Νέα

Strip club Hustler-New York City

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα silver_bullet
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
Καταρχας να απολογηθω που ανοιγω το τοπικ εδω αλλα εκτος απο αθηνα και επαρχια δεν υπαρχει επιλογη για εξωτερικο...Τεσπα,ειμαι αρτι αφιχθεις εκ Μεγαλου Μηλου και σαν γνησιος καυλομπουρδελιαρης "τιμησα" με την παρουσια μου το εν λογω στριπκλαμπ.Καταθετω λοιπον τις εμπειριες μου

Καταρχας ο χωρος ειναι εξαισιος,με δερματινους τεραστιους καναπεδες,πανακριβο εξοπλισμο απο φωτιστικα,μηχανηματα,ηχο,κατι που κανει τη μουσικη απολαυση...η πιστα μεγαλη με πολλα καθισματα γυρω της για πανοραμικα πλανα και με τεραστιους καθρεφτες...τωρα οσον αφορα τις τιμες πληρωσα εισοδο 15 δολλαρια και αλλα40 για χορο...να σημειωσω πως στο χορο απαγορευεται δια ροπαλου να αγγιξεις...μονο βλεπεις την γκομενα να κολοτριβεται...ο αραπης στεκει στη γωνια και επιβλεπει τους ατακτους πελατες οι οποιοι πεταγονται εξω με συνοπτικες διαδικασιες...οσον αφορα τις γκομενες τι να πω...λες και ειναι βγαλμενες απο τσοντα...απιστευτα μουνια,ολες αμερικανες με τεραστια βυζια....δεν παιζει να μην εχουν κανει πλαστικη...μιλαμε για βυζια που αμα βρεχει μπαινεις απο κατω για να καταλαβετε το μεγεθος...

επιασα την κουβεντα με μια που μου εκανε ψηστηρι...μου λεει παμε για χορο(ηταν γυρω στις 3 παρα,τετοια ωρα εσκασα μυτη στο μαγαζι...)της κανω ειναι νωρις αργοτερα...μου λεει τι νωρις ρε φιλε σε λιγο κλεινουμε!!της λεω στην ελλαδα τετοια ωρα παμε στα μαγαζια και καποια κλεινουν στις 6 η οταν φυγει ο τελευταιος πελατης....εμεινε η γκομενα....


τελοσπαντων,ηθελα να παω και σε ενα αλλο που λεγεται gentlemens club στην τimes square αλλα φευ,δεν προλαβα....κριμα γιατι παρατηρησα οτι ηταν ανοιχτο απο νωρις το μεσημερι και ειχα εισπραξει καλες κριτικες...
 

Επισκέπτης
Δεν το στελνεις αυτο το ποσταρισμα ( εκτος της αναφορας του αραπη..) και στα sites των στριπτηζαδικων ?

Μπας και δουμε και καμμια ανακαινηση δηλαδη..
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ρε  μαγκες μεγαλη ξενερα να μην μπορεις να πιασεις !!! ειχα παει και εγω στην αγγλια σε ενα στριπτιτζαδικο απο τα καλα sprearmint rhino λεγεται με μουναρες μεσα καλυτερες και απο μοντελα μπορω να πω αλλα απο χουφτωμα μηδεν. Mεσα ομως ηταν πολυ κυριλε ολοι με κουστουμια και υπηρχε και καλο κλιμα εννοω διαθεση απο τον κοσμο!!! το μαγαζι ηταν στην τριχα και το service αψογο !! με το που εκανες νοημα σκαγανε 3 , οχι σαν εδω που πρεπει να εκπεμψεις σοσ για να σε δουνε !!!


παρτε ματι τι επιπεδου κοπελες εχει μεσα !!!
 

rokoss

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.282
Κριτικές
2
Like
5
Πόντοι
16
το μαγαζι ηταν στην τριχα και το service αψογο !! με το που εκανες νοημα σκαγανε 3 , οχι σαν εδω που πρεπει να εκπεμψεις σοσ για να σε δουνε !!!


εδω, μονο τους αναπτηρες βλεπουν αμεσως..
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
22
Like
356
Πόντοι
5.795
ρε  μαγκες μεγαλη ξενερα να μην μπορεις να πιασεις !!! ειχα παει και εγω στην αγγλια σε ενα στριπτιτζαδικο απο τα καλα sprearmint rhino λεγεται με μουναρες μεσα καλυτερες και απο μοντελα μπορω να πω αλλα απο χουφτωμα μηδεν. Mεσα ομως ηταν πολυ κυριλε ολοι με κουστουμια και υπηρχε και καλο κλιμα εννοω διαθεση απο τον κοσμο!!! το μαγαζι ηταν στην τριχα και το service αψογο !! με το που εκανες νοημα σκαγανε 3 , οχι σαν εδω που πρεπει να εκπεμψεις σοσ για να σε δουνε !!!


παρτε ματι τι επιπεδου κοπελες εχει μεσα !!!


ωραια αυτα που λες και η διευθυνση που μπηκα καλη αλλα χωρις χουφτωμα ελεος... δεν βαζουμε καμμια τσοντα  στην τηλεοραση ...η μυκονο παραλια το καλοκαιρι.. να το βλεπεις και να μην μπορεις να το πιασεις....και να δωσεις ενα σωρο λεφτα για πεταμα κατα την γνωμη μου
 

GABOR

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2006
Μηνύματα
293
Like
0
Πόντοι
1
Εδώ τα "ελαφρά" τσοντοπεριοδικά Playboy, Penthouse, Hustler, Club κτλ τα έχουν μέσα σε πλαστικές ΜΑΥΡΕΣ σακκούλες όταν τα βλέπεις στα αεροδρόμιά τους λές και είναι τίποτα διαστροφή. Επίσης σε όλες τις πολιτείες η πορνεία είναι illegal εκτός της Nevada. Aλλά όμως η χώρα ΣΦΥΖΕΙ ΑΠΟ ΣΕΞ. Αντε να βγάλεις άκρη. Η υποκρισία πάει σύννεφο.
 
OP
OP
S

silver_bullet

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
485
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
να προσθεσω οτι ο πριβε χωρος  διαρκουσε μιση ωρα και γινοταν σε κλειστα δωματια....προσωπικα δεν πηρα αλλα ρωτησα...το τι γινεται πισω απο τισ κλειστες πορτες δεν το γνωριζω...αλλα υποψιαζομαι την κλασσικη ελληνικη πατεντα.Τιποτα...
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.886
Like
1.127
Πόντοι
216
ωραια αυτα που λες και η διευθυνση που μπηκα καλη αλλα χωρις χουφτωμα ελεος... δεν βαζουμε καμμια τσοντα  στην τηλεοραση ...η μυκονο παραλια το καλοκαιρι.. να το βλεπεις και να μην μπορεις να το πιασεις....και να δωσεις ενα σωρο λεφτα για πεταμα κατα την γνωμη μου


εγω προσωπικα θα γουσταρα να επεφτε και καμια πιπουλα ορ κανα γαμησακι !!! παντως μαγκες δεν θα το ξεχασω ποτε οτι την πρωτη φορα που πηγα babe o or babe gold δεν θυμαμαι σε ποιο τα μπερδευω, με το που μπενουμε μεσα με τον κολλητο περναμε ενα μπαρακι που ειχε δεξια στην εισοδο , κατεβενουμε δυο τρεια σκαλακια για να βρουμε τραπεζι και βλεπουμε απο πισω μας σε ενα καναπε ενα τυπο να σπρωχνει ενα μουνακι και τα σερβιτορια γυρω γυρω να προσπαθουνε να κρυψουνε την κατασταση !!! Αφου τελικα κατσαμε με τον κολλητο παθαμε νεο σοκ με λεσβιακο με δονητες που ξεκινισε τυχαια μετα απο λιγο !!! δεν ηθελα και πολυ !!! τα ειδα ολα ο ανθρωπας !!!

Υ.Γ απο τοτε δεν ετυχε να ξαναπαω !!!
 

Επισκέπτης
τρελαθικε ο καθλιαρισ λεον!!!!!αχχαχαχα!!!!!καυλοσες αγορι μου ???καυλοσεσ με τα πουτανακια??χεχε!!!να ξαναπαμε να ξαναπαμε!!!!!
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
να προσθεσω οτι ο πριβε χωρος  διαρκουσε μιση ωρα και γινοταν σε κλειστα δωματια....προσωπικα δεν πηρα αλλα ρωτησα...το τι γινεται πισω απο τισ κλειστες πορτες δεν το γνωριζω...αλλα υποψιαζομαι την κλασσικη ελληνικη πατεντα.Τιποτα...

μηπως νομιζεις λαθος για τα πριβε της αμερικης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom