Νέα

Ζει ο διδάσκαλος Ιωσήφ;;;;;;;;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα trikardos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ζει ο Ιωσηφ;;;;;;

  • Πεθανε στο μέτοπο

    Ψήφοι: 12 29,3%
  • Ειναι στο σπιτι του στο Ελλαντα

    Ψήφοι: 6 14,6%
  • Ζει και βασιλευει στην Ουκρανια

    Ψήφοι: 11 26,8%
  • Μας εκανε πλακα τοσο καιρό

    Ψήφοι: 12 29,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    41

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Για να μην κάψουμε το θρεντ της Ουκρανίας, ας ποστάρουμε εδώ την γνώμη μας για τον Μεγα Διδασκαλο της Ουκρανολογίας Ιωσηφ
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
ο ιωσήφ ήταν ξυλουργός.
είχε μια γυναίκα η οποία πέθανε... μετά το έριξε στις παρθένες.
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ο Διδάσκαλος Ιωσηφ μου έκανε πολύ μεγάλη εντιποση από την αρχη

Μπερδεμένη ιστοριά σίγουρα

Από ότι μπορώ να θυμηθώ είχε τελειώσει θεολογική στα Ιεροσόλιμα και μετά παιδαγωγική ακαδημία
(έτσι έγραφε τουλάχιστον)

Φασίστας του κερατά ήταν στις απόψεις του και αμετακίνητος

Η διαίσθηση που έχω κληρονομικά ( Ο Πητ είναι τριτος ξάδελφος του κουμπάρου του περιπτερά μου) μου λέει ότι έγραφε από Ελλάντα
Είχε βέβαια γνώση της Ουκρανίας και των ουκρανίδων
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
τωρα καταλαβατε οτι ηταν απατεωνας που δεν ειχε τι να κανει και ολη μερα καθοταν πανω απ τον υπολογιστη του και εγραφε μαλακιες?
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Νομίζω ότι οι επιμελητές-απουσιολόγοι του τμήματος Ουκρανολογίας θα γνωρίζουν καλύτερα.

Περιμένω τις απόψεις των αριστούχων συμμαθητων μου

Πάντος άνετα τα εγραφε κάποιος όσα έγραψε ο Ιωσηφ και από το Ελλάντα
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Εγώ πριν κάνω κλικ για να διαβάσω αυτό το θρεντ, από τον τίτλο είχα συμπεράνει ότι θα αναφερόταν στον Ιωσήφ Στάλιν. Λάθος μου προφανώς. Αναφέρεσαι σε κάποιον Ιωσήφ που είχε/έχει σχέση με Ουκρανία. Ποιός είναι αυτός;
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Το πρωτο του ποστ λέει πολλά



Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες
« στις: 30/10/08, 14:02 »
Απάντηση με παράθεσηΠαράθεση
Σεβαστά μέλη του Φόρουμ,

επιτρέψατε μου να συστηθώ. Ονομάζομαι Ιωσήφ Μπλάσκος κι είμαι ευρύτερα γνωστός στους κύκλους της διεθνούς Μπουρδελολογίας ως ο "Ουκρανολόγος". Κατοικώ μόμιμα στην Ουκρανία δώδεκα χρόνια. Πρώτη φορά διάβασα το φόρουμ σας και με διασκέδασε αφάνταστα. Διάβασα επίσης και πολλές μαλακείες για την Ουκρανία και κατάλαβα ότι σας πιάνουν λούτσους οι μουνίτσες και διάφοροι που έχουν πάει στην Ουκρανία με την τράπεζα Πειραιώς ή με τον Κόκκαλη και νομίζουν ότι έμαθαν κάτι...
Εμπρός λοιπόν το μάθημα αρχίζει περιμένω τις απορίες σας !
Όλα όσα θα θέλατε να μάθετε για Ουκρανίδες μουνάρες αλλά φοβόσασταν να ρωτήσετε!
Με τιμή

Ιωσήφ (Joe) Μπλάσκος
επίτιμος Δρ Ουκρανολογίας
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Χμ, ψώνιο είναι ο κύριος ή μού φαίνεται; Πόσο αξιόπιστα ήταν τα ποστ του;
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Χμ, ψώνιο είναι ο κύριος ή μού φαίνεται; Πόσο αξιόπιστα ήταν τα ποστ του;

Δεν μπορώ να κρίνω όλα τα ποστ του γιατί δεν έχω πάει Ουκρανία

Ουκρανίδες έχω γνωρίσει αρκετές :knockinb:

Το ζήτημα είναι ότι παρουσίαστικε από την αρχή ως ηδίμων και αυτό με προβλημάτισε  :think:

Ποιός είσαι ρε μεγάλε που χρήζεις ουκρανολό τον εαυτό σου, με το καλημέρα

Εδώ σύντροφοι που έχουν χήσει την μισή Ταυλανδη και έχουν κτησει την μιση Κουβα (αρε Σπυράκο ΘΕΕΕΕΕΕΕΕ) και δεν αυτοχαρακτηρίζονται ΤΑΥΛΑΝΔΟΛΟΓΟΙ ή μην τι άλλο ΚΟΥΒΑΝΟΛΟΓΟΙ
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Αλλά και ο καθόλα γνησιος και σεβαστός Δημητάκης (Τσάρος της Ρωσικής Ηδωνης)που έχει φάει το κρυο της αρκουδας και τα νουνια με το κουτάλι, αυτοχαρακτηρίζεται απλός ως ΠΟΡΝΟΤΟΥΡΙΣΤΑΣ.

 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
Παραυτα ο Σήφης ήτο μεγάλη μορφή πορνουκρανολόγου! ;)
 

ohyes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.021
Like
7
Πόντοι
16
Αλλά και ο καθόλα γνησιος και σεβαστός Δημητάκης (Τσάρος της Ρωσικής Ηδωνης)που έχει φάει το κρυο της αρκουδας και τα νουνια με το κουτάλι, αυτοχαρακτηρίζεται απλός ως ΠΟΡΝΟΤΟΥΡΙΣΤΑΣ.

Πορνομετανάστης αυτοχαρακτηρίζεται, όχι πορνοτουρίστας.
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
27
Πόντοι
166
απ' ότι είδα έχει 9 μέρες να μπει... δεν είναι δα και τόσο μεγάλο διάστημα.. μην ανησυχείτε
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
300
Πόντοι
386
Kαλά έκανε ρε μαλάκες και έγραφε. Θα σας ρωτήσει? Ή σας έβαλε με το ζόρι να τα διαβάσετε?
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.351
Πόντοι
4.765
Παιδια ο δασκαλος σας ζει και βασιλευει.μιλησα σημερα μαζι του.μιλαμε τακτηκα.τωρα ειναι Ελλαδα.πριν λιγο ηταν Ουκρανια.Απατεωνας δεν ειναι,οτι ελεγε ηταν αξιοπιστο και πλακα πλακα ειναι ο ΜΟΝΟς στο σα'ι'τ που ξερει Ρωσσικα.οτι του ελεγα στα Ρωσσικα δεν χρειαζοταν να του το μεταφρασω στα Ελληνικα!απλως οτι ειχε να σας πει σας το ειπε.αν εχεται αποριες διαβαστε τα παλια ποστ του εκει γραφει ολα οσα θελεται να μαθεται για της Ουκρανες.
 
OP
OP
T

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Ναι ο Διδάσκαλος είναι Ελλάντα

Έχει μυστηκή συνάντιση με όλα τα άλλα μέλη της ομάδας ΄'Ε' (να είναι μέλος της ομάδας και μαλιστα αρχηγος του κλιμακίου Ουκρανίας)

Kαλά έκανε ρε μαλάκες και έγραφε. Θα σας ρωτήσει? Ή σας έβαλε με το ζόρι να τα διαβάσετε?

Και μεις καλά κάνουμε, βρε μαλάκα Ιππότα. Εσένα τι σε πηράζει και κλες;;;;;; όποιος θελει μας διαβάζει και γελά
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.079
Κριτικές
10
Like
1.405
Πόντοι
2.357
Ναι ο Διδάσκαλος είναι Ελλάντα

Έχει μυστηκή συνάντιση με όλα τα άλλα μέλη της ομάδας ΄'Ε' (να είναι μέλος της ομάδας και μαλιστα αρχηγος του κλιμακίου Ουκρανίας)

Και μεις καλά κάνουμε, βρε μαλάκα Ιππότα. Εσένα τι σε πηράζει και κλες;;;;;; όποιος θελει μας διαβάζει και γελά

Ακριβως οποιος θελει μας διαβαζει και γελαει ....



ΑΚΟΜΗ την ιδια υπογραφη εχεις ?
ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ ΑΚΟΜΗ ?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
Εαν ειναι Ελλαδα, τοτε του ευχομαστε να περναει καλα, οποτε αυτος που ειπες οτι πεθανε, ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ γιατι ειναι σκατο-γαμημενος μαλακας  :jerking:..!!

Αν οντως πεθανε, να ζησουμε να τον θυμομαστε..! :(

Αν αποφασισε να μην ξαναγραψει ειναι θεμιτο, αλλα να παιζει ολη αυτη η μαλακισμενη παραφιλολογια, περι του εαν ζει, εαν πεθανε, εαν θα ξαναγραψει κλπ κλπ, ειναι τουλαζιστον ηλιθιοτης. :headbang:

Αυτα..
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Εαν ειναι Ελλαδα, τοτε του ευχομαστε να περναει καλα, οποτε αυτος που ειπες οτι πεθανε, ΝΑ ΠΑΕΙ ΝΑ ΓΑΜΗΘΕΙ γιατι ειναι σκατο-γαμημενος μαλακας  :jerking:..!!

Αν οντως πεθανε, να ζησουμε να τον θυμομαστε..! :(

Αν αποφασισε να μην ξαναγραψει ειναι θεμιτο, αλλα να παιζει ολη αυτη η μαλακισμενη παραφιλολογια, περι του εαν ζει, εαν πεθανε, εαν θα ξαναγραψει κλπ κλπ, ειναι τουλαζιστον ηλιθιοτης. :headbang:

Αυτα..

και ακόμα περισσότερο αν έχει μόνο 9 μέρες να μπει, όπως γράφτηκε πριν  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom