Νέα

Lost strippers!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 255K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ανοιξα το θρεντακι αυτο για να προσπαθησουμε να βρουμε old strippers που μας σημαδεψαν και τις εχουμε χασει απο μερες,μηνες εως και χρονια!Να ξεκινησω εγω πρωτα αναφεροντας παρα πολλες κοπελες κουκλες του σιροκο στην συγγρου εποχης 97-2001!την αμερικανιδα την alex την θυμαστε?πηγε οριστικα los angeles δυστυχως...τί μουνι θεε μου?η μαργαριτα απο baby o υπογειου στη συγγρου?καποιος την ειχε πετυχει ως λουλουδου στην ζηνα και εγω ως πελατισσα στο palace μια μερα πριν 3,4 χρονια!για πειτε.........για πειτε!
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
αντε μπρε εσεις.............
 

Επισκέπτης
αυτα ειναι για τουσ παλιουσ περπατιμενος καυλιαριδες!!!διστιχοσ δε μπορο να απαντισο!!!ι εμπιρια μου στα strip με περιοριζει!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
τι να τις κανουμε τις παλιες ρε συ βασο. νεο αιμα φερτε ρεεε, τοπο στα νιατα!!  :cheesy:
 

Επισκέπτης
Γιατι να εισαι τοσο συναισθηματικος φιλε Vaso ?

Εσυ τωρα νομιζεις οτι η Αlex, αναρωτιεται που να ειναι αυτο το καλο παιδι ο vasos ?

Bρε μπας και τους εχουμε δωσει πολυ αξια ?

Οχι τιποτε αλλο, αλλα πιθανως ορισμενες εν ενεργεια στριπτηζουδες να διαβαζουν αυτα που γραφουμε και να λενε.." Εεε ας το Δαντη να τραγουδαει το No Madonna.."
Eμεις ειμαστε καλυτερες απο αυτην...

Με την οποια εμπειρια στο χωρο, παρατηρω οτι οταν δειχνω μεγαλο ενδιαφερον για καποια στριπτηζου, αυτη με εχει στην μπριζα και μετα με βαζει στο ψυγειο...Μολις κατεβασω στροφες αρχιζει να περναει πιο συχνα απο μπροστα μου, να με χερεταει, να μου ζηταει φωτια (οταν πριν εχει περασει απο καμμια δεκαρια καπνιστες..) και γενικα να μου στελνει το μηνυμα..."εδω ειμαι...μιλα μου.."

 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Ανοιξα το θρεντακι αυτο για να προσπαθησουμε να βρουμε old strippers που μας σημαδεψαν και τις εχουμε χασει απο μερες,μηνες εως και χρονια!Να ξεκινησω εγω πρωτα αναφεροντας παρα πολλες κοπελες κουκλες του σιροκο στην συγγρου εποχης 97-2001!την αμερικανιδα την alex την θυμαστε?πηγε οριστικα los angeles δυστυχως...τί μουνι θεε μου?η μαργαριτα απο baby o υπογειου στη συγγρου?καποιος την ειχε πετυχει ως λουλουδου στην ζηνα και εγω ως πελατισσα στο palace μια μερα πριν 3,4 χρονια!για πειτε.........για πειτε!

14-2-1991 Παγκρατι club La Nuit (δεν υπαρχει πια) διπλα στο Caravel, Mitskevich Maria απο την Μοσχα, και Λινε απο Κιεβο, κανουν μαζι ενα σοου λιγο λεσβιακο... μενουν στο royal olympic στις Στηλες... Η πρωτη  μου επαφη με Ρωσιδα με γαλανα ματια και δερμα σαν κρεμα σαντιγυ... και ξυρισμενο μουνακι ! Τοτε ημουν 25 και μολις ειχα αρχισει να δουλευω... ο μισθος τελειωνε την πρωτη βδομαδα... της χαρισα και ενα μαυρο Ralph Lauren πουκαμισό μου. Αραγε τι να κανει τωρα? θα ειναι τωρα 36 ετων!
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
Φιλε Vaso εχεις δικιο! που να ειναι και η Βικτωρια απο το Sirocco στην Βαρη? Η Suzy απο το ιδιο ειναι παντρεμενη με ενα φιλο μου και μενει Θρακομακεδόνες... η Νatasha απο το Aphrodite ειναι και αυτη παντρεμενη με αλλο φιλο μου 5 χρονια και εχει τωρα διδυμα, η Ελενα απο την Μοσχα απο το Aphrodite , Lolita , Rasputin την εχασα, την Ολγα που ηταν cg πριν και μετα πηγε Rasputin νομιζω πηγε πισω στην Τασκενδη...
 

Επισκέπτης
εσυ ποια σκοπευεις να παντρευτεις?την επιστημη?
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.251
Κριτικές
3
Like
6.831
Πόντοι
1.486
Ναντέλα από Αphrodite Palace,Rasputin,Gold!Τρελό μωρό ,το κυνήγαγα από μαγαζί σε μαγαζί το 97...Ξέρει κανείς τι απέγινε???
 

countVronsky

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2006
Μηνύματα
653
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
6
εσυ ποια σκοπευεις να παντρευτεις?την επιστημη?
Oxi την Αννα Καρεννινα αλλα με τον τροπο που της φερθηκα μαλλον δεν θα θελει... Μπορει την Χιονατη η το Ελληνικο Καλοκαιρι η την Βασιλισσα της Νυχτας
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Μια βραζιλιάνα (έτσι τουλάχιστον έλεγε) πριν πολλά χρόνια στις μούσες, που δεν έχω συγκρατήσει τ' όνομα της, μου χτήπησε το πρώτο μου φραπόγαλο μες τον κόσμο
...που να ναι άραγε αυτή η ψυχή...
δε θα ξεχάσω τις 11,000 δρχ που το πλήρωσα...
ήταν ο ακριβότερος καφές ever  :grin:
και επίσης μια Γκαμπριέλα, ρουμάνα στο amazon, πριν πολλά χρόνια πάλι, σε full-nude χορό, μου βαλε τη μύτη μου μες το μ... της
από τότε έχει πάρει ένα ροδαλό χρώμα, το οποίο κρατά μέχρι σήμερα  :grin:
δεν τις ξαναείδα ποτέ...
 

Επισκέπτης
μια ξανθια με σχετικα μεγαλο στηθος που δουλευε στο αμαζων οταν πρωτοξεκινησε και η ινα?
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
αν λες σ' εμένα Warhol, ναι, μια ξανθιά, που μερικές φορές έπιανε τα μαλιά κοτσιδάκια...
 

Επισκέπτης
σε σενα λεω !!οντως ηταν πολυ δυναμη η γκομενα!!αλλα εξαφανιστηκε!!μαλλον εφυγε απο ελλαδα!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.492
Κριτικές
22
Like
354
Πόντοι
5.795
παιδια μου αρεσει τι θεμα διοτι πιστευω οτι οι παλιες στριπτιτζουδες ηταν καλυτερα κατα κανονα  παιδια και εχω περασει με μερικες πολυ καλα θα ηθελα να ρωτησω εαν εχετε πληροφοριες για τις γυναικες που δουλευαν στην παλια ανατολη καλλιθεα χαμοστερνας απο τα καλυτερα μαγαζια κατα την γνωμη μου... που ειναι η κορινα?/ η αλονα?? η ναντια??η εβα απο λιθουανια?? η βικτωρια??  η κελλυ ,η ιρα απο μολδαβια και μερικες αλλες που δεν θυμαμε ονοματα ...συγκινηθηκα..
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Χαίρομαι που την θυμάσαι!
όντως ήταν αστέρι...
 

Επισκέπτης
φυσικα και την θυμαμαι!!ξεχνιεται??ωραιες εποχες τοτε!!ο φραπες στο αμαζων με 10 ευρω !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom