύ καλό σώμα δυστυχώς  όμως δεν έχω καταφέρει ακόμα να την κεράσω οπότε δεν μπορώ να πω  περισσότερα.
Τζέσικα μαυρούλα μου συστήθηκε εκ Βραζιλίας  :jerking:  Μικρό βυζί ωραίος κώλος καλή στο χορό.
Ναόμι μαυρούλα από Ρουάντα το πιο δυνατό σώμα του μαγαζιού. Τέλειο βυζί και τέλειος κώλος. Πολύ καλή με υψηλό VFM.
Χριστίνα και Λαρίσα εκ Ρουμανίας. Καλά σωματάκια με την Λαρίσα να προβαδίζει στο χορό. Τα χρήματα σας πιάνουν τόπο.
Αλεξάνδρα Μολδαβή. Καλή παρουσία , εφόσον δε καταφέρετε να γλυτώσετε τα @@ρια σας από τα δυνατά σκαμπανεβάσματα που κάνει στο χορό θα φύγετε ικανοποιημένοι.
Μαρίνα Ρωσίδα στα 35 της. Ψηλή, πολύ ωραίο βυζί, με το πιο ωραίο και λείο δέρμα που έχω συναντήσει στη ζωή μου. Πολύ υψηλό VFM  χτυπάει κορυφή στον προσωπικό μου μετρητή ευχαρίστησης.
Αλίνα Μολδαβή και αυτή στα 35 της. Ωραίο σώμα (αν και για τα δικά μου γούστα της λείπουν 2-3 κιλά). Σε άλλο thread του forum ένας φίλος την αναφέρει σαν την γλυκούλα Αλίνα η οποία είναι σωστή επαγγελματίας. Τι να πω ρε παίδες…. Αυτή η κοπέλλα τερματίζει τον δείκτη του gfe. Η περιποίηση της είναι εξαιρετική. VFM….όπως  λέει και η διαφήμιση ....ανεκτίμητο.
 

pelekanada

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
παιζει τπτ τωρα για κανενα στριπ στην πατρα θελω να παω με την κοπελα μ.....................................?????
 

ΔΑΜΟΣ

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Οκτ 2018
Μηνύματα
905
Κριτικές
27
Like
2.765
Πόντοι
1.196
Θα είμαι το πρώτο δεκαημέρο Δεκέμβρη έχει κάνα στριπ καλό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom