Νέα

Ξενοδοχείο στα Δυτικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Supergoofy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 61
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Supergoofy

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2009
Μηνύματα
1
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Ρε παιδες ξερει κανεις για κανα ξενοδοχειο στα Δυτικά (εκτος απο αυτο στην Ιερα Οδο).Μου ειπαν για ενα στο Χαιδαρι κοντά στις καφετεριες αλλα δεν ξερω που ακριβώς ειναι και εχω ακουσει πολυ καλα λογια.
Για προτεινετε και κανα αλλο αν υπάρχει...
 

mounakiasgr

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2006
Μηνύματα
616
Like
4
Πόντοι
6
Άντε στις καφετέριες και ρώτα. Αφού είναι κοντά, θα ξέρουν!  :grin: :grin:
 

lefty

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2005
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε καλησπέρα υπάρχει ενα που λεγεται Μαρκος και είναι στο ρευμα της εθνικής προς Αθήνα στο επόμενο φανάρι μετά από εκείνο που είναι στην είσοδο του ψυχιατρείου στο Δαφνί. καθαρο οχι κατι ιδιαιτερο στα 28 ευροπουλα το απλο
 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
Ρε παιδες ξερει κανεις για κανα ξενοδοχειο στα Δυτικά (εκτος απο αυτο στην Ιερα Οδο).Μου ειπαν για ενα στο Χαιδαρι κοντά στις καφετεριες αλλα δεν ξερω που ακριβώς ειναι και εχω ακουσει πολυ καλα λογια.
Για προτεινετε και κανα αλλο αν υπάρχει...
πεταξου 5 χιλιομετρα δυτικοτερα στο σκαραμαγκα εκει εχει καμια εικοσαρια ξενοδοχεια με κορυφαιο το prive... εγω που μενω βορεια φευγω προς τα κει οταν ειναι να ξενογαμησω οσο για το μαρκο που ανεφερε καποιος συναγωνιστης μετριοτατη κατασταση, φιλε τραβα prive και καλο βολι...
 

leon212

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2009
Μηνύματα
55
Like
0
Πόντοι
0
στη λεωφορο δημοκρατιας στο ιλιον,10η σταση σχεδον απεναντι απο τον γαλαξια.εχει στο πλαι μια ταμπελα που λεει hotel
 

violi x.x.

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Φεβ 2008
Μηνύματα
411
Κριτικές
12
Like
2
Πόντοι
1.225
φίλε μου η ειδικοτητα μου...λοιπον προτεινω να κατηφορησεις καλλιθεα(χαμηλα στη θησεως).. στα δυτικα δεν αξιζει κανενα!πραγματικα πολυ βρωμικα και τιμες σχετικα υψηλες με αυτα που προσφερουν...ειμαι κατοικος και τα εχω επισκευτει ολα!επισης το bella vista στην καστελλα ειναι μια πολυ καλη λυση!(νομιζω η πιο ιδανικη)εχει παρκινκ και δεν σου θυμιζει οτι ειναι γαμηστρωνας...ειναι σχετικα φτηνο 25ευρω και ειναι καθαροτατο με μεγαλα δωματια με θεα το καραισκακη και το φαληρο(αν εισαι γαυρος θα το εκτιμησεις πολυ αυτο...)επισης στην καλλιθεα ειναι το lacoba (διπλα απο το ωνασειο) και το ξενοδοχειο gls στην παραλληλο της παραλιακης στην καλλιθεα(στο δρομο του στριπ μουσες)..Αυτα τα 3 στα προτεινω ανεπιφυλακτα!!!!!
 

taz1975

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2006
Μηνύματα
587
Like
4
Πόντοι
6
το καλυτερο χοτελ και το ποιο καθαρο ειναι το  ολυμπικ χοτελ διπλα στο μετροπολιταν και διακριτικο παρα πολλη.
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
νομιζω το καλυτερο ειναι το royal στο σκαραμαγκα αλλα δεν εχω παει.........................
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
μα καλα, εσυ ελευθερο κοριτσι, στα fuckhotels γαμιέσαι? με πατνρεμενουνς ή με αφραγκους/αστεγους δηλαδη?  :2funny:
οχι με αυτους που γνωριζω στα συσσιτια της ομονοιας....................
 

marianna2004

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
3.442
Κριτικές
3
Like
1
Πόντοι
16
αυτο το δελτα χοτελ εκει στην κεραμεων εχει 20,αλλα ηταν και πολυ καθαρο αξιζει νομιζω τα 20............και ηχομονωση εχει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom