Νέα

«Σε παρακαλώ , βοήθησέ με...»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα c35
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 113
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
παιδια γεια σας, ειμαι ακομα συγκλονισμενος  με αυτο που μου συνεβει σημερα.ειχα δουλεια στην αθηνα και επειδη τελειωσα νωρις ειπα να παω μια μπουρδελοτσαρκα να χαζεψω για να περασει η ωρα, δεν ειχα στο νου μου να γαμησω, μονο τσαρκα ηθελα να κανω και να παρωλιγο ματι... αφου γυρισα 5-6 μπουρδελα μπαινω και σε ενα σπιτι και βλεπω ενα μωρο του θανατου, τρελαθηκα ισως το πιο ομορφο μωρο που εχω συναντησει σε μπουρδελο, πανεμορφη απιστευτο κορμι και αρκετα ντροπαλο κατι που μου αρεσει και με εξιταρει... χωρις να το σκεφτω, σηκωνομαι πληρωνομαι και περναω, βγαζω τα ρουχα μου και περιμενω στο δωματιο μετα απο κανενα 5λεπτο ερχεται το κουκλακι, απο κοντα ηταν ακομα πιο ομορφο, της λεω ελα εδω κοπελα και την αγκαλιαζω και παω να τη φιλησω... εκεινη τη στιγμη λοιπον αρχιζει και την περνει το παραπανο, αρχιζει να κλεει με λιγους και χαμηλοφωνα για να μην ακουστει εξω, τι εγινε της λεω? και μου απανταει με σπαστα ελληνικα, "ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ..." Παιδια εχω συγκλονιστει πραγματικα, εχω την εντυπωση οτι ειχα ξαναδιαβασει παρομοια ιστορια εδω μεσα αλλα δεν μπορεσα να την βρω... φυσικα δεν γαμησα , δεν μπορουσα να γαμησω οταν εβλεπα εναν συνανθρωπο μας να υποφερει πραγματικα... το μονο που καταλαβα απο τα λιγα λογια που εβγαινα μεσα απο τους λιγμους "θελω την μαμα μου θελω τη μαμα μου, βοηθησε με..." οση ωρα γραφω αυτα τα λιγα εχω ανατριχιασει γιατι εχω το ολο σκηνικο στο μυαλο μου... και το κακο ειναι οτι πραγματικα δεν μπορουσα να κανω κατι, δεν ηξερα τι να κανω , το μονο που εκανα την πηρα μια αγκαλια και την χαιδευα και εννοιωσα στο στηθος μου το καυτο δακρυ της, απλα ηθελα να αναφερω την ιστορια τιποτα παραπανω... δεν θελω να ξαναπαω απο εκει δεν θελω να ξανανοιωσω τοσο ασημα οσο σημερα. Η ΔΥΣΤΗΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ... ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ, ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΣ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.958
Κριτικές
490
Like
36.537
Πόντοι
41.447
ποιο σπίτι ήταν και τι ώρα?
 

Επισκέπτης
.
 

Συνημμένα

  • Klassikalogo.jpg
    Klassikalogo.jpg
    43,5 KB · Εμφανίσεις: 28

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Που ηταν?
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.291
Κριτικές
3
Like
6.883
Πόντοι
1.486
Αστο δεν εχει σημασια ποια ειναι...
Τι το γράφεις τότε?Για να συγκινηθούμε?Να βοηθήσουμε θέλουμε, αλλά δωσε στοιχεια έστω και με pm..Αλλιώς είσαι συνυπευθυνος ή πετάς φούμαρα....
 

darkroom

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2008
Μηνύματα
649
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Θα πρότινα να μην αναφέρει ο c35 το σπίτι και την ώρα, τουλάχιστον όχι δημόσια αλλά ούτε και σε pm σε κάποιον εκτός από mod/admin.
(Δεν ξέρεις ποιος μπορεί να διαβάζει..)

Ωστόσο, c35, πολλά μπορούσες να κάνεις για να βοηθήσεις αλλά το τελευταίο ήταν αυτό που μόλις έκανες..
 

Επισκέπτης
Αστο δεν εχει σημασια ποια ειναι...

Τι δεν εχει σημασια σε τυπε ? Η κοπελα μπορει να εκει χωρις τη θεληση της. Αν δεν κανεις πλακα ειναι πολυ σοβαρο το ζητημα.
Τι αλλα σου ειπε η κοπελα ? Και μην αναφερεις δημοσια το "σπιτι". Αν θελεις να τη βοηθησεις υπαρχουν οι Γιατροι του Κοσμου, η Κλιμακα και φυσικα η αστυνομια.
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
παιδια γεια σας, ειμαι ακομα συγκλονισμενος  με αυτο που μου συνεβει σημερα.ειχα δουλεια στην αθηνα και επειδη τελειωσα νωρις ειπα να παω μια μπουρδελοτσαρκα να χαζεψω για να περασει η ωρα, δεν ειχα στο νου μου να γαμησω, μονο τσαρκα ηθελα να κανω και να παρωλιγο ματι... αφου γυρισα 5-6 μπουρδελα μπαινω και σε ενα σπιτι και βλεπω ενα μωρο του θανατου, τρελαθηκα ισως το πιο ομορφο μωρο που εχω συναντησει σε μπουρδελο, πανεμορφη απιστευτο κορμι και αρκετα ντροπαλο κατι που μου αρεσει και με εξιταρει... χωρις να το σκεφτω, σηκωνομαι πληρωνομαι και περναω, βγαζω τα ρουχα μου και περιμενω στο δωματιο μετα απο κανενα 5λεπτο ερχεται το κουκλακι, απο κοντα ηταν ακομα πιο ομορφο, της λεω ελα εδω κοπελα και την αγκαλιαζω και παω να τη φιλησω... εκεινη τη στιγμη λοιπον αρχιζει και την περνει το παραπανο, αρχιζει να κλεει με λιγους και χαμηλοφωνα για να μην ακουστει εξω, τι εγινε της λεω? και μου απανταει με σπαστα ελληνικα, "ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ..." Παιδια εχω συγκλονιστει πραγματικα, εχω την εντυπωση οτι ειχα ξαναδιαβασει παρομοια ιστορια εδω μεσα αλλα δεν μπορεσα να την βρω... φυσικα δεν γαμησα , δεν μπορουσα να γαμησω οταν εβλεπα εναν συνανθρωπο μας να υποφερει πραγματικα... το μονο που καταλαβα απο τα λιγα λογια που εβγαινα μεσα απο τους λιγμους "θελω την μαμα μου θελω τη μαμα μου, βοηθησε με..." οση ωρα γραφω αυτα τα λιγα εχω ανατριχιασει γιατι εχω το ολο σκηνικο στο μυαλο μου... και το κακο ειναι οτι πραγματικα δεν μπορουσα να κανω κατι, δεν ηξερα τι να κανω , το μονο που εκανα την πηρα μια αγκαλια και την χαιδευα και εννοιωσα στο στηθος μου το καυτο δακρυ της, απλα ηθελα να αναφερω την ιστορια τιποτα παραπανω... δεν θελω να ξαναπαω απο εκει δεν θελω να ξανανοιωσω τοσο ασημα οσο σημερα. Η ΔΥΣΤΗΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ... ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ, ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΣ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

χμ...αν δεν ήταν κοροϊδία για να σου πάρει τα λεφτά ξεκούραστα..τότε πρέπει να τεθεί το θέμα αυτό σοβαρά. Πάντως και μένα μου τυχε την τελευταία μου φορά σε ένα στούντιο(στο οποίο δεν έγραψα και κριτική),κάτι ψιλοαντίστοιχο μετά το σεξ στη κουβέντα λέγοντας μου ότι δε το φχαριστιέται αυτό που κάνει κι ότι παίζει απο πίσω ιστορία που δε μπορούσε να μου πεί....ξενερωσα κι απο τότε δύσκολα θα ξαναεπισκευθώ ξανά πουτάνα.
 

madk4speed

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
2.785
Κριτικές
5
Like
1
Πόντοι
16
παιδια γεια σας, ειμαι ακομα συγκλονισμενος  με αυτο που μου συνεβει σημερα.ειχα δουλεια στην αθηνα και επειδη τελειωσα νωρις ειπα να παω μια μπουρδελοτσαρκα να χαζεψω για να περασει η ωρα, δεν ειχα στο νου μου να γαμησω, μονο τσαρκα ηθελα να κανω και να παρωλιγο ματι... αφου γυρισα 5-6 μπουρδελα μπαινω και σε ενα σπιτι και βλεπω ενα μωρο του θανατου, τρελαθηκα ισως το πιο ομορφο μωρο που εχω συναντησει σε μπουρδελο, πανεμορφη απιστευτο κορμι και αρκετα ντροπαλο κατι που μου αρεσει και με εξιταρει... χωρις να το σκεφτω, σηκωνομαι πληρωνομαι και περναω, βγαζω τα ρουχα μου και περιμενω στο δωματιο μετα απο κανενα 5λεπτο ερχεται το κουκλακι, απο κοντα ηταν ακομα πιο ομορφο, της λεω ελα εδω κοπελα και την αγκαλιαζω και παω να τη φιλησω... εκεινη τη στιγμη λοιπον αρχιζει και την περνει το παραπανο, αρχιζει να κλεει με λιγους και χαμηλοφωνα για να μην ακουστει εξω, τι εγινε της λεω? και μου απανταει με σπαστα ελληνικα, "ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ..." Παιδια εχω συγκλονιστει πραγματικα, εχω την εντυπωση οτι ειχα ξαναδιαβασει παρομοια ιστορια εδω μεσα αλλα δεν μπορεσα να την βρω... φυσικα δεν γαμησα , δεν μπορουσα να γαμησω οταν εβλεπα εναν συνανθρωπο μας να υποφερει πραγματικα... το μονο που καταλαβα απο τα λιγα λογια που εβγαινα μεσα απο τους λιγμους "θελω την μαμα μου θελω τη μαμα μου, βοηθησε με..." οση ωρα γραφω αυτα τα λιγα εχω ανατριχιασει γιατι εχω το ολο σκηνικο στο μυαλο μου... και το κακο ειναι οτι πραγματικα δεν μπορουσα να κανω κατι, δεν ηξερα τι να κανω , το μονο που εκανα την πηρα μια αγκαλια και την χαιδευα και εννοιωσα στο στηθος μου το καυτο δακρυ της, απλα ηθελα να αναφερω την ιστορια τιποτα παραπανω... δεν θελω να ξαναπαω απο εκει δεν θελω να ξανανοιωσω τοσο ασημα οσο σημερα. Η ΔΥΣΤΗΧΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΔΝ ΤΗΝ ΒΛΕΠΟΥΜΕ... ΚΑΙ ΑΔΙΑΦΟΡΟΥΜΕ, ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΑΣ ΦΕΡΟΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΠΡΕΠΩΣ, ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...


Οταν μια κοπελα δεν κανει την δουλεια αυτη απο επιλογη δικη της, νομιζω μονη λυση ενα τηλεφωνο στην αστυνομια.
Ελεος πια με την σωματεμπορια και το δουλεμποριο. Ουτε εγω θα εκανα κατι με την κοπελα, γιατι δεν ειμαι ζωο. Καλυτερα να με πουν μαλακα, παρα ζωο. Αμαν πια με αυτες τις καταστασεις. ΑΝ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ εισαι συνενοχος στο εγκλημα. Η αστυνομια η αλλες οργανωσεις μπορουν να βοηθησουν. Μην μενεις απραγος. Φυσικα αν ειναι αληθινο και οχι κολπο της κοπελας. Επειδη ομως ποτε δεν ξερεις, κανε κατι. Αυτη ειναι η γνωμη μου.
 

tansilvia

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
1.292
Like
0
Πόντοι
16
Αστο δεν εχει σημασια ποια ειναι...
αφου ειναι αληθεις ολα αυτα που γραφεις και ξερεις που και τι ωρα συνεβησαν ολα αυτα γιατι δεν φωναξες την αστυνομια εστω και ανωνιμα :think: :think: :think:ισως η κοπελα αυτη κρατητε εκει παρα την θεληση της :think: :think: :think:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Οταν μια κοπελα δεν κανει την δουλεια αυτη απο επιλογη δικη της, νομιζω μονη λυση ενα τηλεφωνο στην αστυνομια.
Ελεος πια με την σωματεμπορια και το δουλεμποριο. Ουτε εγω θα εκανα κατι με την κοπελα, γιατι δεν ειμαι ζωο. Καλυτερα να με πουν μαλακα, παρα ζωο. Αμαν πια με αυτες τις καταστασεις.
δικιο εχεις
αλλα η αστυνομια :- :- :- :- :- :-
δεν παιζει να βγει ακρη
αν δεν το θελησει η ιδια η κοπελα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ο ευαίσθητος νέος το πρώτο που σκέφτηκε να κάνει ήταν να το μοιραστεί μαζί μας στο μπουρδέλα τελεία τι βι.


:rolleyes: :think: :helpplea: :headbang:
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
αφου ειναι αληθεις ολα αυτα που γραφεις και ξερεις που και τι ωρα συνεβησαν ολα αυτα γιατι δεν φωναξες την αστυνομια εστω και ανωνιμα :think: :think: :think:ισως η κοπελα αυτη κρατητε εκει παρα την θεληση της :think: :think: :think:

και τι να σου κάνει η αστυνομία?Άν παρει τηλεφωνο μπορεί να μπλέξει κι ίδιος αφού ίσως κληθεί να δώσει κατάθεση κι ο ίδιος.
 
OP
OP
c35

c35

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
272
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
21
Τι δεν εχει σημασια σε τυπε ? Η κοπελα μπορει να εκει χωρις τη θεληση της. Αν δεν κανεις πλακα ειναι πολυ σοβαρο το ζητημα.
Τι αλλα σου ειπε η κοπελα ? Και μην αναφερεις δημοσια το "σπιτι". Αν θελεις να τη βοηθησεις υπαρχουν οι Γιατροι του Κοσμου, η Κλιμακα και φυσικα η αστυνομια.
δεν κανω πλακα φιλε, αυτα μου ειπε μεσα σε κλαματα, μετα εριξε λιγο νερο στο προσωπο της απο ενα νηπτιρακι που ειχε εκει μεσα... δεν θελω να πω τιποτα φιλε, δεν εμπιστευομαι κανεναν...
 

bordelman

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2007
Μηνύματα
1.675
Κριτικές
2
Like
16
Πόντοι
16
καλα το λεω εγω οτι ζουμε στην κολαση
 

Bourdeliaris22

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
814
Κριτικές
4
Like
2
Πόντοι
6
ο ευαίσθητος νέος το πρώτο που σκέφτηκε να κάνει ήταν να το μοιραστεί μαζί μας στο μπουρδέλα τελεία τι βι.


:rolleyes: :think: :helpplea: :headbang:

καλά ε?η ειρωνία μερικών με ανατριχιάζει.Ντάξει φίλε εσύ που παίζεις το πανέξυπνο σε όλους και όλα μην συμμετέχεις και πολύ περισσότερο μη μας ειρωνεύεσαι.Δε γουστάρουμε οκ? Και να ξέρεις ότι ότι λέμε και ότι θέση παίρνουμε εδώ μεσά δε περνάει απαρατήρητο απο εκτός bourdela.tv, γι αυτό πρόσεχε τι λές.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom