Νέα

ερωτηση για παρτουζα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ydroxoos^
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 238
  • Εμφανίσεις 44K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
δεν ξερω αν υπαρχει αναλογο θεμα,αλλα γενικα το ψαχνω και εχω αποριες και θα ηθελα να ακουσω γνωμες...πως ψηνεις μια γυναικα να κανει παρτουζα,πως καταλαβαινεις οτι δεν θα τσινισει,πως της το φερνεις....μετα ειναι θεμα να το εχει μεσα της και να το γουσταρει η εσυ να την ψησεις?θα ηθελα να ακουσω γνωμες..μπορεις να καταλαβεις απο καποια σημαδια οτι θα σου δωσει?ειναι θεμα χρονου?
 

michael_k

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.428
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
βαλε δες καμια τσοντα :2on1:
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
δεν ξερω αν υπαρχει αναλογο θεμα,αλλα γενικα το ψαχνω και εχω αποριες και θα ηθελα να ακουσω γνωμες...πως ψηνεις μια γυναικα να κανει παρτουζα,πως καταλαβαινεις οτι δεν θα τσινισει,πως της το φερνεις....μετα ειναι θεμα να το εχει μεσα της και να το γουσταρει η εσυ να την ψησεις?θα ηθελα να ακουσω γνωμες..μπορεις να καταλαβεις απο καποια σημαδια οτι θα σου δωσει?ειναι θεμα χρονου?


πολυ απλο .δεν γινεται να πεισεις μια γκομενα να κανει παρτουζα.

μονο μια πουτανα. πας σε ενα στουντιο. κανονιζεις με την υπευθυνη του μαγαζιου και την ιδια την κοπελα

και κανεις παρτουζα.

κι αυτη που θα γνωρισεις στο club και θα νομιζεις οτι την επεισες να κανει παρτουζα,αυτη τη

δουλεια κανει τις υπολοιπες μερες(independent πουτανα) , απλα δεν το ξερεις εσυ. ;)
 

Επισκέπτης
Εδώ δεν έχετε μια βασική να γαμάτε ,ψάχνετε για δευτερη? :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Y

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
αν πειτε καμια αποψη θα ηταν καλο να γινει κουβεντα...απο τσοντες και οικους ανοχης οκ το μονο ευκολο !!!
 
OP
OP
Y

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
καλα οταν λεμε παρτουζα...παιζει κυρια αλητισα να γαμαμε δυο αντρες μια!!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Δεν ειναι ψωμι η γυναικα για να την ψησεις. Ουτε και ο αντρας βεβαια. Αμα γουσταρεις, λες στα ισια οτι η γκαμα των ενδιαφεροντων σου περιλαμβανει  και αλλους και κανεις μια συζητηση που σιγουρα θα καταληξει καπου.
Για να κανω και μια ερωτηση σε οσους ψαχνουν παρτουζες.
Μπορειτε να δωσετε οτι θα παρετε?
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Εδώ δεν έχετε μια βασική να γαμάτε ,ψάχνετε για δευτερη? :2funny: :2funny: :2funny:

Μην τον αποπέρνεις ειναι σε αναπαγωγηκή φάση

καλα οταν λεμε παρτουζα...παιζει κυρια αλητισα να γαμαμε δυο αντρες μια!!

Δύσκολα

Πρωτον κόψε τις τσόντες και σταματα την :jerking:
 

i_am_back

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.510
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
16
καλα οταν λεμε παρτουζα...παιζει κυρια αλητισα να γαμαμε δυο αντρες μια!!

-είσαι ρε για παρτούζα το βράδυ?
-ναιιι!!!Πόσοι θα είμαστε??

-αν φέρεις και την γυναίκα σου...τρείς!!!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Πρωτον κόψε τις τσόντες και σταματα την :jerking:

να τον μπήξει θέλει ρε ο άνθρωπος...γι'αυτο και ρωτάει... :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
Y

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
πως το εννοεις αυτο?αν δεν μπορεις να δωσεις οτι θα παρεις τοτε δεν πρεπει να ξεκινας πιστευω.γιατι τα παντα δεν εχουν μονο μια οπτικη γωνια
 

Επισκέπτης
Δεν ειναι ψωμι η γυναικα για να την ψησεις. Ουτε και ο αντρας βεβαια. Αμα γουσταρεις, λες στα ισια οτι η γκαμα των ενδιαφεροντων σου περιλαμβανει  και αλλους και κανεις μια συζητηση που σιγουρα θα καταληξει καπου.
Για να κανω και μια ερωτηση σε οσους ψαχνουν παρτουζες.
Μπορειτε να δωσετε οτι θα παρετε?
Τι να δώσουν και τι να πάρουν αγάπη μου?Αυτοί που τα ρωτάνε αυτά μόλις ανακάλυψαν οτι αυτό που φουσκώνει κάτω απο το παντελόνι τους λέγεται πουτσα.
Μου έχει τύχει σκηνικό με τύπο που με έψηνε για παρτούζα(δεν γουστάρω την όλη φάση με τίποτα εντωμεταξύ) και είπα να τον κάνω test drive να δω πόσα χιλιόμετρα πιάνει και ο τύπος ήταν παντελώς ανιδεος απο ξεκώλιασμα.Παρτούζες και μαλακίες.Εδώ δεν μπορούν να χειριστουν ενα μουνί σωστά μου θέλουν και δεύτερο.
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Οταν συμμετεχεις σε παρτουζα σαν ζευγαρι, θα πρεπει
1. Να δεχτεις να παρεις με εναν αλλον την φιλη-γυναικα-γκομενα  ξερω γω.
2. Να ξερεις πως θα συμπεριφερθεις οταν εχεις 2 γυναικες.
3. Οταν εισαι σε μεγαλη παρτουζα, να μη ψαχνεις καθε τοσο τι κανει και που ειναι η δικια σου,
κλπ κλπ κλπ
 

David_Webb

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.780
Κριτικές
9
Like
1.265
Πόντοι
4.375
δεν ξερω αν υπαρχει αναλογο θεμα,αλλα γενικα το ψαχνω και εχω αποριες και θα ηθελα να ακουσω γνωμες...πως ψηνεις μια γυναικα να κανει παρτουζα,πως καταλαβαινεις οτι δεν θα τσινισει,πως της το φερνεις....μετα ειναι θεμα να το εχει μεσα της και να το γουσταρει η εσυ να την ψησεις?θα ηθελα να ακουσω γνωμες..μπορεις να καταλαβεις απο καποια σημαδια οτι θα σου δωσει?ειναι θεμα χρονου?
Προσωπικά με όσες το έχω συζητήσει (στη διάρκεια κάποιου είδους σχέσης) ήταν όλες άνετες να μου πούν τι θα προτιμούσαν (με άλλον άντρα ή με μία άλλη γυναίκα και το γενικότερο concept). Μόνο μία όμως προχώρησε από όλες τις φορές που το  πρότεινα σοβαρά. Σημειωτέον ότι πρότεινα κάτι τέτοιο (αν θυμάμαι καλά 5-6 φορές) μόνο όταν μπορούσα να οργανώσω την υλοποίηση των φαντασιώσεων που μου είχαν περιγράψει (π.χ. με τον τάδε, στο τάδε μέρος κ.λ.π.) όποιες ήταν τόσο "άνετες" που να το συζητήσουν σε λεπτομέρεια.
Συνεπώς μη συμπεράνεις ότι μία που το συζητάει άνετα θα το κάνει κιόλας ακόμη και αν είναι πολύ συγκεκριμένη στο τι υποτίθεται ότι θα ήθελε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
81.242
Κριτικές
31
Like
11.984
Πόντοι
5.097
Εδώ δεν έχετε μια βασική να γαμάτε ,ψάχνετε για δευτερη? :2funny: :2funny: :2funny:
[/quote
εχω μια βασικη θελεις να γινεις η αναπληρωματικη για τις δυσκολες μερες τισ περιοδου
ελπιζω να μην ειμαι τοσο γκαντεμης και να εχεται τον ιδιο κυκλο :2funny:
 
OP
OP
Y

ydroxoos^

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιαν 2008
Μηνύματα
221
Like
17
Πόντοι
1
για αυτο εθεσα το ερωτημα...μπορεις να παρεις καμια σημαδια και προχωρησεις γιατι πολλες γυναικες στο ακουσμα της παρτουζας τρεχουν..υστερα συμφωνω με το αλλο παληκαρι..αν δεν μπορεις να δωσεις οτι παρεις καλυτερα μην ξεκινησεις,σιγουρα πρεπει να εχεις σκεφτει καποια πραγματα πριν μπεις σε ενα τετοιο παιχνιδι
 

tommaso

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2007
Μηνύματα
5.099
Like
2
Πόντοι
66
Οταν συμμετεχεις σε παρτουζα σαν ζευγαρι, θα πρεπει
1. Να δεχτεις να παρεις με εναν αλλον την φιλη-γυναικα-γκομενα  ξερω γω.
2. Να ξερεις πως θα συμπεριφερθεις οταν εχεις 2 γυναικες.
3. Οταν εισαι σε μεγαλη παρτουζα, να μη ψαχνεις καθε τοσο τι κανει και που ειναι η δικια σου,
κλπ κλπ κλπ


αυτος ο χρηστης ειναι τιμημενος.  κατι πρεπει να ξερει παραπανω..

εχει γουστο να ειναι βιολογος..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom