Νέα

Ράνια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα studian
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 26
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Συναγωνιστές μήπως θυμάται κανείς μια Ράνια που δούλευε στην Αχαρνών στο μαγαζί της Προέδρου την δεκαετία του 90; Μια ψηλή νταρντάνα που σήμερα πρέπει να είναι γύρω στα 43. Το κανονικό της όνομα είναι Ντίνα. Οδηγούσε τότε ένα BMW X3 κάμπριο και έμενε στο Νέο Ηράκλειο.

Αν την θυμάστε, ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα και που βρίσκεται;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.702
Πόντοι
6.115
Συναγωνιστές μήπως θυμάται κανείς μια Ράνια που δούλευε στην Αχαρνών στο μαγαζί της Προέδρου την δεκαετία του 90; Μια ψηλή νταρντάνα που σήμερα πρέπει να είναι γύρω στα 43. Το κανονικό της όνομα είναι Ντίνα. Οδηγούσε τότε ένα BMW X3 κάμπριο και έμενε στο Νέο Ηράκλειο.

Αν την θυμάστε, ξέρει κανείς αν δουλεύει ακόμα και που βρίσκεται;
φιλε μου την ειχα πετυχει πριν κανενα 6αμηνο στο στουντιο της λιοσιων απεναντι απο του κωστα....για κανε καμια βολτα...παντως  αν την δεις δεν μοιαζει καθολου με την ντινα των '90...χοντρη και ψιλοκρεμασμενα ολα της....κοινως φολα!!!!
 
OP
OP
S

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
Ποιό είναι αυτό στη Λιοσίων απέναντι από του Κώστα; Δεν είμαι τόσο βαθύς γνώστης!
 

atab1975

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2005
Μηνύματα
13
Like
0
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια

Εγω την θυμαμαι σαν Ντινα που δουλευε στην Αχαρνων.
Δωστε λεπτομερειες που ειναι ακριβως, και εαν εχει παει κανεις να μας το προγραμμα που κανει τωρα.
 

mad_max

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
1.004
Κριτικές
95
Like
4.677
Πόντοι
22.915
Αυτή η Ντίνα που λέτε ήταν με ένα θανατηφόρο βλέμμα?
Πρέπει να είχε μια SLK ασημί και να έμενε κάπου βόρεια. Ίσως Βριλήσσια.
Νομίζω πως ήταν εγχειρισμένη. Έτσι είχα καταλάβει από κάποια συζήτηση που είχαμε.
Ήταν πολύ καλή πάντως.
 
OP
OP
S

studian

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.297
Like
9
Πόντοι
16
ʼνω Ηράκλειο έμενε. Πρώτα είχε μια κάμπριο BMW 320 μετά μια Χ3 και μετά την SLK. Καταγωγή από Συκούριο Θεσσαλίας. Την ξέρω από το 1985. Πρώτα Φυλής, μετά Αλκαμένους για λίγο και τέλος για δέκα χρόνια και παραπάνω στην Αχαρνών. Εγώ την έχασα γύρω στο 95-96 που σταμάτησα να πηγαίνω σε μπουρδέλα. Το 2000 πάντως δούλευε ακόμα Αχαρνών. Ένα βράδυ τυχαία περνούσα απ'έξω με το αυτοκίνητο και την είδα που έβγαινε.

Δεν νομίζω να είναι εγχειρισμένη. Λιοσίων πόσο είναι ρε παιδιά το στούντιο.
 

nikiko

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
Παιδια καλες γιορτες,και καλα βολια. μηπως  θυματε κανεισ μια ρανια που δουλευε αχαρνων 104, αν δουλευη ακομα και που?                                                                                                                                                                         
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.549
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
7.958
Πόντοι
14.565
Το thread συγχωνεύτηκε... εδώ nikiko ίσως λυθούν οι απορίες σου.
 

nikiko

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2006
Μηνύματα
54
Like
0
Πόντοι
0
ρωταω να μαθω γιατη καποτε εκανα τρελλα μαμησια, μια φορα μαλιστα και χωρις καποτα αφου εσπασε η πρωτη. βεβαια μιλαμε για 90'ς,αλλες εποχες. πρεπει να την γαμαγα 3τεταρτα, αφου μου ειπε οτι εχυσε κι αυτη.εγω δεν την πιστευα αλλα το κρεββατι ηταν μουσκεμα.που εισαι ρε ρανια
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
μια και το αναφέρατε ρε παίδες. η ντίνα ήταν πολύ καλή στο κρεββάτι και ήταν φωτιά και λαύρα. τελευταία την είχα πα΄ρειο το 2002. αληθεύει οτι είναι στην λιοσίων? και αν ναι τι ώρεσ δουλεύει?
επίσησ η πρόεδρος έλλη κατα κόσμον Δήμητρα το παράτησε το επάγγελμα? δεν την εχω πετύχει πουθενα. δωστε πληροφορίες παρακαλώ. ¨οσον για την ντίνα ( ή οποία ήταν εγχειρισμένη) ναι πράγματι έχυνε μαζί σου αν σε γόυσταρε. ε ρε τι μου θυμ΄ισατε ρε παίδες. τα νιάτα μου!!!
 

kosfra

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
652
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
6
Ναι ρε μαγκες Αχαρνων 104 δουλευε την εποχη του 3χιλιρου.μαλιστα ενα φιλαρακι ειχε φαει χοντρο σκαλωμα μαζι της,πηγαινε καθε Σαββατο εκει και τα ακουμπαγε την γαμαγε χωρις προφυλακτικο και ελεγε γελωντας οτι ειχε σχεση μαζι της.Παντως εγω την ειχα παρει μια φορα,ενταξει δεν λεω καλη περιποιηση αλλα κατα τα αλλα πολυ Β΄Εθνικη επαιζε.
Παντως για να ειμαστε  ειλικρινης τωρα αν δουλευει θα ειναι τουλαχιστον 50 χρονων και ισως παραπανω.
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
2
Πόντοι
1
μια και το αναφέρατε ρε παίδες. η ντίνα ήταν πολύ καλή στο κρεββάτι και ήταν φωτιά και λαύρα. τελευταία την είχα πα΄ρειο το 2002. αληθεύει οτι είναι στην λιοσίων? και αν ναι τι ώρεσ δουλεύει?
επίσησ η πρόεδρος έλλη κατα κόσμον Δήμητρα το παράτησε το επάγγελμα? δεν την εχω πετύχει πουθενα. δωστε πληροφορίες παρακαλώ. ¨οσον για την ντίνα ( ή οποία ήταν εγχειρισμένη) ναι πράγματι έχυνε μαζί σου αν σε γόυσταρε. ε ρε τι μου θυμ΄ισατε ρε παίδες. τα νιάτα μου!!!
συγχωρηστε με τον ανοητο αλλα οι εγχειρισμενες χυνουν?τεςπα εγω νομιζω πως δεν ειναι.αυτη με ξεπαρθενιασε μαγκες οταν ημουν 17 με το ονομα ντινα,ακομα.τρελο γαμησι!μετα με ανελαβε η ελλη-αλλη καυλα-.
 

tonnie

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2006
Μηνύματα
111
Like
0
Πόντοι
1
καυλα η ντινούλα παιδιά!!παντα κεφατη και εδειχνε να χαιρεται με το λειτουργημα που εξασκουσε...ευχαριστω για τις πληροφοριες οτι ξαναγυρισε ...θα την τιμησω!
 

powerline75

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2006
Μηνύματα
249
Like
2
Πόντοι
1
συγχωρηστε με τον ανοητο αλλα οι εγχειρισμενες χυνουν?τεςπα εγω νομιζω πως δεν ειναι.αυτη με ξεπαρθενιασε μαγκες οταν ημουν 17 με το ονομα ντινα,ακομα.τρελο γαμησι!μετα με ανελαβε η ελλη-αλλη καυλα-.

Αν η επέμβαση δεν είναι εντελώς αφαιρετική, (Δηλαδή δεν έχει αφαιρεθεί εντελώς το καυλί και τα αρχίδια) ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ μπορούν και χύνουν. Είναι όμως πολύ σπάνια περίπτωση γιατί σαν επέμβαση είναι πάρα πολύ ακριβή. Μιας και μιλάμε και για την περίοδο του 94-95, η πιθανότητα να υπήρχε τότε τέτοια εγχειρισμένη σε μπουρδέλο του 3χίλιαρου είναι μικρότερη του 0,1%
 

sexpistols

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2005
Μηνύματα
394
Like
1
Πόντοι
1
την εποχη του τριχιλιαρου η ντινα επαιζε με 3.500 και μετα με 5000.απειρα γαμησια,αυθεντικη γυναικα απο την λαρισσα,επαιζε και βιζιτες με κυριους που τα ακουμπαγαν εχει αφησει ιστορια το ντινακι.καυλα χειλια,καυλα βυζαρες,καυλα κωλαρα.μετα την εισβολη το 92-93 των ρωσιδων σεμ μπουρδελλα και στουντιο χαθηκα για κανα 2αρι χροννια.οταν ξαναεμφανιστικα με χαστουκησε και καπακι με πλακωσε στα γυμνα τσιμπουκια δινοντας στο τελος και κωλο.περιμενα καποιοι παλιοι εδω μεσα να γραψουν για την ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΝΤΙΝΑ ΤΗΣ ΑΧΑΡΝΩΝ.μπραβο στον φιλο studian....με συγκινησε.
 

swtirisd

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2006
Μηνύματα
22
Like
0
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια.....εκτιμω πολυ τις πληροφοριες σας σχετικα με τη ρανια-ντινα που λετε για την αχαρνων 104...εγω ημουνα fun της αλλα οταν πηγαινα περιπου πριν εναμισι χρονο και τωρα ακομα να τι βρω η τσατσα και η προεδρος αφριζανε απο το κακο τους....Η Λιοσιων 303 ποθ αναφερετε ισχυει δηλαδη??? Και εαν ναι πεστε μου σας παρακαλω τι μερες μπορω να τη βρω...Σας ευχαριστω εκτων προτερων και χρονια πολλα
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
συναγωνιστές μου. με τη ντίνα και την έλλη εχω περάσει τις καλύτερες στιγμές μου σε μπουρδέλο αλλα και εκτός. γιαυτό σας παρακαλώ ππείτε μου ποτε δουλεύει η ντίνα στο 303?
και για να θυμίσω κάτι στους παλαιότερους ή ντίνα δούλευε δευτέρα τρίτη πέμπτη παρασκευή μέχρι τις 5 και ή έλλη η πρόεδρος τετάρτη σάββατο και κυριακή .
Αλήθεια ή έλλη που έχει χαθεί( κατακόσμον ΔήμητραΠ)?πείτε μου ρε παίδες έχει αποσυρθεί?
 

peoklis

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2006
Μηνύματα
183
Κριτικές
6
Like
245
Πόντοι
21
Μια που αναφερθηκατε σε παλιες μας αγαπες,ποιος θυμαται τη Σοφη στη Ρεμουνδου?στο μαγαζι το ισογειο διπλα απο την Ολγα λεω.Φοβερο γαμησι,συμμετοχη πιπα ακαποτη χαστουκια στον κωλο σε προετρεπε εκεινη να τη χαστουκιζεις,τετοιο γαμησι βρε παιδια ουτε με γκομενα δεν εχω κανει...μιλαμε για το 1998-99
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom