Νέα

Πόσο σπάει το γαμήσι τη γυναίκα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 248
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ποσο σπανε τη γυναικα οι πολλες διαφορετικες ψωλες που θα φαει?

  • τη σπανε παρα πολυ

    Ψήφοι: 13 13,3%
  • δεν εχει σχεση

    Ψήφοι: 21 21,4%
  • ισα ισα γινεται πιο εμπειρη και κερδιζει σε γοητεια

    Ψήφοι: 41 41,8%
  • μονο παρθενα αξιζει η γυναικα

    Ψήφοι: 9 9,2%
  • τη σπανε λιγο

    Ψήφοι: 14 14,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    98

Επισκέπτης
ποια ειναι η γνωμη σας παιχτρονια μου? :dancing:

πιστευετε οσο πιο πολλους πουτσους φαει μια γυναικα τοσο πιο πολυ σπαει? :fuck1:

θεωρειτε οτι δεν εχει σχεση η ενδεχομενως την κανουν γοητευτικοτερη οι περισσοτερες ψωλες που θα γευτει? :headbang: :helpplea: :headbang:

η δικια μου θεωρια ειναι οτι με καθε επιπλεον πουτσο πεφτει στο 50% της αξιας της :zfuck:
 

Αρχιδης

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2010
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Τι μαλακα εισαι (Μαρκαριαν) :jerking:


Η Πουτσα δινει δυναμη και ομορφια στην γυναικα,δεν την σπαει :rockon:  (οι ιεροδουλες εξαιρουνται) :sunglasses:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
ποια ειναι η γνωμη σας παιχτρονια μου? :dancing:

πιστευετε οσο πιο πολλους πουτσους φαει μια γυναικα τοσο πιο πολυ σπαει? :fuck1:

θεωρειτε οτι δεν εχει σχεση η ενδεχομενως την κανουν γοητευτικοτερη οι περισσοτερες ψωλες που θα γευτει? :headbang: :helpplea: :headbang:

η δικια μου θεωρια ειναι οτι με καθε επιπλεον πουτσο πεφτει στο 50% της αξιας της :zfuck:
αρα με πεντε εξι πουτσους παει .....μηδεν....
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
14
Πόντοι
3.057
έλεος ρε παιδιά....  :jerking: :jerking:
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
χεχεχε...καπως ετσι ναι...
Η γκομενα σπάει με τους πουτσους που τρωει και δεν γουσταρει.Αν χυνει με καθε πουτσο δεν υπαρχει προβλημα.Η Tracy lords που εχει φαει χιλιαδες
χιλιομετρα πουτσους φαινεται αρκετα χρονια νεωτερη
απ'ότι ειναι.Η Demi Moore παντρευτηκε ενα τεκνο που
αντεχε να την γαμαει μερα νυχτα ( Ο Μπρους Γουιλις
απο το πιοτο δυσκολα του κανει κουκου )και φαινεται δεκα χρονια νεωτερη.
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
ποια ειναι η γνωμη σας παιχτρονια μου? :dancing:

πιστευετε οσο πιο πολλους πουτσους φαει μια γυναικα τοσο πιο πολυ σπαει? :fuck1:

θεωρειτε οτι δεν εχει σχεση η ενδεχομενως την κανουν γοητευτικοτερη οι περισσοτερες ψωλες που θα γευτει? :headbang: :helpplea: :headbang:

η δικια μου θεωρια ειναι οτι με καθε επιπλεον πουτσο πεφτει στο 50% της αξιας της :zfuck:

Mπρος βυζογκρεμός και πίσω κωλορέμα δηλαδή δικέ μου... :(

Ή θα τη γαμάς και θα σπάει η μούρη της ή δε θα τη γαμάς και θα σου σπάει τ'αρχίδια.
happy-144.gif


Άσχετο: Τα γιαγιόνια (που γουστάρω :lheel:) είναι σπασμένα απ'το γαμήσι ή απ'την αγαμία; :think:
Αν είναι απ'την αγαμία να ξέρω να τους την πέφτω. :zfuck:
 

Επισκέπτης
διευκρινιζω κατι...

δε θεωρω οτι σπαει το πολυ γαμησι τη γυναικα αλλα το γαμησι απο πολλους διαφορετικους!

αν θελετε να το παω και λιγο πιο περα(που δε νομιζω οτι υπαρχει λογος...εμενα δε με ενδιαφερει) σ αυτο φταινε ισως τα στερεοτυπα της κοινωνιας στην οποια μεγαλωσαν και υπαρχουν ριζωμενα μεσα τους...ετσι ασχετα απ το τι θεωρουν συνειδητα ωσ "ηθικο-σωστο" καθε φορα που τρωνε μια νεα ψωλη νιωθουν πιο πουτανες πιο ξεκωλιαρες πιο... πιο... πιο...ισωςνα φταιει κι αυτο...
 

Επισκέπτης
Mπρος βυζογκρεμός και πίσω κωλορέμα δηλαδή δικέ μου... :(

Ή θα τη γαμάς και θα σπάει η μούρη της ή δε θα τη γαμάς και θα σου σπάει τ'αρχίδια.
happy-144.gif


Άσχετο: Τα γιαγιόνια (που γουστάρω :lheel:) είναι σπασμένα απ'το γαμήσι ή απ'την αγαμία; :think:
Αν είναι απ'την αγαμία να ξέρω να τους την πέφτω. :zfuck:
μερικα μπορει να ναι σπασμενα απο μενα δικιε μου :tooth: :tooth: :tooth:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Γεια σου ρε Νώντα με τις βαθυστόχαστες ανησυχίες σου....πραγματικά ποτέ δε μπορεί κανείς να πει ότι πλήττει μαζί σου
 

βυζολάγνος

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
7.784
Κριτικές
17
Like
5.743
Πόντοι
5.035
μερικα μπορει να ναι σπασμενα απο μενα δικιε μου :tooth: :tooth: :tooth:
Κάτω το πουλί σου ρε!!! http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Brutal/smilie_b_038.gif[/img[/URL]]
Είπαμε φίλοι φίλοι αλλά όχι να τρώμε απ'το ίδιο πιάτο. :2funny:

[QUOTE="νώντας, post: 1687327"]
αν θελετε να το παω και λιγο πιο περα(που δε νομιζω οτι υπαρχει λογος...εμενα δε με ενδιαφερει) σ αυτο φταινε ισως τα στερεοτυπα της κοινωνιας στην οποια μεγαλωσαν και υπαρχουν ριζωμενα μεσα τους...ετσι ασχετα απ το τι θεωρουν συνειδητα ωσ "ηθικο-σωστο" καθε φορα που τρωνε μια νεα ψωλη νιωθουν πιο πουτανες πιο ξεκωλιαρες πιο... πιο... πιο...ισωςνα φταιει κι αυτο...
[/quote]

Εξετάζεις κοινωνιολογικά-ψυχολογικά το θέμα; Γιατί νόμιζα ότι εννοούσες από αισθητικής πλευράς... :tits2:
Υποστηρίζεις δηλαδή ότι μια γυναίκα που τρώει πολλά παστέλια, από ταπεινό χαμομηλάκι γίνεται ζητιάνα του πέους; Πρέπει να το εξετάσουμε ενδελεχώς αυτό τύπε είναι βαρύ... :think:
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
χεχε :grin: που εισαι συ ρε τυπε?για πες τη γνωμη σου!
δεν είχα πολύ ελεύθερο χρόνο τώρα τελευταία και γι'αυτό δε πολυέμπαινα στο site.Τώρα όσον αφορά το θεματάκι σου(αν και ολίγον κουλό) δε μπορώ να απαντήσω με σιγουριά....αυτό που θα πω είναι ότι μάλλον εξαρτάται από την εκάστοτε γκόμενα....άλλες τις αναζωογονεί και άλλες "σπάνε" όπως είπες και συ.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
Νωντα για πες μου ,η Αικατερινη η Μεγαλη ,Τσαρινα δηλ.Βασιλισσα
που πηδιοτανε συνεχεια με διαφορετικους ,ειχε "σπασει " κατα την γνωμη σου ?
Μηπως αυτες που "σπανε " επειδη πηδιουνται με πολλους ,ειναι
επειδη αυτοι οι πολλοί τους "την σπάνε " ?
Με αυτην την εννοια ,πιθανον να εχεις δικιο.
 

Επισκέπτης
Κάτω το πουλί σου ρε!!! http://[URL unfurl="true"]www.smilies.4-user.de/include/Brutal/smilie_b_038.gif[/img[/URL]]
Είπαμε φίλοι φίλοι αλλά όχι να τρώμε απ'το ίδιο πιάτο. :2funny:

Εξετάζεις κοινωνιολογικά-ψυχολογικά το θέμα; Γιατί νόμιζα ότι εννοούσες από αισθητικής πλευράς... :tits2:
Υ[u]ποστηρίζεις δηλαδή ότι μια γυναίκα που τρώει πολλά παστέλια από ταπεινό χαμομηλάκι γίνεται ζητιάνα του πέους;[/u] Πρέπει να το εξετάσουμε ενδελεχώς αυτό τύπε είναι βαρύ... :think:
[/quote]μιλαω για το ποσο επηρεαζει τη γοητεια της ...

οι γιαγιαδες και κυριως οι χοντρες γιαγιαδες  :dancing: μπορει να μας καυλωνουν και να θελουμε να τις γαμησουμε σα τα σκυλια  :zfuck: αλλα δεν ασκουν καμια περεταιρω γοητεια επανω μας σωστα τυπε?
καταλαβαινεις που το παω? :think:

[u]χανουν τη φρεσκαδα τους τη δροσια τους με τα πολλα παστελια[/u]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom