Νέα

Ζευγαρι σε τσοντοσινεμα!!!!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aggeloskalos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 144
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

aggeloskalos

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη το προηγουμενο thread μετατραπηκε σε ερωτικες ιστοριες θα ειμαι λιτος και κατανοητος.Εχει παει κανεις με γκομενα?Εχει δει τετοιο σκηνικο??Σε πιοσινεμα μπορει να παει ενα ζευγαρι??Οποιαδηποτε αποψη εχετε σχετικη με το θεμα δεκτη......
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
ειναι δυνατον μια νορμαλ κοπελα να παει σε τσοντοσινεμα ρε φιλε;
;
 
OP
OP
A

aggeloskalos

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Μια νορμαλ οχι μια τρελα καριολα που διψαει για πουτσο και σπερμα ναι.Εχω μια τετοια γιαυτο και γουσταρει να παει.Το θεμα ειναι οτι εγω δεν ρωτησα εαν μια νορμαλ θα  πηγαινε σε ενα τετοιο μερος.Σορρυ κιολας...ημουν οσο πιο αναλυτικος μπορω...αποψεις περι του θεματος εχουμε??εαν οχι απλα διαβαζε τις απαντησεις!!!!!
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
24
Πόντοι
166
Επειδη το προηγουμενο thread μετατραπηκε σε ερωτικες ιστοριες θα ειμαι λιτος και κατανοητος.Εχει παει κανεις με γκομενα?Εχει δει τετοιο σκηνικο??Σε πιοσινεμα μπορει να παει ενα ζευγαρι??Οποιαδηποτε αποψη εχετε σχετικη με το θεμα δεκτη......

Και όμως φιλάρα, στα πολύ παλιά χρόνια (τέλη '70- αρχές '80) που τα βίδεο ήταν πανάκριβα (εξ ου και η κατάρα "να σου καεί το βίντεο" ) κάποιοι τολμιροί πήγεναν με τις γυναίκες τους ή τις γκόμινες στα τσοντάδικα.
Βέβαια υπήρχαν και τα ντράιβιν σίνεμα, όπου έπαιζαν τσόντες και γίνονταν χαμός στα αμορτισέρια (έχω γράψει σε άλλο θρεντ)
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
αν πιστευεις οτι το λεει η καρδια της. . (και οχι μονο. . :grin:) πηγαινε την. .
αλλα χλωμο το κοβω να βρει πολλους γαμιαδες εκει. .  :S
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Είναι πολλές κανονικές που γαργαλιέται το μυαλό τους να πανε σε τσοντοσινεμά αλλα θέλουν πολύ σπρώξιμο γιατι κολλάνε.
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
υπάρχουν ακόμα τσοντάδικα???????  :new_shocked: :new_shocked: :new_shocked:
 
OP
OP
A

aggeloskalos

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
Είναι πολλές κανονικές που γαργαλιέται το μυαλό τους να πανε σε τσοντοσινεμά αλλα θέλουν πολύ σπρώξιμο γιατι κολλάνε.

Πες τα αρχηγε μου!!!!!Και πολλα αλλα θελουν να κανουν αλλα θελουν σπρωξιμο
 

Επισκέπτης
Επειδη το προηγουμενο thread μετατραπηκε σε ερωτικες ιστοριες θα ειμαι λιτος και κατανοητος.Εχει παει κανεις με γκομενα?Εχει δει τετοιο σκηνικο??Σε πιοσινεμα μπορει να παει ενα ζευγαρι??Οποιαδηποτε αποψη εχετε σχετικη με το θεμα δεκτη......
ρε παπαρα,ημουν ο μονος που σου εδωσε μια σοβαρη απαντηση γιατι εχω αναλογη εμπειρια..
σου ανελυσα τα συν & τα κατα..
οποιος αλλος εγραψε,απλα το εκανε για τον χαβαλε..
τι σε κανει να πιστευεις οτι θα μαθεις κατι παραπανω απ οσα ηδη σου εχω γραψει???
τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν θα μετατραπει & αυτο το θρεντ,σε χαβαλετζιδικο???
πλακα μας κανεις???
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Επειδη το προηγουμενο thread μετατραπηκε σε ερωτικες ιστοριες θα ειμαι λιτος και κατανοητος.Εχει παει κανεις με γκομενα?Εχει δει τετοιο σκηνικο??Σε πιοσινεμα μπορει να παει ενα ζευγαρι??Οποιαδηποτε αποψη εχετε σχετικη με το θεμα δεκτη......


ο μετατροπέας είναι εδώ. ετοιμάσου.

γουστάρεις να πηδήξεις γκομενάκι μπροστά σε φιλοθέαμον κοινό, να μην τους πω σινεφίλ;
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Πες τα αρχηγε μου!!!!!Και πολλα αλλα θελουν να κανουν αλλα θελουν σπρωξιμο

  Σίγουρα, ετσι ειναι. Αμα τους αρχίσεις ενα θεματακι για πλακα και καλα, βλέπεις οτι τσιμπάνε και το σκέφτονται. Λεσβιακό μπορεί αν βγει, παρτούζα, φαντασίωση οτι ειναι πορνη κτλ
 
OP
OP
A

aggeloskalos

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
ρε παπαρα,ημουν ο μονος που σου εδωσε μια σοβαρη απαντηση γιατι εχω αναλογη εμπειρια..
σου ανελυσα τα συν & τα κατα..
οποιος αλλος εγραψε,απλα το εκανε για τον χαβαλε..
τι σε κανει να πιστευεις οτι θα μαθεις κατι παραπανω απ οσα ηδη σου εχω γραψει???
τι σε κανει να πιστευεις οτι δεν θα μετατραπει & αυτο το θρεντ,σε χαβαλετζιδικο???
πλακα μας κανεις???
Εχεις δικιο οτι ησουν ο μονος που μου εδωσε σοβαρη απαντηση..Αλλα ησουν ο μονος ρε παπαρα!!!!Εσυ μπορει να πηγαινεις καθε μερα και να γνωριζεις.Εγω ομως οχι.Λες να παω σε ενα τετοιο μερος βασιζομενος σε μια και μοναδικη αποψη???Γιαυτο θελω και αλλες αποψεις και απο αλλους που εχουν παει!!!Εννοειται και την δικια σου λιγο πιο αναλυτικη γιατι δεν λεω σαφης ησουν αλλα πολυ συντομος!!!!
 

Επισκέπτης
Εχεις δικιο οτι ησουν ο μονος που μου εδωσε σοβαρη απαντηση..Αλλα ησουν ο μονος ρε παπαρα!!!!Εσυ μπορει να πηγαινεις καθε μερα και να γνωριζεις.Εγω ομως οχι.Λες να παω σε ενα τετοιο μερος βασιζομενος σε μια και μοναδικη αποψη???Γιαυτο θελω και αλλες αποψεις και απο αλλους που εχουν παει!!!Εννοειται και την δικια σου λιγο πιο αναλυτικη γιατι δεν λεω σαφης ησουν αλλα πολυ συντομος!!!!
& ποσο χρονο θες για να καταλαβεις οτι δεν προκειται να παρεις αλλη σοβαρη απαντηση???
ποσο δυσκολο σου ειναι να καταλαβεις οτι γκομενες σαν αυτην που περιγραφεις,σαν αυτην που ετυχε σε εμενα,ειναι υπερσπανιες περιπτωσεις στο ελλαντα???
δεν ειμαστε στην γαλλια οπου αυτα ειναι καθημερινοτητα απο την δεκαετια του 70..
ξυπνα..
τι αλλο να σου γραψω???
τραβα ξαναδιαβασε οτι εχω γραψει..
σαλτσες δεν χρειαζονται..
ουτε γραφω βιπερ για να τον παιξουν οι αγαμητοι..
λιτος & περιεκτικος..
συνεχισε να μαλακιζεσαι με τους υπολοιπους..
& μην σκας..
η γκομενα θα την βρει την ακρη..
εσυ μαλλον οχι..
 
OP
OP
A

aggeloskalos

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2010
Μηνύματα
11
Like
0
Πόντοι
0
& ποσο χρονο θες για να καταλαβεις οτι δεν προκειται να παρεις αλλη σοβαρη απαντηση???
ποσο δυσκολο σου ειναι να καταλαβεις οτι γκομενες σαν αυτην που περιγραφεις,σαν αυτην που ετυχε σε εμενα,ειναι υπερσπανιες περιπτωσεις στο ελλαντα???
δεν ειμαστε στην γαλλια οπου αυτα ειναι καθημερινοτητα απο την δεκαετια του 70..
ξυπνα..
τι αλλο να σου γραψω???
τραβα ξαναδιαβασε οτι εχω γραψει..
σαλτσες δεν χρειαζονται..
ουτε γραφω βιπερ για να τον παιξουν οι αγαμητοι..
λιτος & περιεκτικος..
συνεχισε να μαλακιζεσαι με τους υπολοιπους..
& μην σκας..
η γκομενα θα την βρει την ακρη..
εσυ μαλλον οχι..
Σε ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σου.......θα παω τωρα και εγω να τον παιξω με τους αλλους τωρα...Δεν εχω και τη διευθυνση σου να σου στειλω την γκομενα για να βρει την ακρη μαζι σου!!!
 
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
1.768
Κριτικές
4
Like
1
Πόντοι
16
Απλά πρέπει να προσέξεις η γκόμενα να ειναι τσαμπουκάς και να μη μασάει ψυχολογικά, μην ειναι συνεσταλμένη κτλ. γιατι εκει μεσα φαντάζεσαι πως θα νοιώσει. Και καριολα να ειναι πρεέπι να ειναι τσαμπουκας καριολα, οχι σιγανο ποταμι.
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
Σε ευχαριστω πολυ για τις αποψεις σου.......θα παω τωρα και εγω να τον παιξω με τους αλλους τωρα...Δεν εχω και τη διευθυνση σου να σου στειλω την γκομενα για να βρει την ακρη μαζι σου!!!



βασικός κανόνας είναι να ΜΗΝ πιστεύεις τις μαλακίες που γράφουμε ανέξοδα όλοι εδώ. δεν νομίζω να χρειάζεται περαιτέρω ανάλυση.
 

BOX3R 13

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
873
Like
1
Πόντοι
6
ρε μαστορα εσυ περιμενεις να βγαλεις ακρη απο το τι θα σου πουν εδω μεσα οι "προφεσορες" ; ; ;
τραβα με τη γκομενα αφου τοσο το θελετε και οι δυο σας και καντε οτι γουσταρετε...
να σας βιασουν λιγο χλωμο το κοβω. .  :headbang: :headbang:
τοσο πολυ επιδερμικος εισαι ; ; και θελεις αναλυση επι της αναλυσης ;
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
επίσης το μόνο σίγουρο είναι ότι θα στη "πέσουν" πουσταράδες με εμφάνιση Κουασιμόδου οι οποίοι αναζητούν το φώς, οκ;
 

Επισκέπτης
Επειδη το προηγουμενο thread μετατραπηκε σε ερωτικες ιστοριες θα ειμαι λιτος και κατανοητος.Εχει παει κανεις με γκομενα?Εχει δει τετοιο σκηνικο??Σε πιοσινεμα μπορει να παει ενα ζευγαρι??Οποιαδηποτε αποψη εχετε σχετικη με το θεμα δεκτη......

Υπάρχει και η άλλη λύση...κλείνουμε από το bourdela ένα τσοντοσινεμά πριβέ, μαζευόμαστε καμια 50ρια μέλη του site και παρτουζώνουμε όλοι μαζί την παρτουζιάρα γκόμενά σου! ;) :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom