Νέα

Μαρόκο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα delmarko
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 18
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

delmarko

Νέο Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2009
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
πάω Μαρόκο , Μαρακές, ξέρει τι πάιζει εκεί κανείς απο γυναίκες? :fuck2:
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
849
Like
10
Πόντοι
6
Μα θα πας στο Μαροκο για να γαμησεις??????
Καλυτερα μην πας καθολου αν πας για γυναικες....
 

Επισκέπτης
Δεν ξερω τι παιζει στο Μαροκο, στη Λιβυη που ημουν το 93, οσες πουτανες υπηρχαν ηταν μαροκινες και ησαν ολες γυναικαρες.

Το "μαροκανι" παντως ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει.
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
Πάω το καλοκαίρι Μαρόκο. Ξέρει κανένας τι παίζει από πουτανιλικι? Αξίζει το κόπο η θα με στριμώξουν σε καμία τριτοκοσμική φυλακή στο όνομα του βασιλιά ?  :grin: Απ'όσο ξέρω πάντως είναι μετριοπαθεις μουσουλμάνοι και με σχετικά δημοκρατικό καθεστώς.
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.038
Κριτικές
2
Like
8.651
Πόντοι
2.456
Δεν ξερω τι παιζει στο Μαροκο, στη Λιβυη που ημουν το 93, οσες πουτανες υπηρχαν ηταν μαροκινες και ησαν ολες γυναικαρες.

Το "μαροκανι" παντως ειναι οτι καλυτερο κυκλοφορει.
:thumbsup:
Πολυ ωραια μωρακια τα μαροκανι,στην ιταλια εχει πολλα απο δαυτα..
 

Gunnar

Μέλος
Εγγρ.
27 Φεβ 2013
Μηνύματα
6.336
Κριτικές
26
Like
74
Πόντοι
76
:wanker:
Σε λιγο και στην γειτονια σου...Μην ανησυχεις.... :2funny:
 :2funny: Λίγο ακόμα να μείνει ο ΣΥΡΙΖΑ θα γίνουμε μουσουλμανική χώρα!  Ήδη στο Καστελόριζο και στην Κω οι Έλληνες είναι μειοψηφία!
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.038
Κριτικές
2
Like
8.651
Πόντοι
2.456
:wanker:  :2funny: Λίγο ακόμα να μείνει ο ΣΥΡΙΖΑ θα γίνουμε μουσουλμανική χώρα!  Ήδη στο Καστελόριζο και στην Κω οι Έλληνες είναι μειοψηφία!
:offtopic:
Μη φοβασαι τυπε,ερχεται ο ροφος με φορα να τα αποτελιωσει..
 

waikiki

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2017
Μηνύματα
76
Like
12
Πόντοι
0
Γεια σε ολους. Οντως μουσουλμανικη χωρα, κινδυνευει να μπλεξει καποιος που παει στη γυρα για ημιεπαγγελματιες τοσο απο την αστυνομια που κυκλοφορει με πολιτικα οσο και απο τις κοπελες, εκτος απο κλοπες συνεργαζονται και με την αστυνομια. Οι τιμες ειναι καλες μπορει και 60 ευρω η 600 ντιχραμ για βραδυ ολοκληρο αλλα υπαρχει προβλημα με τα ξενοδοχεια που δεν τις δεχονται αλλα και τα περισσοτερα φθηνα διαμερισματα στο airbnb.To σημεια που βρισκονται ειναι κατα βαση στα starbucks και λιγες στα mcdonald's στο Μαρακες , στο Ραμπατ μονο ενα μπαρ με κατι ψοφιες ειδα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
31.524
Κριτικές
36
Like
34.730
Πόντοι
18.565
Οι Μαροκινες ειναι απο τις πιο ωραιες γυναικες της Μεσογειου. Παλιοτερα σε 2 ταξιδια στο Παρισι, ετυχε και πηρα και τις 2 φορες Μαροκινη. Δεν αφηνονται ευκολα, αλλα αμα τις παρεις λαου-λαου, γινονται πολυ θερμες.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
:wanker:  :2funny: Λίγο ακόμα να μείνει ο ΣΥΡΙΖΑ θα γίνουμε μουσουλμανική χώρα!  Ήδη στο Καστελόριζο και στην Κω οι Έλληνες είναι μειοψηφία!

Και ανησυχείς; Θα είσαι ανάμεσα στους πατριώτες σου.
 

akas

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2014
Μηνύματα
12
Like
0
Πόντοι
0
Πολυ ωραια εμπειρια ΡΑΜΠΑΤ ΚΑΖΑΜΠΛΑΝΚΑ κλπ
 

dimitriseas

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2006
Μηνύματα
122
Κριτικές
1
Like
36
Πόντοι
1
Καλησπέρα ... Έχω κλείσει εισιτήριο για 9 Δεκεμβρίου για Μαρόκο. Αν βρίσκεται κάνεις εκεί η αν θέλει να ταξιδέψουμε μαζί ας μου στείλει.. dimitriseas@yahoo.gr θα πάω μόνος για 2 βδομάδες και θα εξερεύνησω αρκετές περιοχές του Μαρόκο. Είμαι 44 και μένω Σαντορινη. Εργάζομαι σεζόν οπότε τα ταξίδια μου είναι χειμώνα.. Επίσης θα ήθελα και λίγη βοήθεια αν χρειαστεί από το forum . ΑΝ βέβαια δε βρω απαντήσεις στα post.. Ευχαριστώ
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.992
Πόντοι
2.606
Καλησπέρα ...  Επίσης θα ήθελα και λίγη βοήθεια αν χρειαστεί από το forum . Είμαι 44 και μένω Σαντορινη. Ευχαριστώ


Καλησπέρα. Θα είμαι όλη τη σεζόν και ειμαι στο ψάξιμο. Ειμαι 40χρ. Με νορμάλ εμφάνιση .

Σημερινό ραντεβού με μουναρα 25 χρονών. Μου ζήτησε 500 γριβνα για επιστροφή στο σπίτι.  εννοείται ότι δεν της τα έδωσα. Πάρε 100 λέω

σε φτηνο μαγαζί.  Είναι 35 χρονών.  

Γιατί ρε είστε τόσο παπατζήδες?Αυτά τα μούσια στις γκόμενες τα λένε οι Τούρκοι.
Νομίζετε οτι οι Ουκρανέζες είναι χαζές όταν έχει περάσει από τη χώρα κάθε καρυδιάς καρύδι?
Πιστεύεις σοβαρά οτι θα πεις καλύτερο μούσι για ηλικία,περιουσία,σκοπό από τους εκατοντάδες χιλιάδες Αραβότουρκους που έχουν κατακλύσει το Κίεβο εδώ και δεκαετία?
Διαννοείσαι τι παπά σου πουλάνε οι Ουκρανέζες αν είσαι άπειρος από τη χώρα?
 

xloros

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2020
Μηνύματα
18
Like
2
Πόντοι
0
Παιδια τωρα που υπαρχει για Marakesh πτησεις , τι παιζει με το εργο στη χωρα της β Αφρικης ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom