Νέα

Stripers από μαγαζί έρχονται σπίτι;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Centr1no_Duo
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 43
  • Εμφανίσεις 16K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Centr1no_Duo

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
175
Like
4
Πόντοι
1
stripers απο μαγαζι ερχονται σπιτι?!
μπορουμε δηλαδη με την παρεα μου να παμε στο μαγαζι και να κανονησουμε να μας φερουν μια στο σπιτι για στριπτιζ?!
για θεσσαλονικη ρωταω....τα φωτα σας παρακαλω..
και τιμες?!
 

Sauron

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2005
Μηνύματα
219
Κριτικές
8
Like
50
Πόντοι
1
Καλυτερα να παραγγειλεις καμια πιτσα ή κανενα γυρο..
εδω δεν ερχονται πουτανες απο μπουρδελα, θα ερθουν strippers?? :idiot:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ερχονται,δεν ειναι ευκολο βεβαια.....αλλα ουτε κ δυσκολο.πηγαινε σε ενα μαγαζι με την παρεα,κανε κ κανα καλο λογαριασμο κ μιλα με τον υπευθυνο.οι τιμες παιζουν καπου στα 160ε αλλα μονο χορο οχι τιποτα αλλο αν το πατε για εκει
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.967
Like
5.094
Πόντοι
606
ερχονται,δεν ειναι ευκολο βεβαια.....αλλα ουτε κ δυσκολο.πηγαινε σε ενα μαγαζι με την παρεα,κανε κ κανα καλο λογαριασμο κ μιλα με τον υπευθυνο.οι τιμες παιζουν καπου στα 160ε αλλα μονο χορο οχι τιποτα αλλο αν το πατε για εκει

Για να αντιληφθείτε πόσο απίθανο είναι να πηδήσετε στρίπερ (εκτός αν σας γουστάρει και τη βγάλετε γκόμενα ή της τάξετε κανένα τριχίλιαρο), θυμάμαι παλιά που ήμουν με μια γνωστή μου Ελληνίδα call girl, διάσημη τότε, και τη παίρνει κάποιος τηλέφωνο και κανονίζουν κάποιο ραντεβού. "Αυτός" μου λέει μετά "έχει το τάδε στριπτηζάδικο και αν έχει τίποτα καλούς πελάτες μου τους στέλνει. Τους βαράω!!" Και τη ρωτάω "Τόσα κορίτσια που έχει στο μαγαζί καμία δεν την κάνει τη δουλειά;" "Μπα!" μου λέει "όλες τις παρθένες κάνουν"!!
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
ετσι ειναι,η σου καθονται γιατι σε γουσταρουν η για τα χρηματα σου.αλλα οταν λεω χρηματα δεν εννοω να δωσεις 150ε κ να πηδηξεις αλλα να γινεις χορηγος μεγαλος κιολας για καιρο
 

Επισκέπτης
Για να αντιληφθείτε πόσο απίθανο είναι να πηδήσετε στρίπερ (εκτός αν σας γουστάρει και τη βγάλετε γκόμενα ή της τάξετε κανένα τριχίλιαρο), θυμάμαι παλιά που ήμουν με μια γνωστή μου Ελληνίδα call girl, διάσημη τότε, και τη παίρνει κάποιος τηλέφωνο και κανονίζουν κάποιο ραντεβού. "Αυτός" μου λέει μετά "έχει το τάδε στριπτηζάδικο και αν έχει τίποτα καλούς πελάτες μου τους στέλνει. Τους βαράω!!" Και τη ρωτάω "Τόσα κορίτσια που έχει στο μαγαζί καμία δεν την κάνει τη δουλειά;" "Μπα!" μου λέει "όλες τις παρθένες κάνουν"!!
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

στα CT,ίσως να μην παίζεσαι...αλλά σε θέματα που δεν γνωρίζεις καλά...άσ'το...γελάνε κ οι πέτρες....
 

gianevan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
16.967
Like
5.094
Πόντοι
606
:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

στα CT,ίσως να μην παίζεσαι...αλλά σε θέματα που δεν γνωρίζεις καλά...άσ'το...γελάνε κ οι πέτρες....

Μακ για πέντε χρόνια πριν μιλάω και ότι μου είπε η "κυρία" είπα.
Μπορεί και να κοκορευόταν απλά...
 

Επισκέπτης
Μακ για πέντε χρόνια πριν μιλάω και ότι μου είπε η "κυρία" είπα.
Μπορεί και να κοκορευόταν απλά...

Πέντε χρόνια πίσω,απλά πλήρωνες περισσότερα για να γαμήσεις τις παρθένες των στριπ...

Τώρα δίνεις μέχρι 300,στο καλύτερο μουνί που κυκλοφορεί...και το γαμάς μέχρι να πεθάνεις...
 

Επισκέπτης
Τώρα δίνεις μέχρι 300,στο καλύτερο μουνί που κυκλοφορεί...και το γαμάς μέχρι να πεθάνεις...

Μιλάς για τις στρίπερς στη Σαλόνικα ή και Αθήνα;
Γιατί αν γαμάμε (λευκή) στρίπερ στριπτιτζαδικου Αθήνας με 300€ , μέχρι να πεθάνουμε , πάμε τώρα και κερνάω εγώ τα γαμησιάρικα .....
[size=7pt](για μαύρες-κίτρινες-ερυθρόδερμες δεν θα με ενδιέφερε όυτε αν ζήταγε 5€ για να τη γαμάω ένα χρόνο, δεν γαμάω έγχρωμες , όπως δεν γαμάω και κατσίκες)[/size]
 

Επισκέπτης
Μιλάς για τις στρίπερς στη Σαλόνικα ή και Αθήνα;
Γιατί αν γαμάμε (λευκή) στρίπερ στριπτιτζαδικου Αθήνας με 300€ , μέχρι να πεθάνουμε , πάμε τώρα και κερνάω εγώ τα γαμησιάρικα .....

Μιλάω κυρίως για Αθήνα..αλλά φαντάζομαι Θεσ/νίκη,θα παίζει ανάλογη φάση...έχω απ'το καλοκαίρι να μάθω πως παίζουν εκεί..αλλά δεν μπορεί ν'άλλαξαν τόσο δραμματικά τα πράγματα...

Δεν γαμάω μαύρες...ούτε καν σοκολατόχρωμες...ούτε κάτι άλλο πλην λευκών...

Επίσης,πλέον δεν χρειάζεται να κεράσεις πολλά...πας,πίνεις το ποτάκι σου...κερνάς κι ένα 2πλό το μουνάκι που γουστάρεις...κανονίζεις για μετά τις 3 (αν μπορεί να φύγει η γκόμενα) ή next day κ φεύγεις...απλά πράγματα...

Πήγαινε Baby Gold ή Lido...ή ακόμη κ Alcatraz...ζήτα αυτό που θέλεις...και θα το πάρεις...(στο τελευταίο,ίσως φτάσεις στο 400άρι,χωρίς κεράσματα..)!!!!
(η προτροπή για τα καταστήματα έγινε για να συντομεύεις...μιας κ θελεις να γαμήσεις...όχι για διαφήμιση...)!!!!
 

Επισκέπτης
Πέντε χρόνια πίσω,απλά πλήρωνες περισσότερα για να γαμήσεις τις παρθένες των στριπ...

Τώρα δίνεις μέχρι 300,στο καλύτερο μουνί που κυκλοφορεί...και το γαμάς μέχρι να πεθάνεις...

στις 1-2 ωρες πεθαινεις? :o :o :o :o
 

Επισκέπτης
Επίσης,δεν χρειάζεται να κεράσεις...πας,πίνεις το ποτάκι σου...κερνάς κι ένα 2πλό το μουνάκι που γουστάρεις...κανονίζεις για μετά τις 3 (αν μπορεί να φύγει η γκόμενα) ή next day κ φεύγεις...απλά πράγματα...

Πήγαινε Baby Gold ή Lido...ή ακόμη κ Alcatraz...ζήτα αυτό που θέλεις...και θα το πάρεις...(στο τελευταίο,ίσως φτάσεις στο 400άρι,χωρίς κεράσματα..)!!!!

Το να πάω στο μαγαζί από νωρίς και να πάω τη γκόμενα για γαμήσι μετά τις 3, ως παντρεμένος , δεν είναι και το πιο εύκολο.
Αλλά μετα ποτά και τα κεράσματα που λες , έχουμε ανεβάσει άλλα 50€ το κόστος.
Για next day που λες , παίζει να της το πω , να μου δώσει τηλέφωνο και να κανονιστεί μεσημέρι 2-3 ? Και τα 300€ τι ακριβώς προσφέρουν; Μία "εκτόνωση" που θα θέλει να σε ξεπετάξει στο τέταρτο όπως πολλές βιζιτούδες;
 

Επισκέπτης
Το να πάω στο μαγαζί από νωρίς και να πάω τη γκόμενα για γαμήσι μετά τις 3, ως παντρεμένος , δεν είναι και το πιο εύκολο.
Αλλά μετα ποτά και τα κεράσματα που λες , έχουμε ανεβάσει άλλα 50€ το κόστος.
Για next day που λες , παίζει να της το πω , να μου δώσει τηλέφωνο και να κανονιστεί μεσημέρι 2-3 ? Και τα 300€ τι ακριβώς προσφέρουν; Μία "εκτόνωση" που θα θέλει να σε ξεπετάξει στο τέταρτο όπως πολλές βιζιτούδες;

Πας στο μαγαζί...12.30...κάθεσαι μια ωρίτσα...κοζάρεις...κερνάς τον στόχο 1 διπλό/τριπλό...και κανονίζεις...(αμα μπορείς,κανονίζεις κ χωρίς κέρασμα...εξαρτάται πόσο αλάνι είσαι στα λόγια...κ στο παιχνίδι γενικώς...)!

Κανονίζεις για την επόμενη...ή την μεθεπόμενη...πελάτες ψάχνουν...γκόμενους κ σπόνσορες έχουν...

Όσο για το κόστος...το καλύτερο μουνί στο Baby Gold...κοστολογείται στα 200 με 250 αυτή τη στιγμή...το να κεράσεις κ 2 διπλά (40€ + 10€ το δικό σου = 50€)...ε,δεν τρέχει κ τίποτα...έχεις κάνει κ τη βραδινή βολτίτσα σου...

Αν ήταν να μιλάμε για 15'...δεν θα το συζητούσα καν...μιλάω για 2ωρο-3ωρο...κ αμα γαμάς καλά...κ αν υπάρχουν κ άλλα προσόντα γενικώς...κερδίζεις χρόνο...όπως γίνεται και στα CT... ;) ;) ;)
 

tomcat00

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.976
Κριτικές
1
Like
25
Πόντοι
16
Πας στο μαγαζί...12.30...κάθεσαι μια ωρίτσα...κοζάρεις...κερνάς τον στόχο 1 διπλό/τριπλό...και κανονίζεις...(αμα μπορείς,κανονίζεις κ χωρίς κέρασμα...εξαρτάται πόσο αλάνι είσαι στα λόγια...κ στο παιχνίδι γενικώς...)!

Κανονίζεις για την επόμενη...ή την μεθεπόμενη...πελάτες ψάχνουν...γκόμενους κ σπόνσορες έχουν...

Όσο για το κόστος...το καλύτερο μουνί στο Baby Gold...κοστολογείται στα 200 με 250 αυτή τη στιγμή...το να κεράσεις κ 2 διπλά (40€ + 10€ το δικό σου = 50€)...ε,δεν τρέχει κ τίποτα...έχεις κάνει κ τη βραδινή βολτίτσα σου...

Αν ήταν να μιλάμε για 15'...δεν θα το συζητούσα καν...μιλάω για 2ωρο-3ωρο...κ αμα γαμάς καλά...κ αν υπάρχουν κ άλλα προσόντα γενικώς...κερδίζεις χρόνο...όπως γίνεται και στα CT... ;) ;) ;)

φιλε McLein εισαι too good to be true  :2funny: :2funny: :2funny:

...to budget που ανεφερες ειναι λογω recession ή τα κουριτσια ηταν παντα τοσο discounted;  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Πας στο μαγαζί...12.30...κάθεσαι μια ωρίτσα...κοζάρεις...κερνάς τον στόχο 1 διπλό/τριπλό...και κανονίζεις...(αμα μπορείς,κανονίζεις κ χωρίς κέρασμα...εξαρτάται πόσο αλάνι είσαι στα λόγια...κ στο παιχνίδι γενικώς...)!
Κανονίζεις για την επόμενη...ή την μεθεπόμενη...πελάτες ψάχνουν...γκόμενους κ σπόνσορες έχουν...
Όσο για το κόστος...το καλύτερο μουνί στο Baby Gold...κοστολογείται στα 200 με 250 αυτή τη στιγμή...το να κεράσεις κ 2 διπλά (40€ + 10€ το δικό σου = 50€)...ε,δεν τρέχει κ τίποτα...έχεις κάνει κ τη βραδινή βολτίτσα σου...

Φωτιές ανάβεις.Στα λόγια δεν κωλώνω.Είμαι ευθύς και σύντομος.
Του θανατά όμως.Αν θέλει πολύ ψηστήρι βαριέμαι.
Τέλος , εσύ πόσες έχεις πάρει σε αυτή την ταρίφα?
 

Επισκέπτης
φιλε McLein εισαι too good to be true  :2funny: :2funny: :2funny:

...to budget που ανεφερες ειναι λογω recession ή τα κουριτσια ηταν παντα τοσο discounted;  :2funny: :2funny: :2funny:

Όλα είναι θέμα χειρισμού....

Επαναλαμβάνω...οι γκόμενες πάντα γαμιώντουσαν...κάποτε μεσω νταβάδων...τώρα ανεξάρτητες...(κ τα δίνουν μετά στον νταβά)... :dancing:

Τα κορίτσια πάντα ήθελαν ρευστό...όταν έχεις μαρούλι...καλείς τους λαγούς...όταν έχεις και τον τρόπο...γαμάς ευχάριστα όλους του λαγούς... :grin:

Όλα σ'αυτό τον κόσμο έχουν την τιμή τους...

Σημείωση...όπως λέει κ ο Γερμανός...ΕΙΝΑΙ ΜΑΛΑΚΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙΣ ΣΕ ΣΤΡΙΠΤΗΖΑΔΙΚΟ ΝΑ ΓΑΜΗΣΕΙΣ...ΟΤΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΟΣΟΙ ΑΛΛΟΙ ΕΥΚΟΛΟΤΕΡΟΙ ΤΡΟΠΟΙ... ;)

Σημείωση Μακ...ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΓΙΑ ΦΤΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΦΩΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ...Κ ΔΕΝ ΘΑ ΤΙΣ ΓΑΜΟΥΣΑΤΕ ΟΥΤΕ ΜΕ ΚΛΕΙΣΤΑ ΜΑΤΙΑ... ;)
 

Επισκέπτης
Φωτιές ανάβεις.Στα λόγια δεν κωλώνω.Είμαι ευθύς και σύντομος.
Του θανατά όμως.Αν θέλει πολύ ψηστήρι βαριέμαι.
Τέλος , εσύ πόσες έχεις πάρει σε αυτή την ταρίφα?
Μάθε να είσαι κ διαλακτικός...χάνεις το παζάρι...;)
Αν θέλει πολύ ψηστήρι...δεν γαμάς,μουρμουράς...;)
Δεν γαμάω στριπτηζούδες με λεφτά :cheesy: ,όσες μου άρεσαν στο φως της ημέρας (ελάχιστες) τις γάμησα με τον δικό μου τρόπο...;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom