Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Studio Γοργόνες (Λ. Βουλιαγμένης 83)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα KINKYCHRIS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 570
  • Εμφανίσεις 60K
  • Tagged users Καμία

KINKYCHRIS

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
138
Κριτικές
3
Like
90
Πόντοι
1
www.bourdela.tv/content/view/481/224/lang,el/]Το thread αυτό αναφέρεται στην καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλογο[/url]

Ξέρει κανείς αν υπάρχει ακόμα αυτό το studio .
Hταν η γνωστή Κλαιρη-Ιζαμπελα κ.λ.π
Αν υπάρχει έχει γίνει καμία ανανέωση
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
11
Πόντοι
2.007
Ξέρει κανείς αν υπάρχει ακόμα αυτό το studio .
Hταν η γνωστή Κλαιρη-Ιζαμπελα κ.λ.π
Αν υπάρχει έχει γίνει καμία ανανέωση

Ειναι κλειστο εδω και αρκετο καιρο. Περναω καθημερινα 2 φορες και ειναι παντα κλειστο. 
 

bene

Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2005
Μηνύματα
588
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
6
ειναι κλειστο φιλε
 

Επισκέπτης
εχει κλεισει!!μαλλον η κλαιρη πηρε την γκομενα της και συνταξιοδοτηθηκε!!
 

Επισκέπτης
νομιζο ποσ εχι κλισει οποσ λενε και οι σιναγονιστεσ!!!
 

THANASIS(1)

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
78
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
ειχα παει πριν καιρο ειχε ενα κιν.τηλ απεξω το πηρα αλλα δεν απαντησε ποτε μαλλον παει....... ετσι και αλλιως το μαγαζι ειχε παρει τα κατω εδω και πολυ καιρο ηταν μια φορα μια ξανθια δεν θυμαμε ονομα που εκανε πολυ καλο γαμισι και αλλη μια ψιλοτραβελι αλλα και αυτη καλουτσικη...σας θυμισα κατι...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
11
Πόντοι
2.007
Η τρελεγκο η Ισαβελα/Κλαιρη ειναι η «καλουτσικη» ?
Εχεις παει μαζι της βρε θηριο?
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
531
Πόντοι
7.125
Εντάξει θέμα γούστου, και αναλόγως την προτίμηση του καθενός. Για παραδείγμα είχα πάει στην Κλαίρη παλαιότερα και μπορώ να πω η περιποίηση ήταν άψογη.
Και εγώ την έχω ψάξει τώρα, αλλά το κινητό δεν απαντάει. Αν κανείς έχει περισσότερες πληροφορίες ας δώσει. 
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.193
Κριτικές
6
Like
2.633
Πόντοι
456
Iσως να καταλαβε οτι δεν κανει για πουτανα,αργησε βεβαια μερικα χρονια αλλα ευτυχως πηρε τη μεγαλη αποφαση.
Θεε μου σε ευχαριστουμε.
 

alexxx1922

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει κανέις τελευταία στο συγκεκριμένο(ναι είναι η γνωστή Κλαίρη/Ίζαμπελ).Είχα πάει 3-4 φορές στο παρελθόν αλλά όσες φορές πήγα τον τελευταίο μήνα το βρήκα κλείστο.Πλζ ενημερώστε και αν υπάρχει κάποιο τηλ επικοινωνίας pm me!Ευχαριστώ εκ των προτέρων και ελπίζω σε ανταπόκριση επείδη υπάρχει ανάγκη! :PP


edit_antisthenis: το thread συγχωνεύτηκε.
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
531
Πόντοι
7.125
Φίλε και εγώ ψάχνω την Κλαίρη, αλλά το κινητό της δεν απαντάει εδώ και μήνες. Ισως δεν ισχύει πια, αυτό είναι το πιθανότερο. Η Κλαίρη δεν τα βρήκε με τον ιδιοκτήτη στη Βουλιαγμένης 83 και είχε φύγει από τα Χριστύγεννα. γύρω στα τέλη Φλεβάρη που απαντούσε στα τηλέφωνα μου είχε πει ψάχνει να ξανανοίξει κάπου. Μετά τίποτα. Εξαφανίστηκε.
Τώρα προσωπικά, ο καθένας έχει την άποψή του, εγώ όσες φορές είχα πάει ήταν πολύ καλή και ευγενική. Αλλά αναλόγως τα γούστα του καθενός. Τώρα δεν ξέρω. Ισως να σταμάτησε πια. Δεν είναι πια όπως πριν 10 χρόνια, κακά τα ψέμματα. Αυτά.
 

Επισκέπτης
Δεν είναι πια όπως πριν 10 χρόνια, κακά τα ψέμματα. Αυτά.
-------------------
Τι μου θύμησες τώρα sarouman, ... Σάββατο πρωί
Τιγκα όλα τα δωματια- και ουρές, απ ΄έξω , και στους διαδρόμους, έξω απ ΄το μπάνιο ,παντού
Να ειναι  μ 'εσεναν , άμα αργείς  να  πηγαίνει σε άλλον πελάτη, να υπεριπταται σε 4 δωμάτια ταυτόχρονα,
τελικά  ...κανείς δεν γλύτωνε-
ήταν η πραγματική πρόγονος- προκάτοχος της Σόνιας  ίσως ...
 

Επισκέπτης
πραγματι οταν ηταν νεα ηταν απο τις ομορφοτερες παρουσιες σε στουντιο!!ομως οπως ο χρονος προλαβαινει ολους ,ετσι προλαβε και εκεινη!!απλα δεν μπορεσε να το δεχτει και ειχε ασχημη συμπεριφορα οταν καποιος δεν εμπαινε μαζι της!
 

Rovral

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2006
Μηνύματα
286
Κριτικές
4
Like
10
Πόντοι
1
Το μονο που ξερω ειναι οτι χθες το βραδυ μετα τις 00.00 ηταν ενα φοβερο μουνακι η Λουίζα.Γυρω στα 20,μελαχροινο με τρομερη διαθεση και μπριο.
 

Επισκέπτης
εχει ανοιξει αλλα δεν εχω δει τιποτα ενδιαφερον.
 

interior69

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2007
Μηνύματα
25
Like
0
Πόντοι
0
αμα λεμε αυτο που επαιζε η κλαιρη....οπως πας γλυφαδα στο αριστερο σου χερι σχεδον απεναντι απο ενα βενζιναδικο ειναι ανοιχτο κ εχει μια αφροδιτη μεσα που τα σπαει.......
εχει αλλαχτει λιγο ο χωρος...δυστυχως δεν ξερω καυε ποτε ειναι η αφροδιτη.αλλα νομκιιζω δευτ-τετ-παρ.πρεπει να ειναι..ετσι ειχα ακουσει..
 

observer(1)

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.288
Κριτικές
18
Like
1.959
Πόντοι
4.375
αυτά είναι για να θυμούνται οι  παλιοι .. αρε .. Κλαίρη ..
ουρές παντού - τα σαββατα ..
στα δωμάτια, στους διαδρόμους, στο μπάνιο- πίσω απ τις συρταρωτές πόρτες- άνοιγε ο ένας
και πάταγε - ζούλαγε τον  αλλον  συναγωνιστή ..
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.622
Κριτικές
69
Like
531
Πόντοι
7.125
Αλήθεια ρε παιδιά, η Κλαίρη πως είναι δυνατόν να εξαφανίστηκε έτσι? Εγώ μίλησα τελευταία φορά μαζί της τον περασμένο Μάρτιο. Είχε φύγει οριστικά από εκεί γιατί δεν τα βρήκε με τον ιδιοκτήτη. Ομως μου έλεγε θα άνοιγε δικό της. Επίσης μου είχε αναφέρει και ένα δεύτερο μαγαζί που πήγαινε στην Φραντζή. Αν και εγώ στα καλύτερά της την είχα πετύχει Αχαρνών. Και το τηλέφωνο πια δεν απαντάει. Σταμάτησε? Πήγε αλλού? Ποιος ξέρει..
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.958
Πόντοι
14.565
To θέμα συνδέθηκε με την καταχώρηση του σπιτιού στον κατάλο (βλ. πρώτη σελίδα του thread)...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom