Νέα

Νοιώθω κουρασμένος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Παιχτουρας
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 108K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Καλο μεσημερι και καλες εορτες σε ολους/ες.Μημπως ξερει κανεις που θα μπορουσα να προμηθευτω γνησιο βασιλικο πολτο? Αυτες τις μερες εχω καταπονησει τον οργανισμο μου,απο ξενυχτια και γαμησια και θα ηθελα να τον τονωσω λιγο.Θα μου φανει χρησιμη καθε συμβουλη σας και εκτος βασιλικου πολτου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
 

jcvd35

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2009
Μηνύματα
1.469
Like
0
Πόντοι
16
αμα ξενυχτουσες και γαμαγες εδω θα σουν ολη μερα ρε; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
ρε κωστακη εσυ εισαι ρε μαλακα?? :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
14 Μαΐ 2009
Μηνύματα
6.873
Κριτικές
7
Like
2
Πόντοι
66
Καλο μεσημερι και καλες εορτες σε ολους/ες.Μημπως ξερει κανεις που θα μπορουσα να προμηθευτω γνησιο βασιλικο πολτο? Αυτες τις μερες εχω καταπονησει τον οργανισμο μου,απο ξενυχτια και γαμησια και θα ηθελα να τον τονωσω λιγο.Θα μου φανει χρησιμη καθε συμβουλη σας και εκτος βασιλικου πολτου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
ο καυτος εχει να σου δωσει
ο πατερας του εχει παραγωγη
αλλα θα σου βγει κανα 60αρι
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
18
Πόντοι
366
Παντού πουλάνε ρε αδελφέ!Όπου έχει μέλια και τέτοια θα βρεις και βασιλικό πολτό!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
493
Πόντοι
4.906
Καλο μεσημερι και καλες εορτες σε ολους/ες.Μημπως ξερει κανεις που θα μπορουσα να προμηθευτω γνησιο βασιλικο πολτο? Αυτες τις μερες εχω καταπονησει τον οργανισμο μου,απο ξενυχτια και γαμησια και θα ηθελα να τον τονωσω λιγο.Θα μου φανει χρησιμη καθε συμβουλη σας και εκτος βασιλικου πολτου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
ποτε δεν αισθανθηκα καταπονημενος απο γαμησια και ξενυχτια...μαλλον καμια αδεια απο την δουλεια πρεπει να παρεις.... ;)
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.219
Κριτικές
87
Like
9.950
Πόντοι
17.885
κοιμήσου, ξεκουράσου, φάε/πιες φρούτα, κάνε αποχή από αυτά 3-4μέρες και μετά όρμα πάλι!
 

Επισκέπτης
χαχαχα!! κανε λιγο κρατει κι εσυ ρε παιδι!  :sunglasses:

 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Καλο μεσημερι και καλες εορτες σε ολους/ες.Μημπως ξερει κανεις που θα μπορουσα να προμηθευτω γνησιο βασιλικο πολτο? Αυτες τις μερες εχω καταπονησει τον οργανισμο μου,απο ξενυχτια και γαμησια και θα ηθελα να τον τονωσω λιγο.Θα μου φανει χρησιμη καθε συμβουλη σας και εκτος βασιλικου πολτου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
πέσε για ύπνο νωρίς για 2-3 συναπτές μέρες και πρόσεξε διατροφή κλπ
εννοείται και αποχή από σεξ. τσιγάρα, αλκόολ
μετά έλα πες μου για βασιλικούς και πριγκηπικούς πολτούς
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
137
Πόντοι
7.985
Καλο μεσημερι και καλες εορτες σε ολους/ες.Μημπως ξερει κανεις που θα μπορουσα να προμηθευτω γνησιο βασιλικο πολτο? Αυτες τις μερες εχω καταπονησει τον οργανισμο μου,απο ξενυχτια και γαμησια και θα ηθελα να τον τονωσω λιγο.Θα μου φανει χρησιμη καθε συμβουλη σας και εκτος βασιλικου πολτου.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)

Τι? Δεν σου σικωνεται???
Φαρμακιο και παρε ενα κουτακι.
 
OP
OP
Παιχτουρας

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Σας παρακαλω ρε παιδια μην μου κανετε πλακα.Χτες επαιξα για δυο ωρες, τριολε με δυο νταρντανοβυζες γκομενες και σημερα δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.Πως θα παω αυριο στην εργασια μου?Λαμβανομενου υποψη οτι τα μαγαζια ειναι ανοιχτα σημερα πειτε τι να παρω,π.χ καμμια βιταμινη, για να στανιαρω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
 

Επισκέπτης
γτ σχεδον σε ολα τα θρεντ που ανοιγει ο παιχτουρας υπαρχει και μια χαμογελαστη φατσουλα απο διπλα? χαχαχαχαχαχα


edit: οκ διαβασα και το τελευταιο ποστ και καταλαβα!  :sunglasses:
 

I love brunettes

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
389
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Σας παρακαλω ρε παιδια μην μου κανετε πλακα.Χτες επαιξα για δυο ωρες, τριολε με δυο νταρντανοβυζες γκομενες και σημερα δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.Πως θα παω αυριο στην εργασια μου?Λαμβανομενου υποψη οτι τα μαγαζια ειναι ανοιχτα σημερα πειτε τι να παρω,π.χ καμμια βιταμινη, για να στανιαρω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
πέσε για ύπνο από νωρίς
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.209
Κριτικές
1
Like
1.898
Πόντοι
366
Τράβα μία πηχτή να στανιάρεις.
 

hitman21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2008
Μηνύματα
14.896
Κριτικές
2
Like
12
Πόντοι
166
Σας παρακαλω ρε παιδια μην μου κανετε πλακα.Χτες επαιξα για δυο ωρες, τριολε με δυο νταρντανοβυζες γκομενες και σημερα δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.Πως θα παω αυριο στην εργασια μου?Λαμβανομενου υποψη οτι τα μαγαζια ειναι ανοιχτα σημερα πειτε τι να παρω,π.χ καμμια βιταμινη, για να στανιαρω.Μετα τιμης ο Παιχτουρας. :) :)
εγω προχτες που παρτουζωσα μια ολοκληρη γυναικεια ομαδα βολευ για 7 ωρες δεν ειχα κανενα προβλημα..
λες να ειμαι ο σουπερμαν?? :)


:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom