Νέα

Μπουρδέλα με τρανς/τραβεστί στην Αθήνα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pisoxostis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 791
  • Εμφανίσεις 426K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Αυτο το θεμα περιλαμβανει τα μπουρδελα που εχουν τρανς (εγχειρισμενα) και τραβεστί (μη εγχειρισμένα).Ετσι οσοι γουσταρουν θα πηγαινουν και οσοι αηδιαζουν και μονο στην ιδεα δε θα την πατησουν. (Ιδιαιτερα χρησιμο για αυτους που δε θελουν να γαμησουν κατα λαθος εγχειρισμενα αλλα και για τους τρανσοβιους)

Τα μπουρδελα που θα αναφερουμε να εχουν τη μορφη:

Οδος-Αριθμος-Περιοχή-Σχολια-Προγραμματα και οπωσδηποτε αν προκειται για εγχειρισμενα η μη.
 
OP
OP
pisoxostis

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Ξεκινω με το γνωστο στη γωνια  Αριστοτελους & Πιπινου γωνια, περιοχη Φυλης.
Απ'οτι εχω δει φερνει μη εγχειρισμενα, συνηθως ψιλοτερατα. Μια φορα ειχα δει μια ξανθια με μπουκλες με τελεια βυζια που φαινοταν καλη. Νομιζω παιρνουν περιπου 40 ευρω.

Αλλο ειναι αυτο στη γωνια Πιπινου και Φυλης. Παλια ειχε μια πανηψυλη εγχειρισμενη Γερμανιδα. Αν καποιος ξερει τι παιζει ας ενημερωσει.

Αυτα τα 2 που ανεφερα φερνουν ΜΟΝΟ τρανς/τραβεστι κτλ.
 

Επισκέπτης
φιλισ 99 απεναντι απο το σουπερμακετ!!!φερνει τρανς!!!
 
OP
OP
pisoxostis

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
φιλισ 99 απεναντι απο το σουπερμακετ!!!φερνει τρανς!!!

Αυτο φερνει εντυπωσιακες συνηθως εγχειρισμενες που με κατι εξτρα δινουν κουλουρι. 25 ευρω αρχικη τιμη και περιποιηση μετρια.
 
OP
OP
pisoxostis

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Αδιεξοδο Φυλης 104.
Παλια ειχε μια μη εγχειρισμενη με 30 ευρω. Τωρα εχει αλλο συτημα με εγχειρισμενη αλλα νομιζω οτι εχει 2 βαρδυες οπου η μια ειναι και η αλλη οχι. Ας πει καποιος που ξερει καλυτερα.
 
OP
OP
pisoxostis

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Μυτιληνης 23Α κοντα στη πλατεια Αμερικης. Καθετος στη πατησιων. Δεν εχω περασει ποτε ας πει καποιος που ξερει τις λεπτομερειες.
 
OP
OP
pisoxostis

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Στα παρακατω μπουρδελα εχω δει τρανς εγχειρισμενα οπου μπορει καποιος να την πατησει αν δεν τα ξεχωριζει ευκολα. Συνηθως δεν εχει τρανς αλλα φερνει περιστασιακα. Προσοχη λοιπον στους transhaters.
Φυλής 67 (παλιοτερα)
Ιασωνος 20 Β Μεταξουργειο (τουλαχιστον 2 φορες εχω δει τρανς)
Κολωνου το 3ο απο τη γωνια με τη Λεωνιδου (διπλα σε αυτο της διασημης πλεον Κατερινας) στο Μεταξουργειο
 

Επισκέπτης
Μεταξουργείο
Αγησίλαου  είναι το μόνο που έχει μένει  συνήθως έχει ΤΡΑΝΣ

Δεληγιώργη  είναι το μόνο έχει συνήθως βραδινές ώρες ΤΡΑΒΕΣΤΙ

Κεραμικού και  Ιάσονος  στο δεύτερο όροφο είχε παλαιοτέρα  ΤΡΑΝΣ

Γιατράκου  το μοναδικό που έχει μείνει  ΤΡΑΝΣ  αρκετές φορές

Ακομινάτου  από την μεριά του Ξενοδοχείου στον πάνω όροφο πρωινές ώρες ξανθιά ΤΡΑΝΣ  μια από της ποιο παλιές τρανς της Αθηνάς.
 
OP
OP
pisoxostis

pisoxostis

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.138
Κριτικές
12
Like
52
Πόντοι
2.945
Μεταξουργείο
Αγησίλαου  είναι το μόνο που έχει μένει  συνήθως έχει ΤΡΑΝΣ

Δεληγιώργη  είναι το μόνο έχει συνήθως βραδινές ώρες ΤΡΑΒΕΣΤΙ

Κεραμικού και  Ιάσονος  στο δεύτερο όροφο είχε παλαιοτέρα  ΤΡΑΝΣ

Γιατράκου  το μοναδικό που έχει μείνει  ΤΡΑΝΣ  αρκετές φορές

Ακομινάτου  από την μεριά του Ξενοδοχείου στον πάνω όροφο πρωινές ώρες ξανθιά ΤΡΑΝΣ  μια από της ποιο παλιές τρανς της Αθηνάς.

Αν δε γραφεις περιοχη και νουμερο θα μπρερδεψεις πολυ κοσμο.
 

Επισκέπτης
ΛΟΥΚΑ ΝΙΚΑ 1(ΨΥΡΡΗ)  έχει πάντα τρανς έχετε το νου σας  οποίος αργεί παίρνει και την βοήθεια του κοινού
Ιστορικό γιατί εκεί έχει θητεύσει μια από τις καλύτερες ΤΡΑΝΣ της πάλε άλλοτε εποχής 85  η περίφημη ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ( ΓΙΩΤΑ ) Φοβερή περνούσε και έτριζαν τα πεζοδρομία ....παλιές δόξες. Και τηλεοπτικό αστέρι ?.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
η ελλη ρε παιδια που δουλευε 1998-99 περιπου θησεως 365 και μετα βουλιαγμενης 83 στο στουντιο της τρελλης και αδαμαστης ξανθιας πουτσοδαμαστριας  :2funny:που στο διαβολο εχει χαθει?
 

Επισκέπτης
αδελφε μετα το πασχα θα κατεβω και θα παρω ολα τα νουμερα και θα κανω τις απαιτουμενες διορθωσεις  ζηταω συγνωμη απο τους συναδελφους αλλά  είμαι έτοιμος για να την κανω για Πάτρα,
 

Babbino1982

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
Φιλε μου στο Μυτιληνης 23Α παιζουν μονο τραβεστι και επειδη εχω παει καμποσες φορες εχω δει 4 διαφορετικες .Εχω δοκιμασει την Καιτη και την Χαρα .Δουλευουν πρωι και ειναι και οι δυο καλες.Η τιμη παιζει στα 50 και δεν βιαζονται συνηθως.Ηρεμος χωρος κατα τα αλλα.
 

pacwman

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Νοε 2005
Μηνύματα
376
Κριτικές
104
Like
547
Πόντοι
6.280
Φιλε μου στο Μυτιληνης 23Α παιζουν μονο τραβεστι και επειδη εχω παει καμποσες φορες εχω δει 4 διαφορετικες .Εχω δοκιμασει την Καιτη και την Χαρα .Δουλευουν πρωι και ειναι και οι δυο καλες.Η τιμη παιζει στα 50 και δεν βιαζονται συνηθως.Ηρεμος χωρος κατα τα αλλα.
Η Χαρα ειναι μελαχροινη 40ρα ΜΗ εγχειρισμενη ?
Αν λεμε την ιδια ειναι αρκετα καλη.
Να προσ8εσω οτι σε αυτο που βρισκεται Πιπινου 66 και Αριστοτελους αλλαζει τακτικα το "πληρωμα" και εχω δει απο τερατα μεχρι καλα ΜΗ εγχειρισμενα.
 

Επισκέπτης
παλιοτερα στο μεταξι στιν ιασονος 20β(σκαλες) εφερνε τρανς...τορα εχι αλλαξει το σιστιμα ομος και φερνι γιναικες πουτανακια!!!
 

Babbino1982

Νέο Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2007
Μηνύματα
3
Like
4
Πόντοι
0
φιλε pacwman . Η Χαρα που εχω δοκιμασει εγω ειναι μη εγχειρισμενη κορμαρα γυρω στα 26.κοκκινομαλλα με πλουσιο στηθος.
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
στην καλλιφρονα & δροσοπουλου ποιες παιζουν? :o :o :rolleyes: :rolleyes: :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

bourdeliaris1984

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.591
Κριτικές
35
Like
1.034
Πόντοι
7.775
η ελλη ρε παιδια που δουλευε 1998-99 περιπου θησεως 365 και μετα βουλιαγμενης 83 στο στουντιο της τρελλης και αδαμαστης ξανθιας πουτσοδαμαστριας  :2funny:που στο διαβολο εχει χαθει?
Ποιά Έλλη λες αυτή που δουλεύει Θαρρύπου?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ποιά Έλλη λες αυτή που δουλεύει Θαρρύπου?

εγω την ειχα πετυχει μονο θησεως 365 πριν 8-9 χρονια περιπου και μετα βουλιαγμενης 83,στο στουντιο της κλαιρης....γυρω στο 2001..καπου εκει!
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom