Νέα

Athens Privé Hotel

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trelokotsidou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 63
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
www.bourdela.com/hotel/athens/athens-prive-hotel/]Το thread αναφέρεται στη σχετική καταχώρηση στον κατάλογο[/url]

Έχει πάει κανείς σε αυτό το ξενοδοχείο?
Θέλω να μάθω τιμές και για πόση ώρα μπορείς να είσαι μέσα.Επίσης επειδή δεν έχω ξαναπάει σε κανένα ανάλογο ξενοδοχείο τι θα πρέπει να προσέξω?
Στη ρεσεψιόν ζητάω απλά κλειδί και μετά όταν είναι να φύγω πληρώνω ή προπληρώνει κάποιος ?
 

gastez

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
5.234
Κριτικές
29
Like
8
Πόντοι
1.290
Έχει πάει κανείς σε αυτό το ξενοδοχείο?
Θέλω να μάθω τιμές και για πόση ώρα μπορείς να είσαι μέσα.Επίσης επειδή δεν έχω ξαναπάει σε κανένα ανάλογο ξενοδοχείο τι θα πρέπει να προσέξω?
Στη ρεσεψιόν ζητάω απλά κλειδί και μετά όταν είναι να φύγω πληρώνω ή προπληρώνει κάποιος ?

γιατι δεν παιρνεις τηλέφωνο?
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
Έλεγα να μου πει κάποιος φιλότιμος από εδώ μέσα που ήδη έχει πάει
 
OP
OP
trelokotsidou

trelokotsidou

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2006
Μηνύματα
704
Κριτικές
1
Like
364
Πόντοι
26
ναι γι'αυτό.Ξέρεις να μου πεις πληροφορίες?
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
ναι γι'αυτό.Ξέρεις να μου πεις πληροφορίες?

Καλό  είναι  στα  25 το 3ωρο
έχει  και  καλό διακριτικό παρκιγκ  από  δίπλα .
Μπουρνουζάκαι  και  παντοφίτσες  1  χρήσεως , ταινία  απολυμάνσεως  στη  χέστρα , το κακό  είναι  ότι  σε  μερικά  δωμάτια  ντους , κρεββάτι  και απόπατος  είναι  σε  ενιαίο  χώρο .
Αμά  δε  σε  πειράζει  αυτό  μια  χαρά  είναι και βολικό  και  προσβάσιμο.
Κατεβαίνεις  στο μετρό περνάς  το Περοκέ , στρίβεις  μετά  τα  ταξί  και μόλις  βγεις  Κεραμμέων  είναι  μπροστά  σου .

Ενίοτε  προπληρώνεις , άλλες  φορές  όχι 
 

rocco83

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2007
Μηνύματα
898
Like
95
Πόντοι
6
ειναι ωραιο ξενοδοχειο και οικονομικο.25 ευρω το τριωρο.Το ταβανι εχει αφισες απο διαφορες χολυγουντιανες ταινιες.Τα δωματια ομως ειναι διαφορετικα σε καθε οροφο.Κοιτα και τις κριτικες των ξενοδοχειων.Βγες απο το μετρο,αμεσως κατεβα κατω το δρομο και στα ταξι μπες στην κεραμεων.Προχωρας επι της Κεραμεως περιπου 2 λεπτα και εφτασες.Δεν χρειαζεται να κανεις κρατηση,επι τοπου πας.Σου δινει κλειδι και χειριστηριο αιρκοντ. και τηλεορασης ο ρεσεψιονιστ.
 

bublegum

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2009
Μηνύματα
125
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
ναι γι'αυτό.Ξέρεις να μου πεις πληροφορίες?

Έχουμε και κριτικές. Γιατί δεν ρίχνεις μια ματιά και μετά αν έχεις απορίες να στις λύσουμε;
Εμείς πάντως είχαμε πάρει σουίτα αλλά μας βγήκε ξινή γιατί ήταν χαλασμένο το υδρομασάζ και πλημμύρισε ο τόπος
 

aris49

Νέο Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2009
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Παιδιά το εν λόγω ξενοδοχείο είναι το χειρότερο που έχω πάει. Ίσως του 1ου ορόφου τα δωμάτια να είναι χάλια αλλά αυτό τι σημαίνει?? Ότι αν δεν έχουμε την τύχη να πάρουμε δωμάτιο πιο ψηλά θα πρέπει να γαμήσουμε μέσα στη βρώμα????????
ΟΛΑ είχαν τα χάλια τους. Κρεβάτι, μπάνιο, τοίχοι, μοκέτα πατώματος ο Θεός να βάλει το χέρι του από τη βρώμα. Και γαμώ το κερατό μου που πήγα με ωραία γκόμενα. Παντρεμένος γαρ έχω τις δυσκολίες μου. Απο τότε μόνο Σκαραμαγκά απόμερα με άνετα πάρκινγκ καθαριότητα κλπ. Επισκευθείτε το ALPHA και θα δείτε.
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
ρε σεις,σε αυτο το ξενοδοχειο το ραδιο επαιζε συνεχεια,και παρατηρησα δεν ειχε καμια ηχομονωση ,ακουγα ολη τη συζητηση απο το πανω μπανιο,ποιος ηταν απο εσας επανω και εκανε γελακια με τη κοπελα στο ντουζ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
Παιδιά το εν λόγω ξενοδοχείο είναι το χειρότερο που έχω πάει. Ίσως του 1ου ορόφου τα δωμάτια να είναι χάλια αλλά αυτό τι σημαίνει?? Ότι αν δεν έχουμε την τύχη να πάρουμε δωμάτιο πιο ψηλά θα πρέπει να γαμήσουμε μέσα στη βρώμα????????
ΟΛΑ είχαν τα χάλια τους. Κρεβάτι, μπάνιο, τοίχοι, μοκέτα πατώματος ο Θεός να βάλει το χέρι του από τη βρώμα. Και γαμώ το κερατό μου που πήγα με ωραία γκόμενα. Παντρεμένος γαρ έχω τις δυσκολίες μου. Απο τότε μόνο Σκαραμαγκά απόμερα με άνετα πάρκινγκ καθαριότητα κλπ. Επισκευθείτε το ALPHA και θα δείτε.
το αλφα πολυ καλο,ακομη καλυτερο ομως το καπταιν...........η το αργω χοτελ......
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
νομιζω οτι απεναντι απο το πριβε,υπαρχει ενα πολυ καλυτερο και με ηχομονωση........
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
εμεις σε ποιο θα πανε να σε  :fuck1: ?
ελα,λεω το πριβε ειχε και ενα αλλο παραξενο,το τηλεφωνο ηταν μεσα στο μπανιο!και καθησα μεσα στο μπανιο για να ακουω τι λενε οι απο πανω...........χαχαχα ειχε πλακα.....
συνενοηθηκα με τον ρεσεψιονιστ εγω και μου ειπε 24 ευρω για 3 ωρες..........ενω στο απεναντι ηταν περισσοτερη ωρα αλλα μου αρεσε πολυ το δωματιο...............
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
το αργω ηταν 28 ευρω για 3 ωρες,και το καπταιν 30 ευρω για 3 ωρες περιπου,αλλα ειχε τελεια σαμπουανακια...............
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom