Νέα

Που πάνε για καφέ οι στριπτητζούδες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vasos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 978
  • Εμφανίσεις 94K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Ανοιγω αυτο το θρεντακι και αναμενω τη συμμετοχη των "γνωστων-αγνωστων" αυτου του σαιτ για να μας ενημερωσετε περι του θεματος....το εχω αχτι ρε παιδια να βρω φραπετερια για μονιμο στεκι!τί πιο καλο απο το να ξερω οτι εκει πηγαινουν ας πουμε πολλα ωραια μουνια βορειευρωπαικα,ρωσικα κλπ....ωστε μαζι με τον πραγματικο μου φραπε να παιρνω και το ματακι μου.....το κανω και για οικονομικους λογους βεβαια διοτι αν τις παιρνεις ματι το απογευμα,οσο να ναι το βραδυ δεν θα εχεις την ιδια καψα να φραπεδιαστεις......θα τον εχω παιξει ηδη κανα δυο φορες στην τουαλεττα της φραπετεριας....Αν με λυπαστε λοιπον και θελετε να με βοηθησετε οικονομικα αρχιστε και λισταρετε φραπετεριες και στριπτητζουδες!
 

Επισκέπτης
Θα σου εγραφα πολλους προορισμους....αλλα τελευταια στιγμη τους εσβησα....
Δν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα....δν μπορω να απαντησω....
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Εδώ σε θέλω κάβουρα... :dancing: :dancing: ;)
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
Θα σου εγραφα πολλους προορισμους....αλλα τελευταια στιγμη τους εσβησα....
Δν ειναι σοβαρα πραγματα αυτα....δν μπορω να απαντησω....

γιατι?που κωλυεσαι?δεν θες να μαθευτουν τα στεκια αυτα?αν ναι οκ..το καταλαβαινω,αν ειναι κατι αλλο πες το.
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.884
Like
1.122
Πόντοι
216
εχω δει αρκετες να σουλατζρουν σε καφετεριες της Γλυφαδας
 

Sincity

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
820
Like
6
Πόντοι
6
Ρε βάσο, άσε όσους δε θέλουν να πουν. Γιατί ασχολείσαι;
 
OP
OP
vasos

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
30
Πόντοι
2.057
εχω δει αρκετες να σουλατζρουν σε καφετεριες της Γλυφαδας

χαιρω πολυ.....τρομερη πληροφορια!εδω μιλαμε για ονοματα στριππερ και ονοματα μαγαζιων!ποιες και που?οχι σουλατσαρουν στην γλυφαδα!που θα σουλατσαρανε,στην πλατεια αγιας βαρβαρας?
 

leon23

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2006
Μηνύματα
1.884
Like
1.122
Πόντοι
216
χαιρω πολυ.....τρομερη πληροφορια!εδω μιλαμε για ονοματα στριππερ και ονοματα μαγαζιων!ποιες και που?οχι σουλατσαρουν στην γλυφαδα!που θα σουλατσαρανε,στην πλατεια αγιας βαρβαρας?


μεγαλε τι περιμενεις να σου πω και ωρα μερα μαγαζι και τραπεζι που θα καθοντε??? α και τι παραγγειλανε????σου λεω οτι εχω δει πολλες και μου το εχουν πει και ατομα που της αναγνωρισαν κιολας!!!!
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
vaso θα τις βρουμε μονοι μας τις καφετεριες που συχναζουν τα κοριτσια μας / παντως εγω μπορω να σας πω που συχναζει ο vasos για καφε χεχεχεχεχεχε
 

Επισκέπτης
Ρε βάσο, άσε όσους δε θέλουν να πουν. Γιατί ασχολείσαι;

τωρα....ξερεις.....

γιατι?που κωλυεσαι?δεν θες να μαθευτουν τα στεκια αυτα?αν ναι οκ..το καταλαβαινω,αν ειναι κατι αλλο πες το.
δν μου αρεσει το τοπικ...κ δν μου αρεσει ο τροπος που το θετεις....αν γουσταρεις ρωτα καθε στριπερ που μιλας που συχναζει για καφε...αν ρωτησεις 10...θα ξερεις που συχναζουν 20...κλπ κλπ....

Συγνωμη που μιλησα στο τοπικ ενω δν ειχα να προσφερω κατι....
 

Επισκέπτης
Γλυφαδα (Λίσ). Βουλιαγμένη (εν πλώ, σλούπ). Δαγκώνομαι καθε φορά μη κανουν τη μαλακία και με χαιρετησουν μπροστα σε κόσμο.
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
16
Πόντοι
16
Πάνε για καφέ, όπου τις πας  ;)
είναι όπως όλες οι γυναίκες του κόσμου...
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Δαγκώνομαι καθε φορά μη κανουν τη μαλακία και με χαιρετησουν μπροστα σε κόσμο.

Στον πουτσο σου λουλουδια αν σε χαιρετησουν οι στριπερ / δηλαδη αν σε χαιρετησει η μαλακισμενη η Ελληνιδα που φοραει γυαλια ηλιου Hugo μεγαλυτερα και απο το κεφαλι της και μιλαει συνεχεια στο κινητο θα ησουνα υπερηφανος / εγω αν εβλεπα στριπερ θα καθομουνα στο τραπεζακι απροσκλητος και θα κερναγα και τη φραπα τους που ειναι και πιο φτηνη απο τη βραδυνη φραπαδουρα .....
 

Επισκέπτης
Στον πουτσο σου λουλουδια αν σε χαιρετησουν οι στριπερ / δηλαδη αν σε χαιρετησει η μαλακισμενη η Ελληνιδα που φοραει γυαλια ηλιου Hugo μεγαλυτερα και απο το κεφαλι της και μιλαει συνεχεια στο κινητο θα ησουνα υπερηφανος / εγω αν εβλεπα στριπερ θα καθομουνα στο τραπεζακι απροσκλητος και θα κερναγα και τη φραπα τους που ειναι και πιο φτηνη απο τη βραδυνη φραπαδουρα .....

εννοούσα οταν ειναι η συζυγος παρούσα, Υπουργέ. Μου είναι λίγο δυσκολο να την πείσω ότι τα κορίτσια ήταν συνφοιτήτριές μου στο Πανεπιστημιο... :2funny:
 

Υπουργός

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Σεπ 2006
Μηνύματα
3.611
Κριτικές
41
Like
2.005
Πόντοι
8.235
Ωπα sorry RavenM / βιαστηκα να βγαλω συμπερασματα ....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Αφήστε ρε σάτυροι τα κορίτσια να πιουν έναν καφέ σαν άνθρωποι! Δε φτάνει που μας τρώνε στη μάπα εν ώρα υπηρεσίας πρέπει να τους κουβαληθούμε και όταν χαλαρώνουν- ξεκουράζονται εν όψει νυχτοκάματου;
Η όλη φάση μου έχει κάτι από stalker  που λένε οι αγγλοσάξωνες!
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.907
Like
14
Πόντοι
66
Στον πουτσο σου λουλουδια αν σε χαιρετησουν οι στριπερ / δηλαδη αν σε χαιρετησει η μαλακισμενη η Ελληνιδα που φοραει γυαλια ηλιου Hugo μεγαλυτερα και απο το κεφαλι της και μιλαει συνεχεια στο κινητο θα ησουνα υπερηφανος / εγω αν εβλεπα στριπερ θα καθομουνα στο τραπεζακι απροσκλητος και θα κερναγα και τη φραπα τους που ειναι και πιο φτηνη απο τη βραδυνη φραπαδουρα .....

Σου έρχεται πιο ακριβά όταν σε κερνάνε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom