Νέα

SPORT FM

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SSGT-i
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ανοιγω το θεμα για το ραδιοφωνικόςσταθμό σπορ fm διοτι μετα το παιχνιδι του ΠΑΟ βγηκαν ολοι και κει που προσκυναγανε σισε και σια ξαφνικα ειναι ολοι αμπαλοι τα ισοπεδωνουν ολα,το ιδιο συνεβη και με το γαυρο πιστευω ο πιο παρακμιακος αθλητικος σταθμος.
ειδικοτερα κατι καρπετοπουλοι και πανουτσηδες ουτε με κρατικη επιχορηγηση δεν ακουγονται...
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
ανοιγω το θεμα αυτο διοτι μετα το παιχνιδι του ΠΑΟ βγηκαν ολοι και κει που προσκυναγανε σισε και σια ξαφνικα ειναι ολοι αμπαλοι τα ισοπεδωνουν ολα,το ιδιο συνεβη και με το γαυρο πιστευω ο πιο παρακμιακος αθλητικος σταθμος.
ειδικοτερα κατι καρπετοπουλοι και πανουτσηδες ουτε με κρατικη επιχορηγηση δεν ακουγονται...
ρε τυπε τι σου κανει εντυπωση,στην ελλαδα αλλαζουν αποψη καθε κυριακη
την προηγουμενη ο παο ηταν ομαδαρα και ο νιοπλιας προπονηταρας
τωρα ειναι αχρηστοι
αν κανουν 2πλο στον παοκ θα λενε αλλα
:2funny: :2funny:
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Δυστυχώς όμως φιλαράκο η ΕΡΑ είναι χειρότερη...Δεν έχουμε επιλογή γαμώτο.Εγώ δεν χωνεύω αυτόν τον Γκόντζο!!!Πολύ μαλάκας!!!
 
OP
OP
S

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
ρε τυπε τι σου κανει εντυπωση,στην ελλαδα αλλαζουν αποψη καθε κυριακη
την προηγουμενη ο παο ηταν ομαδαρα και ο νιοπλιας προπονηταρας
τωρα ειναι αχρηστοι
αν κανουν 2πλο στον παοκ θα λενε αλλα
:2funny: :2funny:
σωστοτατος απολυτε...ο μπαντοβιτσ θα λενε
δω λενε SIR TAKIS
 
OP
OP
S

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
Δυστυχώς όμως φιλαράκο η ΕΡΑ είναι χειρότερη...Δεν έχουμε επιλογή γαμώτο.Εγώ δεν χωνεύω αυτόν τον Γκόντζο!!!Πολύ μαλάκας!!!
καλα μιλαμε αυτος ηταν παλαιοτερα ερα και τωρα συστεγαζεται με το σωτηρακοπουλο
 
OP
OP
S

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
δω ξαναεπεστρεψε ο καραλης
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
εγω ακουω αρκετα σε βαθμο κακουργηματως αλλα σε εκπομπες που ανοιγουν γραμμες μονο. εκει μου αρεσει
 

NikosATH

Μέλος
Εγγρ.
23 Οκτ 2005
Μηνύματα
79
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
10
υπαρχουν και πολυ χειρωτερα βλεπε ερα σπορ :jerking:.και ο σεντρα μετριος ειναι με καποιες εξερεσεις,ο αρενα εκλεισε..τουλαχιστον στον sport fm εχει καποιες ωραιες χαβαλετζιδικες  εκπομπες,(τσαμο-θαναιλακη το πρωι 7-10 :rockon: και τσαουση βαιμακη 10-12 το βραδυ/κορυφαια εκπομπη :rockon:).bonus= οταν ειναι dj η γ.κοντουλη  :rockon: :rockon: :rockon:εχει και τελεια μουσικη..
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
Αυτούς του Fight Club ποτέ δεν τους συμπάθησα. Από την ΕΡΑ κιόλας που ήταν πάντα ξενέρωνα όταν τους άκουγα. Ο ορισμός της φράσης μαγκιά, κλανιά.
κοιτα γουστα ειναι αλλα εγω θεωρω οτι ειναι το αντιστοιχο αλ τσαντιρι σε ραδιο με αθλητικο περιεχομενο.
 
OP
OP
S

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
υπαρχουν και πολυ χειρωτερα βλεπε ερα σπορ :jerking:.και ο σεντρα μετριος ειναι με καποιες εξερεσεις,ο αρενα εκλεισε..τουλαχιστον στον sport fm εχει καποιες ωραιες χαβαλετζιδικες  εκπομπες,(τσαμο-θαναιλακη το πρωι 7-10 :rockon: και τσαουση βαιμακη 10-12 το βραδυ/κορυφαια εκπομπη :rockon:).bonus= οταν ειναι dj η γ.κοντουλη  :rockon: :rockon: :rockon:εχει και τελεια μουσικη..
o sentra πιστευω πιο καλος ειναι...
ειδικοτερα ο τσαρλυ και ο θεμης το βραδυ το κατ-εχουν,επισης και ο real οταν μιλαει γεωργιου αλλα δεν ειναι εντελως αθλητικος,η ποικιλια του μου αρεσει
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ειναι ενα σατιρικο προγραμμα φιλε μου.
 
OP
OP
S

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
μαγκες ο χελακης μου αρεσει που πριν απο μερικα χρονια εκμεταλευομενος ΤΟ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ θυμαστε ολοι εβαλε υποψηφιοτητα για δημαρχος ουτε 6 τοις εκατο δε πηρε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 
OP
OP
S

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
το σωτηρακοπουλο θα το ξε-σκονισω
                                  observer
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
172
Πόντοι
866
μαγκες ο χελακης μου αρεσει που πριν απο μερικα χρονια εκμεταλευομενος ΤΟ ΠΕΙΡΑΤΙΚΟ θυμαστε ολοι εβαλε υποψηφιοτητα για δημαρχος ουτε 6 τοις εκατο δε πηρε :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
δηλαδη πηρε τα 3 επι 2 φορες τυπε? :2funny: :2funny:
 
OP
OP
S

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
66
Πόντοι
166
για να δουμε θα ξανακατεβει;;
χαιρετω memosan antistheni zero
 

Φυλήςυχος Πολίτης

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
11.773
Like
0
Πόντοι
166
υπαρχουν και πολυ χειρωτερα βλεπε ερα σπορ :jerking:.και ο σεντρα μετριος ειναι με καποιες εξερεσεις,ο αρενα εκλεισε..τουλαχιστον στον sport fm εχει καποιες ωραιες χαβαλετζιδικες  εκπομπες,(τσαμο-θαναιλακη το πρωι 7-10 :rockon: και τσαουση βαιμακη 10-12 το βραδυ/κορυφαια εκπομπη :rockon:).bonus= οταν ειναι dj η γ.κοντουλη  :rockon: :rockon: :rockon:εχει και τελεια μουσικη..

Φίλε σε όλα συμφωνώ πλην από το πρωινό με Τσαμόπουλο - Θαναηλάκη. Πολύ δήθεν και ψεύτικοι. Παρατηρήστε τον τρόπο που γελουν και με τί μαλακίες βρίσκουν να το κάνουν. Επίσης, δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος που έφυγε ο Νικολαϊδης πριν απο 2-3 χρόνια. Την ώρα που είχαν κάνει πρόταση σε Μαχαίρα Νικολαϊδη να τελειώνουν από τις επτά και όχι στις οκτώ, ερχόταν ο Τσαμόπουλος από τις επτάμιση και έμπαινε με το έτσι θέλω να χαιρετίσει και καλά στο στούντιο την ώρα που είχαν εκπομπή Μαχαίρας - Νικολαϊδης (Γιουρούσι Χαραματιανό λεγόταν). Τελικά τα κατάφερε η μουχρίτσα και μετέφεραν το δίδυμο Μαχαίρα - Νικολαϊδη πέντε με επτά κάτι που δεν δέχθηκε ο Νικολαϊδης και έφυγε καλά έκανε. Πόσο τον πήγαινα. ήταν ο πρώτος που άρχισε τη μίμηση Νικολακόπουλου μετά το επεισόδιο εναντίον του.
Τσίμπησαν μια ώρα οι Τσαμοθαναηλάκηδες και ξεκινούν από τις επτά. Και τώρα έρχεται ο Τσαμόπουλος από τις 06:30 και πάλι μπαίνει στο στούντιο και καλά να χαιρετήσει. Τί θέλει τώρα; Τετράωρο ή να μεταφέρει το τρίωρό του έξι με εννέα;
 

Vagelis_20

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2009
Μηνύματα
709
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
6
Φίλε σε όλα συμφωνώ πλην από το πρωινό με Τσαμόπουλο - Θαναηλάκη. Πολύ δήθεν και ψεύτικοι. Παρατηρήστε τον τρόπο που γελουν και με τί μαλακίες βρίσκουν να το κάνουν. Επίσης, δεν μου άρεσε καθόλου ο τρόπος που έφυγε ο Νικολαϊδης πριν απο 2-3 χρόνια. Την ώρα που είχαν κάνει πρόταση σε Μαχαίρα Νικολαϊδη να τελειώνουν από τις επτά και όχι στις οκτώ, ερχόταν ο Τσαμόπουλος από τις επτάμιση και έμπαινε με το έτσι θέλω να χαιρετίσει και καλά στο στούντιο την ώρα που είχαν εκπομπή Μαχαίρας - Νικολαϊδης (Γιουρούσι Χαραματιανό λεγόταν). Τελικά τα κατάφερε η μουχρίτσα και μετέφεραν το δίδυμο Μαχαίρα - Νικολαϊδη πέντε με επτά κάτι που δεν δέχθηκε ο Νικολαϊδης και έφυγε καλά έκανε. Πόσο τον πήγαινα. ήταν ο πρώτος που άρχισε τη μίμηση Νικολακόπουλου μετά το επεισόδιο εναντίον του.
Τσίμπησαν μια ώρα οι Τσαμοθαναηλάκηδες και ξεκινούν από τις επτά. Και τώρα έρχεται ο Τσαμόπουλος από τις 06:30 και πάλι μπαίνει στο στούντιο και καλά να χαιρετήσει. Τί θέλει τώρα; Τετράωρο ή να μεταφέρει το τρίωρό του έξι με εννέα;

Όντως ειδικά ο Θαναηλάκης γελάει σα μαλάκας ενώ ο άλλος δεν ξέρει καν να γελάσει και σφίγγεται.Και αυτά που λένε είναι τελείως κρυώκολα.Έλεγε ο Θαναηλάκης τι κάνει μια χελώνα πάνω το καβούκι μιας άλλης και απαντά!!!Της πηδάει το σπίτι!!!!Και άρχισε ο Θαναηλάκης και ο άλλος ο καραγκιόζης να γελάνε σαν να μην πω!!Μαλακίες.Ο Μαχαίρας με τον άλλο κάνουν καλή κριτική και έχουν καλύτερο χιούμορ.Καυστικό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom