Νέα

Μπουρδέλα και Studio με Ασιάτισσες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SPAWN
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 446
  • Εμφανίσεις 133K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Για οτι αναφερετε σε ασιατισσες !!!
 

germaon

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Απρ 2006
Μηνύματα
1.655
Κριτικές
18
Like
13
Πόντοι
2.007
Η Κλάρα-Λειλά δουλευε καποτε στη Λιοσίων 278 αλλά τωρα ξαναχαθηκε.Οταν πηγα βρηκα εκει την μουρλο-Παόλα. Ξερετε πού δουλευει τωρα? Οπως επισης εχει χαθει και η Ελβιρα -Ζανα μια αλλη σχιστοματα απο το Καζακσταν. Οποιος ξερει κατι ας ενημερωσει το σαιτ.
 

Επισκέπτης
Τίποτα με ασιάτισες ξέρετε? Είτε call girls είτε σπίτι??
 

Undertaker

Μέλος
Εγγρ.
27 Οκτ 2005
Μηνύματα
165
Like
25
Πόντοι
1
Τίποτα με ασιάτισες ξέρετε? Είτε call girls είτε σπίτι??

Από σπίτι δεν έχω ακούσει τίποτα. Στην Χρυσή ευκαιρία εχει πότε πότε τηλέφωνα, αλλά όσες φορές έχω ψωνίσει από εκει (με εξαίρεση μία φορα αλλά δυστυχώς η κοπέλα χάθηκε) απογοητευτηκα από τις υπηρεσίες.

Εννοείται βέβαια πως οι "Κινεζούλες" και "Γιαπωνεζούλες" των αγγελιών είναι κατα 99,9% φιλιπινέζες ή ρωσσίδες (από τις περιοχές που συνορευουν με τις ασιατικές χώρες)
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
δυο φορες εχω παραγειλει γιαπωνεζες ...την μια φορα ηταν οντωσ γιαπωνεζα ειχε ερθει στην ελλαδα με ενα ελληναρα που τελικα χωρισαν και εμεινε εδω..... ηταν φοβερη μπανακι μαζι μια φοβερη πιπα και απαλο δερμα μετα  μπανιο μαζι παιχνιδια μεσα στην μπανιερα και μετα δευτερος γυροσ...το ξενοδοχειο ηταν το 3χχχ στην ιουλιανου με τα σπεσιαλ δωματια και τα στρογγυλα μπανια...
αυτο ηταν πριν 3 χρονια περιπου και παει εχασα το κονε...
η αλλη φορα με γιαπωνεζα ηταν μια αγγελια σιγουρα θα την εχετε δει λεει σουηδεζα-γιαπωνεζα ζητησα γιαπωνεζα μου ηρθε και καλα η γιαπωνεζα (ξανθια ψηλη ρωσωφατσα....)και μου ελεγε τα δικα της οποτε την ρωτησα πεσ μου τρεισ πολεις την ιωαπωνιασ και μονο που δεν εμεινε....... συν ενω ειχαμε συνενοηθει 2 εκτωνωσεις μολισ καναμε μια φορα μου λεει δεν εχω αλλο προφυλακτικο οποτε την εκανε με ελαφρα πηδηματακια (μαθημα απο τοτε ενα κουτακι παντα μαζι ακομα και σε μαζατζιδικο) βεβαια μετα τα εβαλα με τον εαυτο μου σκεφτομενος αν δεν κανει η πουτανα πουτανια ποιος δεν ειναι πιο καταληλος.......
σε μπουρδελο στην φυλης ειχα πετυχει μια απο καζακσταν...
καλη φαση ολα τα λεφτα τα ματια της οταν γαμιοτανε στον καθρεφτη.....
τελος παντων η ποιοτητα δεν ειναι αντοιστοιχη των χρηματων που δινουμε τελικα οποτε το 20ευρω σε μπουρδελο μερικες φορες ειναι φοβερο value for money.
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
παντως ρε σεις να ρωτησω κατι....την κλαρα η λειλα η  οπως αλλιως λεγεται που επαιζε παλια αριστομενους,μετα λιοσιων και λιγο βριλλησου την εχει δει κανεις?...εχω να την δω πανω απο 2 μηνες.....
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0

Πιου Ταυλανδεζα Συγγρου 12 Καλο μασαζ καλο κοριτσι
 

sexy_captain

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
677
Like
442
Πόντοι
26
Ελβιρα : τι θυμήθηκα...Οταν είχε πρωτοέρθει στην Ελλάδα,την είχα πάρει στο hotel πίνδαρος !!! εποχή '98 αν θυμάμαι καλά...
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Τζενη Ταυλανδεζα
Μασσαζ παλια Ομηρου 44 τωρα στην Βεικου. Φραπεδια απο το πρωτο ραντεβου
 

Mikros

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2006
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
Μεταξουργείο, στο μπουρδέλο που είναι μόνο του στο μικρό στενό κοντά στην Καραισκάκη είναι το μπουρδέλο που είναι full στο πλακάκι μπάνιου. Σχεδόν απέναντι από ένα ξενοδοχείο & δίπλα από κάτι ταβέρνες.

Πέτυχα και τσατσα σχιστομάτα αλλά και πουτάνα 2 φορές τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Δεν δοκίμασα.
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.092
Like
129
Πόντοι
16
καλη η πληροφορια σου!!!
πρωι, απογευμα η βραδυ????
 

pavlosp

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2006
Μηνύματα
37
Like
1
Πόντοι
0
Σε ποιο νούμερο φίλε; Πόσα πληρώνεις την ώρα; Κανα μπουρδέλο με κινεζούλες, πέρα από το μασάζ;
 

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Αυτές που κυκλοφορούνε έχουνε μεγάλο στήθος ή είναι κλασικές αβυζες ασιατισες?
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Η Πιου εχει σιλικονατο η Τζενη μικρο.
 

KINEZAKIAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Αυγ 2006
Μηνύματα
6
Like
0
Πόντοι
0
Γειά χαρά μάγκες! Ε :ak:μαι απο επαρχια και θα κατεβω αθηνα για δουλειες σε μια εβδομαδα/ Θα ηθελα να ρωτησω που μπορω να βρω κινεζα-κορεατισσα - ιαπωνεζα για ξεμπουκωμα. Είτ σε μπορδέλο είτα κολ γκέρλ
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
110
Like
1.783
Πόντοι
8.360
Μεταξουργείο, στο μπουρδέλο που είναι μόνο του στο μικρό στενό κοντά στην Καραισκάκη είναι το μπουρδέλο που είναι full στο πλακάκι μπάνιου. Σχεδόν απέναντι από ένα ξενοδοχείο & δίπλα από κάτι ταβέρνες.

Πέτυχα και τσατσα σχιστομάτα αλλά και πουτάνα 2 φορές τις τελευταίες 2 εβδομάδες.

Δεν δοκίμασα.
Μπορείς να γίνεις πιο συγκεκριμένος στο που είναι το μπουρδέλο που λές,απέναντι απο πιο ξενοδοχείο,αν λες αυτο που είναι διπλά στις ταβερνες απέναντι απο το Stanley πήγα χθές το βράδυ και ουτε τσατσα ούτε πουτάνα ασιατισσα είδα
 
OP
OP
S

SPAWN

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
98
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
βγαλαμε ακρη που ειναι η ασσιατισες;
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
261
Κριτικές
110
Like
1.783
Πόντοι
8.360
Οχι,και δεν βλέπω να βγάζουμε άκρη,έρχετε ένας πετάει την μαλακία του αναβει φωτιές και σηκώνετε και φεύγει βλέπεις ένα ποστ έχει αυτος που το ανέφερε,εγώ πήγα 2 φορές στο συγκεκριμένο μια πρωί και μια βράδυ κατι πατσαβούρες είχε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom