Νέα

Είναι χαμένα λεφτά τα κωλόμπαρα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Xartinos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 283
  • Εμφανίσεις 54K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Xartinos

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2006
Μηνύματα
456
Like
1
Πόντοι
1
Το θέμα αφορά τα κολόμπαρα.
Προσπαθώ να πείσω ένα φίλο (ο οποίος τρελένεται για γυναίκες) να πάμε μαζί να κάνουμε χαβαλέ και να περάσουμε όμορφα, αλλά αυτός αρνείται συνέχεια κατηγορηματικά. Μου λέει ότι σου τρώνε τα λεφτά και δε γαμάς κι'ολας. Τσάμπα λεφτά δηλαδή για να σε καβλώσουν και να φύγεις.Πιστεύει πολύ στο ξερό καμάκι (εννοώ σε άγνωστες γκόμενες) ,λέγοντας μου ότι στα δύσκολα φαινεται η αξία σου ενώ στα κολόμπαρα μπορεί να πάει ο οποιοσδήποτε.
Το κακό είναι ότι με έχει ψιλοπείσει ότι μπορεί έτσι να είναι τα πράγματα. Καμιά άποψη επί του θέματος;;
 

rainmaker13

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
211
Like
2
Πόντοι
1
Το θέμα αφορά τα κολόμπαρα.
Προσπαθώ να πείσω ένα φίλο (ο οποίος τρελένεται για γυναίκες) να πάμε μαζί να κάνουμε χαβαλέ και να περάσουμε όμορφα, αλλά αυτός αρνείται συνέχεια κατηγορηματικά. Μου λέει ότι σου τρώνε τα λεφτά και δε γαμάς κι'ολας. Τσάμπα λεφτά δηλαδή για να σε καβλώσουν και να φύγεις.Πιστεύει πολύ στο ξερό καμάκι (εννοώ σε άγνωστες γκόμενες) ,λέγοντας μου ότι στα δύσκολα φαινεται η αξία σου ενώ στα κολόμπαρα μπορεί να πάει ο οποιοσδήποτε.
Το κακό είναι ότι με έχει ψιλοπείσει ότι μπορεί έτσι να είναι τα πράγματα. Καμιά άποψη επί του θέματος;;

Εκτός σπάνιων περιπτώσεων δεν γαμάς οπότε πιστέυω ότι είναι τζάμπα λεφτά.ʼμα θέλω να καβλώσω κάθομαι σπίτι και βλέπω καμμιά τσόντα..Όσες φορές πήγα δεν ήμουν τυχερός...
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
κοιτα ρε φιλε στο κωλομπαρο ξερεις οτι δεν προκειται να γαμισεις και να πιασεις γκομενα.ειναι ονειρο απατηλο αυτο.απλος πας με κανα φιλαρακι να πιεις κανα ποτο να δεις καμια μουνιτσα να γδυνεται .αμα γουσταρεις κερνας καμμια γκομενα ποτακι να πειτε καμια μαλακια να περασει η ωρα και αν θελεις να πιασεις <<ψαχνο>> την παιρνεις και κανα χορο.συνολο κανα 35 ευρω.
τωρα αν πας σε  ενα κανονικο μπαρακι θα εισαι ορθιος στριμωγμενος με ενα ποτο στο χερι σαυρες να κυκλοφορουν γυρω σου που στην καλυτερη θα τις κερασεις ενα ποτο και στο τελος ή εξαφανιζονται ή ανταλλαζεις κανα τηλεφωνο το οποιο μετα δεν το σηκωνουνε ποτε........ουτε γυμνα κωλαρακια βλεπεις ουτε γκομενα πιανεις ουτε γαμας....γιατι κακα τα ψεματα γκομενες ωραιες καλες μεσα απο κυκλους με παρεες  χτυπας ετσι στο ξεμπαρκο μονο κατι ζουδια.....και τα λεφτα πανω κατω τα ιδια ειναι.......επομενως βασικα πρεπει να συνηδειτοποιησετε οτι πατε για το χαβαλε στο κωλομπαρο και οχι για να βγαλετε γκομενα,και αν ο φιλος σου ειναι τοσο μουνακιας  κανονικα επρεπε να ειχε 3-4 γκομενες να του κανουν στριπ που προφανως δεν εχει γιατι μαλλον δεν ειναι και τοσο στεγνο καμακι......αρα φιλε μου εσυ ορθως σκεφτεσαι ο φιλος σου μαλλον εχει ταμπου-κομπλεξ ή οικονομικη στενοτητα(εκει παω πασο).επισης πεστου οτι αυτα ελεγα και εγω παλια αλλα οταν πηγα μια φορα μετα μου καλαρεσε και ξεκινησα το αθλημα...........
 

KOSTASF16

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
5.264
Like
115
Πόντοι
66
και στα κωλομπαρα και στα στριπτηζαδικα  "ΑΕΡΟΓΑΜΑΣ".
αν θες να συχαθεις το πηδημα κανε ενα sex trip. δε σου λεω που να πας γιατι γινομαι κουραστικος..
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
11
Πόντοι
2.007
Προ 10ετιας στο Επικεντρο(δν υπαρχει τωρα) στην ΝΣ, με εναν φιλο ο οποιος ειχε φαει κολλημα με μια απο εκει μεσα, τελικα την καταφερε.
2-μηνη παρουσια μας καθε Π&Σ, με 3-4 ποτα καθε βραδυ. 
 
Εγγρ.
20 Μαρ 2007
Μηνύματα
324
Like
148
Πόντοι
1
Πεταμενα λεφτα ειναι αυτα που τα δινεις και δεν ευχαριστιεσαι γενικα.Ακομα και σε κολομπαρο να πας,αν περασεισ καλα δεν κλαις τα λεφτα σου. :boobies:
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1

easyrider77

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.866
Κριτικές
6
Like
236
Πόντοι
86
Το θέμα αφορά τα κολόμπαρα
......................................

Πιστεύει πολύ στο ξερό καμάκι (εννοώ σε άγνωστες γκόμενες) ,λέγοντας μου ότι στα δύσκολα φαινεται η αξία σου ενώ στα κολόμπαρα μπορεί να πάει ο οποιοσδήποτε.
...............................

στα κολομπαρα  πας για χαβαλε να παρεις  κανα  ματι    να παιξεις
με κανα  ..νακι  χορο κλπ και γενικα  να ξεδωσης 

τωρα αμα πιστευη στο ξερο καμακι,  το καλυτερο ειναι να κανει  παιχνιδι
εκτος  μπαρ γενικα 
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
Προ 10ετιας στο Επικεντρο(δν υπαρχει τωρα) στην ΝΣ, με εναν φιλο ο οποιος ειχε φαει κολλημα με μια απο εκει μεσα, τελικα την καταφερε.
2-μηνη παρουσια μας καθε Π&Σ, με 3-4 ποτα καθε βραδυ. 
τοσο χρειαστηκα να καταφερω κι εγω μια Ουγγαρεζα παλια σε κωλαδικο του Χαλανδριου.....αρκετα ποτα 3-4 φορες τη βδομαδα αλλα το παιγνιδι ειχε φαση...στην αρχη μου επετρεψε φιλακια μετα μπαλαμουτια μετα πιπα και επιτελους την εσπρωξα....το γελιο με την τυπισα ηταν οταν μου εστειλε λουλουδια στα γενεθλια μου στο σπιτι μου!!κατι μουτρα που εκαναν οι δικοι μου......
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
11
Πόντοι
2.007
τοσο χρειαστηκα να καταφερω κι εγω μια Ουγγαρεζα παλια σε κωλαδικο του Χαλανδριου.....αρκετα ποτα 3-4 φορες τη βδομαδα αλλα το παιγνιδι ειχε φαση...στην αρχη μου επετρεψε φιλακια μετα μπαλαμουτια μετα πιπα και επιτελους την εσπρωξα....το γελιο με την τυπισα ηταν οταν μου εστειλε λουλουδια στα γενεθλια μου στο σπιτι μου!!κατι μουτρα που εκαναν οι δικοι μου......

Το φιλαρακι μου ηταν μεγας γκαντεμης. Στο πρωτο ραντεβου εκτος μαγαζιου, του πηρε πιπα αλλα οταν προσπαθισε να την μαμισει, βιωσε την απολυτη απογοητευση. Η γκομενα ειχε πολυ στενο κοπλο. Και οταν λεω πολυ στενο εννοω ΔΕΝ μπορουσε να την γαμισει με τιποτα. Απιστευτο κι ομως αληθινο. Περιοριζαταν στις πιπες κ μετα απο λιγο καιρο της πηρε 1 φορα λοκο κ την εκανε με ελαφρα. 
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Ανάλογα τα γούστα είναι αυτά.
είχα πάει μερικές φορές στη μιχαλακοπούλου στον κάβο αν θυμάμαι τ' όνομα.
Γυναικες πολύ κάτω του μετρίου, αλλά έβλεπες μερικούς και την είχανε καταβρει εκεί.
πήγαινε το το φιλαρακι σου, μπορεί να του αρέσει, άλλωστε μια φορά, πόσα λεφτά θα πετάξετε?
σ' ένα στριπ να πάτε και να κολλήσει, θα πετάξετε πολύ περισσότερα  ;)
 

Επισκέπτης
για να πιτσιλισεισ σε τατια μαγαζια γνομι μου ειναι ποσ πρεπει να ξοδεψεις πολλα λεφτακια.....τα οποια δεν τα βρισκουμε στο δρομο οι περισοτεροι εδο μεσα....οποτε καλιτερα κανα μπουρδελακι ι κανα στουντιακι!!!!ετσι λεο....
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
για να πιτσιλισεισ σε τατια μαγαζια γνομι μου ειναι ποσ πρεπει να ξοδεψεις πολλα λεφτακια.....τα οποια δεν τα βρισκουμε στο δρομο οι περισοτεροι εδο μεσα....οποτε καλιτερα κανα μπουρδελακι ι κανα στουντιακι!!!!ετσι λεο....
σωστα τα λες γιγαντα πιτσιλιστη!!!
απλα εκεινες τις εποχες υπηρχαν φραγκα λογω καλων εποχων χρηματιστηριου.....μετα το κραχ κλεισαν πολλα τετοια ιδρυματα αν προσεξατε....
 

Επισκέπτης
δε κρατιεσαι απο τιν καυλα σαβαλα!!!!χεχε!!!!
 

galanomatis

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2006
Μηνύματα
490
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
παντως προτιμω να τα σκασω σε ενα κωλομπαρο παρα σε ενα σκυλαδικο οπου εισαι στριμωγμενος σε ενα τραπεζι με την μουσικη στην διαπασων δεν μπορεις να πεις μια κουβεντα οι τραγουδιαρες ειναι παραφωνες και μονο οφθαλμολουτρο προσφερουν και πληρωνεις τα μαλιοκεφαλα σου για ενα μπουκαλι και τελικα ουτε που εχεις διασκεδασει το μονο για το οποιο καυχιεσαι την αλλη μερα ειναι να πεις<<πηγα στο ταδε χχχσκυλαδικο και ειδα τον........την........και τον ........περασαμε φοβερα>>- ο κλασσικος μαλακας νεοελληνας-ενω ουσιαστικα εχεις πονοκεφαλο εχει βουλωσει η μυτη σου απο τα τσιγαρα και βλαστημας τα γιουρια που σκασες .......ενω στο μπαροκωλο αραζεις στην καναπεδια σου και χαιδευεις κολαρακια
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.110
Κριτικές
5
Like
56.912
Πόντοι
12.056
χαμενα λεφτα ειναι τα λεφτα για ανθοπωλεια, ζαχαροπλαστεια, κοσμηματοπωλεια, για μπουκαλια σε πρωτο τραπεζι πιστα στις μπουζουκερι.
Τα λεφτα για πουτανες και κωλομπαρα δεν ειναι ποτε χαμενα-πεταμενα λεφτα
Tι σοφια ειπες παλι προεδρε!!!!!
 

Επισκέπτης
'γαλανοματισ' σοστος ο καυλιαρης!!!ετσι ειναι φιλε οπος τα λες!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
οπου υπαρχει προσφορα καφε και μπουζουκομαγαζο να ειναι καλο ειναι! :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
χαμενα λεφτα ειναι τα λεφτα για ανθοπωλεια, ζαχαροπλαστεια, κοσμηματοπωλεια, για μπουκαλια σε πρωτο τραπεζι πιστα στις μπουζουκερι.
Τα λεφτα για πουτανες και κωλομπαρα δεν ειναι ποτε χαμενα-πεταμενα λεφτα

απαπα.. ωραιος ο moderator!!! ;)  :cheesy:
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
η γνωμη μου ειναι πως εαν πιστευεις οτι η γκομενα τα αξιζει τοτε οσα λεφτα και να ξοδεψεις οσα κακα ποηματα να γραψεις , οσα ξενυχτια και αν τραβηξεις για χαρη της αξιζει τον κοπο. εαν αρχισεις να σκεφτεσαι οτι ξοδευεις πολα για παρτη της τοτε δεν σε καυλωνει τοσο! Τοτε κανα στουντιακι η μπουρδελακι που λεει ο φιλος πιτσιλιστης.
Καποτε γουσταρα μια γκομενα τρελα... μου εκανε την δυσκολη, στο τελος εστειλα μια ανθοδεσμη που χρειαστηκαν 2 ανθρωποι νατην ανεβασουν στο σπιτι της! μετα μου εκατσε και ηταν απο τους καλυτερους πηδους που εχω κανει οχι γιατι ηταν "τεχνικα" καλος αλλα να ηταν κατι σαν το Euro. η χαρα της νικης εστω και απο τυχη!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom