Νέα

Βουκουρεστιου 21 (πρώην Μαντζάρου 8), Κολωνάκι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα alexkan
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 28K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

alexkan

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2009
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Ξέρει κάποιος κάτι για το συγκεκριμένο;
Έχω περάσει 2-3 φορές από έξω τυχαία, και είχαν ανοικτή μπαλκονόπορτα επίτηδες. Μου θύμισαν "βιτρίνα"  ;)
Είχε 2-3 κομμάτια αλλά δεν τα πρόσεξα καλά από έξω…
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
494
Πόντοι
4.906
τι ειναι ρε φιλε;με ενδιαφερει για οταν κατεβω αθηνα επειδη εχω κοντα οικογενειακο σπιτι...στουντιο ειναι; :think:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
7
Like
1.198
Πόντοι
216
Ξέρει κάποιος κάτι για το συγκεκριμένο;
Έχω περάσει 2-3 φορές από έξω τυχαία, και είχαν ανοικτή μπαλκονόπορτα επίτηδες. Μου θύμισαν "βιτρίνα"  ;)
Είχε 2-3 κομμάτια αλλά δεν τα πρόσεξα καλά από έξω…

Εδω είναι Ελλάδα και όχι Ολανδία που έχει βιτρίνες. Την μπαλκονόπορτα την έχουν συχνά ανοικτα όταν έχει καλό καιρό.
Για πληροφορίες κοίτα στα "φραπάς". Μη τα περιμένεις όλα έτοιμα!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Εδω είναι Ελλάδα και όχι Ολανδία που έχει βιτρίνες. Την μπαλκονόπορτα την έχουν συχνά ανοικτα όταν έχει καλό καιρό.
Για πληροφορίες κοίτα στα "φραπάς". Μη τα περιμένεις όλα έτοιμα!

έτσι ήταν και χθές...ανοικτά τέντα όλα...αυτή η ξανθιά που μοιάζει με τράβελο είναι η σερίφισσα?και φτάνει μέχρι φραπουάζ? :rolleyes:
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
7
Like
1.198
Πόντοι
216
Αν θυμάμαι καλά είναι δυο ξανθές η Έλενα που μάλλον μαζί με την Τζενη είναι οι διευθυντές και μια Ελένη που πήγε μετά την ανακαίνηση και έχει και ενα ταουαζ χαμηλά στο πόδι. Ολα αυτά από την τελευταία μου επίσκεψη αρχές του Οκτώβρη.
Μετά την αύξηση που έκαναν δεν δοκίμασα να ξακαπάω.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
έτσι ήταν και χθές...ανοικτά τέντα όλα...αυτή η ξανθιά που μοιάζει με τράβελο είναι η σερίφισσα?και φτάνει μέχρι φραπουάζ? :rolleyes:

φτάνει μέχρι τα πάντα ολα όταν σε μάθει...
και δεν είναι τραβέλι, απλά πηγε και φουσκωσε τα χειλια της και μοίαζει λίγο σαν τραβέλι!
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
7
Like
1.198
Πόντοι
216

gatik

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.114
Like
42
Πόντοι
16
ποσα παιρνουν τα κοριτσια εκει μεσα??
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
7
Like
1.198
Πόντοι
216
Μετά την ανανεωση: 80
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.323
Κριτικές
7
Like
1.198
Πόντοι
216
Τρία (3) ήταν σίγουρα την τελευταία φορά που πήγα.
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
φτάνει μέχρι τα πάντα ολα όταν σε μάθει...
και δεν είναι τραβέλι, απλά πηγε και φουσκωσε τα χειλια της και μοίαζει λίγο σαν τραβέλι!
Μιλαμε για πολυ αποτυχια το φουσκωμα παντως,οντως για τραβελι φερνει,αλλα δεν ειναι.Τα παντα ολα συναδελφε???Δεν το ηξερα,ειχαμε μεινει μεχρι τα ελευθερα πιασιματα,μεχρι εκει ομως...Η Ελενα ειναι δυναμη,και το τατου στο ποδι,ολα τα λεφτα.
 

JRT34

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2007
Μηνύματα
221
Like
0
Πόντοι
1
Μέτα από επίσκεψη στο εν λόγω ίδρυμα παρούσες 2.Η Έλενα με τις χειλάρες και μία Ναταλί Ή Νταϊάνα με καστανοκόκκινα μαλλιά, δεν συγκράτησα όνομα παρόλο που ήταν μούναρος σε όλα. Ύστερα από τις συστάσεις και μετά από ερώτηση μου για φουλ μου ξέκοψαν την μπριζολίτσα μαχαίρι και είπαν πως κάνουν μόνο μασάζ δυνατό ή απαλό :jerking: και οι τιμούλες στα 70 μισάωρο και 80 τρία τέταρτα. Από εμένα μάλλον μαυρίζεται :referee: διότι ανήκει στα ΔΕΝ!!!
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
ρε ακούστε τον ζέρο που σας λέει..... ;)
 

jimmy1971

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Επισκεψη στο ιδρυμα πριν καμια βδομαδα,αλλαξε λιγο το ροστερ αποτι εμαθα,αποχωρησε η κοπελα απο Βουλγαρια,και ηρθε μια Ελληνιδα ονοματι Ναταλι αν θυμαμαι καλα,μελαχρινος παιδαρος.Δυστυχως μου την εδειξαν οταν εφευγα,ειχα παρει την γνωστη σεριφισσα.Πολυ καλη περιπτωση φαινεται.Κατα τάλλα μια απο τα ιδια,παραμενει στο φραπας,και ανακαινισανε λεει το χωρο,και αυξηθηκε η ταριφα,απο 70 σε 80.Εγω θα σας πληρωσω τα πλακακια??? :jerking:Δεν καναν και τιποτα το ιδιαιτερο εδω που τα λεμε.Και υποσχεση απο την σεριφισσα οτι αν παω πολλες φορες θα εχει κατι παραπανω. :headbang:..Ασε κοπελια,με τα ιδια φραγκα και πηδας,και φραπας,κλ.π. Και με ανωτερες κοπελες...Αυτη τη φορα το μαυρο θα ειναι οριστικο.
Με ευχες για καλη χρονια,και καλο βολι.Ελπιζω να βοηθησα.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
20.914
Κριτικές
489
Like
36.267
Πόντοι
41.447
Επισκεψη στο ιδρυμα πριν καμια βδομαδα,αλλαξε λιγο το ροστερ αποτι εμαθα,αποχωρησε η κοπελα απο Βουλγαρια,και ηρθε μια Ελληνιδα ονοματι Ναταλι αν θυμαμαι καλα,μελαχρινος παιδαρος.Δυστυχως μου την εδειξαν οταν εφευγα,ειχα παρει την γνωστη σεριφισσα.Πολυ καλη περιπτωση φαινεται.Κατα τάλλα μια απο τα ιδια,παραμενει στο φραπας,και ανακαινισανε λεει το χωρο,και αυξηθηκε η ταριφα,απο 70 σε 80.Εγω θα σας πληρωσω τα πλακακια??? :jerking:Δεν καναν και τιποτα το ιδιαιτερο εδω που τα λεμε.Και υποσχεση απο την σεριφισσα οτι αν παω πολλες φορες θα εχει κατι παραπανω. :headbang:..Ασε κοπελια,με τα ιδια φραγκα και πηδας,και φραπας,κλ.π. Και με ανωτερες κοπελες...Αυτη τη φορα το μαυρο θα ειναι οριστικο.
Με ευχες για καλη χρονια,και καλο βολι.Ελπιζω να βοηθησα.

ωραιος ο παικτης.!
έτσι ακριβώς έχουν τα πράγματα εκεί....
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
129
Πόντοι
2.266
Επισκεψη στο ιδρυμα πριν καμια βδομαδα,αλλαξε λιγο το ροστερ αποτι εμαθα,αποχωρησε η κοπελα απο Βουλγαρια,και ηρθε μια Ελληνιδα ονοματι Ναταλι αν θυμαμαι καλα,μελαχρινος παιδαρος.Δυστυχως μου την εδειξαν οταν εφευγα,ειχα παρει την γνωστη σεριφισσα.Πολυ καλη περιπτωση φαινεται.Κατα τάλλα μια απο τα ιδια,παραμενει στο φραπας,και ανακαινισανε λεει το χωρο,και αυξηθηκε η ταριφα,απο 70 σε 80.Εγω θα σας πληρωσω τα πλακακια??? :jerking:Δεν καναν και τιποτα το ιδιαιτερο εδω που τα λεμε.Και υποσχεση απο την σεριφισσα οτι αν παω πολλες φορες θα εχει κατι παραπανω. :headbang:..Ασε κοπελια,με τα ιδια φραγκα και πηδας,και φραπας,κλ.π. Και με ανωτερες κοπελες...Αυτη τη φορα το μαυρο θα ειναι οριστικο.
Με ευχες για καλη χρονια,και καλο βολι.Ελπιζω να βοηθησα.


έτσι είναι παιχταρά μου! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
350
Like
34
Πόντοι
1
άμα έκαναν και κανονικό - καλό μασάζ ας ήταν και μόνο "φραπάς" άλλα ούτε αυτό δεν κάνουν
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom